Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 24.05.2018 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1502444)
A ja obstawiam ze to Llonch przygral w chuja i wypial sie na Wisle.
Kontraktu, negocjacji, testow medycznych nie zalatwia sie w jeden dzien.

Wisła miał w szmat czasu na przedłużenie kontraktu,ale jak ma się czas to potem się budzi z ręką w nocniku

Dariook 24.05.2018 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1502470)
Wisła miał w szmat czasu na przedłużenie kontraktu,ale jak ma się czas to potem się budzi z ręką w nocniku

Ale dlaczego z reka w nocniku? Gramy w pucharach czy jak?

Tematem bylo, kto kogo zrobil w huja. I jesli faktycznie bylo tak, ze wszystko zostalo dogadane i ustalone miedzy stronami to jedyna osoba ktora zachowala sie nie powaznie byl Lllonch.
Czas nie ma tu nic do znaczenia.

pepe72 24.05.2018 21:15

Po pierwsze nie ma co robić afery. Llonch grał do ostatniego meczu jak trzeba i odszedł od nas tuż po sezonie. Sorry, taki mamy klimat, tj. nie mamy kasy (patrz post MaLika https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=5843)
Po drugie nie ma co robić afery. Jeśli Wisła będzie mieć w 2-3 lidze hiszpańskiej opinię "trampoliny" do piłki europejskiej (czytaj "trampoliny do kasy") to będzie prościej kolejnego Lloncha czy Carlitosa do nas ściągnąć. Pogra 2 lata ... cóż BYWA. Mamy problemy z kasą takie jakie mamy i dopóki tego nie przeskoczymy nie ma co się napalać.

Dzięki Pol, miło cię było poznać. Powodzenia w Holandii.

mr_kwolf 24.05.2018 21:31

Taaaa, jakbyśmy rok temu wakacje podpisali Gonzaleza na jakiś dłuższy kontrakt, a nie było to wcale takim absurdalnym pomysłem (zdecydowanie nasz najlepszy środkowy obrońca w tym czasie) to teraz te same osoby narzekałyby na amatorkę zarządu, że podpisano szklanego chłopaka zamiast "poczekać skoro miał kontrakt".

Z Llonchem sprawa jest skomplikowana, a zarazem dość prosta. Nie jest tajemnicą, że Pol nie palił się do podpisania nowego kontraktu. Takie słuchy chodziły od dłuższego czasu. Tym większym zaskoczenim był news o dogadaniu się. Teraz widać jakie to było "dogadanie". Llonch umiejętnie zapewniał sobie Plan B.

Do podpisania kontraktu potrzeba jest woli obydwu stron. Jak widać ze strony Lloncha tej chęci nie było. Ani teraz, ani w marcu, ani zapewne rok temu.

KOMINEK 24.05.2018 21:35

Ale negocjacje trwały dawno z początku Llonch nie chciał słyszeć o przedłużeniu bo wydawało się że będzie miał coś za granicą a od nas dochodziły informację że mamy określony budżet i więcej dać nie możemy potem temat zagranicy ucichł a nasi zaczęli podwyższać mu ofertę a Pol zaczął znowu kochać Kraków potem przyszła nowa oferta która naszą przebiła i do widzenia Krakowie tyle w temacie

pozowski 24.05.2018 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1502485)

Do podpisania kontraktu potrzeba jest woli obydwu stron. Jak widać ze strony Lloncha tej chęci nie było. Ani teraz, ani w marcu, ani zapewne rok temu.

Gdyby chciał to podpisałby 1 stycznia z nowym klubem i nie prowadził negocjacji z Wisłą.
Tak jak pisałem ewentualne puchary były kartą przetargową, nie ma ich to wybrał co lepsze finansowo, a może i sportowo.
Przeżyjemy utratę Lloncha, lepsi odchodzili, żal tylko bo widać ze u Carillo rozwinął grę do przodu i na tej pozycji to top3 Ekstraklasy.

TOMEK 11 24.05.2018 22:44

najemnikiem? to kim są ludzie, którzy zmieniają warunki dogadanego kontraktu?

dj_ibutti 24.05.2018 22:51

Jak Janek napisal to musi byc prawda. Ten sam ktory pisal o Meresinskim i Stechercie, jakie to kozaki ? :D

lazy 25.05.2018 00:06

Obiektywnie - nie jest ważne kto jak się zachował.
Ważne jest że nie udało się dopiąć kontaktu. I tu winny jest zarząd. Bo trzeba tak prowadzić negocjacje by nową umowę podpisać. Było na to dużo czasu. A zostawianie sprawy na ostatnią chwilę jest ryzykowne i w tym wypadku ryzyko się nie opłaciło.

Dariook 25.05.2018 00:38

Nie zapominaj, ze aby podpisac kontrakt to musi byc wola z dwoch stron. A tej ze strony zawodnika az do maja zdecydowanie brakowalo.

Ale wnioskujac z tego do jakiego klubu odszedl smiem twierdzic, ze Llonch mimo ze mogl podpisac umowe juz 6 miesiecy temu to nie mial zadnych konkretnych ofert(finansowo). Konczyl sie kontrakt to powoli miekl i dawal sygnaly ze szczesliwy bedzie jak jednak tutaj zostanie.

Do momentu jak trafila sie pierwsza konkretniejsza oferta. .......nal wszystkim i po prostu zawinal sie na piecie. Pewnie wiecej euro. Rozumiem go, Wisla dla niego niczym sie nie rozni od Tiburga.

mr_kwolf 25.05.2018 06:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozowski (Post 1502491)
Gdyby chciał to podpisałby 1 stycznia z nowym klubem i nie prowadził negocjacji z Wisłą.
Tak jak pisałem ewentualne puchary były kartą przetargową, nie ma ich to wybrał co lepsze finansowo, a może i sportowo.
Przeżyjemy utratę Lloncha, lepsi odchodzili, żal tylko bo widać ze u Carillo rozwinął grę do przodu i na tej pozycji to top3 Ekstraklasy.

Po pierwsze tak naprawdę nie wiemy czy nie podpisał tej umowy już 1 stycznia.

Ale zakładając, że nie podpisał to wracamy do punktu wyjścia, a mianowicie do potrzeby dwóch stron do podpisania umowy. Widocznie Llonch nie miał żadnych ofert (a skoro wybrał Tilburg wydaje się to prawdopodobne), więc z kim miał podpisać umowę 1 stycznia? Sam ze sobą?

domin_czyzyny 25.05.2018 06:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1502500)
Nie zapominaj, ze aby podpisac kontrakt to musi byc wola z dwoch stron. A tej ze strony zawodnika az do maja zdecydowanie brakowalo.

Ale wnioskujac z tego do jakiego klubu odszedl smiem twierdzic, ze Llonch mimo ze mogl podpisac umowe juz 6 miesiecy temu to nie mial zadnych konkretnych ofert(finansowo). Konczyl sie kontrakt to powoli miekl i dawal sygnaly ze szczesliwy bedzie jak jednak tutaj zostanie.

Do momentu jak trafila sie pierwsza konkretniejsza oferta. .......nal wszystkim i po prostu zawinal sie na piecie. Pewnie wiecej euro. Rozumiem go, Wisla dla niego niczym sie nie rozni od Tiburga.

A poza tym to tam pogra Ajaxem czy PSV. Ma szansę na lepszą promocje i kolejne przejście wyżej. Pol podpisując z nami kontrakt mial pewnie plan rozwoju swojej kariery. Dlatego nie podpisał dłuższego kontraktu.

Vinci 25.05.2018 07:11

Że sportowego punktu widzenia najbardziej sensowna decyzja, jaką Llong mógł podjąć. Szkoda i smutno bo zarówno on,jak i Gonzalez budzili sporo sympatii,a i poniżej określonego poziomu nie schodzili... Szkoda, ale takie życie...

PhantomRanger 25.05.2018 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1502506)
Po pierwsze tak naprawdę nie wiemy czy nie podpisał tej umowy już 1 stycznia.

Ale zakładając, że nie podpisał to wracamy do punktu wyjścia, a mianowicie do potrzeby dwóch stron do podpisania umowy. Widocznie Llonch nie miał żadnych ofert (a skoro wybrał Tilburg wydaje się to prawdopodobne), więc z kim miał podpisać umowę 1 stycznia? Sam ze sobą?

Wiemy, że nie podpisał, bo gdyby taka sytuacja nastąpiła, zgodnie z przepisami, musiałby o tym fakcie poinformować Wisłę. O ile nie nastąpiła jakaś zmiana.

Karherop 28.05.2018 14:53

Stepinski wykupiony przez Chievo za 2.5 mln euro.

To tak w kwestii tego jak sobie ten chłopak nie radzi za granicą, co wiele osób chciało udowodnić.

brylant17 28.05.2018 15:20

Fascynujące strzelił 5 goli aż 5 goli....Chievo zobaczyło,że w Napoli Polacy coś grają to i Chievo nie chciało być gorsze....

Karherop 28.05.2018 15:31

Weź pod uwagę kogo mial za rywala w składzie i w ktorym momencie zaczął strzelać gole.

Rozumiem że Ty też mozesz sie pochwalić 5 golami w serie A?

Ogryzek 28.05.2018 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1502775)
Fascynujące strzelił 5 goli aż 5 goli....Chievo zobaczyło,że w Napoli Polacy coś grają to i Chievo nie chciało być gorsze....

Ciekawy jestem czy Carlitos strzeliłby tam owe 5 goli. Wszak gwiazdą jest tylko w PL. Poziom gry defensywnej w Italii jest jednak trochę wyższy niż w Polsce.

Zresztą - dla Chievo to wciąż rozwojowa opcja - 23 lata - poprzedni sezon 22 mecze i 5 goli. Uznali że chłopak może grać jeszcze lepiej i wydali kasę.

TOMEK 11 28.05.2018 15:33

fascynujące to jest jak robisz ....ę z logiki, niech nawet jedną by strzelił, zapłacone? zapłacone I HUJ, szkoda było 100k€ zapłacić Norymberdze, to Ruch zapłacił, minął rok wziął 2mln€

Hives4 28.05.2018 15:35

Cytat:

Fascynujące strzelił 5 goli aż 5 goli....Chievo zobaczyło,że w Napoli Polacy coś grają to i Chievo nie chciało być gorsze....
:D :D :D powinien być jakiś wątek, gdzie wkleja się najgłupsze wypowiedzi użytkowników :D

rafalek 28.05.2018 15:41

I jest cos takiego :)

Moze nie tylko najglupsze, ale najciekawsze, najsmieszniejsze :)

https://wislakrakow.com/forum/showth...42#post1427242

EOT.

tofik 28.05.2018 15:50

Po prostu młodzi gracze są w cenie kluby są w stanie zaryzykować czasem, na starego, albo jakiegoś odpada zweryfikowanego w innej lidze już takiej kasy nie wyłożą. Jak chcemy inwestować pod sprzedaż to na młodych rodzimych zawodnikach jest największa kasa i to nie podlega dyskusji.

TIR_DO_SŁUBIC 28.05.2018 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1502780)
:D :D :D powinien być jakiś wątek, gdzie wkleja się najgłupsze wypowiedzi użytkowników :D

Kiedyś, za czasów świetności tego forum, CHYBA był.

FraMat 28.05.2018 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1502772)
Stepinski wykupiony przez Chievo za 2.5 mln euro.

To tak w kwestii tego jak sobie ten chłopak nie radzi za granicą, co wiele osób chciało udowodnić.

Ja należę do "zwolenników talentu" tego kopacza.
Porównajcie to sobie teraz z Carlitosem i rozśmieszcie mnie pisząc, że gdyby kopacz Stępiński grał w tym sezonie w Wiśle, zaliczyłby nie 24 ale 44 gole.
:>

Ta cena za kopacza Stępińskiego to śmiech na sali, ale kto bogatemu zabroni?

Ogryzek 28.05.2018 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1502785)
Ja należę do "zwolenników talentu" tego kopacza.
Porównajcie to sobie teraz z Carlitosem i rozśmieszcie mnie pisząc, że gdyby kopacz Stępiński grał w tym sezonie w Wiśle, zaliczyłby nie 24 ale 44 gole.
:>

Ta cena za kopacza Stępińskiego to śmiech na sali, ale kto bogatemu zabroni?

Ale pitolisz! Widzę ze należysz do tych co to wolą "zjeść" własne gówno niż przyznać komuś rację. Jak zwykle żenada.

Już w sezonie 2015/2016 - czyli 2 lata temu jako 21-latek strzelił tych bramek 15 w e-klapie!

Przez te 2 lata grając we Francji czy Włoszech nie stał się gorszym napastnikiem a sporo lepszym. Spokojnie strzeliłby ponad 20 goli. Skoro taki Christian Gytkjaer strzelił ich 19 a K. Piątek 21 to ja nie mam wątpliwości co do tego. Walczyłby pewnie teraz o koronę króla strzelców z Carlitosem i Angulo.

Zejdź na ziemie. Twoje uprzedzenia są coraz śmieszniejsze.

FraMat 28.05.2018 16:27

O!
Na to czekałem.
Mogę się już zacząć śmiać.

A Kiełbasa ile bramek strzelił?

Że też Real go nie wziął!

Ogryzek 28.05.2018 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1502790)
O!
Na to czekałem.
Mogę się już zacząć śmiać.

A Kiełbasa ile bramek strzelił?

Że też Real go nie wziął!

To samo można równie dobrze napisać o Carlitosie, w końcu jakby nie było gwieździe tylko w Polsce. A co to jest polska liga wiemy.


Oj boli cię ten Stępiński. Jeszcze bardziej ci gul musiał skoczyć ze chcą go we Włoszech. A przecież wieszczyłeś mu upadek po wyjeździe do Nantes...

brylant17 28.05.2018 16:34

Ogryzek Za to liga Niemiecka i Francuska zweryfikowały go jako piłkarza

Ogryzek 28.05.2018 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1502792)
Ogryzek Za to liga Niemiecka i Francuska zweryfikowały go jako piłkarza

Tak jak liga Hiszpańska, Rosyjska i Cypryjska zweryfikowały Carlitosa. Dla wszystkich okazał się za słaby.

Tylko w Polsce błysnął.

ashkeczup 28.05.2018 16:56

2 liga rosyjska zweryfikowała Carlitosa. Jak 21 letni Stępiński sobie nie poradził w 2 top 5 ligach świata, to już zsyłka do B klasy? Ogarnijcie się ludzie. Carlitos to zdecydowanie lepszy piłkarz, ale też zupełnie inne zadania na boisku. No i różnica wieku jest spora. Zawsze chciałem Stępińskiego na szpicy u nas, a nie na skrzydle, bo on ma nosa, a nie technikę Carlitosa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl