Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

reperandt 19.07.2010 22:32

Ja mam 192cm i XL sięga mi prawie po kolana. Inna sprawa że wyglądam jak w worku. XL została wyprodukowana chyba dla nadludzi, ewentualnie dla mega-rosłego napastnika którego swego czasu szukał nasz sztab.

w0lno. 19.07.2010 22:33

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ackim_swiecie/

Promocja w Wiślackim Świecie

PiotrG 20.07.2010 07:49

Zamówiłem L'kę w Wiślackim Świecie, mam nadzieję, ze będzie dobra.

Forza 20.07.2010 08:29

Bylem dzisiaj w Umbro w GK. XL i XXL maja jeszcze bardzo duzo. Z tym ze zostaly chyba jeszcze tylko dwie ze sponsorami - Bet i TFKable (chyba XL). Ja osobiscie kupilem XL (a jestem dosc postawnym chlopcem i wysokim i szerokim) bo w XXL plywalem (Choc zazwyczaj takowe nosze). Kupilem bez sponsora :) Uwazam ze taka lepsza ;)

Podobno obnizki cen juz 'raczej' nie bedzie.

zordon 20.07.2010 09:07

czy istnieje może wersja strojów meczowych z koszulkami takimi jak mieli Czikos i Bunoza na prezentacji? Tzn z takimi czarnymi pasami? Muszę powiedzieć że są ładniejsze niż "zwykłe" meczówki.

Zwierze 20.07.2010 09:16

Czy w WŚ na mniejscu zrobią mi nazwisko na orginalnej koszulce? Do której otwarte jest w tygodniu?

Bartoch3tsw 20.07.2010 09:25

Jak przyniesiesz koszulkę to Ci na miejscu zrobią. Cyfra kosztuje 5zł, a jedna litera 1.5zł.Sklep otwarty jest do 18.

MaThEuS 20.07.2010 09:28

Witam, jakby był ktoś zainteresowany to oddam za 40 zł koszulkę Wisły (UMBRO) bez sponsora.Kupiłem ja jakies 3 tygodnie temu, niestety jest ciut za duża, a dziś sobie zamówiłem przez internet w Wiślackim Świecie M, więc 2 koszulek nie będe potrzebował..Możliwy równiez odbiór osobisty na terenie Wadowic, Kalwarii, Sułkowic oraz ewentualnie w Myślenicach..

Ps.Temat już nie aktualny :)

WislaJKG 20.07.2010 22:48

Jest szansa, żę kupie gdzieś jeszcze meczówke S/M?
GK z tego co widze odpada.. TESCO, M1, G.KAZIMIERZ?

Bartoch3tsw 21.07.2010 06:31

Chyba już nie kupisz za 49zł i takie rozmiary.Jedynie można iść do Wiślackiego Sklepu tam kupisz za 89zł

vivez 21.07.2010 12:41

Mam 'dobrą' informację. Gramy w takim samym wzorze jak Legia. Cieszycie się?
http://legia.com/www/galerie/legia/2...x/big/1046.JPG

szprotson 21.07.2010 12:45

w pore sie obudziłes ...


(roznica w tym ze mamy białe numery na plecach)

vivez 21.07.2010 12:50

Sorry, nie śledziłem uważnie tego tematu, po prostu teraz przeglądałem galerię z ich sparingu i nie było to dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. Racja, oni mają czarne które wyglądają beznadziejnie.

filoo 21.07.2010 12:52

kurde i chyba nawet w tych samych kolorach..........

Ale wydaje mi się, że jak wisła zacznie walczyć, wszystko zacznie iść lepiej, cośtam osiągniemy Daj Boże Zdrowie na Arenie międzynarodowej, to za kilka lat wszyscy będziemy kojarzyć adidasa z dobrymi czasami

vivez 21.07.2010 12:57

Jeśli chodzi o Adidasa, to ja akurat jestem zadowolony, że ta marka jest sponsorem technicznym Wisełki. Natomiast co do wzoru koszulek, to jak już było wielokrotnie mówione, jest to tymczasowy wzór, szkoda jedynie, że akurat Legia musi mieć taki sam. Dość malkontenctwa, trzeba przeczekać ten okres i może zostanie nam to wynagrodzone czymś naprawdę oryginalnym i niepowtarzalnym.

PiotrG 21.07.2010 13:01

Za rok Wisła zyska nowy, unikalny model koszulek, mam nadzieję, że już z Białą Gwiazdą na piersi (tak, nadzieja umiera ostatnia ;P )
W tym roku trzeba to jakoś przeboleć, bo sprzedaż tegorocznych koszulek "rekordowa" zapewne nie będzie.
Ciekaw jestem czy w tym sezonie znajdą jakiegoś sponsora, bo dodatkowa kasa na pewno się przyda.

vivez 21.07.2010 13:06

Tematu Białej Gwiazdy na piersi wolałbym nie rozdrapywać, bo obawiam się, że zostanę zmieszany z błotem. Co do sponsora, to może w związku z tym, że ustawa dotycząca bukmacherów została uznana za niezgodną z europejskim prawem, na koszulki wróci bet-at-home. Choć nie wiem szczerze mówiąc czy jest to realne.

szprotson 21.07.2010 13:11

To że maja być koszulki specjalne dla nas, to nie oznacze że będzie biała gwiazda na piersi.

vivez 21.07.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 939938)
To że maja być koszulki specjalne dla nas, to nie oznacze że będzie biała gwiazda na piersi.

Czy ktoś z nas coś takiego powiedział, że musi być biała gwiazda? Ja rozumiem, że biała gwiazda jest symbolem Wisły, ale osobiście uważam, że na piersi powinien się znajdować oficjalny emblemat klubu. Tak jest w tych najlepszych zachodnich klubach. Nie ukrywam jednak, że posiadam koszulki jedynie z białymi gwiazdami na piersi.

Simao1 21.07.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vivez (Post 939946)
Czy ktoś z nas coś takiego powiedział, że musi być biała gwiazda? Ja rozumiem, że biała gwiazda jest symbolem Wisły, ale osobiście uważam, że na piersi powinien się znajdować oficjalny emblemat klubu. Tak jest w tych najlepszych zachodnich klubach.

Dokładnie tak.

Biała Gwiazda ostatnio była umieszczona na ramieniu - wilk syty i owca cała. Być może Adidas wpadnie na takie rozwiązanie?

SoldierM4 21.07.2010 13:47

A mi się podobała Gwiazda na strojach reprezentacji Ghany.

Bartosz 21.07.2010 13:52

Moja ulubiona drużyna ze wschodu również gra w takim wzorze.


http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/141/70678.jpg

Zwierze 21.07.2010 15:23

No i wszytko poszło w WŚ z meczowych koszulek. Natomiast ostatnią koszulkę polo w rozmiarze M nabyłem dla żony...
Jak by ktoś miał na zbyciu meczową UMBRO w rozmiarze L proszę o priv

SpoXsteR 21.07.2010 16:10

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/_pl...6563987335.jpg

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/

szprotson 21.07.2010 18:52

Nowe Transfery

już wkrótce

takie banery powinni wrzucać

PiotrG 22.07.2010 00:13

Cytat:

No i wszytko poszło w WŚ z meczowych koszulek
Zniknęły z oferty internetowej przedwczoraj po południu.
Ja jeszcze zdążyłem zamówić L'kę, zamówienie zrealizowane, czeka do jutra na wysyłkę :) Dobrze, że się nie zastanawiałem...

Mocny 22.07.2010 15:33

czy naprawde NIKT z tego forum nie pamieta tego kapitalnego wzoru adidasa z duzymi 3 pasami ?

byl najlepszy !!!

chodzi o lata z poczatku TF

SpoXsteR 22.07.2010 15:40

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...8_09_czerwona/
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wszej_druzyny/

PiotrG 22.07.2010 15:57

Z meczówek jedynie XXL :lol: Nieźle im schodzą te koszulki, ale wiadomo, cena robi swoje. Meczówki Adidasa będą po 250zł, a model taki jaki ma wiele innych klubów.
Moja L'ka została dzisiaj wysłana, przy dobrych wiatrach dojdzie do mnie w poniedziałek.

jurukuru 22.07.2010 16:47

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...08_09_TFKable/

Taka L-ka, nówka, na zamianę za rozmiar M obojętnie jaką -pilne!:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl