![]() |
Cytat:
bo lubie piwo i sledzie? co do zaczadzenia.... no cóż po kapuscie z grzybami, kluskach z makiem i innych dobrodziejstwach nie ma takiej istoty co by zareagowała inaczej.. :lol: |
Taaaaaa, jaaaaaaaaaaaaaaaasneeee :P
I mieszkasz sam(a) jeszcze ;) |
ja lubie i to bardzo szcególnie w śmietanie :)
no czasem tak sie w życiu składa że sie mieszka samej - te drugie połowy zawodzą coś ;) |
Cytat:
już sie tym zajełam :) ale dzięki ;D |
Kamil idź już spać lepiej :) bo jeszcze będzie tak że jutro będziesz chciał zalogować a tu ban :p
|
i potem będzie że to wszystko przez kobiety... :)
|
no, ale przecież to jest oczywiste, że to wszystko przez kobiety :-P
|
Mnie też śledzie w śmietanie zaatakowały!
|
ale poradziłeś sobie? stoczyłeś bitwe i marne śledziska poległy lądując w brzuchu? :)
moje poległy... pusta miska po nich została :) |
Ale to była jedna z bitew...kto wygra wojnę jest sprawą otwartą, bo pełny jestem, oj pełny
|
ciekawe czy sledzie w occie tez atakuja...:-/? ide sprawdzic do lodowki, ewentualnie ja bede atakowal:P:D
|
uważaj bo to walka nierówna... one (te sledzie) tak tylko siedzą w tej lodówce i się gapią...
wprowadzam chwilowe działania pokojowe - ide spać, bo się od tej lodówki nie odczepię .. a sukienka na sylwestra niezmiennie w tym samym rozmiarze i może byc problem :) |
zjadłbym coś jeszcze
|
Może Maślanke? :rotfl:
|
sypie sniezek :D ja wtulam uszka
|
Cytat:
Tzn mają jeszcze oczy? Jadasz śledzie całe? |
Hmmm ja bym sobię pizze zamówił :/ ale w 1 dzien swiąt to nie bardzo !
|
A ja bym na browara poszedł, ale na wiosce nie ma gdzie, a sklepy zamknięte...
Chrzanić takie święta. NIE ŚPIMY. |
Nie Śpiiiiiiimyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Do 4:15 jest archiwizacja na NK, nie ma co robić :/ |
Cytat:
OFICJALNIE PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO CO ZOSTALO WCZORAJ POD WIECZOR PRZEZEMNIE NAPISANE, BYLEM W STANIE A RACZEJ NIE BYLEM W STANIE NORMALNIE MYSLEC:lol: boje sie otworzyc archiwum w gadu gadu po przeczytaniu tego co bylo na telefonie, tak jest jak sie pije przy piosenkach kibicowkich:D edytka: przeczytane, nie jest zle, bywalo duzo gorzejjjjj:lol::lol::lol: |
zaraz Cie tu cała męska część forum zlinczuje, bo usunąłeś przez większość ulubiony avatar! :)
|
Cytat:
Przynajmniej teraz jest kumaty:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A tak na serio idę dalej pić ach te święta....... |
Cytat:
|
i Cie ktoś z tyłu może zaskoczyć.. taki asfalt na przykład.. :lol:
|
Oddaj Avatar! Hej Kamil Oddaj Avatar!
|
Cytat:
asfalty trzymaja się z pasami - info telefoniczne, potwierdzone |
oj te rodzinne imprezy,zaczyna się zawsze tak niewinnie ,gorzej się kończy ... ;)
|
Może powiecie jeszcze że koło kolęd śpiewane było "My lubimy się naj***ać"? :D
|
Z Kamilem coś jest nie tak przez te %%..... xD Avatr usunął i o bana poprosił:P
|
6 x 900m, 4 x grzane wino, 1 x grzane piwo, niemiłosierny bół w nogach - sezon narciarski uważam za otwarty!!!!!!
:):):):):):):):) |
Bana można przeboleć, ale avatar niech odda :D
|
Cytat:
tak, nawet niewypatroszone.....:> i moje w dodatku wołały zjedz mnie, zjedz... :lol: nie no to taki zarcik był z tym że się gapią... przenośnia czy cóś... :lol: |
Cytat:
Bo te w mojej lodówce dobrze się obwarowały, rozstawiły zasieki i wołają na wojnę :D |
Podzieli się ktoś karpikiem bo nie miałem w tym roku? :( ( oprócz dzieła naszych grafficiarzy:D)
|
taaaa do ostatniej cebulki :)
nie miały szans bo jak mnie już weźmie to koniec, zadne zasieki mi nie groźne :)... wszamałam wszystkie :) i co ja będę dziś jadła???? |
zapraszam do mnie, u mnie wszyćkiego Ci pod dostatkiem :)
|
ale że śledzia w śmietanie też jescze posiadasz?? :)
|
Cytat:
|
A karpik się znajdzie?:P
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl