Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

matizaq 07.02.2009 11:59

Ja tam słyszałem ,że te kluby tylko sie o niego pytały i nie były poważnie zainteresowane. Od 2 miesięcy nie ma klubu - to o czymś też świadczy.Ja bym się o niego zapytał chociaż. A może coś by z tego było........... Na polskie warunki to by była prawdziwa gwiazda.

bravelukas 07.02.2009 12:30

Jesli chodzi o pozycje bramkarza to chetnie widzialbym u nas Bialkowskiego, pokazal nieco na mistrzostwach do lat 21 bodajze, ma warunki i grzeje ostatnio lawe w southampton

pawelo84 08.02.2009 02:39

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...es/profil.html

Tego grajka bym kupił, dużo lepszy piłkarz niż Kosa.

fanfan 10.02.2009 12:23

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ek/profil.html


Może ktoś z Wisły zainteresowałby się tym piłkarzem. Młody,jest w kadrze swojej reprezentacji,grał w młodzieżówkach ,widzieliśmy go w akcji i zaprezentował się dobrze, a ponadto jest do wyciągniecie za niewielki pieniądze.

AYALA 10.02.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 671579)
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ek/profil.html


Może ktoś z Wisły zainteresowałby się tym piłkarzem. Młody,jest w kadrze swojej reprezentacji,grał w młodzieżówkach ,widzieliśmy go w akcji i zaprezentował się dobrze, a ponadto jest do wyciągniecie za niewielki pieniądze.

tylko że on ma kontrakt do 2011 roku wiec trzeba za niego płacic.... i tu sie pojawia problem.

fanfan 10.02.2009 15:54

Ale jego klub MFK Ruzomberok ma problemy finansowe i wysprzedaje piłkarzy , i sądzę że jest on do wyciągnięcia za około 300 tyś euro a tyle za piłkarza z pola to naprawdę niewiele.



IncognitoTSW 10.02.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kozaczy1906 (Post 668677)
taka liste transferow
bialkowski
zuraw
fojut

Fojut jest słaby, Żuraw już stary poza tym mamy dobrych stoperów. Białkowski nie łapie się w drugoligowym Southampton do składu, więc co nam po nim? Jak inwestować w bramkarza to nie w nieopierzonego tylko w kogoś z jajami.


EDIT.

a może Thomas Myhre?

bearex 10.02.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 671699)
Ale jego klub MFK Ruzomberok ma problemy finansowe i wysprzedaje piłkarzy , i sądzę że jest on do wyciągnięcia za około 300 tyś euro a tyle za piłkarza z pola to naprawdę niewiele.


Wiesz że on jest stoperem?? A my już mamy 3 dobrych stopwerów i jededn na wypożyczeniu.

"Fojut jest słaby, Żuraw już stary poza tym mamy dobrych stoperów. Białkowski nie łapie się w drugoligowym Southampton do składu, więc co nam po nim? Jak inwestować w bramkarza to nie w nieopierzonego tylko w kogoś z jajami."

Wydaje mi się że chodzi mu raczej o Maćka Żurawskiego

IncognitoTSW 10.02.2009 20:05

W takim razie kultura wypowiedzi sugeruje zaznaczyć cudzysłowem pseudonim boiskowy, gdyż inny były reprezentant Polski posiada nazwisko identyczne z owym pseudonimem ;)

Maciej Żurawski ma 33 lata, i od jakiegoś czasu widać u niego niezbyt przyjemną dla oka przemianę. Kiedyś był takim "psem na gole", problemy zaczęły się gdy "Zaczął brać odpowiedzialność za grę drużyny na siebie". Poszukajmy kogoś młodszego może?

mario69 11.02.2009 00:51

If I were Bednarz ;D

Prosta odpowiedź, dwóch młodych piłkarzy, którzy może i trochę by kosztowali, ale naprawdę warto. Murowana dobra przyszłość w futbolu - Pawłowski i Cierzniak.

martinius028 11.02.2009 01:03

Nie ma czegoś takiego jak "murowana dobra przyszłość w futbolu" ponieważ wystarczy kontuzja i wszystko sie zawali tak było z Niedzielanem.Więc nie można powiedzieć że są to pewniaki.

Fernando Redondo 11.02.2009 09:59

Jeżeli GKS by spadał to należy powalczyć o Gola Janusza jako następcę Sobola, no i Nowak jest całkiem niezły.

szprotson 11.02.2009 13:53

proponuje zmiane tematu na : Gdybym był Bednarzem bez KASY

manisnh 11.02.2009 15:15

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ik/profil.html

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ov/profil.html

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...an/profil.html

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ri/profil.html

realne ??

wojtass_19 11.02.2009 15:16

Szkoda, że każdy z nich jest poza naszym zasięgiem. My nie możemy wydać 150-200 tys na Hajducha, a co dopiero jakbysmy mieli kupic 2-3 grajków, których ceny oscylują w okolicach 1mln

bearex 11.02.2009 15:19

Ale im się kończą kontrakty, więc jeśli byśmy się nimi zainteresowlai to są realni.

martinius028 11.02.2009 15:35

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...tt/profil.html -Młody skrzydłowy w czerwcu konczy mu sie kontrakt w zespole 2 bundesligi
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...pe/profil.html -piłkarz ofensywny z rezerw Borusii Dortmund kontrakt konczy mu sie w czerwcu

No nikt mi nie powie że nie stać nas na takich gości ich cena wacha sie tak od 50-150 tys

bearex 11.02.2009 15:40

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html jeśli jesteśmu przy Borusii to ja bym tego zakontraktował albo wykupił bo końcy mu sie kontratkt w czerwcu.

"http://www.transfermarkt.de/de/spiel...tt/profil.html -Młody skrzydłowy w czerwcu konczy mu sie kontrakt w zespole 2 bundesligi"
09/10 07.2009 FC St. Pauli Blackburn Rovers Reserves war
przechodzi do Blackburn ;/

bearex 12.02.2009 17:58

Bednarz coś mówił o współpreacy z klubami z Czech i Słowacji więc można kogoś poszukać
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...al/profil.html

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...al/profil.html

AYALA 12.02.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bearex (Post 672911)
Bednarz coś mówił o współpreacy z klubami z Czech i Słowacji więc można kogoś poszukać
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...al/profil.html

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...al/profil.html

może lepiej niech najpierw Jirsak zaskoczy i zacznie grac jak Stilic.

matizaq 13.02.2009 20:04

Nie wiem czy Pan Bednarz czyta to forum ,ale w związku z tym ,że mój pomysł z Ettienem został wcielony w życie, mam jeszce kilka propozycji :(Oczywiście piłkarze z kartami na ręku)

Tych bym brał od razu :

http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ic/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ez/profil.html

Tych bym przetestował:
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ck/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/7...ui/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...ud/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...ue/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ra/profil.html

sandbender 13.02.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 673601)
Nie wiem czy Pan Bednarz czyta to forum ,ale w związku z tym ,że mój pomysł z Ettienem został wcielony w życie, mam jeszce kilka propozycji


Tu Pan Bednarz.
Czytam.
Prawa pomoc obsadzona. Stop.
Środek obsadzony. Stop.
Lewonożny na lewą pomoc potrzebny. Stop.











:rotfl:

Pusiek 13.02.2009 20:16

Matizaq uwierzył w siebie:)...wyślij swoją aplikację do Wisły

Proud 13.02.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 673601)
Nie wiem czy Pan Bednarz czyta to forum ,ale w związku z tym ,że mój pomysł z Ettienem został wcielony w życie, mam jeszce kilka propozycji :(Oczywiście piłkarze z kartami na ręku)

Stary jak zapodałeś kilkadziesiąt propozycji od początku tego tematu, to nic dziwnego że wkońcu trafiłeś:P...sztuką by było jakbyś wskazał dwa nazwiska i dwa by się sprawdziły...a Bednarz tak czy siak forum nie czyta...a jak czyta, to na bank nie ten temat:P:lol:

edit:
a powiedz mi matizaq...Ty ich wszystkich widziałeś w akcji...czy tylko tak sobie piszesz...a to że niektórzy podali kilkadziesiąt nazwisk i nie trafili...to cóż...to jest jak z totkiem...można podać jedno, i trafić, albo podać kilkadziesiąt(jak Ty np) i nie trafić...czysty fart.

matizaq 13.02.2009 20:30

Niektórzy tutaj podali kilkadziesiąt nazwisk albo nawet więcej i nie trafili !:P :P :P Chyba jako jedyny od początku tematu "wyjąłem" zawodnika z zagranicy ,który ma szansę trafić do Wisły. Póki co mam większą skuteczność od naszych scautów.:lol: :lol: :lol:

sandbender znajdzie sie i lewy pomocnik :
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ic/profil.html
Jak na życzenie !:lol: :lol: :lol:

IncognitoTSW 13.02.2009 21:04

30-letni skrzydłowy? Cóż - wiadomo nie od dziś, że skrzydłowi starzeją się najszybciej

leyzer87 13.02.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 673654)
30-letni skrzydłowy? Cóż - wiadomo nie od dziś, że skrzydłowi starzeją się najszybciej

A Kosa ile miał lat, jak pomógł nam zagrać najlepszą od lat rundę?

arti 13.02.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 673601)

ja bym zakontraktował tego rumcajsa z argentyny od lata i tego z hipnotyzującym wzrokiem - jjd

DominoForza 13.02.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 673669)
A Kosa ile miał lat, jak pomógł nam zagrać najlepszą od lat rundę?

runde nie rundy moze w tym problem :) to oplaca sie na jedna runde sciagac zawodniaka ktory napewno za darmo nie pogra ,wydaje mi sie ze logiczne jest to ze chyba nie,ale to Polska tu jest wszytsko mozliwe

Wisła&Lechia 13.02.2009 21:52

A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ... :rotfl::rotfl:
Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac.

pirat.z.karaibow 13.02.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła&Lechia (Post 673714)
A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ... :rotfl::rotfl:
Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac.

Człowieku. Wyłóż pieniądze a gwarantuje Ci ze zobaczysz piłkarzy z odpowiednim poziomem.

19 lat masz a tak głupio pierd.....

Wisła&Lechia 13.02.2009 22:15

Jak wygram w lotka to wyłożę ale jak na razie to niech klub kupuje piłkarzy. Sory ale według mnie potrzebne są transfery jeśli chcemy miec mistrza !

bravelukas 14.02.2009 10:52

Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz:
Łukasz Lewczuk
wiek 16 lat
180/65
bez klubu :)
Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli:D
Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest :P:P

Dive Pirate 14.02.2009 11:25

Gdybym był Bednarzem czytałbym ten temat do wieczornego lolka :D

IncognitoTSW 14.02.2009 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 673927)
Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz:
Łukasz Lewczuk
wiek 16 lat
180/65
bez klubu :)
Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli:D
Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest :P:P

skąd żeś go wytrzasnął? Chłopak z 3 gimnazjum w bramce mistrza Polski?

_ukoL 14.02.2009 12:09

Doświadczenie w wieku 16 lat...w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen.

matizaq 14.02.2009 12:12

Najprawdopodobniej gościu z tej stronki :
http://www.pilkacv.pl/
Faktycznie korzystają z niej kluby ...........ale 4 ligowe !:lol: :lol: :lol: :lol:
Jak się chcesz pobawić w "szperanie" to lepiej wez się za transfermart!:P :P :P

kubawislak 14.02.2009 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WychowanaNaReymonta (Post 673966)
Głosujmy i pokazmy kto siłe naszych kibiców !!

http://www.kibic.ugu.pl/wisla.html



chyba pomyliłaś temat...

bearex 14.02.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 673927)
Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz:
Łukasz Lewczuk
wiek 16 lat
180/65
bez klubu :)
Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli:D
Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest :P:P

A nie przypadkiem o sobie piszesz?? Imie się zgadza z nikiem i wiek też jakby podobny xD

bravelukas 14.02.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 673974)
Najprawdopodobniej gościu z tej stronki :
http://www.pilkacv.pl/
Faktycznie korzystają z niej kluby ...........ale 4 ligowe !:lol: :lol: :lol: :lol:
Jak się chcesz pobawić w "szperanie" to lepiej wez się za transfermart!:P :P :P

pisalem o sobie :P a tak poza tym to transfermarkt wielokrotnie zawyza ceny i podaje nieprawdziwe info :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl