Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

unpredictable_wislaczka 29.06.2009 10:19

Właśnie chyba nie. Teraz znalazłam jakieś forum, gdzie też pytają o ten cały OBIEG i chyba niewszystkie OKE to mają. Tak mi się wydaje.
Moje poznańskie też tego chyba nie, dlatego nie dostaliśmy żadnych haseł...

Kamil 29.06.2009 10:20

na stronie cke są już tegoroczne wstepne wyniki matur,
http://www.cke.edu.pl/index.php?opti...d=806&Itemid=2

pirat.z.karaibow 29.06.2009 10:47

Ciekawie wyglądają te statystyki.

Odsetek = procent?

!!IRIVER!! 29.06.2009 11:11

No tak, ostatnia kolumna mówi ile % ludzi zdało dany przedmiot obowiązkowy na określonym poziomie. Patrząc na te wyniki, zatrważająco słabo na tle innych wygląda informatyka. Pocieszył mnie angielski roszerzony, bowiem zauważyłem przy odsetku sukcesów - 100, co powinno oznaczać, że uciułałem 30% :P :)

bartek89TS 29.06.2009 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 753092)
na stronie cke są już tegoroczne wstepne wyniki matur,
http://www.cke.edu.pl/images/stories...iki_mat_09.pdf

Mi ten link nie działa...

unpredictable_wislaczka 29.06.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 753113)
Pocieszył mnie angielski roszerzony, bowiem zauważyłem przy odsetku sukcesów - 100, co powinno oznaczać, że uciułałem 30% :P :)

Czyli, że ja też:D rozszerzona fizyka wygląda pięknie - 99, szkoda,że to nie mój obowiązkowy:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 753117)
Mi ten link nie działa...

wejdź na stronę CKE, tam jest link jako ostatnia wiadomość :)

pirat.z.karaibow 29.06.2009 11:27

WOS, 88% zdawalności. Wierzę że należę do tej grupy :-/ Bo tylko o WOS się martwię.

IndykTSW 29.06.2009 14:12

Wiem że byłem za tym aby nie podbijac tematu ale u nas dzisiaj podali wyniki w liceum.

pirat.z.karaibow 29.06.2009 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 753237)
Wiem że byłem za tym aby nie podbijac tematu ale u nas dzisiaj podali wyniki w liceum.

I jak? Zdałeś?

IndykTSW 29.06.2009 14:35

Zdałem

polski podstawowy 66%
angielski podstawowy 97%
geografia rozszerzona 58%

pytanie teraz czy mam gdziekolwiek szanse z tym iśc. Myślę nad ekonomiczna i nad socjologia na AGH

!!IRIVER!! 29.06.2009 15:00

Dobre wyniki. Chciałbym mieć takie - z tym, że ja mam nadzieję na chociaż po 40% angielskiego i wosu rozszerzonego, zaś z podstawowych polskiego i geografii wynik powinienem mieć podobny do Ciebie - tj. polski 60-70%, zaś geo - 70-75%... Jezu, byle do jutra, bo ten stres zaczyna mnie już przerastać.

Charlie 29.06.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roadstar (Post 753291)
49% uczniów w Polsce zdało matematyke na poziomie podstawowym a 51 % nie zdała , i oni chcą matematyke na przedmiotach obowiązkowych na maturze , ciężko to wszystko widze za rok :-/:-/ Jedynym słowem mieliście farta że niemeliście majcy jako obowiązkowy przedmiot w tym roku:-)

Chyba coś pokręciłeś z tego co ja widzę to zdało 81% a oblało 19%.

Roadstar 29.06.2009 15:33

Fakt mój błąd pomyliłem sobie tabelki ;) ale ogólnie rzecz biorąc lepiej by było gdyby zlikwidowali matematyke na obowiązkowym bo i tak jest zmora uczniów ;)

Partition 29.06.2009 16:03

Cytat:

i oni chcą matematyke na przedmiotach obowiązkowych na maturze , ciężko to wszystko widze za rok
Oj, dajcie spokój już z tą matmą, naprawdę. Widziałem zadania proponowane przez CKE.. jeśli ktoś umiał dobrze matmę w gimnazjum, to sobie poradzi bez problemu.
MEN i CKE wiedzą co robią, przecież nie dadzą takich zadań, żeby połowa rocznika nie zdała matury... Matematyka była już kiedyś obowiązkowa i jakoś nikt od tego nie umarł. I nawet jeśli ktoś idzie na kierunki humanistyczne, to podstawowa znajomość matematyki (a taka będzie sprawdzana) jest niezbędna w życiu.

IndykTSW 29.06.2009 16:37

Mam pytanie do zeszłorocznych maturzystów. Jaki rok temu był próg na AP na geografię jeśli ktoś składał tam papiery.

DrewniaQ 29.06.2009 18:05

Przesunęli z 19 na 21 przerwę. Czekam dzisiaj do 24, ponieważ chodzą słuchy, że w zeszłym roku było tak właśnie uruchomione.

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 753377)
Przesunęli z 19 na 21 przerwę. Czekam dzisiaj do 24, ponieważ chodzą słuchy, że w zeszłym roku było tak właśnie uruchomione.

Własnie tez to teraz zobaczyłem,że przesuneli i też mam podobne odczucie,że o północy poznamy wyniki:)

Sensej 29.06.2009 18:23

Haha o 0:00 to nikt na strone nie wejdzie ;) Zawsze tak jest :D

wygladajacyzzachmury 29.06.2009 18:39

jak Wam się uda wejść nad ranem to będzie dobrze a i tak jest to wątpliwe

PauL 29.06.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 753382)
Haha o 0:00 to nikt na strone nie wejdzie ;) Zawsze tak jest :D

Mnie się udało. :D

Jurand 29.06.2009 18:52

ee, nie jest tak źle, w zeszłym roku w zasadzie zaraz po północy się wbiłem, a generalnie każdy kto chciał to w ciągu godziny poznał swoje wyniki. Także bądźcie wytrwali ;)

arsfan90 29.06.2009 18:55

Materiał wykładany na studiach zaocznych jest dokladnie taki sam jak na studiach dziennych? Tzn. czy jest taka sama ilość wykladanych godzin i pracowni?

DrewniaQ 29.06.2009 19:12

Będę walczył! :D

Żmijka 29.06.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 753086)
A z kąd masz takie info że przerwa trwa do 19??
(nie było pytania:p juz wiem z kąd:)

Uuuu, jak tak pisałeś na maurze to marnie to widzę ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 753397)
Materiał wykładany na studiach zaocznych jest dokladnie taki sam jak na studiach dziennych? Tzn. czy jest taka sama ilość wykladanych godzin i pracowni?

No nie jest to raczej możliwe "fizycznie". Materiał jest porównywalny (chociaż nie ukrywajmy, że na większości uczelni na zaocznych mniejszy), ale liczba godzin mniejsza. Oczywiście zalezy to też od uczelni. Większść planów studiów (czyli ile godzin/przedmiotów ect) jest na stronach uczleni - wystarczy sprawdzić i porównać.

DrewniaQ 29.06.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OKE
W dniu dzisiejszym (29.06.), w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, system OBIEG będzie nieczynny w godzinach 11:00 - 23:00.

:lol: Zawsze tak jest!

Ale o 12 musi być!!!

bartek89TS 29.06.2009 19:58

Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...

kubus20 29.06.2009 20:01

No i znów przesuneli na 23....

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 20:06

a o 23 przesuną na północ:),mam nadzieje,że o północy wyniki bedą i że wogóle będzie sie dało zalogować :D

Żmijka 29.06.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 753441)
Żmijka jeśli Ty napisałeś słowo "matura" tak jak w swoim poście to tez czarno widzę Twoją maturę...

Hehe, no tak :lol:
Szkoda, że matury nie pisze się na kompie to może wtedy literówka miałaby jakieś znaczenie. A ku Twojej rozpaczy maturę mam już dość dawno za sobą i O DZIWO zdałam :shock:

Dwa razy tak samo napisane słowo, z błędem, w jednym poście daje podstawy do obaw. Z resztą nie mój problem. Ale robiąc takie błędy po prostu byś nie komentował wogólę albo napisał, że cóż - zdarza się. Ale lepiej się ponapinać :rotfl: ok.

WhiteStar ... - owszem za sobą, ale było to jeszcze w czasach, gdy takich cudów jak procenty w necie nie było jeszcze :( Także nie pomogę.

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 20:15

Żmijka przeczytałem ze masz juz mature za sobą to może wiesz jak to było z tymi wynikami? podadzą o północy czy nie,jak myślisz? bo ja już doczekać sie nie moge :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl