![]() |
Właśnie chyba nie. Teraz znalazłam jakieś forum, gdzie też pytają o ten cały OBIEG i chyba niewszystkie OKE to mają. Tak mi się wydaje.
Moje poznańskie też tego chyba nie, dlatego nie dostaliśmy żadnych haseł... |
na stronie cke są już tegoroczne wstepne wyniki matur,
http://www.cke.edu.pl/index.php?opti...d=806&Itemid=2 |
Ciekawie wyglądają te statystyki.
Odsetek = procent? |
No tak, ostatnia kolumna mówi ile % ludzi zdało dany przedmiot obowiązkowy na określonym poziomie. Patrząc na te wyniki, zatrważająco słabo na tle innych wygląda informatyka. Pocieszył mnie angielski roszerzony, bowiem zauważyłem przy odsetku sukcesów - 100, co powinno oznaczać, że uciułałem 30% :P :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
WOS, 88% zdawalności. Wierzę że należę do tej grupy :-/ Bo tylko o WOS się martwię.
|
Wiem że byłem za tym aby nie podbijac tematu ale u nas dzisiaj podali wyniki w liceum.
|
Cytat:
|
Zdałem
polski podstawowy 66% angielski podstawowy 97% geografia rozszerzona 58% pytanie teraz czy mam gdziekolwiek szanse z tym iśc. Myślę nad ekonomiczna i nad socjologia na AGH |
Dobre wyniki. Chciałbym mieć takie - z tym, że ja mam nadzieję na chociaż po 40% angielskiego i wosu rozszerzonego, zaś z podstawowych polskiego i geografii wynik powinienem mieć podobny do Ciebie - tj. polski 60-70%, zaś geo - 70-75%... Jezu, byle do jutra, bo ten stres zaczyna mnie już przerastać.
|
Cytat:
|
Fakt mój błąd pomyliłem sobie tabelki ;) ale ogólnie rzecz biorąc lepiej by było gdyby zlikwidowali matematyke na obowiązkowym bo i tak jest zmora uczniów ;)
|
Cytat:
MEN i CKE wiedzą co robią, przecież nie dadzą takich zadań, żeby połowa rocznika nie zdała matury... Matematyka była już kiedyś obowiązkowa i jakoś nikt od tego nie umarł. I nawet jeśli ktoś idzie na kierunki humanistyczne, to podstawowa znajomość matematyki (a taka będzie sprawdzana) jest niezbędna w życiu. |
Mam pytanie do zeszłorocznych maturzystów. Jaki rok temu był próg na AP na geografię jeśli ktoś składał tam papiery.
|
Przesunęli z 19 na 21 przerwę. Czekam dzisiaj do 24, ponieważ chodzą słuchy, że w zeszłym roku było tak właśnie uruchomione.
|
Cytat:
|
Haha o 0:00 to nikt na strone nie wejdzie ;) Zawsze tak jest :D
|
jak Wam się uda wejść nad ranem to będzie dobrze a i tak jest to wątpliwe
|
Cytat:
|
ee, nie jest tak źle, w zeszłym roku w zasadzie zaraz po północy się wbiłem, a generalnie każdy kto chciał to w ciągu godziny poznał swoje wyniki. Także bądźcie wytrwali ;)
|
Materiał wykładany na studiach zaocznych jest dokladnie taki sam jak na studiach dziennych? Tzn. czy jest taka sama ilość wykladanych godzin i pracowni?
|
Będę walczył! :D
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ale o 12 musi być!!! |
Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...
|
No i znów przesuneli na 23....
|
a o 23 przesuną na północ:),mam nadzieje,że o północy wyniki bedą i że wogóle będzie sie dało zalogować :D
|
Cytat:
Szkoda, że matury nie pisze się na kompie to może wtedy literówka miałaby jakieś znaczenie. A ku Twojej rozpaczy maturę mam już dość dawno za sobą i O DZIWO zdałam :shock: Dwa razy tak samo napisane słowo, z błędem, w jednym poście daje podstawy do obaw. Z resztą nie mój problem. Ale robiąc takie błędy po prostu byś nie komentował wogólę albo napisał, że cóż - zdarza się. Ale lepiej się ponapinać :rotfl: ok. WhiteStar ... - owszem za sobą, ale było to jeszcze w czasach, gdy takich cudów jak procenty w necie nie było jeszcze :( Także nie pomogę. |
Żmijka przeczytałem ze masz juz mature za sobą to może wiesz jak to było z tymi wynikami? podadzą o północy czy nie,jak myślisz? bo ja już doczekać sie nie moge :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl