Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

kornd 12.06.2011 21:25

Ta czerwona i niebieska powyżej niemal idealne. Taką czerwoną kupiłbym nawet gdyby kosztowała 400 złotych. A tych z logiem SSA nie kupię nigdy.

cinekw 12.06.2011 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109768)
No to kolejny zestaw koszulek, ode mnie tym razem. Dlaczego gwiazda? Ano dla tego, że wciąż wieżę! Jeżeli klub nie potrafi sobie poradzić i wypracować kompromisu, to ja spróbuje. Samej BG nie można zastrzec, ale można zastrzec znak zrobiony z białej gwiazdy, podpisu pod nią '1906 Wisła Kraków'. W różnych konfiguracjach. Oczywiście wyklucza to 'gołą' BG na piersi, ale podpis chyba nikomu by nie wadził. Myślę, że poniższe koszulki całkiem ładnie się prezentują, a podpis całkiem ładnie się komponuje. Poczytałem trochę publikacji na temat znaków towarowych i myślę, że takie rozwiązanie miałoby naprawdę sens.

http://img163.imageshack.us/img163/6...eawaythird.png http://img225.imageshack.us/img225/6031/alternatywa.png

MEGA, wszystkie 3 :D

PS. Mógłbyś pokazać jak by prezentowały się z herbem SA?

Nosalka 12.06.2011 21:39

Koszulki wonskiego zmiażdżyły system. Chciałbym widzieć naszych piłkarzy w takich koszulkach :)

Titto 12.06.2011 21:42

A jeszcze wcześniej sporo osób pytało się w jakich programach można robić koszulki piłkarskie.
Stroje - jak zrobić

martin_6 12.06.2011 21:51

Czerwona jest absolutnie przegenialna, wyjęta wprost z moich marzeń :D Prosta, bez udziwnień, z Białą Gwiazdą na piersi i najlepiej kołnierzykiem - takiej zawsze chciałem. Genialne projekty, szacunek. Żeby jeszcze góra posłuchała Vox Populi...

wonski_eNHa 12.06.2011 21:55

http://img844.imageshack.us/img844/8721/yyyb.png

Dwie różnice, jedna i druga była nie osiągalna do minionego sezonu. Może od nowego sezonu dwa wielkie marzenia się spełnią? Chociaż będąc realistą, awans do fazy grupowej CL staje się realniejszy od powrotu BG na koszulkę.
Może ktoś z klubu skonfrontuje mój pomysł 'białej gwiazdy z podpisem' z ludźmi, którzy mają wpływ na politykę klubu.

Szczególnie w tym roku - roku 105 lecia klubu, Biała Gwiazda powinna wrócić na koszulki. Sami piszecie, że koszulkę z BG kupilibyście od razu, nawet gdyby jej cena (zresztą jak zawsze) była nico zawyżona. Przecież w klubie tłumoki nie pracują, BG z podpisem, będącym integralną częścią znaku, który wyróżnia ją spośród zwykłych białych gwiazd powinien być prawidłowym logiem. Taką wersją light tego siermiężnego loga S.A. Jak widzicie, nie ma na koszulce napisanego, że jest to spółka Cupiała, czyli sławnego S.A., nie musi być. Wystarczy, że Wisła S.A dogada się z TS Wisłą i razem będą mogły zastrzec ten znak. Naiwne? Możliwe, ale trzeba działać. Zgodziłbym się nawet, żeby koszulki kosztowały 10-20 zł więcej niż te, które obecnie można kupić z logiem S.A. Powiedzmy, że koszulki kosztowały by koło 250 PLN, 20% Wisła S.A., oddaje TS'owi, za nie robienie problemów w zastrzeżeniu nazwy i znaku. Popyt na koszulki rośnie, bo każdy chce mieć z BG. TS ma dodatkowe pieniądze (hura), a Wisła S.A. nie traci na tym, bo sprzedaje więcej, dużo więcej niż zwykle. Jeżeli sprzedawali by w Wiślackim Świecie pamiątki z tym właśnie logo, z pewnością również dużo więcej ludzi by u nich kupowało. Napiszcie co o tym sądzicie, może pomysł naiwny, ale w końcu dział marketingu musi zrobić coś więcej niż kilka plakatów w mieście.

Przemas 12.06.2011 22:01

Wzory zaproponowane przez Pana wonski_eNHa są po prostu mistrz! Koszulki koty i bez mrugnięcia okiem z 300zł bym dał za jedną z nich byleby na piersi była Biała Gwiazda lub ewentualnie logo TS, nie żadne S.S.A !! Myślę, że kumaci kibice w większości myślą podobnie.

ronin_ 12.06.2011 22:04

wonski_eNHa -miazga - swietna robota, slac to wyzej i mamy wreszcie to na co czekamy od lat!!!

martin_6 12.06.2011 22:12

Lepsza byłaby jak dla mnie ta koszulka bez rozbłysków rozchodzących się od Gwiazdy. Taka prosta, elegancka, cała czerwona. W sumie i tak to akademicka dyskusja, bo chyba nikt nie wierzy, że w klubie nagle przejrzą na oczy...

polska.mysl.szkoleniowa 12.06.2011 22:24

A ja bym chciał takie całkowicie oldschoolowe, z mocnym, sznurowanym wycięciem i Białą Gwiazdą.
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rakow_1928.jpg
Malutkim logiem Adidasa i jazda. Zdaje się, że kilka lat temu, jakaś reprezentacja miała właśnie takie okolicznościowe, oldschoolowe koszulki. Zupełnie nie rozumiem, czemu my takich nie możemy mieć.

Maratonczyk 12.06.2011 22:34

Zgadzan się w 100% z P. wonski_eNHa; na szybkiego tez zrobilem koszulke ;)

P.S. Bardzo ladne prace.

Pozdrawiam.

http://i53.tinypic.com/50sh3p.jpg

westersyl 12.06.2011 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1109664)
Muszę Cię rozcarować Pablo - ja dzisiaj się dowiedziałem, że 90 % normalnych woli smoka na obcisłym trykocie...

Opanuj się nikt tu nie chcę smoka.
Po prostu ludzie zastanawiają się, co można zrobic aby nowe koszulki były na tyle unikatowe aby Ci co już mają stare wzory adidasa kupili nowy wzór.

Podoba mi się ostatni projekt wonskiego. Aczkolwiek jeśli będzie będzie wyróżniał się gwiazdą to nie jest to wzór który jakoś szczególnie skusiłby potencjalnych nabywców.

licoo 12.06.2011 22:48

Może ktoś wyśle te koszulki i wasze pomysły, włącznie z tym znakiem towarowym do działu marketingu Wisły. Może to zadział:)

wonski_eNHa 12.06.2011 22:52

^^ na stroje, do których podałeś link nie ma co liczyć. Nawet gdyby Adidas wypuścił serię 'oldschoolową', z klasycznym znaczkiem, to i tak nie zrobili by takiego wielkiego wcięcia w kołnierzyku. Sznurki tylko przeszkadzają i zapewne nie są bezpieczne wg. FIFA/UEFA/PZPN/PANA MAGAZYNIERA. Przedtem były chyba bawełniane stroje, więc wentylacja była potrzebna, teraz taki rozpierdak pod szyją jest niepraktyczny.

//martin_6 - ta dyskusja w 90% jest nic nie znacząca dla przyszłych losów naszych koszulek. Jednak po to mamy to forum, żeby te 10% było więcej warte niż pozostałe 90. Poza tym "wiara czyni cuda".

//przynajmniej możemy za darmo nacieszyć oczy.


Hmm, różnica między koszulką z BG, a tą z logiem Wisła Kraków S.A., jest aż nadto widoczna na niekorzyść tej drugiej.

http://img706.imageshack.us/img706/9871/94238652.png

http://img607.imageshack.us/img607/7988/78427423.png

http://img16.imageshack.us/img16/2049/61644050.png

choćby projekt koszulki był niesamowicie fantastyczny i każdemu się podobał to i tak koszulkę musi zepsuć logo S.A.
Uploaded with ImageShack.us

Mam nadzieję, że nikt nie uzna wrzucania tylu koszulek za zaśmiecanie...

yarow 12.06.2011 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109768)
[...] Ano dla tego, że wciąż wieżę! [...]

WIERZĘ!


Natomiast projekty koszulek, przednie :)

tomaszw 12.06.2011 23:09

Teraz zmiany loga sa w modzie, co rusz to info o zmianie loga: PZPN, Bank PKO ...
Dlaczego Wisla Krakow S.A. nie miala by zmienic loga. Wchodza na jedno, drugie forum sympatykow Wisly i juz maja sadowanie rynku z glowy...
Chyba, ze podejscie obecnych wladz wisly do loga jest na zasadzie "Nie zmieniamy i ch..!" .

A po ta czerwona koszulke z BG powyzej to bym o tej porze w nocy pobiegl. Stal w kolejce jak przed premiera PS3 gdzies stali. Bardzo mi sie podoba.

Titto 12.06.2011 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109863)
^^ na stroje, do których podałeś link nie ma co liczyć. Nawet gdyby Adidas wypuścił serię 'oldschoolową', z klasycznym znaczkiem, to i tak nie zrobili by takiego wielkiego wcięcia w kołnierzyku. Sznurki tylko przeszkadzają i zapewne nie są bezpieczne wg. FIFA/UEFA/PZPN/PANA MAGAZYNIERA. Przedtem były chyba bawełniane stroje, więc wentylacja była potrzebna, teraz taki rozpierdak pod szyją jest niepraktyczny.

//martin_6 - ta dyskusja w 90% jest nic nie znacząca dla przyszłych losów naszych koszulek. Jednak po to mamy to forum, żeby te 10% było więcej warte niż pozostałe 90. Poza tym "wiara czyni cuda".

//przynajmniej możemy za darmo nacieszyć oczy.


Hmm, różnica między koszulką z BG, a tą z logiem Wisła Kraków S.A., jest aż nadto widoczna na niekorzyść tej drugiej.

http://img706.imageshack.us/img706/9871/94238652.png


Jeśli nie kołnierzyki ze sznurkami to może takie na wzór kołnierzyków Manchesteru United z minionego sezonu (10/11)
http://www.manutdblog.com/wp-content...11_nikepng.png

Darkh 12.06.2011 23:26

takie mam wrażenie że będzie ładna koszulka z kołnierzykiem w stylu retro. Projekt powyżej bardzo podobny tylko że będzie logo SSA.

Guciu 13.06.2011 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109768)


Chryste Piekne!

WiślakMyślenice 13.06.2011 00:51

Nie mam też nic przeciwko temu nadrukowi na rękawie :)

Maratonczyk 13.06.2011 08:03

Nie moglobysmy wrocic po prostu do starego loga TS na rzecz SSA? czy jest to po prostu nie do zrobienia?

Matti1231 13.06.2011 08:15

@wonski_eNHa można pokazać jak koszulka wyglądałaby z logiem TS ?

wonski_eNHa 13.06.2011 11:15

A z logiem TS, domówka prezentuje się tak:


Myślałem, że z logiem TS będzie głupio wyglądać - myliłem się. Mimo wszystko Biała Gwiazda na koszulce, daje niesamowitą radochę. I co ważne, świetnie się prezentuje. Jeszcze z 2 tygodnie z pewnością, nam zostały na nadzieje o koszulce z BG na piersi. Potem przyjdzie 'zły pan Basałaj' co kibiców sobie lubi wymienić jak mu nie pasują i da nam możliwość kupienia koszulki z wielkim logiem Wisła Kraków S.A. na piersi, za jedyne 260PLN ;] (dlaczego tyle? dlatego, że szew jest unikatowy).

sayek89 13.06.2011 11:21

A gdyby tak na tych wyjazdowych białych Białą Gwiazdę zamiast umieścić na czerwonym "kółku" dać po prostu czerwone obramowanie? Stroje cudne, szkoda że mało realne.

wonski_eNHa 13.06.2011 11:39

^^ mówisz, masz! (póki mam czas :p)

http://img807.imageshack.us/img807/9403/666m.png

Uploaded with ImageShack.us

Maratonczyk 13.06.2011 11:41

To logo TS jednak jest zajebiste:)

ale BG chyba i tak lepsza :D

mgła 13.06.2011 11:44

Ta biała jest po prostu śliczna! Ale wszystkie 3 wersje Wonskiego bym kupiła z Białą Gwiazdą na piersi nawet jakby byly po 350 zł.

p.s oczyma wyobraźni widze jak gramy w nich w LM, w 105 lecie szkoda że to mrzonki i dostaniemy jakas masówe

Mario Nh 13.06.2011 11:46

Fajne są te projekty, mam nadzieje, że doczekamy się po nike czegoś wyjątkowego, jakiegoś charakterystycznego elementu na koszulce związanego z Wisłą.

krakus76 13.06.2011 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1109951)
Fajne są te projekty, mam nadzieje, że doczekamy się po nike czegoś wyjątkowego, jakiegoś charakterystycznego elementu na koszulce związanego z Wisłą.

????? O czymś nie wiem ?

bobbest 13.06.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1109956)
????? O czymś nie wiem ?

Może chodziło o białą gwiadę na ramieniu koszulek UMBRO??

:)

sayek89 13.06.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109948)

No i teraz jest dobrze.

Pablo84 13.06.2011 15:47

Te koszulki są po prostu piękne.Dobra robota wonski.

Jazon 13.06.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109948)
^^ mówisz, masz! (póki mam czas :p)

http://img807.imageshack.us/img807/9403/666m.png

Uploaded with ImageShack.us

Twoje projekty są super, podoba mi się pomysł ze znakiem który SA mogłaby zastrzec - biała gwiazda z napisem, ale tutaj w tym przypadku (koszulka po prawej) grubo przesadziłeś. Czerwona gwiazdka nad naszym herbem? A co my jesteśmy, Armia Czerwona? Przepisy PZPN jasno się wyrażają na temat gwiazdek nad herbami. Złota gwiazdka (i tylko złota) jest za 10 mistrzostw Polski. Nie ma czegoś takiego jak czerwona gwiazdka.

Swoją drogą mam nadzieję że za pare góra parenaście lat doczekam nad naszym herbem dwóch złotych gwiazdek - za 20 mistrzostw Polski:)

Skimciol 13.06.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1110136)
... Złota gwiazdka (i tylko złota) jest za 10 mistrzostw Polski...

no właśnie jak to jest z tymi gwiazdkami za 10 mistrzostw ??
jeśli tak to dlaczego Legia ma (poprawcie mnie jeśli się myle ale wydaje mi sie że mają)

PS. jeśli koszulki będą podobne do tych co wonski wrzucił to od razu kupuje xD

Titto 13.06.2011 17:56

Legia nie ma gwiazdki :-)

DarinhoNH 13.06.2011 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1110192)
Legia nie ma gwiazdki :-)

Ustanowiono 3 rodzaje gwiazdek:
biała gwiazdka – symbolizująca wywalczenie od 1 do 4 tytułów Mistrza Polski,
srebrna gwiazdka – symbolizująca wywalczenie od 5 do 9 tytułów Mistrza Polski,
złota gwiazdka – symbolizująca wywalczenie 10 i więcej tytułów Mistrza Polski.

Legia ma 8 tytułów

GJ1906 13.06.2011 18:06

1-4 mistrzostwa- biała gwiazdka
5-9 mistrzostw - srebrna gwiazdka,
10 bądź więcej mistrzostw - złota gwiazdka

Chyba tak to bodajże jest

No spóźnione...hehe

Co do projektów są świetne, nawet z herbem SA prezentują się znakomicie szczególnie wyjazdowa biała jest świetna, a wersja z BG to już rozpusta.

wujekWojtek 13.06.2011 18:31

Fajnie wygląda na białej koszulce BG w czerwonej oprawie. Lepiej niż w czerwonym kółeczku ;)

A z tymi gwiazdkami to jakieś jaja. Na całym świecie daje sie złote gwiazdki. 1 za 10 mistrzostw, 2 za 20 itd. Tylko w Polsce dołożono chyba srebrne i białe. Wszystko po to żeby Legia też mogła grać z gwiazdką nad herbem ;p

Chrisman 13.06.2011 21:10

http://img16.imageshack.us/img16/2049/61644050.png
Wymarzona prosto ze snu oczywiście ta z BG

Maratonczyk 13.06.2011 21:19

http://i56.tinypic.com/34pjg93.jpghttp://i51.tinypic.com/zog9cw.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl