![]() |
Cytat:
Boruc,why?!:D .................................................. . strzelcy NHL: Hossa(Detroit) Kessel(Boston) kurs:6.72 |
tak dla pocieszenia dla Was...
ja tez przegrałem;/ a moim oprawca był pi*****&***** Egipt.... ktory potrafil tylko zremisowac z Zambia... krew człowieka zalewa.. |
Gdyby Polska chociaż zremisowała wpadł by dość fajna sumka,nie mówiąc nawet o wygranej...wszystkie mecze powchodziły.
Środa Węgry - Malta 1 Szwajcaria - Mołdawia 1 Walia - Niemcy 2 Łotwa - Luksemburg 1 Dania - Albania 1 |
Bulgaria - Cypr 1
Dania - Albania1 Holandia - Macedonia1 Walia - Niemcy2 Anglia - Ukraina1 Francja - Litwa1 Bolivia - Argentyna2 Korea Pld. - KRLD1 i jak? |
Cytat:
Ferrer dziś o 20.30 gra. (kursy pospadały do 1.50 nawet)D Dent wygrał z Robredo ;| Monfils planowo. Zvonareva... bez komentarza. |
JYP - KalPa 1,65
Blues - Karpat over 4.5 1,7 dziś w toto-mix przede mną chlop odbierał... 55tyś.!!!:foch: 15tyś dostał od ręki,a po reszte ma sie zgłosić jak im dowiozą do punktu... masakra:foch: |
Cytat:
|
Moje na dziś:
Wegry-Anglia u 17 2 Lens-Tours 1 Woking-Cambridge 2 Jyp-Kaipa 1 za 3 --->23,5 |
Panowie, którzy znacie się na tenisie: warto dziś zagrać na Simona przeciw Tsondze? Bo kurs dobry, a jakoś mi tak utkwiło, że Tsonga po ubiegłorocznym AO nic więcej nie pokazał (podobnie jak Kohlshreiber, czy jak to się pisze). Od siebie na dziś polecam Millwall i Roddicka.
|
Warto grac na Jastrzębie dzis w Olsztyynie, AZS juz nie wierzy w zwyciestwo noi dochodza jeszcze problemy z kasą... A Tsonga - Simon, wątpie, raczej Simon niczego nie pokazuje, on gra na przetrzymanie przebitka przebitka i wymuszenie bledu rywala, Tsonga z kolei zywioł noi raczej powiien tu wygrac. Btw miesiac temu wygral jakis turniej ATP (chyba w RPA)
Wraacajac do Roddicka to duzo pewniejszy wydaje mi się Verdasco Aaaaah teraz patrze i w totomixie zamiast dac 2 na Hiszpana to dałem na Stepanka. Wiec liczymy na neispodzianke :D |
Z tego, co czytam, to wszyscy typują Verdasco- ja sam, z racji małej wiedzy, nie mam zdania.
Nie wiem, czy to odpowiednie tutaj info, ale odradzam granie w betsafe. Ilość papierków, których wymagają za otrzymanie bonusa jest podupcona. Zapomnijcie o szybkiej rejestracji, wpłacie kasy, odbiorze bonusa i grze. Żeby otrzymać bonus należy: Cytat:
A, no i gwarancja piętnastominutowej odpowiedzi na pytanka to raczej fikcja, bo "nie odpowiadają za opóźnienia dostarczenia maila na skrzynki komercyjne, a ich system nie wykrywa niedotrzymania terminu". |
Dziwna sprawa bo ja założyłem tam konto jakieś 2 tygodnie temu - bonus dostałem po chyba godzinie - a po tygodniu wypłacałem 500 zeta i nie musiałem im nic wysyłać - kasa doszła równie szybko.
|
Moje typki na jutro:
Łotwa -Luksemburg 1 Czechy-Slowacja 1 Walia-Niemcy 2 Francja-Litwa 1 Dania-Albania 1 Holandia-Macedonia 1 Wllochy-Irlandia 1 do wygrania 57,90 |
Newcastle United - Chelsea FC (Typ) 2 VFL Wolfsburg - FC Bayern München (Typ) 2 Udinese Calcio - Inter Mailand (Typ) 2 Recreativo Huelva - FC Sevilla (Typ) 2
Na wekkend za dwa zlote . do wyjęcia 32. zlote. |
Cytat:
Okazało się, że losowo wybierają klientów, których sprawdzają uważniej, że tak powiem. Jak ktoś nie ma skanera pod nosem, to nie polecam. A już rozwaliła mnie prośba o skan jakiegoś wyciągu z banku czy czegoś. W końcu okazało się, że może być print screen i jakoś poszło. Niemniej bez skanera, jak już wspomniałem, ani rusz. |
Kazachstan Bialorus 2
Turcja Hiszpania 2 Bosnia Belgia 1 Estonia Armenia 1 2 zł do wygrania 45zł |
Cytat:
Ja jedynie przestrzegam przez gamebookers.Skurczybyki pobierają prowizje przy wypłatach i to nie małą. |
na jutro coś takiego:
Brazylia-Peru 1 (handicap 0-1) Węgry-Malta 1 (handicap 0-1) Dania-Albania 1 Francja-Litwa 1 Walia-Niemcy 2-2 Bułgaria-Cypr 1-1 kurs 4,05 |
Takie coś na farta się dziś postawiło:
Bristol R. - Huddersfield 1 2.05 Millwall - Colchester 1 1.70 Lincoln - Macclesfield 1 1.75 Histon - Mansfield 1 1.70 Do przerwy Histon 2:0 do przodu, Lincoln 1:0, a reszta po 0. Może coś siądzie, ale wątpię bo taka rozkminka z nudów trochę... |
jest u któregoś NETOWEGO buka możliwość obstawiania strzelców bramek w NHL ??
|
kule:
33,43,52 48,69,72 |
Cytat:
Znając życie, to bwin będzie miał coś takiego w ofercie. Ewentualnie unibet. A tymczasem gratulujemy panu Verdasco! :D Poszło grubo. Jak widać czasem warto zaufać opiniom w necie. A Millwall powoli dołącza do grona MK Dons i Lens, czyli drużyn, które zawsze wtapiają (albo nie wygrywają), kiedy ja na nie gram. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
życze wygranej;) a za ile postawiles? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kurs był 1,5. Niewiele, chyba, że grubiej się zagra ;) Mogłem tu sobie dorzucić tego Roddicka, a nie łączyć go na kuponie z Millwall, ale cóż, byłoby wtedy za dobrze. ;)
|
1.kupon:
Łotwa-Luxemburg X (5,5) Czechy-Słowacja 2(6,0) Polska-San Marino X(10,0) kurs:330 stawka:10 2.kupon: Kazachstan-Białoruś 2 (2,1) Bułgaria-Cypr 1 (1,4) Estonia-Armenia 1 (2,1) Gruzja-Czarnogóra x2 (1,4) Węgry-Malta 1 (1,15) Liechtenstein-Rosja 2 (1,05) Turcja-Hiszpania 2 (2,1) Dania-Albania 1 (1,15) Andorra-Chorwacja 2 (1,03) Austria-Rumunia x2 (1,32) Grecja-Izrael 1 (1,75) Szwajcaria-Mołdawia 1 (1,15) Bośnia-Belgia 1 (2,1) Holandia-Macedonia 1 (1,15) Irlandia płn-Słowenia 1x (1,34) Walia-Niemcy x2 (1,06) Anglia-ukraina 1 (1,45) Francja-Litwa1 (1,2) Szkocja-Islandia 1x (1,11) Bolivia-Argentyna x2 (1,11) Brazylia-Peru 1 (1,1) USA-Trynidad 1 (1,3) kurs:725 stawka: 5x10zł :D |
rocco_1906 heh niestety nie udał Ci sie zart;p;p
to juz ten szejk z arabii byl smieszniejszy;p |
Cytat:
no nic to,zaraz jakieś poważne typy zapodam ;] |
1. Boliwia-Argentyna (ht/ft) 2/2
Anglia-Ukraina(0:1 handicap) 1 kurs:3,78 (bet-at-home) 2.strzelcy bramek NHL Ilya Kovalchuk 2,59 Alex Ovechkin 1,55 kurs:4,01 (fortuna) 3. San Marino-nie strzeli Boliwia-Argentyna 2 Brazylia-Peru 1 Szwajcaria-Mołdawia 1 Dania-Albania (1/2) 1 Francja-Litwa (1/2) 1 kurs:5,75 (totomix) |
Panowie postawilem Holandia-Macedonia1/1 (Wynik do przerwy/wynik końcowy)Czy to znaczy ze maja oby dwie polowy wygrac czy wystarcze ze np pierwsza wygraja 3-0 a druga zremisuja 0-0 i wygrywam? to gitara postawilem Australia-Uzbekistan1 , Holandia-Macedonia1/1, Anglia-Ukraina 1 2z 3 za 105 zl do wygrania 205 zl
|
Wystarczy, że do przerwy będą wygrywać i wygrają na koniec. Czyli można powiedzieć, że już Ci weszło.
|
Cytat:
Zwycęstwoooo :-) |
Boliwia 6:1 Argentyna..... bez komentarza
|
mnie tak ostatnio zalatwila Brazylia na ekwadorze 1-1 a mieli szczescie ze nie przegrali. Juz wiem po dzisiejszym meczu Argentyny ze nigdy nie postawie na eliminacje z tamtej strefy !!!
|
no mi jeden siadł 36zł w kieszeni za 2zł ale drugi za 8zł 101 do wygrania i tylko ta Argentyna nie siadła
ja to nie obstawie w zadnej z innej stref niż europa w sobote 200zł poszło przez kamerun a teraz 100 przez argentyne |
A teraz się przyznawać, kto choć 2 zł na San Marino postawił ? :P :lol: Ja od jakiegoś czasu nie gram, ale noszę się z zamiarem postawienia czegoś w najbliższym czasie :)
|
Grali na 3 tys metrow wiec o niespodzianke w takich warunkach nietrudno( co wiadomo z reszta nie od dzis )
|
Haha xD Komu Boliwia zepsuła a komu dużo dała ? ;P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl