Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

El'kabat 07.08.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mastahkillah (Post 775319)
a Wisła na sopCascie? wie ktoś który kanał?

Wez chłopie sobie zapisz na przyszlosc www.soccer-live.pl ,tam masz wszystko. Ocip.ec idzie kur dyskusja na mase stron,a co mecz to zawsze to samo sie wałkuje...

Snoop1906 07.08.2009 18:37

Link do meczu Wisly: http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...akow,6260.html

palczi 07.08.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bodzio61 (Post 775227)
Czekaliśmy na potwierdzenie linku od nadawcy kanału Public Sport, oto link do meczu Zagłębie -Wisła -> Public Sport 2+ (sop)


dzieki wielkie;)ta strona jednak potrafi nie to co TVP.......;)

Mgr J@cek 07.08.2009 20:23

podajcie kanał na sopcascie meczu Zagłębie-Wisła

Lukasz TSW 08.08.2009 11:01

Witam ma moze ktos nagrany mecz? chętnie bym obejrzał jeszcze raz

Snoop1906 13.08.2009 10:30

na allgoals.pl jest mecz caly do pobrania :)

grogoriogreg 13.08.2009 11:56

mam pytanie zwiazane z cyfra plus i n-ką

mam w mieszkaniu w Krakowie cyfrę plus i normalnie ogladam meczena canal plusie.
Prawdopodobnie nie będe w Krakowie w sobotę, a tam gdzie będę jest telewizja n.
Czy moglbym jakos podepnac dekoder do talerza, ktory jest dopiety do n-ki? Czy trzeba bedzie zmieniac kat nachylenia talerza?

szprotson 13.08.2009 12:03

Tak. Wystarczy podmianka dekoderow

royalmichael 13.08.2009 13:02

Dokładnie, ja przeszedłem z N do C+ i wystarczyła podmiana dekoderów, żadnych zabaw z anteną nie trzeba robić :)

WiślakMyślenice 13.08.2009 17:18

Jeżeli można, to czy móglby ktoś napisać instrukcję jak omijać blokady na "Łukaszewski" do Explorera i Mozilli, byłbym dozgonnie wdzięczny.

PS: Jak ktoś poda jak to zrobić z Myślenic, albo z ich okolic, ma u mnie duże, zimniusieńkie piwko z pianką na dwa palce :)

royalmichael 13.08.2009 17:25

To już ktoś gdzieś tu pisał
Nie jest to ominięcie tylko kanału 'Łukaszewski' ale całej blokady na justin.tv
W Firefoxie wygląda to tak:
Narzędzia-Opcje-Zaawansowane-Ustawienia-Ręczna konfiguracja serwerów proxy-Server proxy HTTP: 174.142.24.201 , port 3128

mic 14.08.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 778354)
To już ktoś gdzieś tu pisał
Nie jest to ominięcie tylko kanału 'Łukaszewski' ale całej blokady na justin.tv
W Firefoxie wygląda to tak:
Narzędzia-Opcje-Zaawansowane-Ustawienia-Ręczna konfiguracja serwerów proxy-Server proxy HTTP: 174.142.24.201 , port 3128

Po wpisaniu tego w ogole nie moge sie polaczyc z niczym,

"Przerwane połączenie
Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie."

OCB ?

royalmichael 14.08.2009 15:39

Tak bywa, ten sposób działa tylko na justin.tv. Jeżeli nic nie oglądasz a tylko chodzisz po internecie to w ustawieniach zaznaczaj "bez servera proxy"

mic 14.08.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 778752)
Tak bywa, ten sposób działa tylko na justin.tv. Jeżeli nic nie oglądasz a tylko chodzisz po internecie to w ustawieniach zaznaczaj "bez servera proxy"

Na justin.tv tez mi nie wchodzi

WiślakMyślenice 14.08.2009 16:03

Mam ten sam problem co kolega mic. Jeżeli ktoś mógłby pomóc, bardzo prosimy :)

Snoop1906 14.08.2009 16:05

Prosze tutaj ejst podane po 2 playerami :) chyba sobie poradzicie ze znalezieniem :))

http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...ynia,6405.html

WiślakMyślenice 14.08.2009 16:15

Snoop, tylko o to chodzi, że na Lukaszewskim jest super jakość (800kBit/s), a tutaj tylko 250 kBit/s. ;|

WISŁA 1906 NH 15.08.2009 15:19

Będzie dzisiaj mecz Wisły na justin.tv ? bo wpisuje w wyszukiwarce na www.justin.tv Wisła Kraków i nie mam żadnych wyników znalezienia

kaco1985 15.08.2009 15:22

prawdopodobnie bedzie tutaj... http://www.justin.tv/lukkkaszewski27/popout

Mgr J@cek 15.08.2009 15:50

a na jakim kanale będzie na sopcast z góry dzięki ?

MaG* 15.08.2009 16:16

czy każdego wywala po minucie czy 2 z justina ?

tembeltsw 15.08.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 779218)
czy każdego wywala po minucie czy 2 z justina ?

tez tak mialem kiedys bo przekroczylem jakis limit i sie nie dalo ogladac:) trzeba uzbierac kase i do Sosnowca jechac:P

Tiramisu 15.08.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 779218)
czy każdego wywala po minucie czy 2 z justina ?

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1664 czyli:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 772710)
Opcje - zaawansowane - sieć - połączenie(określ w jaki sposób firefox ma łączyć się z internetem) - ręczna konfiguracja serwerów proxy:
Serwer proxy HTTP: 174.142.24.201
Port: 3128

Nie wiem czy dla wszystkich przeglądarek tak samo,,, Spróbuj.

WiślakMyślenice 15.08.2009 16:25

To nie działa. Nie połączy się w ogóle ani z żadną witryną, ani z justinem. Musi być jakiś inny sposób.

Tiramisu 15.08.2009 16:28

U mnie też nie działa (ale mam IE, więc może dlatego), a na http://www.justin.tv/lukkkaszewski27/popout podawali właśnie te ustawienia.

Pierwsza kolejka szkockiej, a ja więcej odświeżam niż oglądam :[.

edit: a może któryś stąd: http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=7 albo podpięcie IP pod GB ;) - tam nie maja limitów.

Cia 15.08.2009 16:42

U mnie działa bez zarzutu w IE. Proxy jest sprawne.

MaG* 15.08.2009 17:37

dokładnie , na IE wszystko mi już śmiga

Tiramisu 15.08.2009 17:41

Teraz Jage oglądam i też śmiga, ale może mało oglądających,,,

leszekm 15.08.2009 19:15

Przekaz meczu.Potrzebny tuner satelitarny w komputerze i program
np. DVBDream i filtr elecard :

Astra 3A (23.5°E)
Fréquence: 12680 - Pol: V - SR: 20000 - FEC: 3/4
Transmis en: MPEG-2 4:2:2
Infos: Wisla - Belchatow in HD

http://www.satelliweb.com/?section=livef

Snoop1906 15.08.2009 19:28

Link do MEczu:

http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...atow,6424.html

Wersja Meczu w HD!!

Mgr J@cek 15.08.2009 19:30

panowie wiecie jaki kanał na sopcast,? bardzo dziękuję

royalmichael 15.08.2009 19:31

Człowieku, HD to jest +15Mb/s:rotfl:

Mgr J@cek 15.08.2009 19:33

jaki kanał na sopcast ??

ZaryNH 15.08.2009 19:35

Sam nie wiem bo zasraną Legie mi pokazuja na spocascie

Mgr J@cek 15.08.2009 19:37

Zary może po legii puszczą Wisłę Kraków, to podaj kanał legia-cracovia, cos czuje ze cracovia wygra

Lysy 15.08.2009 19:37

Podobno tu ma lecieć Wisła, ale na razie Legia leci; sop://broker.sopcast.com:3912/80247

Mgr J@cek 15.08.2009 19:38

jak ja Legii nienawidzę !!!!!!!!!!!!!

ZaryNH 15.08.2009 19:39

sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/80247 tu masz ale dopierdo jest 61 minuta :/

Snoop1906 15.08.2009 19:42

W Wersji HD : http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...atow,6424.html

i w normalnej jakby komus cielo ;)

ZaryNH 15.08.2009 19:44

http://www.justin.tv/tomciotv/popout tu jest nawet dobra jakosc :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl