Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

endriu133 21.07.2010 18:03

witam wie ktoś może jakie te koszulki maja wymiary??
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...moki_granatowy
Chodzi mi o rozmiary numeracji
I jaka jest cena za przesyłkę??

klusek106 21.07.2010 18:58

Chcialem dorobic kluczyk do golfa.
Bez zadnych immobiliserow ! goly kluczyk . zaspiewal mi 120 zl . chcial wydoic ode mnie ? czy faktycznoe imoge sie takiej kasy spodziewac?

Mistel 21.07.2010 19:23

Czy bilety na Szawle można kupić również na Ptaszyckiego?

Tylko_Wisła! 21.07.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 940217)
Czy bilety na Szawle można kupić również na Ptaszyckiego?

Od 15 lipca rusza sprzedaż biletów na rewanżowy mecz pomiędzy Wisłą Kraków i FC Siauliai. Spotkanie to zostanie rozegrane 22 lipca na stadionie Hutnika. Wejściówki na ten mecz kupować będzie można w sklepie Wiślacki Świat oraz w dniu meczu na stadionie przy ulicy Ptaszyckiego.

źródło : oficjalna :)

wroobel88 21.07.2010 19:35

Wisła pany !
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 940217)
Czy bilety na Szawle można kupić również na Ptaszyckiego?

Tak, od jutra od 18 będą w kasach.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_fc_siauliai/

Ofsajd 21.07.2010 22:05

http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-nfpf34dh.jpg
gdzie to jest?

Oxydrene 21.07.2010 23:15

Sprawa pilna
potrzebuje namiary na jakiegoś elektryka który wykona w domu drobną usługę...

Manson33 21.07.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oxydrene (Post 940702)
Sprawa pilna
potrzebuje namiary na jakiegoś elektryka który wykona w domu drobną usługę...

GG 1980

Pisz jak pilne.

:-)

Oxydrene 21.07.2010 23:38

Raczej nie o to chodzi :)

miba 22.07.2010 10:32

Szukam szpeca od cyfry i ogólnie od spraw związanych z TV ;)
Mianowicie:

Mam:
1. starego Fergusona AF6318 (a w drugim pokoju tego dziada z cyfry- Philipsa HD z dyskiem)
5. Clone'a z kartami klienckimi
2. PC
3. Monitor 22'' PC z wejściem D-SUB i DVI-D
4. Podciągnięty kabelek od satelity do pokoju z PC

Chcę:
1. Móc oglądać Cyfrę na monitorze
2. Zrobić to jak możliwie jak najniższym kosztem
3. Podpiąć się bezpośrednio pod monitor, bądź przez komputer- obojętne.

Ktoś wie jak to zrobić?
Szukam, googluję i jedni piszą o video grabberach, inni o tunerach do komputera i jakichś przejściówkach, zeby podpiąć kartę, a ja tego nie ogarniam już :D

EDIT:

Znalazłem coś takiego w Krakowie:
http://allegro.pl/item1096061234_e_t...ci_krakow.html
ponoć powinno działać, pytanie tylko JAK podpiąć FERGUSONa AF6318 do karty telewizyjnej? I co później zrobić z dźwiękiem? Wyjść z karty tv do karty dźwiękowej?

dostuffca 22.07.2010 11:01

Przepraszam, wie ktoś jakim programem robi się coś takiego?

http://img31.imagevenue.com/loc331/t..._122_331lo.JPG

niekoniecznie 5x6, ale chociaż 3x3 - z góry dziękuję.

StelmiOriginal - dzięki!

StelmiOriginal 22.07.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 940981)
Przepraszam, wie ktoś jakim programem robi się coś takiego?

http://img31.imagevenue.com/loc331/t..._122_331lo.JPG

niekoniecznie 5x6, ale chociaż 3x3 - z góry dziękuję.

http://peb.pl/filmy/527646-tutorial-...c-screeny.html :)

DominoForza 22.07.2010 13:13

Gdzie w Krk kupie duzego rozmaru pluszaka ,cos w ten desen http://allegro.pl/item1134834960_sup...ce_gratis.html ,
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ofsajd (Post 941149)
na samym początku siennej idąc od rynku po prawej stronie jest sklep z misiami jest ich duuuużo i bardzo dobrej jakości, z reszta cena jest do niej adekwatna... Jak nie to jakieś galerie, markety

ten z siennej sobie odpuszcze ,wiem ze markety itp tylko lazic mi sie nie chce ,myslalem ze moze ktos ma namiar na jakas hurtownie konkretna

Ofsajd 22.07.2010 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 941140)
Gdzie w Krk kupie duzego rozmaru pluszaka ,cos w ten desen http://allegro.pl/item1134834960_sup...ce_gratis.html ,

na samym początku siennej idąc od rynku po prawej stronie jest sklep z misiami jest ich duuuużo i bardzo dobrej jakości, z reszta cena jest do niej adekwatna... Jak nie to jakieś galerie, markety

palczi 22.07.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 940191)
Chcialem dorobic kluczyk do golfa.
Bez zadnych immobiliserow ! goly kluczyk . zaspiewal mi 120 zl . chcial wydoic ode mnie ? czy faktycznoe imoge sie takiej kasy spodziewac?

jesli bez elektroniki to chcial wydoic;) w realu dorobili mi kluczyk za 30zl tak wiec nie wiem:)pozdrawiam

Endorfinka 22.07.2010 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 941140)
ten z siennej sobie odpuszcze ,wiem ze markety itp tylko lazic mi sie nie chce ,myslalem ze moze ktos ma namiar na jakas hurtownie konkretna

Na ul.Gromadzkiej jest hurtownia z zabawkami i przyborami szkolnymi, są też duże pluszaki za przystępna cenę, ale nie wiem czy są aż taaak duże :P

nero 22.07.2010 14:06

Nokia 2710 ma Wi-fi czy nie?! Proszę o odpowiedz osoby która miała styczność z telefonem. Nie opierać się na tym co można znaleźć w googlach

szprotson 22.07.2010 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 941175)
Nokia 2710 ma Wi-fi czy nie?! Proszę o odpowiedz osoby która miała styczność z telefonem. Nie opierać się na tym co można znaleźć w googlach

http://www.nokia.pl/produkty/telefon...n/specyfikacje

to chyba wiarygodne źródło

63.5 Kg 22.07.2010 14:41

Poszukuje dobrego elektryka samochodowego w Krakowie....jakies namiary??

eliot 22.07.2010 16:45

Szukam jakiegoś speca od CB w sensie dostrojenia, zestrojenia sprzętu z anteną czy jak to tam się nazywa fachowo.

Al_29 22.07.2010 17:54

czy jutrzejszy sparing z KSZO jest otwarty dla kibiców?

TSW Fanatyk 22.07.2010 18:00

Gdzie w internecie jest najlepsza baza noclegowa jeśli chodzi o warszawę? Chcę 5-cio osobowy pokój w miarę w centrum. Z jakim wydatkiem muszę się liczyć? hotel, hostel, jakieś schronisko gdzie najlepiej?

miba 22.07.2010 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miba (Post 940938)
Szukam szpeca od cyfry i ogólnie od spraw związanych z TV ;)
Mianowicie:

Mam:
1. starego Fergusona AF6318 (a w drugim pokoju tego dziada z cyfry- Philipsa HD z dyskiem)
5. Clone'a z kartami klienckimi
2. PC
3. Monitor 22'' PC z wejściem D-SUB i DVI-D
4. Podciągnięty kabelek od satelity do pokoju z PC

Chcę:
1. Móc oglądać Cyfrę na monitorze
2. Zrobić to jak możliwie jak najniższym kosztem
3. Podpiąć się bezpośrednio pod monitor, bądź przez komputer- obojętne.

Ktoś wie jak to zrobić?
Szukam, googluję i jedni piszą o video grabberach, inni o tunerach do komputera i jakichś przejściówkach, zeby podpiąć kartę, a ja tego nie ogarniam już :D

EDIT:

Znalazłem coś takiego w Krakowie:
http://allegro.pl/item1096061234_e_t...ci_krakow.html
ponoć powinno działać, pytanie tylko JAK podpiąć FERGUSONa AF6318 do karty telewizyjnej? I co później zrobić z dźwiękiem? Wyjść z karty tv do karty dźwiękowej?

pozwolę sobie podbić, bo nikogo kumatego jak do tej pory nie znalazłem niestety :(

kubawislak 23.07.2010 00:26

Ściągnąłem Football Menagera 2010. Rozpakowałem i otrzymałem coś takiego, jak to zainstalować??
(wrzucam screeny)
http://images39.fotosik.pl/313/fcb7ec4032ab1276.jpg





http://images39.fotosik.pl/313/7dfd1fdd4b95e064.jpg

Birsa 23.07.2010 09:59

Jeszcze raz jakby mi mógł ktoś powiedzieć gdzie to http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-gqfdnfy8.jpg w Krakowie jest to byłbym wdzięczny.

WISŁA 1906 NH 23.07.2010 14:19

Czy można zmienić nazwe użytkownika na tym forum ?

Łukasz1987 23.07.2010 14:50

Potrzebuję kupić sobie mobilny internet do laptopa ale nie na żadną umowę na 12 czy 24 miesiące ale na 3 maks 4 tygodnie. Czy można kupić sobie "internet na kartę" czy coś takiego? Gdzie są najlepsze warunki?

St@chu 23.07.2010 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 942009)
Ściągnąłem Football Menagera 2010. Rozpakowałem i otrzymałem coś takiego, jak to zainstalować??
(wrzucam screeny)

Włącz pierwszy plik przy użyciu winrara i wypakuj zawartość... Wtedy rozpakują się wszystkie.

Potem pewnie otrzymasz obraz płyty, więc trzeba go dać na jakiś wirtualny napęd i możesz instalować.

JOSE 841 23.07.2010 15:24

mam pytanie są płyty DVD o większej pojemności niż 4,7 GB ???bo chce zrobić sobie kopie zapasową danych ale mają 5,26GB jak tak to w jakich granicach cenowych

sandiegoo 23.07.2010 15:28

Wie ktoś moze jak dojechac z krakowa do koszyc gdzies blisko stadionu hutnika ?? To sa tamte rejony na ulicy Ptaszynskiego . Tam sa przystanki KLASZTORNA i NA SKARPIE . I o ktrorej odjezdza z tamtad ostatni autobus do koszyc . A moze jest jeszcze jakis tam przystanek z ktorego jezdza autobusy do koszyc ?? . Prosze o pomoc bo chetnie bym pojechal na nastepny mecz Wiselki a potrzebuje potem wrocic do domu :D

Kiedy beda bilety na ta 3 runde kwalifikacji LE ??

Mario Nh 23.07.2010 15:36

Gdy wciskam klawisze poszczególne, otwierają mi się różne okienka itp w systemie. POmOCY!!!

palczi 23.07.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Łukasz1987 (Post 942579)
Potrzebuję kupić sobie mobilny internet do laptopa ale nie na żadną umowę na 12 czy 24 miesiące ale na 3 maks 4 tygodnie. Czy można kupić sobie "internet na kartę" czy coś takiego? Gdzie są najlepsze warunki?


mozna ,kup sobie modem np usb na allegro bez simlocka i popytaj w sieciach jaka taryfa jest najlepsza do neta-rok temu bylo to orange go -teraz nie wiem -korzystasz kiedy chcesz bez zobowiazan:)pzdro

kubawislak 23.07.2010 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 942613)
Włącz pierwszy plik przy użyciu winrara i wypakuj zawartość... Wtedy rozpakują się wszystkie.

Potem pewnie otrzymasz obraz płyty, więc trzeba go dać na jakiś wirtualny napęd i możesz instalować.

Problem w tym, że po kliknięciu w prawy przycisk myszy nie mam opcji "wypakuj"
http://images49.fotosik.pl/318/6e1a1e5310e7951b.jpg

michu-k 23.07.2010 17:24

Kliknij Otwórz, jako program wybierz WinRar.

lukasnh1988 23.07.2010 17:44

Sprubój nacisnąć Ctrl i Shift jednocześnie na klawiaturze powinno pomóc .

kubawislak 23.07.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 942752)
Kliknij Otwórz, jako program wybierz WinRar.

Dzięki, pomogło.

fialo 24.07.2010 09:51

Nie wie ktoś czy w Alior Banku w sobotę księguja przelewy ?

Mateuusz 24.07.2010 13:10

a ja mam dosc nietypowe pytanie:D jaka wersja jest poprawne? ide na dwor czy ide na pole??
:D

nero 24.07.2010 13:16

Cytat:

ide na dwor czy ide na pole
zależy w jakim miejscu,mieście,rejonie chcesz wyjść z domu :wink:

Kibic z Grodu Kraka 24.07.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 943319)
a ja mam dosc nietypowe pytanie:D jaka wersja jest poprawne? ide na dwor czy ide na pole??
:D

W Krakowie wychodzisz na pole z dworu czyt. mieszkania a W-wie wychodzisz na dwór bo mieszkasz w polu :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl