![]() |
Cytat:
|
Link do meczu Wisly: http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...akow,6260.html
|
Cytat:
dzieki wielkie;)ta strona jednak potrafi nie to co TVP.......;) |
podajcie kanał na sopcascie meczu Zagłębie-Wisła
|
Witam ma moze ktos nagrany mecz? chętnie bym obejrzał jeszcze raz
|
na allgoals.pl jest mecz caly do pobrania :)
|
mam pytanie zwiazane z cyfra plus i n-ką
mam w mieszkaniu w Krakowie cyfrę plus i normalnie ogladam meczena canal plusie. Prawdopodobnie nie będe w Krakowie w sobotę, a tam gdzie będę jest telewizja n. Czy moglbym jakos podepnac dekoder do talerza, ktory jest dopiety do n-ki? Czy trzeba bedzie zmieniac kat nachylenia talerza? |
Tak. Wystarczy podmianka dekoderow
|
Dokładnie, ja przeszedłem z N do C+ i wystarczyła podmiana dekoderów, żadnych zabaw z anteną nie trzeba robić :)
|
Jeżeli można, to czy móglby ktoś napisać instrukcję jak omijać blokady na "Łukaszewski" do Explorera i Mozilli, byłbym dozgonnie wdzięczny.
PS: Jak ktoś poda jak to zrobić z Myślenic, albo z ich okolic, ma u mnie duże, zimniusieńkie piwko z pianką na dwa palce :) |
To już ktoś gdzieś tu pisał
Nie jest to ominięcie tylko kanału 'Łukaszewski' ale całej blokady na justin.tv W Firefoxie wygląda to tak: Narzędzia-Opcje-Zaawansowane-Ustawienia-Ręczna konfiguracja serwerów proxy-Server proxy HTTP: 174.142.24.201 , port 3128 |
Cytat:
"Przerwane połączenie Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony. Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie." OCB ? |
Tak bywa, ten sposób działa tylko na justin.tv. Jeżeli nic nie oglądasz a tylko chodzisz po internecie to w ustawieniach zaznaczaj "bez servera proxy"
|
Cytat:
|
Mam ten sam problem co kolega mic. Jeżeli ktoś mógłby pomóc, bardzo prosimy :)
|
Prosze tutaj ejst podane po 2 playerami :) chyba sobie poradzicie ze znalezieniem :))
http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...ynia,6405.html |
Snoop, tylko o to chodzi, że na Lukaszewskim jest super jakość (800kBit/s), a tutaj tylko 250 kBit/s. ;|
|
Będzie dzisiaj mecz Wisły na justin.tv ? bo wpisuje w wyszukiwarce na www.justin.tv Wisła Kraków i nie mam żadnych wyników znalezienia
|
prawdopodobnie bedzie tutaj... http://www.justin.tv/lukkkaszewski27/popout
|
a na jakim kanale będzie na sopcast z góry dzięki ?
|
czy każdego wywala po minucie czy 2 z justina ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
To nie działa. Nie połączy się w ogóle ani z żadną witryną, ani z justinem. Musi być jakiś inny sposób.
|
U mnie też nie działa (ale mam IE, więc może dlatego), a na http://www.justin.tv/lukkkaszewski27/popout podawali właśnie te ustawienia.
Pierwsza kolejka szkockiej, a ja więcej odświeżam niż oglądam :[. edit: a może któryś stąd: http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=7 albo podpięcie IP pod GB ;) - tam nie maja limitów. |
U mnie działa bez zarzutu w IE. Proxy jest sprawne.
|
dokładnie , na IE wszystko mi już śmiga
|
Teraz Jage oglądam i też śmiga, ale może mało oglądających,,,
|
Przekaz meczu.Potrzebny tuner satelitarny w komputerze i program
np. DVBDream i filtr elecard : Astra 3A (23.5°E) Fréquence: 12680 - Pol: V - SR: 20000 - FEC: 3/4 Transmis en: MPEG-2 4:2:2 Infos: Wisla - Belchatow in HD http://www.satelliweb.com/?section=livef |
|
panowie wiecie jaki kanał na sopcast,? bardzo dziękuję
|
Człowieku, HD to jest +15Mb/s:rotfl:
|
jaki kanał na sopcast ??
|
Sam nie wiem bo zasraną Legie mi pokazuja na spocascie
|
Zary może po legii puszczą Wisłę Kraków, to podaj kanał legia-cracovia, cos czuje ze cracovia wygra
|
Podobno tu ma lecieć Wisła, ale na razie Legia leci; sop://broker.sopcast.com:3912/80247
|
jak ja Legii nienawidzę !!!!!!!!!!!!!
|
sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/80247 tu masz ale dopierdo jest 61 minuta :/
|
W Wersji HD : http://www.ebramki.pl/view,mecze-na-...atow,6424.html
i w normalnej jakby komus cielo ;) |
http://www.justin.tv/tomciotv/popout tu jest nawet dobra jakosc :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl