Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Ni_Ma 25.12.2008 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 647607)
Powiem Ci ze prowadzisz bardzo męski tryb życia :D I jeszcze to zaczadzenie...
Coś mi tu nomen-omen śmierdzi :P :>


bo lubie piwo i sledzie?
co do zaczadzenia.... no cóż po kapuscie z grzybami, kluskach z makiem i innych dobrodziejstwach nie ma takiej istoty co by zareagowała inaczej.. :lol:

dj_ibutti 25.12.2008 23:44

Taaaaaa, jaaaaaaaaaaaaaaaasneeee :P

I mieszkasz sam(a) jeszcze ;)

Ni_Ma 25.12.2008 23:49

ja lubie i to bardzo szcególnie w śmietanie :)

no czasem tak sie w życiu składa że sie mieszka samej - te drugie połowy zawodzą coś ;)

Ni_Ma 25.12.2008 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 647618)
daj adres, pale sztyli mam w piwnicy , zajmiemy sie niim:P


już sie tym zajełam :) ale dzięki ;D

4fan_player 25.12.2008 23:57

Kamil idź już spać lepiej :) bo jeszcze będzie tak że jutro będziesz chciał zalogować a tu ban :p

Ni_Ma 25.12.2008 23:59

i potem będzie że to wszystko przez kobiety... :)

Maciejo 26.12.2008 00:08

no, ale przecież to jest oczywiste, że to wszystko przez kobiety :-P

pio 26.12.2008 00:11

Mnie też śledzie w śmietanie zaatakowały!

Ni_Ma 26.12.2008 00:15

ale poradziłeś sobie? stoczyłeś bitwe i marne śledziska poległy lądując w brzuchu? :)

moje poległy... pusta miska po nich została :)

pio 26.12.2008 00:23

Ale to była jedna z bitew...kto wygra wojnę jest sprawą otwartą, bo pełny jestem, oj pełny

Maniek_Olkusz 26.12.2008 00:35

ciekawe czy sledzie w occie tez atakuja...:-/? ide sprawdzic do lodowki, ewentualnie ja bede atakowal:P:D

Ni_Ma 26.12.2008 00:43

uważaj bo to walka nierówna... one (te sledzie) tak tylko siedzą w tej lodówce i się gapią...

wprowadzam chwilowe działania pokojowe - ide spać, bo się od tej lodówki nie odczepię ..
a sukienka na sylwestra niezmiennie w tym samym rozmiarze i może byc problem :)

fcz1985 26.12.2008 00:44

zjadłbym coś jeszcze

dj_ibutti 26.12.2008 00:45

Może Maślanke? :rotfl:

WiselkaMLP 26.12.2008 00:55

sypie sniezek :D ja wtulam uszka

Krissu 26.12.2008 01:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647637)
uważaj bo to walka nierówna... one (te sledzie) tak tylko siedzą w tej lodówce i się gapią...

Gapią?
Tzn mają jeszcze oczy?


Jadasz śledzie całe?

Ave 26.12.2008 01:57

Hmmm ja bym sobię pizze zamówił :/ ale w 1 dzien swiąt to nie bardzo !

Piotrek1991 26.12.2008 02:47

A ja bym na browara poszedł, ale na wiosce nie ma gdzie, a sklepy zamknięte...
Chrzanić takie święta. NIE ŚPIMY.

wredny.bardzo 26.12.2008 04:06

Nie Śpiiiiiiimyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Do 4:15 jest archiwizacja na NK, nie ma co robić :/

Kamil 26.12.2008 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647622)
i potem będzie że to wszystko przez kobiety... :)

to wsystko przez kobiety, qle mnie leb napierdziela,a tak w ogole to o co chodzi?:lol:

OFICJALNIE PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO CO ZOSTALO WCZORAJ POD WIECZOR PRZEZEMNIE NAPISANE, BYLEM W STANIE A RACZEJ NIE BYLEM W STANIE NORMALNIE MYSLEC:lol:

boje sie otworzyc archiwum w gadu gadu po przeczytaniu tego co bylo na telefonie, tak jest jak sie pije przy piosenkach kibicowkich:D

edytka: przeczytane, nie jest zle, bywalo duzo gorzejjjjj:lol::lol::lol:

Gucio25 26.12.2008 11:23

zaraz Cie tu cała męska część forum zlinczuje, bo usunąłeś przez większość ulubiony avatar! :)

sergio 26.12.2008 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 647683)
zaraz Cie tu cała męska część forum zlinczuje, bo usunąłeś przez większość ulubiony avatar! :)


Przynajmniej teraz jest kumaty:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak na serio idę dalej pić ach te święta.......

pio 26.12.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 647684)
Przynajmniej teraz jest kumaty:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak na serio idę dalej pić ach te święta.......

Sergio, a nie lepiej gdzieś bliżej? Po co iść niewiadomo jak daleko, później ciężej się wraca :lol:

Gucio25 26.12.2008 11:54

i Cie ktoś z tyłu może zaskoczyć.. taki asfalt na przykład.. :lol:

SV_ 26.12.2008 12:28

Oddaj Avatar! Hej Kamil Oddaj Avatar!

fcz1985 26.12.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 647639)
Może Maślanke? :rotfl:

Dużo białka:p

asfalty trzymaja się z pasami - info telefoniczne, potwierdzone

South 26.12.2008 18:42

oj te rodzinne imprezy,zaczyna się zawsze tak niewinnie ,gorzej się kończy ... ;)

Barthez 26.12.2008 19:20

Może powiecie jeszcze że koło kolęd śpiewane było "My lubimy się naj***ać"? :D

Jachcik 26.12.2008 19:26

Z Kamilem coś jest nie tak przez te %%..... xD Avatr usunął i o bana poprosił:P

Ni_Ma 26.12.2008 20:01

6 x 900m, 4 x grzane wino, 1 x grzane piwo, niemiłosierny bół w nogach - sezon narciarski uważam za otwarty!!!!!!

:):):):):):):):)

pio 26.12.2008 20:02

Bana można przeboleć, ale avatar niech odda :D

Ni_Ma 26.12.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 647645)
Gapią?
Tzn mają jeszcze oczy?


Jadasz śledzie całe?


tak, nawet niewypatroszone.....:> i moje w dodatku wołały zjedz mnie, zjedz... :lol:

nie no to taki zarcik był z tym że się gapią... przenośnia czy cóś... :lol:

pio 26.12.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647805)
tak, nawet niewypatroszone.....:> i moje w dodatku wołały zjedz mnie, zjedz... :lol:

nie no to taki zarcik był z tym że się gapią... przenośnia czy cóś... :lol:

A pokonałaś je całkowicie?
Bo te w mojej lodówce dobrze się obwarowały, rozstawiły zasieki i wołają na wojnę :D

Barthez 26.12.2008 20:34

Podzieli się ktoś karpikiem bo nie miałem w tym roku? :( ( oprócz dzieła naszych grafficiarzy:D)

Ni_Ma 26.12.2008 20:35

taaaa do ostatniej cebulki :)
nie miały szans bo jak mnie już weźmie to koniec, zadne zasieki mi nie groźne :)...
wszamałam wszystkie :)

i co ja będę dziś jadła????

pio 26.12.2008 20:46

zapraszam do mnie, u mnie wszyćkiego Ci pod dostatkiem :)

Ni_Ma 26.12.2008 20:49

ale że śledzia w śmietanie też jescze posiadasz?? :)

pio 26.12.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647826)
ale że śledzia w śmietanie też jescze posiadasz?? :)

Oczywiście :) Na kilka podejść :D

Barthez 26.12.2008 21:02

A karpik się znajdzie?:P

pio 26.12.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 647832)
A karpik się znajdzie?:P

Niestety, dziś ostatnia ość spoczęła w krainie otchłani :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl