Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

bódyń 03.06.2018 18:13

Zaletą nieudanych trasferów jest to, ze szybko odchodza. Gorzej jak taki z krótkim kontraktem wypali.

bkl1988 03.06.2018 18:21

Coś za coś nie możemy dać długich kontraktów i utrzymywać darmozjadow

Ma_niek 03.06.2018 18:43

Zaden transfer nigdy nie jest za free.Placic pozniej temu szrotowi tez trzeba.

brylant17 03.06.2018 20:07

Odbiegając od tematu nasza niedoszła gwiazda Sebastian Leszczak strzela 3 gole przeciwko Anglikom w futsalu Polska wygrywa 4-5

pepe72 04.06.2018 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1503431)
Zaden transfer nigdy nie jest za free.Placic pozniej temu szrotowi tez trzeba.

Jakbym czytał PSG o Krychowiaku.

DeadOrAlive 04.06.2018 13:14

Krzysiu aka Maka_CWKS, zamieniłem 7egie na Wisłe, by grać w LM i europejskich pucharach, by awansować sportowo - nigdy nie przejdę do 7egi- pomidor - zostaje w domu

Młyny pańskie mielą powoli, ale sprawiedliwie

morganfield 04.06.2018 13:32

Ale zdajesz sobie sprawę, że przez tą "sprawiedliwość" straciliśmy trochę grosza?

funkykoval 04.06.2018 13:33

E tam z jednej strony można powiedzieć dobrze mu tak, z drugiej strony szkoda kasy bo część środków z FIFA za udział zawodnika w MS przypadałaby Wiśle Kraków (dokładnie mówiąc 1/3 za Krzysia)....
zawsze to kilkadziesiąt tysięcy euro przepadło......

BlurgH 04.06.2018 13:37

Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?

luke1906 04.06.2018 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1503453)
Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?

Wstydzić? A w życiu.

:D

brylant17 04.06.2018 15:34

Przecież Mączyński jest pod formą kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Ja się bardziej zastanawiam co robi Peszko chyba tylko do polewania

Blaszczu16 04.06.2018 15:46

Byłem wczoraj w Arłamowie i spotkałem m.in. Marcina Feddka z Polsatu. Powiedział o Mące coś w stylu, że on nie jest do złamania, że jest bardzo mocny psychicznie. Zobaczymy. Cieszę się, że KM nie jedzie. Jakby został w Wiśle, to jestem przekonany, że pojechałby na MŚ.

For_FuN_ 04.06.2018 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1503459)
Przecież Mączyński jest pod formą kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Ja się bardziej zastanawiam co robi Peszko chyba tylko do polewania

Od 2 miesięcy jest kontuzjowany. Przyjechał na zgrupowanie i tu okazało się, że jednak jeszcze za wcześnie.

bkl1988 04.06.2018 16:22

L poza kasa cofla go w rozwoju

ashkeczup 04.06.2018 16:33

.... z tym hajsem. Wisła sobie poradzi, żadne to pieniądze w świecie piłki, a Krzysiu będzie miał w swojej karierze tyle udziałów w MŚ ile każdy z nas :)

Vinci 04.06.2018 19:50

Ma ćwierćfinał ME czyli największy sukces kadry od 82.
W każdym razie, jego mi znacznie mniej żal niż Glika. Za to, jak się sprzedał niech na współczucie nie liczy...

TIR_DO_SŁUBIC 05.06.2018 13:39

Kazimierz Moskal przestał być trenerem Sandecji Nowy Sącz.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-...y-sacz/e20xs90

Niestety ale może okazać się, że Moskal nie znajdzie szybko zatrudnienia. Wszystkie jego dotychczasowe przygody były bardzo nieudane: Katowice, Nieciecza, Nowy Sącz. Szczecin też niekoniecznie dobrze. Życzę mu jak najlepiej, ale swoją dotychczasową pracą absolutnie nie broni siłę jako trener.

Pulpet 05.06.2018 15:33

Czemu niestety? Kulawika też żal?
W ogóle kult Kazka jakoś na mnie nie działa od sezonu gdy Termalica pod jego wodzą odpuściła awans i do ekstraklasy weszła szmaciarnia.
Wiem, że za takie słowa część kibiców by mnie powiesiła bo Kazek to przecież prawdziwy Wiślak!
No OK. Kulawik też a jakoś nikt nie piszę że szkoda że marnuje się w jakichś czwartych ligach.
Kazek słaby trener po prostu i nie piszcie mi tu o cudzie w LE bo raz w życiu to i jakiemuś Klafuricowi się coś uda.

czaro 05.06.2018 15:43

Na ten moment jest słabym pierwszym trenerem, ale nie jest powiedziane, że nie sprawdzi się jako szkoleniowiec w innej roli, albo że nigdy nie nabierze wiedzy i doświadczenia niezbędnych do prowadzenia z sukcesami pierwszej drużyny.

Viper 05.06.2018 16:06

^^ Z całym szacunkiem dla Kazika, ale chłop ma już 51 lat, za wiele się już nie nauczy.

czaro 05.06.2018 16:12

Ok., mój błąd. To niech szuka dla siebie innej roli!

TIR_DO_SŁUBIC 05.06.2018 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1503498)
Czemu niestety? Kulawika też żal?
W ogóle kult Kazka jakoś na mnie nie działa od sezonu gdy Termalica pod jego wodzą odpuściła awans i do ekstraklasy weszła szmaciarnia.
Wiem, że za takie słowa część kibiców by mnie powiesiła bo Kazek to przecież prawdziwy Wiślak!
No OK. Kulawik też a jakoś nikt nie piszę że szkoda że marnuje się w jakichś czwartych ligach.
Kazek słaby trener po prostu i nie piszcie mi tu o cudzie w LE bo raz w życiu to i jakiemuś Klafuricowi się coś uda.

Nikt nie pisze nic o żadnym cudzie. Po prostu, tak po ludzku, bardzo szkoda że mu się nie udaje. To swój chłop jest, prawdziwy Wiślak, nie ma mimo wszystko takich wielu.

Na naukę i zbieranie doświadczenia miał wiele lat, pierwszych po zakończeniu kariery. Najzwyczajniej wątpię aby znów dostał poważną szansę, chyba że u nas będzie tak źle że nie będziemy mieć pieniędzy na trenera...

Arkadiusz.Czerepach 05.06.2018 16:48

Moge się mylić , gdyż nie znam p. Kazka osobiście , ale z perspektywy kibica sprawia on wrażenie osoby nie posiadającej odpowiednich cech osobowościowych niezbędnych w pracy trenera, same umiejętności nazwijmy je umownie "merytoryczne" to nie wszystko...

Karherop 05.06.2018 16:54

Myślę że Moskala nie warto jeszcze skreślać. Kiedyś już mieliśmy wśród byłych Wiślaków podobny przypadek. Kto o Adamie Nawałce myślał jako trenerze reprezentacji przed jego pracą w Górniku Zabrze? W Wiśle trenersko pełnił rolę 'strażaka' i nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Trochę podobnie jak Moskal.

Zresztą co do Moskala, to w Pogoni osiągnął wynik ponad stan (co pokazał później Maciej Skorża). I dotarł z Pogonią do półfinału PP.
Z Termaliką nie awansował do ekstraklasy tylko przez j"zrządzenie losu" (ktoś z piłkarzy grał przeciw niemu bo z tego co pamiętam doszło do kuriozalnych sytuacji).

W Sączu był z miejsca skazany na porażkę, a przecież do przed-ostatniej kolejki walczył o utrzymanie.

Nie da się utrzymać beniaminka grając każdy mecz na wyjeździe. Po prostu się nie da.

W tym momencie dla Moskala byłoby najlepie objąć znowu jakiś 1 ligowy klub, zrobić z nim awans i poprawić swoje notowania. Na powrót do Wisły jest wg mnie jeszcze za wcześnie.

mr_kwolf 05.06.2018 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1503498)
Czemu niestety? Kulawika też żal?
W ogóle kult Kazka jakoś na mnie nie działa od sezonu gdy Termalica pod jego wodzą odpuściła awans i do ekstraklasy weszła szmaciarnia.
Wiem, że za takie słowa część kibiców by mnie powiesiła bo Kazek to przecież prawdziwy Wiślak!
No OK. Kulawik też a jakoś nikt nie piszę że szkoda że marnuje się w jakichś czwartych ligach.
Kazek słaby trener po prostu i nie piszcie mi tu o cudzie w LE bo raz w życiu to i jakiemuś Klafuricowi się coś uda.

Odpuściła awans? WTF? Zobacz w jakich okolicznościach "odpuścili" awans i jeżeli myślisz, że tak "odpuścili" awans że czekali do 94 minuty żeby im bramkarz strzelił bramkę, która im zabiera awans to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz. Niefart jak u nas z Jopem. Chyba, że wtedy też odpuściliśmy mistrzostwo.

Tyle w temacie offtopa.

bkl1988 06.06.2018 12:50

mam pomysł Kazek na skauta

TIR_DO_SŁUBIC 06.06.2018 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bkl1988 (Post 1503552)
mam pomysł Kazek na skauta

https://www.youtube.com/watch?v=2gjpiuYJCXk

S z c z e p a N 06.06.2018 16:53

Mariusz Pawełek podpisał dwuletni kontrakt z GKS Katowice :P

lucas8 09.06.2018 09:26

"Nieoficjalnie mówi się, że pierwotnie Chińczycy oferowali trzy miliony euro podstawy. Potem wrócili z sześcioma milionami. Jednak w razie utrzymania Petrescu może liczyć na 15 milionów euro za sezon pracy. Żeby unaocznić, jak duże są to pieniądze - więcej zarabiają tylko Pep Guardiola, Marcelo Lippi (reprezentacja Chin) i Mourinho. Na podobne przelewy od pracodawcy może liczyć prowadzący Barcelonę Ernesto Valverde."

transfery.info


Ktoś jeszcze chcę powrotu Petrescu do Wisły? :D

tofik 09.06.2018 09:43

Obiecac mozna wszystko, liczy sie co na koncie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl