![]() |
proszę o poradę.
mam do wyboru telefony : - Sony Xperia J - Sony Xperia P , oraz Samsung Galaxy S Advance. który wybrać ? najbardziej skłonny jestem do Sony Xperia P , ale proszę o sugestie. |
Xperie J odrzuć natychmiast, jest znacznie słabsza od P oraz SGSA. Brałbym generalnie bez większego zastanowienia Xperię P.
|
też wybrałabym xperię P ze względu na lepszy aparat. A z tego co patrzyłam na okazje.info to cenowo oba są porównywalne. P jest tylko ciut droższa ...
|
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są różnice między iphone 3G a iphone3GS?
Czy polecacie ten telefon? |
Na pewno iPhone 3GS jest lepszy. Tzn. bateria chodzi dłużej, robi lepsze zdjęcia i szybciej pracuje niż iPhone 3G.
Osobiście żadnego z nich nie miałam, ale gdybym miała wybrać, to skłaniałabym się ku 3GS. |
http://telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj
Tutaj masz szczegółowe porównanie. Moim zdaniem telefony absolutnie nie są warte swojej ceny. 3GS kosztuje, z tego co patrzyłem na Allegro, ponad 800zł, a za niecałe 900zł kupisz już Samsunga Galaxy S Advance, który bije oba "jabłuszka" na głowę. |
Cytat:
Warto dołożyć do 3gs Tu masz szczegółowe porównanie http://swiatiphone.com/porownanie-ip...3g-3gs-oraz-4/ Za 900zł nie baw się w żaden Samsung Advance(który wcale nie jest takim świetnym telefonem patrząc nawet na popyt na tem model i nie wspominając o androidzie 2.3),tylko dołóż już stówkę i za 1000-1050zł kupisz już iphone 4 w często idealnym stanie,który Advance'a bije na łeb na szyję. Wiadomo-iphony albo sie kocha albo nienawidzi :) |
A przeniose sobie z "mam pytanie"
Iphone 3GS Jaki zbliżony koszt NAPRAWY: - rozwalona szybka (dotyk działa) - spuchnięta bateria (więc wymiana) - tylnia obudowa peknieta ale nie koniecznie do wymiany - odblokowanie simlocka No i gdzie najlepiej? Z góry dzięki. |
Witam,
Po Nowym Roku będę kupował telefon na firmę, mam do wyboru kilka modeli, niestety nie jestem zbyt dobrym znawcą w tym temacie, proszę Was o radę, który wybrać: Nokia Lumia 920 Samsung Galaxy SIII HTC One S HTC One X W przypadku lumii zastanawiam się najbardziej czy warto przechodzić na WP8 Jeśli macie jakieś inne propozycje to też bardzo o nie proszę :) Za wszelkie sugestie i rady z góry Wam dziękuję życząc wszystkiego co dobre w nadchodzącym Nowym Roku :) |
Cytat:
Nie wiem czy miałeś styczność z Windowsem 8 - czy to w telefonie którymś czy w kompie, ale to jest kosmos.... Wiadomo, że wszystko co nowe- na początku " boli " i razi. Razi, bo nie jesteś taki biegły z obsługą sprzętu, jak z poprzednią komórką. Ale....mówisz, że to tel. na firmę tak? Przypuszczam, że służbowy - więc w pracy, jak jesteś w trasie to nie masz czasu i ochoty na przerzucanie 300 slajdów w Lumii, żeby znaleźć zdjęcie i wysłać mms-em do wykonawcy, albo żeby wysłać wizytówkę..... To jest ciekawy telefon, ale nie dla kogoś - kto ma być mobilny i szybki. A przypuszczam, że taki musisz być w pracy ;). Także ja bym Nokie odrazu odrzucił. Bierz THC :) albo Samsunga. pzdr |
Używam obecnie Samsung GT-S5830 Ace i jestem bardzo zadowolony.
Po nowym roku chce sobie coś kupić jednak nowszego, bo jednak super wydajny już ten Ace nie jest. No i zdecydowanie ma za mało pamięci wbudowanej. Podsumowując: - więcej pamięci wbudowanej (min. 2GB, najlepiej 4 albo osiem) - lepsza wydajność przy programach - podobnej jakości wyświetlacz, natomiast jeśli chodzi o wielkość śmiało może być mniejszy - gabarytowo nie większy, a najlepiej mniejszy. Cenowo, aby nówkę szło wyrwać na allegro za 800-850 złotych. Z góry dzięki za pomoc i szczęśliwego nowego roku. |
Cytat:
Pod wymagania pasuje idealnie w tej cenie nowego ciezko ci cos bedzie lepszego znalesc tutaj masz parametry http://telepolis.pl/artykuly.php?id=550&str=7 tutaj masz test tego telefonu http://telepolis.pl/artykuly.php?id=550&str=0 A tutaj masz sklepy w ktorych mozesz kupic http://www.skapiec.pl/site/cat/200/c...4400#from48504 Zadowolony bedziesz napewno :) pzdr |
Mam do sprzedania Nokie lumie 800, w pudelku z plomba, tak ze poza chinskim dzieckiem nikt jej w reku nie mial :-) W takim stanie nawet w salonie nie dostaniecie.
Tel z Orange. Gwarancja na 24 msc od 18.12.2012. Cena 800 zl. |
Do sprzedania Nokia asha 305, ta na dwie karty SIM. Prawie nowy (jakieś 3 m-ce), kupiony w Media Markt, gwarancja chyba 24 m-ce albo 12 m-cy.
Cena do uzgodnienia. Jak ktoś zainteresowany to proszę kontakt na priv. |
Widzieliście na ebayu doładowania Orange 5zł za zeta? Ładna historia.
|
Może ktoś jest bardziej biegły w tej kwestii ode mnie i coś podpowie od 31 grudnia przez cały czas jak dostaje sms-a nie ma sygnału dźwiękowego, wibracji ani informacji na ekranie. Telefony to Nokia E52 użytkowana 5 m-cy uprzedzam pytania: jak ktoś dzwoni to jest i dzwonek i wibracja, także za cholerę nie wiem co to może być będę wdzięczny za każdą pomoc :)
Już to rozgryzłem, zbyt duża liczba zapisanych sms-ów. |
Cytat:
Sam zostałem oszukany 2x, kupując np. doładowanie Play o wartości 50 złotych za 39 zeta, albo 30 zł, za 18.... Raz dostawałem takie doładowanie ( mimo, bardzo korzystnej ceny jak widzicie ), innym razem nie... Wałki na allegro robili kiedyś. A na Ebayu? Podklep linka,albo coś więcej napisz |
kupie komórke :)
działająca, najlepiej jakas nokie z kolorowym wyświetlaczam. Stan taki, zeby jeszce było widać w miare cyferki, moze ma ktos w domu taka, po co ma leżeć skoro można ja pchnąć :] |
Cytat:
http://www.ebay.pl/itm/DO-ADOWANIE-O...item4d085c9c4a Na razie chętnych nie ma. Ale chyba zaryzykuję, nawet jak mnie natną na złotówkę, to przeżyję ;) |
Cytat:
slot na karty bys musi, nie bede od kumpla kopiowal pare giga danych, skoro moge przelozyc karte... |
Sprzedam Sony Xpoeria T. Nówka bez sim locka, nigdy nie uruchamiana.
http://image3.mouthshut.com/images/I...-8482722-1.jpg |
Cytat:
|
Proszę o propozycję smartfona... przedział cenowy od 400 do 600zł. oczywiście kupując na allegro nowy aparat. SE, Samsung, Nokia... nie wiem jakie firmy teraz są "dobre". To co jest dla mnie istotne i z czego będę korzystał w nowym telefonie: nawigacja, czasem zdjęcie, czasem mp3, plus ok. 2 godz. dziennie rozmów, nie chce tel. żebym musiał go ładować codziennie.
Czekam na propozycję... pozdro |
Cytat:
A jeśli będziesz rozmawiał 2 godziny dziennie, włączał nawigację, czy słuchał muzyki, to od razu mówię - będziesz miał problem żeby cały dzień bateria wytrzymała. |
kamil jesli juz musisz , to chyba blackberry wyglada najlepiej.
niestety z tył ładowaniem to tak jest, ogolnie chuja warte sa smartfony jak mi sie tylko skonczy umowa wracam do jakiejs sprawdzonej nokii. Komfort posiadania baterii która trzyma 5 dni wygrywa u mnie z jakimis super aplikacjami. |
Sorry ale po to są ładowarki samochodowe, ładowanie przez kabel USB, odpinane kable USB żeby telefon był do uratowania w 90% przypadków.
Jasne jak śmigasz po górach na 4 dniowe wycieczki to bezsensem jest smartphone ale jeśli się uprzesz to ok 100zł i masz jakieś ładowarki do takich celów. Po prostu trzeba zmienić przyzwyczajenia i wsio. |
Cytat:
Będę rozmawiał 2 godz. dziennie, korzystał z nawigacji raz może 2 w miesiącu (jak się zgubie w jakimś dużym mieście), słuchał muzyki MP3 codziennie 15 min w metrze jadąc do pracy i tyle samo wracając. Jak przeczytacie jeszcze raz mojego przekonacie się że nie wyliczałem tych rzeczy w ciągu jednego dnia... tylko z rozmowami tak było. Zła składnia, wy nie zrozumieliście... NIE WAŻNE! wiem że są smartfony które trzeba ładować po 2 godz. rozmowy a są też takie które wytrzymają 4 godz. ciągłych rozmów... mnie interesują te drugie :] nie mam problemu z ładowaniem tel. co 2 czy 3 dni... ale nie chce takiego gówna które mi się rozładuje po 5 godz. siedzenia w robocie... dalej czekam na propozycje... tylko błagam w miarę szybko bo w piątek muszę już się zdeklarować jaki tel. chce... bo szef mi funduje :D przypominam przedział od 400-600zł. kupując nowy aparat (z 2 letnią gwarancją) na allegro... pozdro |
A ja jeszcze szukam drugiego telefonu, jedyny wymóg - dual sim. Tylko tak aby obie karty działały jednocześnie.
Jakąś nówkę co by była gwarancja - jak najtaniej. Bez neta, bez niczego. Tylko do dzwonienia i smsów. Cytat:
To tak jakbyś napisał, że szukasz sportowego auta z 300KM pod maską, z 5 s do setki i żeby paliło mniej niż 10 l na setkę... Szukać możesz... Wizard pisał o Motorola Razr Maxx - sprawdź sobie ceny. |
Kamil_mchw, smartfonu z baterią działającą 2-3 dni - nie dostaniesz, a już na pewno nie w tym przedziale cenowym. Standard to 1 dzień, po prostu kładąc się spać trzeba pamiętać aby podłączyć telefon do ładowarki. Starczy ci na cały dzień.
Jeżeli zaakceptujesz system codziennego ładowania (to tylko przyzwyczajenie, po kilku dniach stanie się to dla ciebie normą - no chyba, że często wyjeżdżasz w góry czy gdziekolwiek gdzie nie ma pewności co ładowania baterii to wtedy kupno smarftona jest bez sensu). Jednak dla przeciętnego użytkowania - smartfon ma wiele zalet. Ja też się z początku bałem o baterię, obecnie to dla mnie całkiem zwyczajna sprawa. 400-600 zł: Xperia U / Samsung Galaxy S SE Neo V SE LWW Samsung Galaxy Ace Zobacz te modele, z naciskiem na Xperię U i Samsunga Galaxy S (o nówkę może być co prawda ciężko z Samsungiem...) |
Zastanawiam się nad abonamentem w Play i mam dylemat co do telefonów mianowicie waham się nad Nokia 500 a Nokia Asha 311.
Jak myślicie który wybrać proszę o w miarę szybką recenzję :-D:-D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl