![]() |
witam wie ktoś może jakie te koszulki maja wymiary??
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...moki_granatowy Chodzi mi o rozmiary numeracji I jaka jest cena za przesyłkę?? |
Chcialem dorobic kluczyk do golfa.
Bez zadnych immobiliserow ! goly kluczyk . zaspiewal mi 120 zl . chcial wydoic ode mnie ? czy faktycznoe imoge sie takiej kasy spodziewac? |
Czy bilety na Szawle można kupić również na Ptaszyckiego?
|
Cytat:
źródło : oficjalna :) |
Wisła pany !
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_fc_siauliai/ |
http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-nfpf34dh.jpg
gdzie to jest? |
Sprawa pilna
potrzebuje namiary na jakiegoś elektryka który wykona w domu drobną usługę... |
Cytat:
Pisz jak pilne. :-) |
Raczej nie o to chodzi :)
|
Szukam szpeca od cyfry i ogólnie od spraw związanych z TV ;)
Mianowicie: Mam: 1. starego Fergusona AF6318 (a w drugim pokoju tego dziada z cyfry- Philipsa HD z dyskiem) 5. Clone'a z kartami klienckimi 2. PC 3. Monitor 22'' PC z wejściem D-SUB i DVI-D 4. Podciągnięty kabelek od satelity do pokoju z PC Chcę: 1. Móc oglądać Cyfrę na monitorze 2. Zrobić to jak możliwie jak najniższym kosztem 3. Podpiąć się bezpośrednio pod monitor, bądź przez komputer- obojętne. Ktoś wie jak to zrobić? Szukam, googluję i jedni piszą o video grabberach, inni o tunerach do komputera i jakichś przejściówkach, zeby podpiąć kartę, a ja tego nie ogarniam już :D EDIT: Znalazłem coś takiego w Krakowie: http://allegro.pl/item1096061234_e_t...ci_krakow.html ponoć powinno działać, pytanie tylko JAK podpiąć FERGUSONa AF6318 do karty telewizyjnej? I co później zrobić z dźwiękiem? Wyjść z karty tv do karty dźwiękowej? |
Przepraszam, wie ktoś jakim programem robi się coś takiego?
http://img31.imagevenue.com/loc331/t..._122_331lo.JPG niekoniecznie 5x6, ale chociaż 3x3 - z góry dziękuję. StelmiOriginal - dzięki! |
Cytat:
|
Gdzie w Krk kupie duzego rozmaru pluszaka ,cos w ten desen http://allegro.pl/item1134834960_sup...ce_gratis.html ,
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nokia 2710 ma Wi-fi czy nie?! Proszę o odpowiedz osoby która miała styczność z telefonem. Nie opierać się na tym co można znaleźć w googlach
|
Cytat:
to chyba wiarygodne źródło |
Poszukuje dobrego elektryka samochodowego w Krakowie....jakies namiary??
|
Szukam jakiegoś speca od CB w sensie dostrojenia, zestrojenia sprzętu z anteną czy jak to tam się nazywa fachowo.
|
czy jutrzejszy sparing z KSZO jest otwarty dla kibiców?
|
Gdzie w internecie jest najlepsza baza noclegowa jeśli chodzi o warszawę? Chcę 5-cio osobowy pokój w miarę w centrum. Z jakim wydatkiem muszę się liczyć? hotel, hostel, jakieś schronisko gdzie najlepiej?
|
Cytat:
|
Ściągnąłem Football Menagera 2010. Rozpakowałem i otrzymałem coś takiego, jak to zainstalować??
(wrzucam screeny) http://images39.fotosik.pl/313/fcb7ec4032ab1276.jpg http://images39.fotosik.pl/313/7dfd1fdd4b95e064.jpg |
Jeszcze raz jakby mi mógł ktoś powiedzieć gdzie to http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-gqfdnfy8.jpg w Krakowie jest to byłbym wdzięczny.
|
Czy można zmienić nazwe użytkownika na tym forum ?
|
Potrzebuję kupić sobie mobilny internet do laptopa ale nie na żadną umowę na 12 czy 24 miesiące ale na 3 maks 4 tygodnie. Czy można kupić sobie "internet na kartę" czy coś takiego? Gdzie są najlepsze warunki?
|
Cytat:
Potem pewnie otrzymasz obraz płyty, więc trzeba go dać na jakiś wirtualny napęd i możesz instalować. |
mam pytanie są płyty DVD o większej pojemności niż 4,7 GB ???bo chce zrobić sobie kopie zapasową danych ale mają 5,26GB jak tak to w jakich granicach cenowych
|
Wie ktoś moze jak dojechac z krakowa do koszyc gdzies blisko stadionu hutnika ?? To sa tamte rejony na ulicy Ptaszynskiego . Tam sa przystanki KLASZTORNA i NA SKARPIE . I o ktrorej odjezdza z tamtad ostatni autobus do koszyc . A moze jest jeszcze jakis tam przystanek z ktorego jezdza autobusy do koszyc ?? . Prosze o pomoc bo chetnie bym pojechal na nastepny mecz Wiselki a potrzebuje potem wrocic do domu :D
Kiedy beda bilety na ta 3 runde kwalifikacji LE ?? |
Gdy wciskam klawisze poszczególne, otwierają mi się różne okienka itp w systemie. POmOCY!!!
|
Cytat:
mozna ,kup sobie modem np usb na allegro bez simlocka i popytaj w sieciach jaka taryfa jest najlepsza do neta-rok temu bylo to orange go -teraz nie wiem -korzystasz kiedy chcesz bez zobowiazan:)pzdro |
Cytat:
http://images49.fotosik.pl/318/6e1a1e5310e7951b.jpg |
Kliknij Otwórz, jako program wybierz WinRar.
|
Sprubój nacisnąć Ctrl i Shift jednocześnie na klawiaturze powinno pomóc .
|
Cytat:
|
Nie wie ktoś czy w Alior Banku w sobotę księguja przelewy ?
|
a ja mam dosc nietypowe pytanie:D jaka wersja jest poprawne? ide na dwor czy ide na pole??
:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl