![]() |
Na zdjęciach faktycznie dach nie prezentuje się wyjątkowo. Będąc na stadionie zupełnie zmieniłem o nim zdanie. Jest naprawdę znakomity, cała konstrukcja wydaje się być lekka i schludna. Poza tym dużo lepsza będzie cyrkulacja powietrza i naświetlenie trawy niż na wspomnianym wcześniej stadionie w Poznaniu. Wczoraj wiało w Warszawie, a człowiek nic nie czuł ( mam karnet na samej górze, tam gdzie ten "prześwit").
Ludzie, zresztą, o czym my tutaj prawimy. Jeszcze 10 lat temu każdy mógł pomarzyć o takiej infrastrukturze. Jeszcze wasz, Lecha, Cracovii i powinna mocno skoczyć średnia frekwencji w tym sezonie :) |
Cytat:
|
Buziek_LG, ale PGE ma być w tym sezonie już otwarty?
|
Stadion Bałtyku ma być gotowy już na wiosnę.
Buziek - nie na meczu?:) |
Nie nie na meczu, niestety do Trójmiasta wracam dopiero w czwartek. Tak PGE ma być otwarty na przełomie kwietnia i maja
|
http://farm5.static.flickr.com/4099/...2555632a_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4119/...a6a63b7c_b.jpg Dwie fajne fotki jeszcze z prezentacji: Copyright Robert Danieluk |
Dalej nie moge pojac jaki byl sens prezentowania stadionu z 3 trybunami...
|
Wielka akcja marketingowa, ciekawe ile z tego spłynie karnetów. Mnie to tam cieszy, bo Klub miał promocję o jaką zabiegaliśmy od wielu lat. Pozostaje wierzyć, że pomoże stworzyć na nowo 'modę na Legię'. A i pewnie kasy sporo przytulili.
|
Cytat:
Do końca roku musieli wykorzystać mecz z Arsenalem, bo tak mieli w kontrakcie, mogli to olać i stracić sporą okazję. A logikę nie jednoczesnej budowy trzech trybun trzeba tłumaczyć tym, że Legia w czasie budowy zagrała wszystkie mecze na Ł3 i nie tułała się ja Wy. Czego jeszcze nie rozumiesz? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wniosek z tego taki, że musiało naprawde fajnie wyjść skoro tak boli... :)
P.S. Jak nie ma, jak wczoraj na nim byłem i stoi? |
Kasa misiu, kasa. Za pół roku zrobią drugi mecz otwarcia(tym razem całego stadionu) i znów zaproszą jakiś Arsenal czy inny Celtic trybuny się zapełnią z 30 k ludzi na stadionie niech 1/4 kupi coś do jedzenia za 15 zł i już mamy 100 tyś zł. Do tego pieniądze z biletów etc..
|
Zastanawiam się czy Wy czytacie i myślicie jednocześnie?
Mamy do końca roku do wykorzystania mecz z Arsenalem wynikający z kontraktu sprzedaży Fabiańskiego. Był wybór, dwie opcje 1. Gramy mecz, na nie dokończonym stadionie. 2. Nie gramy meczu, na nie dokończonym stadionie. Oczywiście ludzie inteligentni tacy jak Wy wybierają opcję 2, niestety Legia widocznie do nich nie należy. |
Do kogo mówisz w liczbie mnogiej ?
|
Do misia gogo.
Do wszystkich którzy się będą poczuwać, że to do nich ;) |
Koledze chodziło o tzw. uroczyste otwarcie stadionu, który jest w trakcie budowy. To tak jakby zrobić wielką fete z otwarcia multikina z salami kinowymi bez jednej ściany, z widokiem na parking.
Cytat:
Jakbyście mieli jako jedyni w Polsce nowoczesny stadion to pewnie by Wam go zazdroszczono, a tak :) |
Cytat:
Jesli tak to jest 24 tys. miejsc do zapelnienia czyli trzeba zrobic jakac akcje promocyjną zeby zachęcić ludzi do zapełnienia tych miejsc na kazdym meczu - czego jeszcze nie rozumiesz ? Ja bym chcial zeby u nas otwarto stadion z 3 trybunami gotowymi (w koncu), a na otwarcie to mi wystarczy nawet zwykly mecz ligowy byleby by to bylo juz - eh,marzenia ... |
A Wisła z kim gra na otwarcie swojego stadionu? Jest to jakoś ustalone, czy też zwykły mecz ligowy będzie?
|
Cytat:
Cokolwiek kryje sie pod enigmatycznym 'lepszym dla kibiców użytkowym wykończeniem trybun' - zobaczymy. |
Cytat:
|
Skończmy może wkońcu te rozkminy który stadion lepszy...bo wszystkie mają zarówno wady i zalety. Przede wszystkim należy się cieszyć że nowe obiekty są wreszcie na europejskim poziomie. Oby piłkarzyki dorównały do tego poziomu.
Mi stadion Legii się bardzo podoba. Dach jest tego typu, aby pasował do "lekkości" całej konstrukcji. Dlatego trzeba pogratulować Warszawiakom, że jako pierwsi otwierają (część, bo część, ale jest) stadion w najwyższych standardach. Korona i Zagłębie mają jednak stadiony troszkę prostsze, choć jak na miasta Kielce i Lubin na pewno wystarczające, a o to przecież chodzi. Oby nasz był równie efektowny, choć zachowany w innym stylu architektonicznym. Korona - 15 tys Zagłębie - 15 tys Legia - 31 tys Amica - 46 tys Wisła - 33 tys Cracovia - 15 tys Arka - 15 tys Lechia - 44 tys Śląsk - 42 tys Jagiellonia - 22 tys Dodatkowo : Gliwice - plany na 10 tys Górnik i Widzew planują stadiony na ok. 30 tys Jest jeszcze Bełchatów z całkiem przyzwoitym stadionem. Oj, niedługo może na frekwencja skoczyć na nowych, pięknych stadionach. Oby bazy treningowe przez co i poziom gry poszły za infrastrukturą stadionową. edit: dzięki emj10, zapomniałem o Amice. |
Jeszcze dodaj:
Amica - 46 tys. Ruch - 55 tys. (jeśli będą mogli grać na Narodowym) |
Ruch na 100% nie będzie chciał grać na Śląskim
|
Pytanie tylko o ile skoczy ta frekwencja ? Wielu może się zdziwić, że po pierwszych wizytach oglądaczy stadionu, wróci ona do dawnego poziomu. Trzeba pamiętać, że mieszkamy w kraju niskich zarobków, a niebawem będzie jeszcze gorzej gdy wejdą nowe pomysły podwyżki podatków rządzącej bandy.
|
Cytat:
To jaka w końcu ma być pojemność tego stadionu w POZnaniu ? Była mowa o szerokich krzesełkach, które miały zmniejszyć znacznie pojemność. |
Rzeczywiście z tą pojemnością w Poznaniu wciąż coś kombinują.
Na chwilę obecną twierdzą, że 44 tys. http://stadiony.net/aktualnosci/2010...eksze_telebimy |
A tu taka ciekawostka:
Cytat:
|
|
http://www.lazienkowska3.com/index.php/menu
Zwróćcie uwagę na ceny. Mam nadzieję, ze u nas takich nie zrobią :shock: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl