Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 29.03.2009 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 700726)
Litwa - Francja 2
Irlandia Płn. - Polska 2
Czarnogóra - Włochy 2
Hiszpania - Turcja 1
Mołdawia - Szwajcaria 2
Malta - Dania 2

Co tu powiedzieć więcej oprócz słowa na k?... Najgorsze jest to, że Polske dodałem w ostatniej chwili stojąc przy kasie.

co powiedziec??

Boruc,why?!:D
.................................................. .

strzelcy NHL:
Hossa(Detroit)
Kessel(Boston)


kurs:6.72

grzesiek632 30.03.2009 11:50

tak dla pocieszenia dla Was...
ja tez przegrałem;/ a moim oprawca był pi*****&***** Egipt.... ktory potrafil tylko zremisowac z Zambia...
krew człowieka zalewa..

WiślakNH 30.03.2009 11:54

Gdyby Polska chociaż zremisowała wpadł by dość fajna sumka,nie mówiąc nawet o wygranej...wszystkie mecze powchodziły.


Środa
Węgry - Malta 1
Szwajcaria - Mołdawia 1
Walia - Niemcy 2
Łotwa - Luksemburg 1
Dania - Albania 1

BęczarkaTS 30.03.2009 13:00

Bulgaria - Cypr 1
Dania - Albania1
Holandia - Macedonia1
Walia - Niemcy2
Anglia - Ukraina1
Francja - Litwa1
Bolivia - Argentyna2
Korea Pld. - KRLD1

i jak?

PrawdziwośćDlaGry 30.03.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 700586)
Wozniacki - Schnyder 1.45
Zvonareva - Na Li 1.30
to z WTA

Monfils - Safin 1.44
Robredo - Dent 1.45
Ferrer - Cilic 1.97
a to z ATP

oczywiście to tylko propozycje. ostatni mecz (Ferrer) to ma ładny kurs a Cilic jakoś dobrze nie gra, aczkolwiek szanse 50-50 i chyba ze wskazaniem na Ferrera. pozostałe powinno być izi.

edit: dzięki MacieqLeo za zwrócenie uwagi ;) racja, pomyłka. to ATP :)
edit2: Na porażkę Agi raczej bym nie grał.
ewentualnie jeszcze postawić dziś można na Berdycha, dobry kurs i szanse są dosyć niezłe :)

Berdych siadł po 2.20
Ferrer dziś o 20.30 gra. (kursy pospadały do 1.50 nawet)D
Dent wygrał z Robredo ;|
Monfils planowo.
Zvonareva... bez komentarza.

rocco_1906 30.03.2009 14:11

JYP - KalPa 1,65
Blues - Karpat over 4.5 1,7

dziś w toto-mix przede mną chlop odbierał... 55tyś.!!!:foch: 15tyś dostał od ręki,a po reszte ma sie zgłosić jak im dowiozą do punktu... masakra:foch:

MISTA92 30.03.2009 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 701154)
JYP - KalPa 1,65
Blues - Karpat over 4.5 1,7

dziś w toto-mix przede mną chlop odbierał... 55tyś.!!!:foch: 15tyś dostał od ręki,a po reszte ma sie zgłosić jak im dowiozą do punktu... masakra:foch:

Woo Kur*a..nie mow o takich rzeczach na forum bo ja wariuje jak sobie pomysle o tej sumie :P

Tobi1906 30.03.2009 17:25

Moje na dziś:

Wegry-Anglia u 17 2
Lens-Tours 1
Woking-Cambridge 2
Jyp-Kaipa 1


za 3 --->23,5

pan Dudi 31.03.2009 09:16

Panowie, którzy znacie się na tenisie: warto dziś zagrać na Simona przeciw Tsondze? Bo kurs dobry, a jakoś mi tak utkwiło, że Tsonga po ubiegłorocznym AO nic więcej nie pokazał (podobnie jak Kohlshreiber, czy jak to się pisze). Od siebie na dziś polecam Millwall i Roddicka.

Martinho 31.03.2009 12:14

Warto grac na Jastrzębie dzis w Olsztyynie, AZS juz nie wierzy w zwyciestwo noi dochodza jeszcze problemy z kasą... A Tsonga - Simon, wątpie, raczej Simon niczego nie pokazuje, on gra na przetrzymanie przebitka przebitka i wymuszenie bledu rywala, Tsonga z kolei zywioł noi raczej powiien tu wygrac. Btw miesiac temu wygral jakis turniej ATP (chyba w RPA)

Wraacajac do Roddicka to duzo pewniejszy wydaje mi się Verdasco


Aaaaah teraz patrze i w totomixie zamiast dac 2 na Hiszpana to dałem na Stepanka. Wiec liczymy na neispodzianke :D

pan Dudi 31.03.2009 15:20

Z tego, co czytam, to wszyscy typują Verdasco- ja sam, z racji małej wiedzy, nie mam zdania.


Nie wiem, czy to odpowiednie tutaj info, ale odradzam granie w betsafe. Ilość papierków, których wymagają za otrzymanie bonusa jest podupcona. Zapomnijcie o szybkiej rejestracji, wpłacie kasy, odbiorze bonusa i grze. Żeby otrzymać bonus należy:

Cytat:

W związku z nadesłanym do nas zgłoszeniem bonusowym prosimy o przesłanie kolorowego skanu/zdjęcia cyfrowego dwóch dokumentów tożsamości (dowodu osobistego (awers i rewers), paszportu, prawa jazdy) oraz skanu rachunku/wyciągu z banku, który był wystawiony na Panią/Pana (rachunek za prąd, gaz, telefon itd) na adres [email protected] w związku z koniecznością potwierdzenia poprawności danych podanych przez Panią/Pana podczas rejestracji. Bonus zostanie dodany do Pańskiego konta gracza po przejściu pomyślnej weryfikacji na podstawie w/w dokumentów.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Jest wielu innych buków u których można całą tą sprawę załatwić w kilka minut dosłownie bez pieprzenia się ze skanowaniem, wysyłaniem i czekaniem na łaskawą akceptacją do 24 h!

A, no i gwarancja piętnastominutowej odpowiedzi na pytanka to raczej fikcja, bo "nie odpowiadają za opóźnienia dostarczenia maila na skrzynki komercyjne, a ich system nie wykrywa niedotrzymania terminu".

1q2 31.03.2009 15:24

Dziwna sprawa bo ja założyłem tam konto jakieś 2 tygodnie temu - bonus dostałem po chyba godzinie - a po tygodniu wypłacałem 500 zeta i nie musiałem im nic wysyłać - kasa doszła równie szybko.

Tobi1906 31.03.2009 16:22

Moje typki na jutro:

Łotwa -Luksemburg 1
Czechy-Slowacja 1
Walia-Niemcy 2
Francja-Litwa 1
Dania-Albania 1
Holandia-Macedonia 1
Wllochy-Irlandia 1

do wygrania 57,90

BRTS39 31.03.2009 16:23

Newcastle United - Chelsea FC (Typ) 2 VFL Wolfsburg - FC Bayern München (Typ) 2 Udinese Calcio - Inter Mailand (Typ) 2 Recreativo Huelva - FC Sevilla (Typ) 2

Na wekkend za dwa zlote . do wyjęcia 32. zlote.

pan Dudi 31.03.2009 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 701621)
Dziwna sprawa bo ja założyłem tam konto jakieś 2 tygodnie temu - bonus dostałem po chyba godzinie - a po tygodniu wypłacałem 500 zeta i nie musiałem im nic wysyłać - kasa doszła równie szybko.


Okazało się, że losowo wybierają klientów, których sprawdzają uważniej, że tak powiem. Jak ktoś nie ma skanera pod nosem, to nie polecam. A już rozwaliła mnie prośba o skan jakiegoś wyciągu z banku czy czegoś. W końcu okazało się, że może być print screen i jakoś poszło. Niemniej bez skanera, jak już wspomniałem, ani rusz.

BęczarkaTS 31.03.2009 18:07

Kazachstan Bialorus 2
Turcja Hiszpania 2
Bosnia Belgia 1
Estonia Armenia 1
2 zł do wygrania 45zł

1q2 31.03.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 701694)
Okazało się, że losowo wybierają klientów, których sprawdzają uważniej, że tak powiem. Jak ktoś nie ma skanera pod nosem, to nie polecam. A już rozwaliła mnie prośba o skan jakiegoś wyciągu z banku czy czegoś. W końcu okazało się, że może być print screen i jakoś poszło. Niemniej bez skanera, jak już wspomniałem, ani rusz.

No z tymi rachunkami/wyciągami to żenada do kwadratu - przecież i tak możesz tylko wypłacić na konto które należy do Ciebie...no ale tak na raz, czyli wpłacić 100 zgarnąc bonus ,obrócić wypłacić i nie wracać to buk spoko, szczególnie że warunki obrotu są przyzwoite.

Ja jedynie przestrzegam przez gamebookers.Skurczybyki pobierają prowizje przy wypłatach i to nie małą.

LuKaS TSW 31.03.2009 20:12

na jutro coś takiego:
Brazylia-Peru 1 (handicap 0-1)
Węgry-Malta 1 (handicap 0-1)
Dania-Albania 1
Francja-Litwa 1
Walia-Niemcy 2-2
Bułgaria-Cypr 1-1

kurs 4,05

wislabielany 31.03.2009 20:37

Takie coś na farta się dziś postawiło:

Bristol R. - Huddersfield 1 2.05
Millwall - Colchester 1 1.70
Lincoln - Macclesfield 1 1.75
Histon - Mansfield 1 1.70

Do przerwy Histon 2:0 do przodu, Lincoln 1:0, a reszta po 0. Może coś siądzie, ale wątpię bo taka rozkminka z nudów trochę...

rocco_1906 31.03.2009 21:01

jest u któregoś NETOWEGO buka możliwość obstawiania strzelców bramek w NHL ??

RiCo_TSW 31.03.2009 21:09

kule:
33,43,52
48,69,72

pan Dudi 31.03.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 701830)
jest u któregoś NETOWEGO buka możliwość obstawiania strzelców bramek w NHL ??


Znając życie, to bwin będzie miał coś takiego w ofercie. Ewentualnie unibet.


A tymczasem gratulujemy panu Verdasco! :D Poszło grubo. Jak widać czasem warto zaufać opiniom w necie.


A Millwall powoli dołącza do grona MK Dons i Lens, czyli drużyn, które zawsze wtapiają (albo nie wygrywają), kiedy ja na nie gram. ;)

Martinho 31.03.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 701521)
Warto grac na Jastrzębie dzis w Olsztyynie, AZS juz nie wierzy w zwyciestwo noi dochodza jeszcze problemy z kasą... A Tsonga - Simon, wątpie, raczej Simon niczego nie pokazuje, on gra na przetrzymanie przebitka przebitka i wymuszenie bledu rywala, Tsonga z kolei zywioł noi raczej powiien tu wygrac. Btw miesiac temu wygral jakis turniej ATP (chyba w RPA)

Wraacajac do Roddicka to duzo pewniejszy wydaje mi się Verdasco


Aaaaah teraz patrze i w totomixie zamiast dac 2 na Hiszpana to dałem na Stepanka. Wiec liczymy na neispodzianke :D

Noi i jestem w plecy przez to ze se sdruczek zle wypelnilem omg ;/

grzesiek632 31.03.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 701814)
Takie coś na farta się dziś postawiło:

Bristol R. - Huddersfield 1 2.05
Millwall - Colchester 1 1.70
Lincoln - Macclesfield 1 1.75
Histon - Mansfield 1 1.70

Do przerwy Histon 2:0 do przodu, Lincoln 1:0, a reszta po 0. Może coś siądzie, ale wątpię bo taka rozkminka z nudów trochę...

a takie kupony na wariata czasami czesciej wchodza niz te nad ktorymi siedzisz poł dnia i analizujesz...:-)
życze wygranej;)
a za ile postawiles?

wislabielany 31.03.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 701837)
a takie kupony na wariata czasami czesciej wchodza niz te nad ktorymi siedzisz poł dnia i analizujesz...:-)
życze wygranej;)
a za ile postawiles?

za 3zł... ale raczej nie wejdzie. Było ok jak Bristol strzelili na 1:0 i jeszcze Millwall zostali, ale Bristol 1:1 więc wątpie :/ już 1:2 także lipa. Spróbujemy jutro...

1q2 01.04.2009 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 701835)


A tymczasem gratulujemy panu Verdasco! :D Poszło grubo. Jak widać czasem warto zaufać opiniom w necie.

Pochwal się:) - może nie za ile ale jaka była na niego przebitka.

pan Dudi 01.04.2009 08:24

Kurs był 1,5. Niewiele, chyba, że grubiej się zagra ;) Mogłem tu sobie dorzucić tego Roddicka, a nie łączyć go na kuponie z Millwall, ale cóż, byłoby wtedy za dobrze. ;)

rocco_1906 01.04.2009 09:55

1.kupon:
Łotwa-Luxemburg X (5,5)
Czechy-Słowacja 2(6,0)
Polska-San Marino X(10,0)

kurs:330
stawka:10


2.kupon:
Kazachstan-Białoruś 2 (2,1)
Bułgaria-Cypr 1 (1,4)
Estonia-Armenia 1 (2,1)
Gruzja-Czarnogóra x2 (1,4)
Węgry-Malta 1 (1,15)
Liechtenstein-Rosja 2 (1,05)
Turcja-Hiszpania 2 (2,1)
Dania-Albania 1 (1,15)
Andorra-Chorwacja 2 (1,03)
Austria-Rumunia x2 (1,32)
Grecja-Izrael 1 (1,75)
Szwajcaria-Mołdawia 1 (1,15)
Bośnia-Belgia 1 (2,1)
Holandia-Macedonia 1 (1,15)
Irlandia płn-Słowenia 1x (1,34)
Walia-Niemcy x2 (1,06)
Anglia-ukraina 1 (1,45)
Francja-Litwa1 (1,2)
Szkocja-Islandia 1x (1,11)
Bolivia-Argentyna x2 (1,11)
Brazylia-Peru 1 (1,1)
USA-Trynidad 1 (1,3)

kurs:725
stawka: 5x10zł

:D

grzesiek632 01.04.2009 09:57

rocco_1906 heh niestety nie udał Ci sie zart;p;p
to juz ten szejk z arabii byl smieszniejszy;p

rocco_1906 01.04.2009 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 701998)
rocco_1906 heh niestety nie udał Ci sie zart;p;p
to juz ten szejk z arabii byl smieszniejszy;p

ej musiałeś tak szybko mnie zdemaskować !? :foch: :D

no nic to,zaraz jakieś poważne typy zapodam ;]

rocco_1906 01.04.2009 10:25

1. Boliwia-Argentyna (ht/ft) 2/2
Anglia-Ukraina(0:1 handicap) 1

kurs:3,78 (bet-at-home)

2.strzelcy bramek NHL
Ilya Kovalchuk 2,59
Alex Ovechkin 1,55

kurs:4,01 (fortuna)


3.
San Marino-nie strzeli
Boliwia-Argentyna 2
Brazylia-Peru 1
Szwajcaria-Mołdawia 1
Dania-Albania (1/2) 1
Francja-Litwa (1/2) 1

kurs:5,75 (totomix)

jaro1985r 01.04.2009 20:37

Panowie postawilem Holandia-Macedonia1/1 (Wynik do przerwy/wynik końcowy)Czy to znaczy ze maja oby dwie polowy wygrac czy wystarcze ze np pierwsza wygraja 3-0 a druga zremisuja 0-0 i wygrywam? to gitara postawilem Australia-Uzbekistan1 , Holandia-Macedonia1/1, Anglia-Ukraina 1 2z 3 za 105 zl do wygrania 205 zl

pan Dudi 01.04.2009 20:52

Wystarczy, że do przerwy będą wygrywać i wygrają na koniec. Czyli można powiedzieć, że już Ci weszło.

WiślakNH 01.04.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 701111)
Gdyby Polska chociaż zremisowała wpadł by dość fajna sumka,nie mówiąc nawet o wygranej...wszystkie mecze powchodziły.


Środa
Węgry - Malta 1
Szwajcaria - Mołdawia 1
Walia - Niemcy 2
Łotwa - Luksemburg 1
Dania - Albania 1


Zwycęstwoooo :-)

rocco_1906 01.04.2009 22:21

Boliwia 6:1 Argentyna..... bez komentarza

jaro1985r 01.04.2009 22:27

mnie tak ostatnio zalatwila Brazylia na ekwadorze 1-1 a mieli szczescie ze nie przegrali. Juz wiem po dzisiejszym meczu Argentyny ze nigdy nie postawie na eliminacje z tamtej strefy !!!

BęczarkaTS 01.04.2009 22:28

no mi jeden siadł 36zł w kieszeni za 2zł ale drugi za 8zł 101 do wygrania i tylko ta Argentyna nie siadła


ja to nie obstawie w zadnej z innej stref niż europa w sobote 200zł poszło przez kamerun a teraz 100 przez argentyne

Aro1234 01.04.2009 22:29

A teraz się przyznawać, kto choć 2 zł na San Marino postawił ? :P :lol: Ja od jakiegoś czasu nie gram, ale noszę się z zamiarem postawienia czegoś w najbliższym czasie :)

Martinho 01.04.2009 22:44

Grali na 3 tys metrow wiec o niespodzianke w takich warunkach nietrudno( co wiadomo z reszta nie od dzis )

Skyler 01.04.2009 23:23

Haha xD Komu Boliwia zepsuła a komu dużo dała ? ;P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl