Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

bartek89TS 30.03.2010 21:39

Ale niefart MU, 92min błąd obrony i Bayern wygrywa 2:1, mała niespodzianka moim zdaniem.Lyon tak jak przypuszczałem wygrywa 3:1.

arth_ur 30.03.2010 21:41

Ależ mecz mi się podobał ! Nienawidzę Bayernu Minsień ale już nie mogę patrzeć na sir Alexa żującego gumę ! Mam nadzieję że w rewanżu Bayern sobie poradzi.

grzesiek9000 30.03.2010 21:44

Zasłużone zwycięstwo Bayernu, bo nie ma co ukrywać troche byli lepsi.
Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej że Robben prawdopodobnie już zagra.

$iWu$ 30.03.2010 21:44

Doliczony czas bramka na 2-1 i Rooney kostkę skręcił przed meczem z Chelsea... :/

For_FuN_ 30.03.2010 21:48

Jaka niespodzianka? To najbardziej wyrownana para...licze, ze w rewanzu Bayern wywiezie przynajmniej remis ;).

P.S - Szkoda, ze pilkarsko obie ekipy sa slabsze od tych z przelomu wiekow.

bartek89TS 30.03.2010 21:50

Nie wiem z kim by musiał grać Bayern, żebym mu kibicował..tak samo jak i każdej innej niemieckiej drużynie!

chimpanze 30.03.2010 21:52

Liczę, że Bordeaux pokaże się z lepszej strony w rewanżu:)

Dean 30.03.2010 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 878810)
Nie wiem z kim by musiał grać Bayern, żebym mu kibicował..tak samo jak i każdej innej niemieckiej drużynie!

Cracovia, Legia, Lech? :D

Oldpara 30.03.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 878818)
Cracovia, Legia, Lech? :D

Może jakiś głupi jestem, ale kibicowałbym Polakom w konfrontacji wyżej wymienonych z Bayernem (z kimkolwiek).

Robbie92 30.03.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 878821)
Może jakiś głupi jestem, ale kibicowałbym Polakom w konfrontacji wyżej wymienonych z Bayernem (z kimkolwiek).

tez sie pod tym podpisuje.:D

Proximus 30.03.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 878803)
Doliczony czas bramka na 2-1 i Rooney kostkę skręcił przed meczem z Chelsea... :/

A to pech...

Ale przynajmniej stanie się to co w naszej lidze z Lechem. Przekonamy się o wartości Manu bez Rooneya.

Wojtas 30.03.2010 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 878799)
Ależ mecz mi się podobał ! Nienawidzę Bayernu Minsień ale już nie mogę patrzeć na sir Alexa żującego gumę ! Mam nadzieję że w rewanżu Bayern sobie poradzi.



Ferguson nic sie nie zmienia :)

zujacy gume,cały czerwony i wysoko zapietym swetrem :)


I choc tez Bayernu nie trawie ,jeszcze bardziej nie trawie tych z Mu wiec z dwojga zlego niech awansuja Niemcy z tym ze na Old Trafford bedzie im ciezko.

gris 30.03.2010 22:52

Gdzie mogę zobaczyć bramki z meczów?

$iWu$ 30.03.2010 23:35

http://skrotymeczow.net/

unpredictable_wislaczka 31.03.2010 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 878824)
A to pech...

Ale przynajmniej stanie się to co w naszej lidze z Lechem. Przekonamy się o wartości Manu bez Rooneya.

Grali bez niego w sobotę z Boltonem. Zdaje się,że jakoś sobie poradzili :P Mam jednak nadzieję,że nawet jeśli nie na mecz z Chelsea, to na rewanż Wayne będzie gotowy.

Ależ Wy tego Manchesteru nie lubicie :foch:

a11 31.03.2010 09:17

no jakby nie patrzeć to faworytem do awansu był Manchester, lepsze wyniki w lidze, lepsi zawodnicy.... myślę że dalej nawet po porażce to właśnie Anglicy są bliżsi awansu wystarczy im przecież skromne 1:0 i są w półfinale. Takie mam odczucie że sir Ferguson i jego kopacze przegrali ten mecz na własne życzenie, za bardzo dali się zepchnąć do defensywy. Dużo więcej spodziewałem się po Scholesie i pozostałej dwójce środkowych pomocników, bo mimo iż mieli przewagę liczebną w drugiej linii to nie potrafili wymienić kilku podań, cały czas długa piła do przodu, a tam strata i znowu ataki Bayernu, który muszę przyznać, mimo iż ich nie lubię, że zasłużył na to zwycięstwo tak jak Olic na bramkę bo był jednym z lepszych zawodników tego meczu.

Co do drugiego spotkania to wynik w żadnym wypadku nie jest niespodzianką. Bordeaux rozegrało w sobotę finał pucharu ligi i w meczu tym zagrali wszyscy podstawowi zawodnicy za to Ci podstawowi z OL odpoczywali na ławie gdy ich zmiennicy pokonywali bodajże Grenoble w meczu ligowym. Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż Lyon kryzys w tym sezonie ma już chyba za sobą a poza tym po wyeliminowaniu "gwiazdorów" z Madrytu są zapewne mocno podbudowani psychicznie. Rewanż zapowiada się ciekawie, ale myślę że jedna bramka strzelona przez OL rozwiąże sprawę.

Proud 31.03.2010 19:46

Czy na jakimś kanale Cyfry+ jest transmitowany mecz Arsenal - Barcelona?

harthausen 31.03.2010 20:00

Almunia przepieron.

luke1906 31.03.2010 20:05

Arsenal nie istnieje, w zasadzie to powinno być już 0-5
po 15min było 0-9 w strzałach na bramkę

Almunia przekot!

qchar90 31.03.2010 20:11

no dzieciaki Arsena Wegnera narazie nie wiedza co sie dzieje na boisku

$iWu$ 31.03.2010 20:15

Barcelona zrobiła interes życia z Interem...
Almunia to kosmita... :D

brylant17 31.03.2010 20:25

Łohohohoo co Bendtner teraz zrobił :D szkoda, że spalony



Ogląda ktoś na magicznym kanale 59 lub 69 :D mecz Inter-Cska dzieje się coś ciekawego?

MaG* 31.03.2010 20:39

widać ,że goście kochają to co robią a nie to co nasi kopacze którzy zajawkę na piłkę już dawno stracili :)
podstawowa różnica i gołym okiem ją widać ;)

WiślakMyślenice 31.03.2010 20:39

Me serce boli widząc jak gra Arsenal. Wg mnie lepiej sobie radzą bez Fabregasa, przynajmniej nie ma posyłania piłek z 40, 50 metra by wnapastnik wyszedł sam na sam lub dośrodkowania na 5 metr...

For_FuN_ 31.03.2010 20:45

Jak to ladnie okreslil Kolton: "Arsenal gra podworkowy futbol". Mowilem, ze to nie tej klasy zespol co Barcelona...od pogromu ratuje ich narazie Almunia. Ile wogole bylo tych strzalow? 20? Posiadanie pilki, to chyba 70% dla Barcy. Pierwsze 20 minut, to futbol z najwyzszej polki. Nawet ja, ktory zapowiadalem rozstrzelanie Arsenalu, nie spodziewalem sie takiej dominacji druzyny z Hiszpanii...bramek nie ma, ale w koncu padna, bo w zespole z LOndynu kolejni pilkarze traca ochote do gry. A przeciez jeszcze ich czeka na rewanz...co Barcelona zrobi na Camp Nou?!

P.S - W zadnym wypadku nie jestem kibicem B., ale doceniam ogromna klase i jakosc gry.

grzesiek9000 31.03.2010 20:47

Słaba była ta połowa w wykonaniu Arsenalu, ale pocieszam się, że gorzej zagrać już nie mogą i licze, że coś uda się im ustrzelić.

WiślakMyślenice 31.03.2010 20:50

i 0-1... zdjac Fabregasa i sprzedac go w cholere...

saklak1906 31.03.2010 21:03

No to kolejny angielski klub moze zaczc sie zegnac z LM i to mi pasuje jeszcze zeby tylko klubu rudzielca zabraklo w finale i bedzie git. Jutro miny angoli w robocie beda bezcenne az chce sie isc do roboty

gigant 31.03.2010 21:03

i 0-2, zabrać Kołtonia pozwolić mu się wytrzepać do końca, później zamknąc na leczenie.

WiślakMyślenice 31.03.2010 21:20

Anglicy losowania mieli pechowe. Zawsze jednak jest jeszcze drugi mecz, choc nie wierze żeby Arsenal wyeliminował Barcę po tej przegranej, choc jestem jego fanem. Niestety, w meczach z bardzo silnymi rywalami Arsenal kompletnie nie istnieje. Brak lidera? A Arshavin? Wg mnie to wina Wengera, zbyt duży nacisk na grę kładzie na Fabregasa. Idealne podania i dośrodkowania z 50, 40 metrów na Barce to za mało. Problem w tym, że jeżeli trafi on do Barcelony za 50 mln funtów, Wenger może znajdzie tych 2 juniorów (jeden który będzie potrafił go zastąpic a drugi rasowy snajper), lecz wzmocnią niebywale Barcę, która odzyska rytm sprzed roku.

Dean 31.03.2010 21:22

Na taką Barce to dwóch dobrych skrzydłowych i Fabregas w środku + taki Van Persie w napadzie. ( kontuzjowany )

gigant 31.03.2010 21:26

Ten sport, to też jest piłka nożna w rozumieniu naszych przepisów?

flamengista 31.03.2010 21:27

Ale frajerstwo!!!

Barca była o 2 klasy lepsza, a jest remis. W dodatku straciła 2 czołowych obrońców na rewanż. Szczególnie strata Puyola jest bolesna.

Mieli przeciwnika na łopatkach i doszli do wniosku, że już po meczu.

Dean 31.03.2010 21:32

Ale mecz. Będzie 3:2 dla Arsenalu :D

qchar90 31.03.2010 21:36

kuuuuu
Barcelona stracila Gallasa i Cesca Fabregasa
a Barca Pique i Puyola
ale MIlito z Marquezem ich godnie zastapia

For_FuN_ 31.03.2010 21:40

To co zrobila Barcelona po golu na 2 : 0, to naprawde...przestali grac w tym momencie, uznajac, ze jest juz po meczu(skad my to znamy?). Wystarczylo grac tak dalej do tej 80 minuty, a pewnie skonczyloby sie na 4 : 0. Frajerstwo...65 minut wzorowej gry, a konczy sie 2 : 2. Wiadomo, ze Arsenal nie ma szans w rewanzu, ale zamiast juz tutaj przypieczetowac awans...

grzesiek9000 31.03.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 879166)
Anglicy losowania mieli pechowe. Zawsze jednak jest jeszcze drugi mecz, choc nie wierze żeby Arsenal wyeliminował Barcę po tej przegranej, choc jestem jego fanem

Nienależy skreślać drużyny przed końcem meczu.
Barcelona frajersko zagrała i rewanż wcale nie musi być dla nich łatwy.
Licze, że Arsenal ich wyeliminuje.

qchar90 31.03.2010 21:44

szkoda ze po drugiej bramce Ibrahimovica siadli ;/
ehhh
ale w rewanzu na spokojnie wygraja :)
Arsene Wegner tez duzo ryzykuje stawianiem na Cesca, dzis chyba kontuzja sie odnowila...
bez Fabregasa nie zbyt Arsenal sobie radzi
Messi dzis niewidoczny

SZYMEK_TSW 31.03.2010 21:44

Aleeeż fenomenalny mecz, było wszystko w nim. Troszkę szkoda że zamiast wygrać 4-0, skończyło się remisem, ale i tak genialna chwilami idealna gra Barcelony :)

p/s
dziwni Ci kibice Arsenalu, pucują się z brawami do Henry'ego, a jak miał piłkę to buczeli

biała gwiazda 31.03.2010 21:50

ja bym powiedział raczej że z Barcy uszło powietrze i dobrze, grają cały sezon wąską kadrą i nie starczyło sił na ostatnie 20 minut. Oczywiście jak zawsze rywal Barcy przyjmuje jakąś złą taktyke na nią. Arsenal bez sensu dał sobie narzucić styl gry, zamiast samemu ruszyć do przodu. Przecież Barcelona jest na prawdę kiepska w obronie i gdy ich się lekko przyciśnie to się cholernie gubią. A Arsenal przez 60 minut grał jak by miał spętane nogi. Sprubowali ruszyć do przodu i odrazu 2 bramki wpakowali, żeby tylko wyszli na luzie na Camp Nou. Życzę im tego by przeszli, bo to klub który na prawdę inwestuje w młodych piłkarzy i wychowanków, a Barcelona tak tym się chwali a ma ich tylko kilku. Widać było że Maxwell jest cholernie cienki, Walcott robił z nim co chciał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl