Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

DevilMayCry 30.09.2009 21:08

hahah chciałbym mieć tak słabo grającą Wisłę :D

rabi86 30.09.2009 21:09

Pan sędzia ułatwił Realowi mecz.
Przyznaję, że wejście było dosyć ostre ale bez przesady.

szlaQ 30.09.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 799049)
Pan sędzia ułatwił Realowi mecz.
Przyznaję, że wejście było dosyć ostre ale bez przesady.

Do0kładnie , na powtórkach widać że Diawara trafił w piłkę ...

tofik 30.09.2009 21:40

Heh, niby Marsylia ładnie pięknie, ale to Real wygral 3:0. I za to ich będą na koniec sezonu rozliczać. Za wyniki.
Chociaż o ile dobrze pamiętam, Capello wywalili pomimo, że zdobył majstra. Czyli albo totalna dominacja plus detronizacja Barcy, albo kolejna rewolucja :)

bartek89TS 30.09.2009 21:42

No to mamy chyba pierwszą większą niespodzianke Milan - Zurich 0:1 . (i do tego mi kupon zepsuli :/ )

For_FuN_ 30.09.2009 21:44

Przedziwna interwencja bramkarza Marsylii i przedziwna decyzja sedziego...tak mozna podsumowac ten mecz.

Biorac pod uwage poziom szwajcarskiej pilki klubowej(chyba pamietamy co zrobil w zeszlym roku Lech), to wielka sensacja.

Tobi1906 30.09.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 799064)
No to mamy chyba pierwszą większą niespodzianke Milan - Zurich 0:1 . (i do tego mi kupon zepsuli :/ )

Mimo wszystko ze Milan gra słabo w tym sezonie,to nie jest niespodzianka ale sensacja!

!!IRIVER!! 30.09.2009 21:59

A był taki finał Chelsea-Barcelona?
Chyba mówisz o półfinale. :P

Marszałek 30.09.2009 22:33

Skąd w ludziach bierze się przekonanie,że dobry kopacz będzie dobrym trenerem. Noż ****a dawać Leonardo na trenera takiego zespołu,jak on nic poza prowadzeniem samochodu nie prowadził,to jest to samobójstwo. I w zasadzie pokazuje,jak można zachorować na swoją niemylność. Bo co Berlusconi miał na myśli zatrudniając takiego gościa?A z drugiej strony, ileż w sobie trzeba mieć buty aby podjąć się takiego działania. Dziwni ci ludzie. No ale śmiechu co nie miara musi mieć Moratti i kibice Interu.

1q2 30.09.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 799086)
Skąd w ludziach bierze się przekonanie,że dobry kopacz będzie dobrym trenerem. .

Oczywiście że gwarancji nie ma ale zauważ że dobry piłkarz jak jeszcze ma we łbie poukładane to ma ogromną przewagę nad trenerem który pokończył cośtam.Gra w piłę przez kilkanaście lat - znasz wszystko od środka, pracujesz z wieloma trenerami....Jak dla mnie nie do przecenienia sprawa, gdzie oczywiście róznie to się potem układa.Patrz choćby z naszego podwórka - Boniek - dobry piłkarz,nie głupi a trenerem był bardzo kiepskim.

Marszałek 30.09.2009 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 799096)
Oczywiście że gwarancji nie ma ale zauważ że dobry piłkarz jak jeszcze ma we łbie poukładane to ma ogromną przewagę nad trenerem który pokończył cośtam.Gra w piłę przez kilkanaście lat - znasz wszystko od środka, pracujesz z wieloma trenerami....Jak dla mnie nie do przecenienia sprawa, gdzie oczywiście róznie to się potem układa.Patrz choćby z naszego podwórka - Boniek - dobry piłkarz,nie głupi a trenerem był bardzo kiepskim.

W sumie masz racje.

For_FuN_ 30.09.2009 23:31

Kosowski w wielkiej formie, a powolan, jak nie bylo, tak nie ma...az sie lezka w oku kreci, kiedy patrzy sie na niego. Przebojowosc i wiara w swoje umiejetnosci - chyba jedyny polski pilkarz, ktory to ma.

Gdyby w ostatnich spotkaniach reprezentacji na skrzydlach zagral Kamil z Peszko, to pewnie mielibysmy tych punktow wiecej.

Wojtas 30.09.2009 23:36

Jak patrze na Kose to gotuje sie we mnie ze tak sie sprawy potoczyly,ze juz go nie mamy.

Wiem wiem,stare dzieje ,pampersy itd ale poprostu ten czlowiek ma charakter i wole walki i tego wlasnie nam dzis do Wisly potrzeba....takich zawodnikow z taką mentalnoscią....

A dzis szkoda mi bylo Marsyli dawali rade ale pozniej splot wydarzen doprowadzil do kleski.

hunter TSW 01.10.2009 06:16

Marsylia nieźle zaczeła, mieli sytuacje mogli prowadzić. Generalnie mecz mógł sie podobać. Później granie z Realem cios za cios musiało sie tak skończyć ale co mieli do stracenia. Dostali trójke ale jak dla mnie wrażenie zostawili po sobie naprawde fajne. Real gra dobrze ale z kim oni narazie grali ?? Mam na myśli i CL i La Liga

Cinek1906 01.10.2009 06:18

waszym zdaniem.. karny był na Realu wczoraj?;]

hunter TSW 01.10.2009 06:26

Karny jak karny ale ta czerwona kartka to troche wygięcie pały :/ po tym Marsylie załamało

Pan Jotka 01.10.2009 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter TSW (Post 799113)
Karny jak karny ale ta czerwona kartka to troche wygięcie pały :/ po tym Marsylie załamało

Przegiecie paly to by bylo jakby powtorzyla sie sytuajca z Eduardo....Sluszna czerwona kartka i sluszny karny. Jak ktos podlamal OM to byl to Diawarra.

hunter TSW 01.10.2009 08:21

Co do karnego to ok. Powtórka pokazała że Diawarra faulował Ronaldo. Ale nie dziwie sie wkur.......niu zawodników Marsylii bo ulizany kurs nurkowania to zdał na 5 jak dawno. Czego multum przykładów mieliśmy jak grał w Anglii.

Marszałek 01.10.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 799112)
waszym zdaniem.. karny był na Realu wczoraj?;]

Słuszny. W środku pola by podyktował faul a poza tym jak pisze Pan Jotka, dobrze,że Ronaldo nogi nie urwało. Jak dla mnie było to zagranie niekoniecznie na piłkę, karać takie zagrania powinno się z całą stanowczością. Dyskwalifikacja za takie wejście na jeden mecz nie byłaby złym pomysłem. Zobaczcie z jakim impetem i jak wszedł ten koleś w Ronaldo.

brylant17 01.10.2009 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 798967)
W każdym razem Petrescu ze swoją ekipą zdobył pierwszy punkt. Oby tak za rok, Maciek Skorża z Wisełką gromadził skrzętnie punkty, grając w fazie grupowej...

Można powiedzieć, że aż szkoda Debreczyna. Łomot 0:4 na własnym boisku. Mimo wysokiej porażki, jednak im zazdroszczę. Zobaczymy jeszcze, jak się spisze "polski" zespół z Cypru :-)

Śmiejecie się z Derbrczyna może i dostaje baty ale leci kasa raz z praw telewizyjnych dwa z UEFA nam ta kasa by się przydała jak nic,oglądałem wczoraj skrót z meczu Debreczyna i robili kuriozalne błędy jak i w obronie oraz bramkarz.

GemHZR 01.10.2009 11:13

I za ten faul była druga żółta, a nie czerwona od razu, więc nie przesadzajmy. Z resztą w tym momencie Real prowadził już 1-0 i prędzej by strzelił więcej bramek niż Marsylia wyrównała.

Pan Jotka 01.10.2009 14:35

hunter przesadził "lekko"mówiąc o nurkowaniu. Wyrzucilo wręcz chłopa do góry po wejściu Dzikusa. Poza tym karny to także element gry zwanej piłka nożna, nieprawdaż? A Dziki dostał żołtko i w konsekwencji czerwoną, bo już wcześniej rozdawał "razy" na lewo i prawo.
W trakcie meczu zacząłem sie zastaniwac kiedy doczekam sie sytuacji zeby polska druzyna potrafila zagrac jedna akcje na 5 kontaktów z pierwszej piłki. I chyba sie nie doczekam tego :D

michu-k 01.10.2009 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 799266)
W trakcie meczu zacząłem sie zastaniwac kiedy doczekam sie sytuacji zeby polska druzyna potrafila zagrac jedna akcje na 5 kontaktów z pierwszej piłki. I chyba sie nie doczekam tego :D

Mówisz-masz

http://www.youtube.com/watch?v=-QxrkZq-f4U

!!IRIVER!! 01.10.2009 14:50

Czyli myślę, że warto odnotować mecze "ogórków".
Maccabi Hajfa - zbiera po dupie aż miło.
Zurich - nastraszył Galaktycznych doprowadzając z 0-3 do 2-3, no i pokonał Milan na wyjeździe.
APOEL - urwał punkty w Hiszpanii Atletico Madryt i minimalnie przegrał z Chelsea 0:1. Można rzec - dwa dobre mecze tego zespołu.
Debreczyn - dzielnie walczył z Liverpoolem, dostał ostro od Lyonu. Myślę, że nasze wyniki byłyby podobne do nich.
Unirea - wyraźnie gorsza od Sevilli, ale przed własną publiką jednak potrafi urywać punkty.

To pokazuje, że tam już naprawdę nie ma kompletnych leszczy. Jeśli ktoś tam gra, to nie wolno go lekceważyć w żaden sposób.

Michu - takie rzeczy się zdarzają, ale gdy zespół gra naprawdę z wielkim zaangażowaniem.

Wojtas 01.10.2009 16:26

Liga Mistrzow po reformach pozwolila awansowac takiemu Zurichowi Maccabi czy Debreczynowi.

W konteskcie tego ze ogolnie cala pilka nozna idzie mocno do przodu dla takich krajow jak Szwajcaria,Izrael czy Wegry obecnosc ich przedstawicieli w tych perstizowych rozgrywkach to impuls do dalszego rozwoju.

Dobrze sie stalo ,bo slabsi gonią lepzych i choc roznica jest dosyc spora ,roznica uciekajacych do goniacych juz sie zmniejsza.Rosna naklady na kluby,zainteresowanie sponsorow ,rozbudowa stadionow wieksza liczba kibicow i wieksze budzety.

Szkoda ze my w tym waznym momencie nie potrafilismy do tego grona dolaczyc ,ale nie ma co plakac ,mleko sie wylało.

IncognitoTSW 01.10.2009 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 799270)
Czyli myślę, że warto odnotować mecze "ogórków".
Maccabi Hajfa - zbiera po dupie aż miło.
Zurich - nastraszył Galaktycznych doprowadzając z 0-3 do 2-3, no i pokonał Milan na wyjeździe.
APOEL - urwał punkty w Hiszpanii Atletico Madryt i minimalnie przegrał z Chelsea 0:1. Można rzec - dwa dobre mecze tego zespołu.
Debreczyn - dzielnie walczył z Liverpoolem, dostał ostro od Lyonu. Myślę, że nasze wyniki byłyby podobne do nich.
Unirea - wyraźnie gorsza od Sevilli, ale przed własną publiką jednak potrafi urywać punkty.

To pokazuje, że tam już naprawdę nie ma kompletnych leszczy. Jeśli ktoś tam gra, to nie wolno go lekceważyć w żaden sposób.

Michu - takie rzeczy się zdarzają, ale gdy zespół gra naprawdę z wielkim zaangażowaniem.

Ich piłkarze nie podłożyli się mistrzowi Estonii (!).

RoS 20.10.2009 19:49

Się dzisiaj zaczęło. Ledwo po dwóch minutach.

Barca - Kazan 0-1
Glasgow - Unirea 1-0
Debrecyn - Fiorentina 1-0

Edit:
Inter - Dynamo 0-1 (5 minuta)

bartek89TS 20.10.2009 19:54

No początek zaskakujący.Debrecyn-Fiorentina już 1:1
edit: Fiorentina juz 1:2 prowadzi:D Się dzieje...

Pan Jotka 20.10.2009 20:04

Jak nazłosć dzisiaj obstawiłem w zasadzie pewniaków. I co??? I gó**o póki co ;-)

pirat.z.karaibow 20.10.2009 21:02

Jakaś Unirea powozi Rangersów. Koniec świata :shock:

Każdy ma swoją Levadię.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl