Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

kohprzem'68 01.04.2009 21:34

To może byc taka chwilowa euforia bo w meczach ważnych jak ten ze Słowacją i Irlandią daliśmy dupy obym był złym prorokiem ale grali wtedy bez stylu bez pomyslu i dla tego to rekordowe zwycięstwo z drużyną gdzie grał jeden profesjonalista i reszta amatorzy mnie nie cieszy .

For_FuN_ 01.04.2009 21:37

Zwyciestwo w takim rozmiarze oczywiscie cieszy, ale 3 pkt to byla tylko formalnosc. Prawdziwym sprawdzianem dla Beenhakkera(bo niestety zostaje z kadra) bedzie jesien, na ktorej trzeba wygrac wszystkie 4 spotkania. Slowacja po dzisiejszym spotkaniu jest faworytem do wyjscia z grupy na 1-szym miejscu.

Nehiar 01.04.2009 21:37

Czyli sytuacja wygląda tak - Słowacja jest teraz liderem i głównym kandydatem. Teraz trzeba wszystko wygrać jeśli myślimy o 2 miejscu

Luu... 01.04.2009 21:38

zajebiści jesteśmy coś pomiędzy San Marino, a Irlandia Płn .... czyli w dupie

AS82 01.04.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 702371)
Smolarek to jest typowy showman. Te jego gesty po bramkach, istne gwiazdorstwo. No i jeszcze ta koszulka.

Dzisiejsze bramki mu nie pomogą w Boltonie, jestem tego pewien.



Co do tych bramek to Szpakowski się potem poprawił, sprostował że Lubański 5 bramek nie strzelił Norwegom a... no właśnie, nie pamiętam komu. Ale ręczę że sprostował :-)

Dobranoc.

Lech 0:2 Wisła.

Sprostowania Szpakwoskiego powoduja jeszcze wiekszy chaos,ten czlowiek nei wie co mowi,nie umie odmieniac przez przypadki nazwisk zawodników,ba on ich nawet nie umie dobrze wymówić .Analfabeta językowy i co gorsza piłkarski też

janko04 01.04.2009 21:40

przydlaby sie Smolarek w Wisle, a jak nasi rywale grupowi? i jak tam nasze szanse?

gigant 01.04.2009 21:40

Wracając do WTSK, czego się spodziewaliście po gościach którzy dostają przy każdej okazji notoryczny w....... od Wisły? Większość ich flag kończy w Krakowie lub jak ostatnio w Warszawie. Nikt ich poważnie nie traktuje, więc jedyna szansa by zaistnieć to zaśpiewać WTSK na reprezentacji.

Smolarek po meczu, jak ruszył z niderlandzkim dialektem, to TV zaczął sam szukać translatora.

Coolpick 01.04.2009 21:41

Ok, Prima Aprilis, Polacy grali na niebiesko :P

Robert_wislak 01.04.2009 21:43

Najcudowniejszy moment meczu z perspektywy TV? 37 minuta jak ten żałosny komentor siedział cicho przez 2 min

Aro1234 01.04.2009 21:43

Nasi zrobili swoje, nie dość powiedzieć, że sytuacji zrobili tak dużo, że mogli to wygrać z 16:0 , ale to nieistotne. Gol na 9:0 Smolarka... hm... majstersztyk? :D Brawo, ale tak jak już wcześniej wspomniałem, piać nie ma co, bo rywal to najniższa półka z możliwych...

Stała się jednak dzisiaj gorsza sprawa - mianowicie Słowacy wygrali z Czechami. Generalnie, mają nad nami 5 pkt w zapasie - przed nimi w czerwcu sparing z San Marino. Ważne, że Słowenia nie wygrała, szkoda mimo wszystko, że nie padł też remis, bo Irlandczycy by już odpadli z tej walki... (teraz tym większy żal, że z Belfastu nie wywieźliśmy chociaż jednego punktu...)
Czesi chyba wypadli z walki, bynajmniej o 1.miejsce. Tak mi się coś wydaje... w tej chwili to już w zasadzie 7 pkt do Słowaków w plecy, na dodatek mecz ze Słowacją w Bratysławie... Poza tym co prawda grają 3 mecze u siebie, ale naprawdę będzie im bardzo ciężko z taką formą coś jeszcze ugrać w tych eliminacjach... Słowacy naprawdę mają pełen komfort - mecze ze Słowenią i Czechami u siebie, do tego mecz z kelnerami i wyjazdy do Belfastu i Polski... mimo wszystko będzie ciężko...

Ps. z innej beczki. W eliminacjach południowo-amerykańskich... Boliwia bije Argentynę 4:1... :o , a na innych boiskach europejskich - Austria wygrała z Rumunią 2:1, Duńczycy i Węgrzy odskoczyli Portugalii i Szwecji, Włosi zaledwie remis z Irlandią, Francja wymęczone zwycięstwo z Litwą, Anglicy właśnie zdobyli gola na 2:1 i też już prawie pewni awansu - podobnie zresztą jak Holendrzy i Hiszpanie...

AS82 - wiem, przez przypadek się pomyliłem, swój błąd już "zreperowałem" :P

AS82 01.04.2009 21:45

Przyż Słowacja gra z nami w Polsce

For_FuN_ 01.04.2009 21:45

Przeciez Slowacy przyjezdzaja do nas ;).

A zespoly w tej grupie sa tak slabe, ze kazdy z kazdym moze stracic punkty.

Kordel_Walker 01.04.2009 21:48

dróżyna która zajmie 2 miejsce w grupie awansuje od razu?

harthausen 01.04.2009 21:48

sytuacja w grupie za wesoła nie jest i nie co robić wielkiego dzwonu z tego, że się amatorom wysoko dokopało. To to samo, co by chwalić takiego Adamka, że jakiemuś szczunowi z postawówki pokazowo manto spuścił. Nawet żal trochę tych chłopaków z San Marino było.

Lepiej na tabelę popatrzyć. Słowacja ma 12 punktów, my 10, a Słowenia 8. A oni mają po jeszcze jednym meczu , by tyle samo sobie pograć co my. I to są mecze z San Marino właśnie. Cudów nie będzie.

Oddałbym chętnie te 9 bramek z tych 10, byle choć remis z Irlandią Płn to miało dać, bo on więcej warty był.

Prawdziwe schody się dopiero zaczną (z Irlandią , Czechami , Słowenią i Słowacją) i tu się trzeba pokazać. I więcej o formie i umiejętnościach naszych grajków mówi wtopa z Belfastu niż dzisiejsza strzelanina na wiwat.

AS82 01.04.2009 21:49

Stracilismy punkty ze słaba Slowenia u siebie , slaba Irlandia i glupio przegralismy z Slowakami .Moglismy w tych meczach spokojnie zdobyc 7 punktów a zdobylismy 1...Nie ma cudów ,jak dla mnie swoje szanse pogrzebiemy definitywnie w Pradze lub w Słowenii,ale teoretycznie wszystko jest mozliwe

RecordAble 01.04.2009 21:51

Dla mnie jest to śmiech na sali, że w tak poważnym meczu jak eliminacje do MŚ pada taki wynik. Według mnie powinny być pre eliminacje do eliminacji dla takich zespołów jak:San Marino,Malta,Luksemburg,Mołdawia,Liechtenstein,Aze rbejdżan,Armenia,Andora,Kazachstan,Wyspy Owcze. Zrobić grupę, mecz każdy z każdym i wychodzą dwie najlepsze. Bo nie dość, że te zespoły nie odgrywają większych ról w piłce europejskiej czy światowej, to są tylko kelnerami.

piter116 01.04.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 702399)
dróżyna która zajmie 2 miejsce w grupie awansuje od razu?

Ta z najlepszym bilansem wśród drugich zespołów. Tak awansowaliśmy do MŚ w 2006 za Janasa. Co do meczu, wynik na pewno cieszy, ale zejdźmy na ziemię. Tego co się stało w sobotę nikt nie zapomni. Koledzy z weszło fajnie całe zwycięstwo podsumowują. Tracimy 5 pkt do Słowacji, ale czekamy na jesień. Cieszą 2 bramki Boguskiego. Szkoda, że Broziu nie zagrał bo by sobie chłopaczyna nastrzelał.

kibic sukcesu 2007 01.04.2009 21:52

W tej grupie jeszcze wszystko jest możliwe. Słowacja spokojnie może przegrać z Czechami u siebie, a później przyjeżdża do nas. Na razie nie ma co wróżyć z fusów.

kpn 01.04.2009 21:53

RercodAble idac Twoim tokiem myslenia powinni zrobic LM 2 lige dla Wisły Valerenge Dinamo Tibilisi Amonie Nikozja i Terek Grozny

Aro1234 01.04.2009 21:56

Cóż wy .......icie znowu o tych 2.miejscach?? :| 9 zwycięzców grup wchodzi bezpośrednio, do tego 8 drużyn z drugich miejsc gra baraże (4 zwycięzców wchodzi dalej), zaś jedna drużyna z drugiego miejsca z najsłabszym bilansem spośród wszystkich odpada z rywalizacji...

harthausen - Słowenia ma tyle meczów co my, więc są w większej czarnej dupie od nas...

harthausen 01.04.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 702408)
Cóż wy .......icie znowu o tych 2.miejscach?? :| 9 zwycięzców grup wchodzi bezpośrednio, do tego 8 drużyn z drugich miejsc gra baraże (4 zwycięzców wchodzi dalej), zaś jedna drużyna z drugiego miejsca z najsłabszym bilansem spośród wszystkich odpada z rywalizacji...

harthausen - Słowenia ma tyle meczów co my, więc są w większej czarnej dupie od nas...

dzięki za sprostowanie, oczywiście masz rację, za szybko na 90 minut popatrzyłem, wtedy tam stare punkty były.
Co i tak naszej sytuacji wiele nie poprawia, eh, jak żal tej wpadki w Belfaście i II połowy ze Słowacją.

tofik 01.04.2009 22:25

No jesteśmy wielcy. Powieźliśmy amatorów. Samoocena pewnie znowu skoczyła pod sufit :)

macyo 01.04.2009 22:29

Słowacja rozegrała 5 meczów a my 6. Większa czarna więc jest u nas

Aro1234 01.04.2009 22:32

No proste, że jesteśmy w gorszej sytuacji od Słowaków... w zasadzie mamy 5 pkt mniej, ale mimo wszystko i tak jesteśmy w nieco lepszym położeniu niż np. Słowenia i Czechy, a zarazem w jednakowym w stosunku do Irlandii Płn. Rzekłbym nawet, że w nieco lepszym niż wspomniani Brytyjczycy, gdyż gramy z nimi na własnej ziemi :)

Baala 01.04.2009 22:35

Tabela po tej kolejce wyglada tak:

1. Irlandia Północna 7 13 (mecze/pkt)
2. Słowacja 5 12
3. Polska 6 10
4. Czechy 6 8
5. Słowenia 6 8
6. San Marino 6 0

Żeby bardziej miec jasną sytuacje o szansach na awans mozna śmiało dodać po 3 pkt tym co jeszcze maja przed soba mecze z listonoszami, wtedy tabela wyglada:

1. Słowacja 6 15
2. Słowenia 8 14
3. Irlandia Płn. 7 13
4. Czechy 7 11
5. Polska 6 10

Jak widać sytuacja przez wyniki dzisiejsze mocno nam sie pogorszyła, aczkolwiek dalej szanse sa na awans lub baraże.

Mecze do rozegrania:
Polska - Irlandia Północna
Słowacja - Czechy
Słowenia - Polska
Irlandia Północna - Słowacja
Czechy - Polska
Słowacja - Słowenia
Polska - Słowacja
Czechy - Irlandia Północna

musimy przynajmniej 9pkt zdobyć w 4 meczach by mieć jakiekolwiek szanse na miejsce 1-2

Wojtas 01.04.2009 22:40

Szpakowski to chyba Wisle nie kibicuje :D

40 min-Szpakowski "A w tle slychac piekny doping kibicow" ;a tu młynek Korony "Wisla to stara..":D



No ale chłopaki z Kielc musieli sobie pojechac po nas ,jeszce jakby to byl ich jakis zapyziały mecz w 1 lidze,ale nie na reprze.

legol 01.04.2009 23:34

Najbardziej śmiać mi się chciało ze Smolarka. Chłop spinał się jak jakiś burak. Strzelił tak naprawdę 1 bramkę (swoją drogą bardzo ładną), ale strasznie żyłował. Po golu na 2:0 miał minę jakby chciał powiedzieć: Widzicie dobrze, że gram bo jakby nie to byśmy nie wygrali. Wpychał się w każdą akcję bo wiedział, że sobie minie listonosza jakiegoś i się dowartościuje. W sobotę jakby grał to te tyczki z obrony wbiłyby go w ziemie i już by tak nie kozaczył.

Co do sytuacji w grupie to jest ona moim zdaniem bardzo trudna. Jak się okazuje najbardziej żal tej porażki ze Słowacją, gdzie wygrana byłaby bezcenna. Obowiązkowo musimy wygrać oba mecze u siebie. Na wyjazdach min. 4 pkt. Nie ma już miejsca na porażki i tracenie punktów.

Co do kibiców. Doping był całkiem fajny, szybki, różnorodny (przynajmniej takie miałem zdanie do 40min). Oczywiście rozj**ało mnie LEO, LEO. A po Irlandii to pewnie jechali po nim jak po psie.

Co do rywala. W pewnym momencie zrobiło mi się ich naprawdę szkoda. Walczyli, starali się, ale to za mało. Od dziś będę im kibicował, żeby jakiś punkcik uciułali w tej grupie, bo na to zasługują (na pewno zasługiwali w pierwszym meczu z Polską).

kreseq 01.04.2009 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legol (Post 702444)
Najbardziej śmiać mi się chciało ze Smolarka. Chłop spinał się jak jakiś burak. Strzelił tak naprawdę 1 bramkę (swoją drogą bardzo ładną), ale strasznie żyłował. Po golu na 2:0 miał minę jakby chciał powiedzieć: Widzicie dobrze, że gram bo jakby nie to byśmy nie wygrali. Wpychał się w każdą akcję bo wiedział, że sobie minie listonosza jakiegoś i się dowartościuje. W sobotę jakby grał to te tyczki z obrony wbiłyby go w ziemie i już by tak nie kozaczył.

Prosze o ten cytat w gazecie ogolnopolskiej :) Niech wiedza ze schizofrenia nie tyka tylko pilkarzy :D

PS: Nie moglem sie powstrzymac :)


PS2 : Wynik ani ziebi ani parzy...

legol 01.04.2009 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 702446)
Niech wiedza ze schizofrenia nie tyka tylko pilkarzy :D

Naucz się budować zdania lub ewentualnie zastanów się nad używaniem znaków interpunkcyjnych bo nie wiadomo o co Ci chodzi.

PS: Nie moglem sie powstrzymac :)

dynek.pl 02.04.2009 06:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 702429)
No proste, że jesteśmy w gorszej sytuacji od Słowaków... w zasadzie mamy 5 pkt mniej, ale mimo wszystko i tak jesteśmy w nieco lepszym położeniu niż np. Słowenia i Czechy, a zarazem w jednakowym w stosunku do Irlandii Płn. Rzekłbym nawet, że w nieco lepszym niż wspomniani Brytyjczycy, gdyż gramy z nimi na własnej ziemi :)

gramy z nimi w Szczecinie gdzie raczej murawa nie byla modernizowana z tego co pamietam wiec bedzie sprzyjac gosciom i bronieniu 0:0

flamengista 02.04.2009 08:36

Podobny wynik z San Marino osiągnęła by nawet C. pod wodzą niezapomnianego Stefana. Co ja mówię, nawet Tłoki Gorzyce by ich rozjechały, choć nie 10-0.

Reakcja naszych taka, jakby Gołota po ostatniej kompromitacji wszedł do pierwszej lepszej knajpy i strzelił w mordę pierwszego kolesia, który by się mu napatoczył.

Trochę wstyd tak bić słabszego i wyżywać się na nim za poprzednią kompromitację.

Niemniej wynik poszedł w świat, chłopaki poprawili sobie samopoczucie a i dziennikarze Leo odpuszczą. Do następnej wtopy, która jest nieunikniona.

Jakoś zupełnie marginalnie komentują media wyniki naszej grupy - sytuacja jest zła. A dramatyczna to będzie na jesieni.

1q2 02.04.2009 08:55

Z pierwszą częścią to się zgodzę...Żałosne to że przegrali mecz z rówieśnikami a odgryźli się na dzieciach - jak tak słuchałem Smolarka to racje mają Ci co twierdzili że koleś już dawno temu stracił kontakt z rzeczywistością.
Natomiast ja tam wole tego wkurzającego Benhałera niż lisa w kurniku a czy sytuacja będzie dramatyczna?Tu już bawisz się w nostradamusa w wersji pesymistycznej.9 pkt jest do zdobycia jak nic a to może już dać 2 miejsce.
Pozostają Czechy co grają jeszcze większą kichę niż my ale tamo punkty łatwo pewnie nie będzie.

SH88 02.04.2009 09:24

czy mi się wydaje czy podczas meczu były wyzwiska w kierunku Naszej Drużyny ?
" Wisłę trzeba pier.... " ??

zimiok 02.04.2009 09:29

były, poleciały ze strony sektora na którym wcześniej była oprawa

Nowohucianin^^ 02.04.2009 09:29

jakbyś przeczytał trochę do tyłu to byś wyczytał że było śpiewane WTSK itp.... jednym słowem HOŁOTA HOŁOTA KIELECKA HOŁOTA ! :)

Dubi 02.04.2009 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SH88 (Post 702483)
czy mi się wydaje czy podczas meczu były wyzwiska w kierunku Naszej Drużyny ?
" Wisłę trzeba pier.... " ??

rozbawiło mnie zachowanie Szpakowskiego który zaraz po tym wydarzeniu przekonywał ze na stadionie jest fantastyczna atmosfera i głosny doping
szacunek.

el Nuero 02.04.2009 10:53

Rozważając na spokojnie
 
Pewnie się narażę zwycięskiej większości, ale niech tam. Plusem jest na pewno okazały wynik (poprawienie bilansu bramkowego i kondycji psychicznej zawodników). Niestety, minusów jest więcej, niekoniecznie wynikających z gry naszych.

1) Minus pierwszy – niekorzystne wyniki w pozostałych meczach (zwycięstwo Irlandii Płn. oraz Słowaków). Pamiętajmy też, że część drużyn jeszcze będzie grała z San Marino (zatem zdobędą kolejne punkty). O pierwsze miejsce będzie bardzo ciężko. Słowacja jest w najlepszej sytuacji – jeśli (jak) wygra z San Marino w czerwcu, to strata jakiegokolwiek punktu przez naszą reprezentację skieruje nas najwyżej do walki o baraże. Na dzień dzisiejszy drugie miejsca w swoich grupach zajmują m.in. Rosja, Chorwacja i Francja – więc powodzenia chłopaki...

2) Minus drugi – wielka niedokładność. Na tle zespołu listonoszy, bankowców, instruktorów fitness i opiekunów trawników nie było tego zbytnio widać, ale niektórzy nasi piłkarze zagrali mało dokładnie, co przy silniejszym rywalu dałoby zupełnie inny wynik. Krzynówek z rzutu wolnego „przekopał trybuny” (jak napisało „z czuba”), Robert Lewandowski zanim strzelił gola, zmarnował dwie - trzy dobre sytuacje, drugi Lewandowski mimo ładnego gola też mógłby poprawić celność (z główki w poprzeczkę przy pustej bramce).

3) Minus trzeci – występ Smolarka. Media okrzyknęły go bohaterem, a ja uważam że był jednym ze słabszych zawodników na boisku i nie dziwię się, że nie chcą go ani w Anglii, ani w Hiszpanii. Przede wszystkim za tak egoistyczną grę powinien być zmieniony jako pierwszy. Owszem, zaliczył asystę przy golu Saganowskiego i zdobył piękną bramkę nożycami, ale resztę jego występu bym przemilczał. „Trzeci gol” Smolarka to zwykły samobój obrońcy który stał przy słupku, a przy strzale Błaszcza wręcz żałowałem, że Smolarek stał na sępa, żeby tylko jemu zaliczono bramkę. Futbol to gra zespołowa, panie Euzebiuszu – trzeba nie tylko kiwać się i dobijać, ale też podawać. W Santander wiedzą o tym od dawna.

Wiem, że zwycięzców się nie sądzi, ale martwi mnie trochę ten hurraoptymizm. Oczywiście cieszę się, że dwie bramki strzelił Boguski (szkoda że nie zdobył hattricka), że Błaszczu zagrał przebojowo i ofiarnie, że pogardzany przez Ben Hakkera Jeleń po raz kolejny udowodnił, że strzelać umie. Jednak oddałbym połowę wczorajszych bramek za skromne 1:0 w Belfaście dla nas...

IncognitoTSW 02.04.2009 14:34

Mnie tam gra Smolarka nie przeszkadzała ;] trzy farfocle ale dla czwartej bramki warto było oglądać;]

Jednak rzeczywiście nie jest to piłkarz w świetnej formie. Ale grać potrafi. A nigdzie nie chcą go za charakter i muchy w nosie.



Jakby w bramce wisiał ręcznik to niewiele by się zmieniło;]

Chociaż radio rano informowało, że w miejsce Borubara powołany został Radzio Majdan ;D

wolfy 02.04.2009 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 702423)
No jesteśmy wielcy. Powieźliśmy amatorów. Samoocena pewnie znowu skoczyła pod sufit :)

Świadomość tego, że wynik z San Marino niewiele w ocenie naszej Reprezentacji zmienia zaczyna już powoli przebijać się do świadomości niektórych. Brawo, rozgromiliśmy amatorów.

Marszałek 02.04.2009 17:31

Znów przyjedzie 11 rzemieślników, z pośród których dwóch umie kontrolować kopniętą piłkę i znów zaliczymy kolejne lanie. Póki co spokój jest,bo bankowcy dali sobie 10 wbić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl