Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Donson 11.02.2009 20:16

Ale jaki ten nasz Roger opalony zauważyliście, coś chłopaka ściemniło. Solar:)

Clapham 11.02.2009 20:21

To jego naturalny kolor. W Polsce nie ma slonca wiec wyblakl chlopak.

wisłaWieczysta 11.02.2009 20:22

i znowu kur** będzie w gazetach co by było gdybyśmy nie mieli rogera, jaki to jest świetny piłkarz itp. itd. !! a tak co do meczu do żenada piłkarze zagraniczni pokazali mniej więcej ten sam poziom co nasi ligowcy... :/ przykre

Elendil 11.02.2009 20:24

nie wiem, czy wy też tak macie, ale ostatnio w ogóle mecze Repry mnie nie "ruszają" I nie chodzi o to, czy towarzyski, czy o punkty... oglądam to tak, jaky innego narodu reprezentacja grała. Wygrają - spoko, przegrają - trudno.

Gdzie te czasy, jak Citko na Wembley strzelił, to człowiek orgazm miał (gdybym wtedy wiedział, co to orgazm, heh). Ale nawet i późnejsze czasu, mundial w Korei, Niemczech...

FraMat 11.02.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cavior (Post 672473)
Gdyby Brożek lub Boguski strzelil to byloby "ależ idealnie przymierzyl" :lol:

Slabiutko zagrali prawie wszyscy, sporo szczescia mielismy w pierwszej polowie.

eee... wystarczylo popatrzec na zszokowany wyraz twarzy Rogera - a jesli tak naprawdę chciał to szacuneczek

eye63 11.02.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 672481)
nie wiem, czy wy też tak macie, ale ostatnio w ogóle mecze Repry mnie nie "ruszają" I nie chodzi o to, czy towarzyski, czy o punkty... oglądam to tak, jaky innego narodu reprezentacja grała. Wygrają - spoko, przegrają - trudno.

Gdzie te czasy, jak Citko na Wembley strzelił, to człowiek orgazm miał (gdyby wtedy wiedział, co to orgazm, heh). Ale nawet i późnejsze czasu, mundial w Korei, Niemczech...

Weź jakiś syropek antydepresyjny trzaśnij, to Ci się polepszy. Mi tam się nic nie przejadło, mecz z Czechami emocjonował mnie tak mocno, jak mocno wku..ła mnie porażka ze Słowacją. Te dwa mecze teraz to zwykła nudna kopanina, charakterystyczna zresztą dla tego miesiąca, więc trudno tu o emocjach rozmawiać, ale mecz z Irlandią Płn. będę śledził w napięciu :).

Co do samego meczu, to naprawdę dobrze Lewandowski, Brożek lepiej od R. Lewandowskiego, przyzwoicie Roger i Wasilewski, nawet nieźle Smolarek, Łobo i Murawski, reszta słabo, bądź nudy (vide Boruc). Zaznaczam, że oceny są dokonywane na miesiąc luty, przy założeniu, że jak ktoś szoruje ławkę w klubie, to trudno po nim oczekiwać magicznej gry, dlatego jak na ten etap, w miarę solidny i co najważniejsze wygrany mecz z drwalami.

A co do gola, to chyba jednak chciał tak strzelić, zdziwił się może, że mu wyszło, ale ogółem co innego mógł robić, podać raczej nie miał komu, a technicznie jest na tyle dobry, że kopać piłki byle gdzie nie musi. Poza tym jak się obejrzy jego celne odegranie za siebie z powietrza do Trałki, to widać tę subtelną różnicę w technice, w której niemal każdy polski piłkarz ma braki.

Cichy 11.02.2009 20:36

TROCHE WESELSZA RELACJA Z MECZU :lol:

Cytat:

18:36
Zabrakło piłek. Tak to jest, jak równocześnie za strzelanie biorą się Krzynówek i Lewandowski.
19:23
Łobodziński był blisko piłki i akurat wtedy ktoś krzyknął. No ****a, tak się nie da grać! Cisza ma być!
20:03
Smolarek do prawego obrońcy Walii po meczu: A wiesz, że ja też gram w Anglii?
następntym razem olewam tv :lol:

wygladajacyzzachmury 11.02.2009 22:37

Jak dalej będą grali taka padake to czarno widze te eliminacje.

jachting 11.02.2009 23:02

Komentator mnie wk.... podczas meczu , nie mogłem się skupić na grze .
Widok też jakiś ch.... ,mało kamer ,gra w sumie też do d.... ,dobrze ze chociaż wygraliśmy :]

impArt (konto usuniete) 11.02.2009 23:22

Cytat:

"Polacy zagrali w tym meczu słabo. Wygrali bo mieli w składzie Rogera, który nie bał się niekonwencjonalnych rozwiązań"


gazeta.pl i tyle w temacie. Żałosne polskie (może nie polskie? eh) media.

jachting 11.02.2009 23:43

No niestety tak to już jest ....
Nie ma co się nawet nad tym rozwodzić ,choć zastanawia mnie ten mechanizm - z jednej strony mocarstwowe aspiracje a z drugiej kompleksy,przekonanie o słabości . Taka ku.... dziwna hybryda

<Crasch> 12.02.2009 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impArt (Post 672620)

gazeta.pl i tyle w temacie. Żałosne polskie (może nie polskie? eh) media.

Przecież to akurat prawda, gdyby Krzynówek był przy tej piłce to Przy**** by za stadion, niestety ale technicznie to Roger jest najlepszy w naszej kadrze.

sergio 12.02.2009 00:54

No ale z cenami biletow na mecz w Irlandia Pln. sie nie popisali bodajze najtansze 270 zl.


A co do meczu to dobrze komentator glosno krzyknal po bramce to sie przebudzilem bo tak to
bym przespal caly mecz.

krwawy 12.02.2009 03:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impArt (Post 672620)

gazeta.pl i tyle w temacie. Żałosne polskie (może nie polskie? eh) media.

Raczej ty masz jakieś kompleksy koleś związane z gazetą lub Rogerem bo na każdym portalu podobnie piszą no ale może wszystko jest żałosne tylko ty jesteś super...

impArt (konto usuniete) 12.02.2009 08:28

krwawy, dzięki.

Też jesteś super...

4fan_player 12.02.2009 09:17

Gdyby inny zawodnik naszego zespołu strzelił takiego gola to powiedziałbym że jest to przypadek ale że strzelił tą bramkę Roger de facto brazylijczyk to można powiedzieć że tak chciał.

flamengista 12.02.2009 09:45

Jesteście wyjątkowo złośliwi. Na powtórkach widać, jak zawodnik biegnąc z kierunku bramki spogląda na bramkarza i ocenia jego ustawienie. O tym, że strzał nie był przypadkowy świadczy również to, że Roger - mimo wyciągnięcia nogi przy strzale w pełnym biegu - nie utracił równowagi. Polski zawodnik przy próbie takiego strzału pewnie by się wywrócił.

Radzę sobie pooglądać ligę brazylijską. Tam każdy ligowiec - nie tylko napastnik, ale pomocnicy i obrońcy również - ma świetną technikę, w tym świetnie ułożoną nogę do strzału. Podczas meczu zawodnicy często decydują się na strzały z 25-30 metrów - i większość z nich trafia w światło bramki.

Nie lubię Rogera, ale bramkę strzelił ładną. I na 99% tak właśnie chciał strzelić.

w0lno. 14.02.2009 14:59

http://www.weszlo.com/news/2357
"Boruc brał kokainę, ustawiał mecze"...

flamengista 14.02.2009 19:23

Poczekajmy do jutra. Może być ciekawie.

Choć mi tu śmierdzi ewidentną prowokacją przed meczem z Rangersami.

Krissu 14.02.2009 19:36

The Sun to taaaka wiarygodna gazeta...

Raphael 14.02.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 674064)
http://www.weszlo.com/news/2357
"Boruc brał kokainę, ustawiał mecze"...

Jeden szmatławiec powołuje się na "informacje" drugiego. Nikt rozsądny w to nie uwierzy. Dla mnie też to wygląda na prowokację przed derbami.

_ukoL 14.02.2009 23:24

Ja tam fanem Boruca nigdy nie byłem ale ta "jazda" brukowców po Nim już się niesmaczna robi. Bądź co bądź, z Legii czy nie z Legii ale dla Polski trochę ambicji i zdrowia zostawił na tym boisku. Dlatego jakoś Borubara mi się szkoda zrobiło. :foch:

jgw 14.02.2009 23:34

Również nie przepadam za Arturem ale to co się dzieje wokół niego to przesada.

Nehiar 16.02.2009 09:40

http://sport.onet.pl/0,1248703,1917201,wiadomosc.html :lol: to już naprawdę farsa

medyk 16.02.2009 19:02

krew mnie zalewa i skacze ciśnienie jak widze tego siwego dziada, ogladam sobie wlasnie euro gole na Eurosporcie skróty z ligi holenderskiej mecz NEC z kim tam komentator mowi ze na tym meczu był Benhakker.. Do ****y nędzy w ten sam weekend Jeleń strzela bramke, gra Obraniak nawet piękny Jacek strzela w nowym klubie, gra Wichniarek a ten siwy dziad u siebie siedzi. Niech no wreszcie ten PZPN pokaze czy ma jaja i wypieprzy siwego na zbity pysk. Nie sadzilem ze kiedys to powiem.. Janas wracaj!

Marszałek 16.02.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 675412)
krew mnie zalewa i skacze ciśnienie jak widze tego siwego dziada, ogladam sobie wlasnie euro gole na Eurosporcie skróty z ligi holenderskiej mecz NEC z kim tam komentator mowi ze na tym meczu był Benhakker.. Do ****y nędzy w ten sam weekend Jeleń strzela bramke, gra Obraniak nawet piękny Jacek strzela w nowym klubie, gra Wichniarek a ten siwy dziad u siebie siedzi. Niech no wreszcie ten PZPN pokaze czy ma jaja i wypieprzy siwego na zbity pysk. Nie sadzilem ze kiedys to powiem.. Janas wracaj!

Siwemu na tym zależy. Weź wykaż,że to z jego winy został kontrakt rozwiązany?Siwy wie,co podpisał. Przynajmniej na to wskazuje jego zachowanie. Z drugiej strony ewidentnie pokazuje to jak jesteśmy postrzegani na świecie. Z nami to się ****a nikt nie liczy.

piter116 18.02.2009 21:47

http://sport.interia.pl/raport/elms2...landie,1262071
Nie ma chyba w naszej kadrze piłkarza, który ma większego pecha niż Kuba : /

pan_premier 18.02.2009 22:56

to chyba juz nie pech

Old Town 22.02.2009 13:29

Czy Leo Beenhakker powinien zostać zwolniony ze stanowiska trenera kadry?
 
Czy w związku z podjęciem przez Beenhakkera bezpłatnej współpracy z Feyenoordem Rotterdam prezes PZPN Grzegorz Lato powinien go zwolnić ze stanowiska trenera kadry??

Sztorm w szklance wody

- Jestem z Leo na dobre i na złe - zapewnił piłkarzy prezes PZPN Grzegorz Lato, choć polska myśl trenerska z Antonim Piechniczkiem i Jerzym Engelem na czele robi wszystko, by się Holendra pozbyć. Piechniczek torpeduje działania trenera, lecz jednocześnie zapewnia, że chce stworzyć mu największy możliwy komfort pracy.

Zaskakującego poparcia udzielił im ostatnio Zbigniew Boniek, mówiąc: - Mogę podpowiedzieć Grzegorzowi, co bym zrobił na jego miejscu. Otóż wysłałbym Beenhakkera na jego holenderską depresję. Niech się już dłużej nie męczy, skoro tak źle mu w Polsce. Tymczasem były prezes PZPN, Michał Listkiewicz, uważa, Michał Listkiewicz uważa, że zamieszanie wokół trenera reprezentacji Leo Beenhakkera to "burza w szklance wody". Czy oby na pewno? Bo powoli zaczyna przypominać sztorm.

Amfre 22.02.2009 13:57

pewnego czasu, myslalem, ze leo ok, dajmy mu szanse niech spedzi z kadra dluzszy okres czasu, niech dostanie szanse poznania polskiej pilki, zawodnikow z zagranicy, rzeczywistosci polskich klubikow itp

ale po naplynieciu wiadomosci, ze Leo bedzie sie udzielal w holandii zostaniwajac mniej czasu na Polską kadrę pomyslalem sobie, kurde pojebały mu sie lejce...

cały czas go lubię, jogo postawę szanuję, upór przy własnych decyzjach respktuję, ale nie rozumiem na czym ta wspólpraca będzie polegała i czy nie zaniedba swoich obowiązków w stosunku do nas, bo szczerze, .......i mnie co sie tam dzieje w Feyenordzie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl