![]() |
Ja mam 192cm i XL sięga mi prawie po kolana. Inna sprawa że wyglądam jak w worku. XL została wyprodukowana chyba dla nadludzi, ewentualnie dla mega-rosłego napastnika którego swego czasu szukał nasz sztab.
|
|
Zamówiłem L'kę w Wiślackim Świecie, mam nadzieję, ze będzie dobra.
|
Bylem dzisiaj w Umbro w GK. XL i XXL maja jeszcze bardzo duzo. Z tym ze zostaly chyba jeszcze tylko dwie ze sponsorami - Bet i TFKable (chyba XL). Ja osobiscie kupilem XL (a jestem dosc postawnym chlopcem i wysokim i szerokim) bo w XXL plywalem (Choc zazwyczaj takowe nosze). Kupilem bez sponsora :) Uwazam ze taka lepsza ;)
Podobno obnizki cen juz 'raczej' nie bedzie. |
czy istnieje może wersja strojów meczowych z koszulkami takimi jak mieli Czikos i Bunoza na prezentacji? Tzn z takimi czarnymi pasami? Muszę powiedzieć że są ładniejsze niż "zwykłe" meczówki.
|
Czy w WŚ na mniejscu zrobią mi nazwisko na orginalnej koszulce? Do której otwarte jest w tygodniu?
|
Jak przyniesiesz koszulkę to Ci na miejscu zrobią. Cyfra kosztuje 5zł, a jedna litera 1.5zł.Sklep otwarty jest do 18.
|
Witam, jakby był ktoś zainteresowany to oddam za 40 zł koszulkę Wisły (UMBRO) bez sponsora.Kupiłem ja jakies 3 tygodnie temu, niestety jest ciut za duża, a dziś sobie zamówiłem przez internet w Wiślackim Świecie M, więc 2 koszulek nie będe potrzebował..Możliwy równiez odbiór osobisty na terenie Wadowic, Kalwarii, Sułkowic oraz ewentualnie w Myślenicach..
Ps.Temat już nie aktualny :) |
Jest szansa, żę kupie gdzieś jeszcze meczówke S/M?
GK z tego co widze odpada.. TESCO, M1, G.KAZIMIERZ? |
Chyba już nie kupisz za 49zł i takie rozmiary.Jedynie można iść do Wiślackiego Sklepu tam kupisz za 89zł
|
Mam 'dobrą' informację. Gramy w takim samym wzorze jak Legia. Cieszycie się?
http://legia.com/www/galerie/legia/2...x/big/1046.JPG |
w pore sie obudziłes ...
(roznica w tym ze mamy białe numery na plecach) |
Sorry, nie śledziłem uważnie tego tematu, po prostu teraz przeglądałem galerię z ich sparingu i nie było to dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. Racja, oni mają czarne które wyglądają beznadziejnie.
|
kurde i chyba nawet w tych samych kolorach..........
Ale wydaje mi się, że jak wisła zacznie walczyć, wszystko zacznie iść lepiej, cośtam osiągniemy Daj Boże Zdrowie na Arenie międzynarodowej, to za kilka lat wszyscy będziemy kojarzyć adidasa z dobrymi czasami |
Jeśli chodzi o Adidasa, to ja akurat jestem zadowolony, że ta marka jest sponsorem technicznym Wisełki. Natomiast co do wzoru koszulek, to jak już było wielokrotnie mówione, jest to tymczasowy wzór, szkoda jedynie, że akurat Legia musi mieć taki sam. Dość malkontenctwa, trzeba przeczekać ten okres i może zostanie nam to wynagrodzone czymś naprawdę oryginalnym i niepowtarzalnym.
|
Za rok Wisła zyska nowy, unikalny model koszulek, mam nadzieję, że już z Białą Gwiazdą na piersi (tak, nadzieja umiera ostatnia ;P )
W tym roku trzeba to jakoś przeboleć, bo sprzedaż tegorocznych koszulek "rekordowa" zapewne nie będzie. Ciekaw jestem czy w tym sezonie znajdą jakiegoś sponsora, bo dodatkowa kasa na pewno się przyda. |
Tematu Białej Gwiazdy na piersi wolałbym nie rozdrapywać, bo obawiam się, że zostanę zmieszany z błotem. Co do sponsora, to może w związku z tym, że ustawa dotycząca bukmacherów została uznana za niezgodną z europejskim prawem, na koszulki wróci bet-at-home. Choć nie wiem szczerze mówiąc czy jest to realne.
|
To że maja być koszulki specjalne dla nas, to nie oznacze że będzie biała gwiazda na piersi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Biała Gwiazda ostatnio była umieszczona na ramieniu - wilk syty i owca cała. Być może Adidas wpadnie na takie rozwiązanie? |
A mi się podobała Gwiazda na strojach reprezentacji Ghany.
|
Moja ulubiona drużyna ze wschodu również gra w takim wzorze.
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/141/70678.jpg |
No i wszytko poszło w WŚ z meczowych koszulek. Natomiast ostatnią koszulkę polo w rozmiarze M nabyłem dla żony...
Jak by ktoś miał na zbyciu meczową UMBRO w rozmiarze L proszę o priv |
|
Nowe Transfery
już wkrótce takie banery powinni wrzucać |
Cytat:
Ja jeszcze zdążyłem zamówić L'kę, zamówienie zrealizowane, czeka do jutra na wysyłkę :) Dobrze, że się nie zastanawiałem... |
czy naprawde NIKT z tego forum nie pamieta tego kapitalnego wzoru adidasa z duzymi 3 pasami ?
byl najlepszy !!! chodzi o lata z poczatku TF |
|
Z meczówek jedynie XXL :lol: Nieźle im schodzą te koszulki, ale wiadomo, cena robi swoje. Meczówki Adidasa będą po 250zł, a model taki jaki ma wiele innych klubów.
Moja L'ka została dzisiaj wysłana, przy dobrych wiatrach dojdzie do mnie w poniedziałek. |
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...08_09_TFKable/
Taka L-ka, nówka, na zamianę za rozmiar M obojętnie jaką -pilne!:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl