Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dostuffca 21.08.2008 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 589591)
Ponawiam pytanie

nie moge pisac Polskimi znakami na klawie.. jak chce np. wcisnac L z kreska to jest taki krotki sygnal gdzies pod maska obudowy procesora.
krotko mowiac zniknely mi Polskie znaki, musialem chyba wcisnac jakis skrot klawiszowy ktory zmienil mi rodzaj klawy (mam windows xp)

da sie cos z tym zrobic?

spróbuj kuracji opisanej tutaj - http://www.frazpc.pl/b/112637 - miałem tak kiedyś i mi przeszło po tym.

a jakby to nie pomogło to tu powinno coś się znaleźć.

SpoXsteR 21.08.2008 23:39

wystarczyło wcisnąć alt + l :)

dzięki dostuffca

lodecki 22.08.2008 00:14

gdzie sa akademiki KSW ? chodzi mi o dzielnice, a jesli ktos zna dokladniejszy adres bede wdzieczny.

DYRU 22.08.2008 06:59

Bieńczyce, Hotel czy tam motel chyba "Feliks"

http://mixer.frycz.com/akademik.html tu masz wiecej info

Rozmywaczus Pospolitus 22.08.2008 11:11

szukam zdjecia tego zaaaakurrwiście wielkiego okrąglaka przy stadionie Dinama Zagreb, ma ktoś namiar?

kalashnikov2 22.08.2008 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rozmywaczus Pospolitus (Post 589783)
szukam zdjecia tego zaaaakurrwiście wielkiego okrąglaka przy stadionie Dinama Zagreb, ma ktoś namiar?

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ion_Zagreb.JPG

szprotson 22.08.2008 11:16

sprawe mam taką :

Mam N-kę, czy jeśli podłaczyłbym dekoder z C+ to będzie działac ?

Badz co zrobić by działało ?

WiselkaMLP 22.08.2008 11:33

dla zmotoryzowanych :

czy istnieje w wersji orginalnej Skoda Felicja Diesel ktora miala by powyzej 90KM

RuczajIII 22.08.2008 11:46

gdzie załatwić pozwolenie na wjazd do strefy (w nocy) ? wjazd w związku ze ślubem

maTyS. 22.08.2008 12:15

wie ktos do ktorej jest czynna puma na zakopiance ?

KoPer 22.08.2008 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RuczajIII (Post 589807)
gdzie załatwić pozwolenie na wjazd do strefy (w nocy) ? wjazd w związku ze ślubem

Nie wiem czy to parafia np. danego kościoła nie załatwia ...

Maćko 22.08.2008 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 589789)
sprawe mam taką :

Mam N-kę, czy jeśli podłaczyłbym dekoder z C+ to będzie działac ?

Badz co zrobić by działało ?

Raczej nie, ponieważ antena z N-ki jest skierowana na odbieranie sygnału z satelity Hotbirda, a C+ na Astrę.
Musisz znaleźć parametry satelity Astra i odpowiednio pokręcić talerzem.

E:
WiselkaMLP - Felicia występowała tylko w wersjach 1.9 D i 1.9 SDi, co oznacza, że zaden z silników diesela nie przekroczył "magicznej" granicy 90KM. Tak mi się wydaje, ale może ktoś poprawi.

wtf 22.08.2008 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 589828)
Raczej nie, ponieważ antena z N-ki jest skierowana na odbieranie sygnału z satelity Hotbirda, a C+ na Astrę.
Musisz znaleźć parametry satelity Astra i odpowiednio pokręcić talerzem.

C+ jest też na HotBirdzie także nie ma problemu, jeżeli masz antenę i kowerter ustawione na 13E i podłączysz tuner (dekoder) C+ to powinno działać. Na Astrze swego czasu była taka platforma Wizja TV

http://www.lyngsat.com/hotbird.html
tu jest spis wszystkich stacji na 13E

mckoval 22.08.2008 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 589625)
Robił ktoś z Was kiedyś naprasowywankę na koszulkę? Jakiej jakości była ta naprasowywanka?
Słyszałem, że wybrany obrazek przed wydrukowaniem trzeba było jakoś odwrócić. Prawda to?
I ostatnie pytanie. Według Was lepiej zrobić sobie własną i jedyną w swoim rodzaju koszulkę Wisły, czy kupić już gotową?


mogę się pochwalić - ja robiłem. Zresztą nie tylko na koszulkę ;-) Swego czasu miałem czerwone spodenki z Herbem Wisły to na drugiej nogawce logo C+ sie dorobiło ;-)
ale wracając do pytania: jakość dobra, papier A4 kosztował coś koło 4zł chyba (trochę temu to było, mogę się mylić). Obrazek trzeba drukować odwrócony (odbicie lustrzane czy jakoś tak) . Im mocniej przyprasujesz na koszulkę tym dłużej będzie się trzymać.

A czy warto? Ja mojego stroju używałem jedyne do gry na osiedlu. Plus jest niewątpliwie taki, że to Ty decydujesz jak twoja koszulka wygląda. Plus - cena. Minus - chyba nie ma :-) Może oprócz tego, że wszystkich obrazków i log sponsorów musisz sam szukać, a jak chodzi o większy formast to czasem ciężko znaleźć żeby ładne wyszło. a takie TF Kable to na kilku papierach musiałbyś druknąć :)

szprotson 22.08.2008 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wtf (Post 589832)
C+ jest też na HotBirdzie także nie ma problemu, jeżeli masz antenę i kowerter ustawione na 13E i podłączysz tuner (dekoder) C+ to powinno działać. Na Astrze swego czasu była taka platforma Wizja TV

http://www.lyngsat.com/hotbird.html
tu jest spis wszystkich stacji na 13E

a jesli np. byloby inaczej ustawione, to jak to mozna zmienić na te 13 stopni ?

dzieki

Zola 22.08.2008 12:39

jest cos takiego jak wysylka "przekazem pocztowym"? Na czym to polega? Czy jesli osoba nie posiada konta bankowego, to sprzedajac np na Allegro moze taka opcje (przekaz pocztowy) zastosowac?

kgwiazdak 22.08.2008 12:43

pieniazki przychodza do ciebie do domu

Maćko 22.08.2008 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wtf (Post 589832)
C+ jest też na HotBirdzie także nie ma problemu, jeżeli masz antenę i kowerter ustawione na 13E i podłączysz tuner (dekoder) C+ to powinno działać. Na Astrze swego czasu była taka platforma Wizja TV

http://www.lyngsat.com/hotbird.html
tu jest spis wszystkich stacji na 13E

Otóż to, przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Mój kontakt z tą platformą zakończył się właśnie na pamiętnej Wizji(potem było połączenie).


Zola - tak, z tego co wiem, wtedy listonosz przynosi pieniądze do adresata.

SpongeBob 22.08.2008 12:44

jak najlepiej dostac sie do Kasinki Małej? jakieś busy?

Zola 22.08.2008 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kgwiazdak (Post 589852)
pieniazki przychodza do ciebie do domu


dzieki, a jest w Allegro mozliwosc zaznaczenia TYLKO takiej formy platnosci?

DYRU 22.08.2008 12:57

tak jest 1234567890

gris 22.08.2008 14:43

Wie ktoś czy korzystanie z logopedy przez osobę dorosłą w takiej typowej państwowej poradni jest płatne? Ciekawe czy ktoś będzie wiedział. :)

joker_wislak 22.08.2008 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 589923)
Wie ktoś czy korzystanie z logopedy przez osobę dorosłą w takiej typowej państwowej poradni jest płatne? Ciekawe czy ktoś będzie wiedział. :)


tak ;) podobno koło 100zł ( tak mi ciocia powiedziala)

a wie ktos gdzie najlepiej wybrac sie na baseny na słowacje i ile kosztują ??

R33 22.08.2008 14:49

Moze ktos zeskanowac aktualne rozkłady Super Busów Czułówka i Grojca (na trasach Czułówek - Kraków i Grojec - Kraków) bo nie wiem czy na necie sa aktualne

TSW Fanatyk 22.08.2008 15:00

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wysłanie paczek kurierem.

Kurier podjeżdża pod dom, czy w jakiś inny sposób się to odbywa?
Paczki mają być już przyszykowane do wysyłki (tzn zaadresowane? jeśli tak to z poczty mam wziąć jakiś formularz wysyłkowy i zaadresować paczki czy kurier daje jakieś formularze do wysłania ?)

mckoval 22.08.2008 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 589931)
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wysłanie paczek kurierem.

Kurier podjeżdża pod dom, czy w jakiś inny sposób się to odbywa?
Paczki mają być już przyszykowane do wysyłki (tzn zaadresowane? jeśli tak to z poczty mam wziąć jakiś formularz wysyłkowy i zaadresować paczki czy kurier daje jakieś formularze do wysłania ?)

jak chodzi o kurierów/spedycję - DHL, SpedPol itd to idziesz do placówki i tam płacisz, masz formularz itp. w każdym bądź razie tak mi się kojarzy :-) aczkolwiek jest możliwość, że kurier przyjedzie po paczkę - wtedy da Ci karteczkę (taką opcję zazwyczaj mają różne firmy)

Moje pytania:
1) czy wejście do karty muzycznej (tzw mini jack zdaje sie) może być mniejsze od 3,5 mm?

2) gdzie można dzisiaj (w tych czasach) kupić papier do naprasowania

3) czy jest to możliwe aby w replikach koszulek (np. Barcy) była technologia NIKE DRY FIT czy to raczej tylko oryginały?

4) jak działa lombard? jak im zostawię sprzęt jakiś i dostanę za niego kasę, to potem muszę go wykupić czy nie? będą mnie za to ścigać jak nie wykupię?

TSW Fanatyk 22.08.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 589933)
jak chodzi o kurierów/spedycję - DHL, SpedPol itd to idziesz do placówki i tam płacisz, masz formularz itp. w każdym bądź razie tak mi się kojarzy :-)

a paczki muszę zawieźć do placówki firmy kurierskiej?

Rozmywaczus Pospolitus 22.08.2008 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 589936)
a paczki muszę zawieźć do placówki firmy kurierskiej?


naturalnie ....

Pacia-TS 22.08.2008 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 589933)
2) gdzie można dzisiaj (w tych czasach) kupić papier do naprasowania

np. w sklepie papierniczym, markecie...

Bieluu 22.08.2008 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 589931)
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wysłanie paczek kurierem.

Kurier podjeżdża pod dom, czy w jakiś inny sposób się to odbywa?
Paczki mają być już przyszykowane do wysyłki (tzn zaadresowane? jeśli tak to z poczty mam wziąć jakiś formularz wysyłkowy i zaadresować paczki czy kurier daje jakieś formularze do wysłania ?)

To ja powiem jak to wygląda na poczcie polskiej. Dzwonisz do nich i zamawiasz kuriera. On do ciebie przyjeżdża z taką walizeczką, waży i zabiera paczkę. Będzie miał też druki adresowe do wypełnienia. Paczka musi być zapakowana. Adresować nie musisz bo i tak trzeba wypełnić ten druk. www.pocztex.pl

dostuffca 22.08.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 589936)
a paczki muszę zawieźć do placówki firmy kurierskiej?

Nie musisz - wysyłałem komputer DHL do serwisu.
Zadzwoniłem pod numer podany na stronie, pani spytała o której chciałbym by kurier przyjechał. Facet przyjechał, wziął paczkę, przy mnie opisał 'co, gdzie, kiedy' i dał mi kwitek, żebym mógł w necie sprawdzić gdzie paczka jest w danym momencie. W wawie była po 20h.

TSW Fanatyk 22.08.2008 16:50

Dzięki za odpowiedzi wszystkim.

IndykTSW 22.08.2008 19:58

Mam pytanie, jak nazywa sie ta czcionka?

http://img127.imageshack.us/img127/5290/beztytuuba6.png

Z góry dzięki

ILuKoI 22.08.2008 20:09

Siema mam pytanko w sopcascie jest ten zielony pasek który się ładuje... u mnie cały czas miedzy 30 a 60 chce przystopować żeby się naładował ale cały czas jest chwila przerwy czarny ekran i idze dalej... Jest jakis sposob zeby to sie naladowalo ??

1q2 22.08.2008 22:12

Wiecie moze ile orientacyjnie moze kosztowac naprawa komorki(i gdzie sie udac by bylo uczciwie i fachowo)

Tel wpadl do kibla:> , chodzil , chodzil az teraz nie widzi karty sim - reszta dziala(aparat, mp3 itp).

Devonisch 23.08.2008 00:29

Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie??? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.

DominoForza 23.08.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 590254)
Ma ktoś jakiś sposób by empetrójki nie odtwarzały sie w w ggradio tylko w winampie??? Nawet jak mam otwartego winampa i wlaczone gg to i tak jak klikam na mp3 to leci w gg. Nurtuje mnie ten problem od roku chyba już.............Wiślacy liczę na helpa.

nie wiem czy dobrze zrozumialem problem ale sprobuj dac prawym na jaks piosenke /otworz za pomoca/wybierz program/szukasz na liscie winampa/zaznaczasz "zawsze urzywaj tego programu dotego typu plikow"

Devonisch 23.08.2008 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 590258)
nie wiem czy dobrze zrozumialem problem ale sprobuj dac prawym na jaks piosenke /otworz za pomoca/wybierz program/szukasz na liscie winampa/zaznaczasz "zawsze urzywaj tego programu dotego typu plikow"

próbowałem i ni "tego tamtego" zawsze mi na siłę odtwarza w gg

wtf 23.08.2008 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 590142)
Wiecie moze ile orientacyjnie moze kosztowac naprawa komorki(i gdzie sie udac by bylo uczciwie i fachowo)

Tel wpadl do kibla:> , chodzil , chodzil az teraz nie widzi karty sim - reszta dziala(aparat, mp3 itp).

Orientacyjnie to jak telefon nie został dokładnie wysuszony po zalaniu i jak od razu po wyjęciu z "kąpieli" nie wyjąłeś baterii to może już nie być szans na naprawę. W wariancie optymistycznym, jeżeli telefon zachowywał się normalnie przez jakiś czas to mogło coś tam zaśniedzieć na płycie głównej, wtedy to jest bardzo prosta naprawa i można ją wykonać w tak zwanym własnym zakresie, wtedy na pewno będzie uczciwie, czy fachowo to nie wiem :D

Lupo 23.08.2008 08:35

A jak byś najpierw otworzył Winampa, a później przeciągnął utowry na playliste i zaczął z niej odtwarzać to nadal wszystko przez to radio leci?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl