![]() |
Ja tam słyszałem ,że te kluby tylko sie o niego pytały i nie były poważnie zainteresowane. Od 2 miesięcy nie ma klubu - to o czymś też świadczy.Ja bym się o niego zapytał chociaż. A może coś by z tego było........... Na polskie warunki to by była prawdziwa gwiazda.
|
Jesli chodzi o pozycje bramkarza to chetnie widzialbym u nas Bialkowskiego, pokazal nieco na mistrzostwach do lat 21 bodajze, ma warunki i grzeje ostatnio lawe w southampton
|
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...es/profil.html
Tego grajka bym kupił, dużo lepszy piłkarz niż Kosa. |
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ek/profil.html
Może ktoś z Wisły zainteresowałby się tym piłkarzem. Młody,jest w kadrze swojej reprezentacji,grał w młodzieżówkach ,widzieliśmy go w akcji i zaprezentował się dobrze, a ponadto jest do wyciągniecie za niewielki pieniądze. |
Cytat:
|
Ale jego klub MFK Ruzomberok ma problemy finansowe i wysprzedaje piłkarzy , i sądzę że jest on do wyciągnięcia za około 300 tyś euro a tyle za piłkarza z pola to naprawdę niewiele.
|
Cytat:
EDIT. a może Thomas Myhre? |
Cytat:
"Fojut jest słaby, Żuraw już stary poza tym mamy dobrych stoperów. Białkowski nie łapie się w drugoligowym Southampton do składu, więc co nam po nim? Jak inwestować w bramkarza to nie w nieopierzonego tylko w kogoś z jajami." Wydaje mi się że chodzi mu raczej o Maćka Żurawskiego |
W takim razie kultura wypowiedzi sugeruje zaznaczyć cudzysłowem pseudonim boiskowy, gdyż inny były reprezentant Polski posiada nazwisko identyczne z owym pseudonimem ;)
Maciej Żurawski ma 33 lata, i od jakiegoś czasu widać u niego niezbyt przyjemną dla oka przemianę. Kiedyś był takim "psem na gole", problemy zaczęły się gdy "Zaczął brać odpowiedzialność za grę drużyny na siebie". Poszukajmy kogoś młodszego może? |
If I were Bednarz ;D
Prosta odpowiedź, dwóch młodych piłkarzy, którzy może i trochę by kosztowali, ale naprawdę warto. Murowana dobra przyszłość w futbolu - Pawłowski i Cierzniak. |
Nie ma czegoś takiego jak "murowana dobra przyszłość w futbolu" ponieważ wystarczy kontuzja i wszystko sie zawali tak było z Niedzielanem.Więc nie można powiedzieć że są to pewniaki.
|
Jeżeli GKS by spadał to należy powalczyć o Gola Janusza jako następcę Sobola, no i Nowak jest całkiem niezły.
|
proponuje zmiane tematu na : Gdybym był Bednarzem bez KASY
|
|
Szkoda, że każdy z nich jest poza naszym zasięgiem. My nie możemy wydać 150-200 tys na Hajducha, a co dopiero jakbysmy mieli kupic 2-3 grajków, których ceny oscylują w okolicach 1mln
|
Ale im się kończą kontrakty, więc jeśli byśmy się nimi zainteresowlai to są realni.
|
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...tt/profil.html -Młody skrzydłowy w czerwcu konczy mu sie kontrakt w zespole 2 bundesligi
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...pe/profil.html -piłkarz ofensywny z rezerw Borusii Dortmund kontrakt konczy mu sie w czerwcu No nikt mi nie powie że nie stać nas na takich gości ich cena wacha sie tak od 50-150 tys |
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html jeśli jesteśmu przy Borusii to ja bym tego zakontraktował albo wykupił bo końcy mu sie kontratkt w czerwcu.
"http://www.transfermarkt.de/de/spiel...tt/profil.html -Młody skrzydłowy w czerwcu konczy mu sie kontrakt w zespole 2 bundesligi" 09/10 07.2009 FC St. Pauli Blackburn Rovers Reserves war przechodzi do Blackburn ;/ |
Bednarz coś mówił o współpreacy z klubami z Czech i Słowacji więc można kogoś poszukać
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...al/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...al/profil.html |
Cytat:
|
Nie wiem czy Pan Bednarz czyta to forum ,ale w związku z tym ,że mój pomysł z Ettienem został wcielony w życie, mam jeszce kilka propozycji :(Oczywiście piłkarze z kartami na ręku)
Tych bym brał od razu : http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ic/profil.html http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ez/profil.html Tych bym przetestował: http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ck/profil.html http://transfermarkt.de/de/spieler/7...ui/profil.html http://transfermarkt.de/de/spieler/5...ud/profil.html http://transfermarkt.de/de/spieler/5...ue/profil.html http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ra/profil.html |
Cytat:
Tu Pan Bednarz. Czytam. Prawa pomoc obsadzona. Stop. Środek obsadzony. Stop. Lewonożny na lewą pomoc potrzebny. Stop. :rotfl: |
Matizaq uwierzył w siebie:)...wyślij swoją aplikację do Wisły
|
Cytat:
edit: a powiedz mi matizaq...Ty ich wszystkich widziałeś w akcji...czy tylko tak sobie piszesz...a to że niektórzy podali kilkadziesiąt nazwisk i nie trafili...to cóż...to jest jak z totkiem...można podać jedno, i trafić, albo podać kilkadziesiąt(jak Ty np) i nie trafić...czysty fart. |
Niektórzy tutaj podali kilkadziesiąt nazwisk albo nawet więcej i nie trafili !:P :P :P Chyba jako jedyny od początku tematu "wyjąłem" zawodnika z zagranicy ,który ma szansę trafić do Wisły. Póki co mam większą skuteczność od naszych scautów.:lol: :lol: :lol:
sandbender znajdzie sie i lewy pomocnik : http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ic/profil.html Jak na życzenie !:lol: :lol: :lol: |
30-letni skrzydłowy? Cóż - wiadomo nie od dziś, że skrzydłowi starzeją się najszybciej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja gdybym był Bednarzem kupiłbym dwa garaże bo taka prawda że i tak nic nie zrobi! Zamiast kupic zarąbistego bramkarza i pomocników to sobie testuje grajków których i tak później odsyła ... :rotfl::rotfl:
Nie wiem czy takie postępowanie przystoi na mistrzów Polski bo my powinniśmy kupowac zawodników którzy coś prezentują i poradzą sobie w takiej drużynie a nie brac bramkarzy na testy i tylko ich odsyłac. |
Cytat:
19 lat masz a tak głupio pierd..... |
Jak wygram w lotka to wyłożę ale jak na razie to niech klub kupuje piłkarzy. Sory ale według mnie potrzebne są transfery jeśli chcemy miec mistrza !
|
Gdybym był Bednarzem przyjrzałbym się sylwetce tego zawodnika:
bramkarz: Łukasz Lewczuk wiek 16 lat 180/65 bez klubu :) Wielu o nim mowilo i mowi ze chlopak naprawde przyszlosciowy i ze takiego jeszcze nigdny nie widzieli:D Moze i mlody ale doswiadczenie juz jakies zalapal, warunki srednie ale dopiero 16 lat, pozatym swietny chwyt, zryw, dobrze gra na przedpolu, bardzo zwinny, nie boji sie pilki i lepszy niz Pawełek (bez obrazy). Drogi nie jest :P:P |
Gdybym był Bednarzem czytałbym ten temat do wieczornego lolka :D
|
Cytat:
|
Doświadczenie w wieku 16 lat...w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen.
|
Najprawdopodobniej gościu z tej stronki :
http://www.pilkacv.pl/ Faktycznie korzystają z niej kluby ...........ale 4 ligowe !:lol: :lol: :lol: :lol: Jak się chcesz pobawić w "szperanie" to lepiej wez się za transfermart!:P :P :P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl