Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 07.03.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 688185)
Szczęśliwie, no ****a, bramka ze spalonego podobno (co wiadomo cieszy i da podstawę do napisania kolejnych rozdziałów na temat martyrologii Cracovii, ale TAM MIAŁ BYĆ REMIS! :/ ) ;)

ja se żydów odpuścilem i normalnie jebłem smiechem jak poszło na 4-3.

Na noc Bufflo - choc zauwazylem ze NHL znow sie stala jednym wielkim przypadkiem;) - trza jeszcze chwile poczekac jak beda sie juz na maxa wazyly losy playoff.

bula1010 07.03.2009 09:09

Mons-St.Liege-2
Schalke-Koeln-1
Łks-cracovia-1
Górnik-arka-1
Galatasaray-Bursaspor-1
kurs ako około 13.50

tylko górnik mi nie siadł a blisko było zobaczymy dzisaj :P pozdro
Dziś R22 i WISEŁKA 3 PUNKTY MA JJJBG

grzesiek632 07.03.2009 09:45

a ja na dzis postawilem takie:

Bayern - Hannover 1 kurs 1,27
Marsylia - Valenciennes 1 kurs 1.50
Sporting - Ferreira 1 kurs 1,27


postawiłem ten kupon za 30 zł

to nie moze nie wejść poprostu;)

Waldus88 07.03.2009 10:16

Wisła Kraków - Polonia Warszawa DW 3:0 kurs 11zł

dudeq 07.03.2009 10:21

gra ktos na remisy?

LuKaS TSW 07.03.2009 11:04

Veendam-Venlo 2-2
Mons-St.Liege 2-2
Górnik-Arka1-1
Derry-Drogheda 1-1
Rio Ave- Maritimo 0-0
Schalke - Koeln 1-1

mi to samo tylko żabole pudło

a remisy to może Hoffenheim-Werder Stuttgart-Dortmund Toulouse-Bordeaux Lechia-Ruch Nyiregyhaza-Haladas
ale to tylko dla zabawy albo w jakimś ciekawym systemie

EnDrJu92 07.03.2009 11:35

Co myliscie o tych kuponach???
Energie Cottbus-Hertha X2
Bayern M-Hannover 1
Olmipique M-Valenciennes 1
FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
Sporting Lissabon - FC Pacos Ferreira 1



Drugi :)
AS Roma - Udinese 1
Genoa CFC - Inter X2
FC Torino - Juventus Turin X2
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow X

Bobic 07.03.2009 11:39

FC Bayern München - Hannover 96 (Typ) 1
Wisla Krakow - Polonia Warszaw (Typ) 1
Kurs:2,28

ARO_SKW 07.03.2009 11:43

Też sie pochwale z wczoraj :

GALATASARAY - BURSASPOR >> 1 >> 1,3zł >> 2:1
MONS - ST.LIEGE >> 2 >> 1,6 >> 0:1
DUNDALK - BOHEMIANS >> 2 >> 1,9 >> 0:1

kurs. 3,5


Na dziś ;D

BARCELONA - ATH BILBAO >> 1 >> 1,3 myśle, że dziś Barca sie przełamie
WOLFSBURG - KARLSRUHER >> 1 >> 1,4 VFL bilans meczy u siebie 9zwycięstw i 1 porażka
BERN - ZUG >> 1 >> 1,4 jest to 5 ostatni mecz PO. kto wygra gra dalej

kurs. 2,6

szym_ek 07.03.2009 13:17

Na weekend :

Rennes : Auxerre <2,5
Genoa : Inter <2.5
Real M. : Atletico >2,5

Kurs : 3.96


Osasuna ; Sporting G. 1
Roma : Udinese >2,5
Marseille : Valenciennes <2,5

Kurs : 5.33


Sevilla : Almeria 1
Catania : Siena 1
Lille : Lyon 1x

Kurs : 4.82


Toulouse : Bordeaux X
Genoa : Inter 1
Real M. : Atletico 1

Kurs : 13.48

gooro33 07.03.2009 13:20

Wisla1
Roma1x
ako:2,02


chyba najlepsza kombinacja na dzis

WislakWloszczowa 07.03.2009 13:53

PGE Skra Belchatow - Asseco Resovia
BKS Aluprof Bielsko-Biala (-2.5) - AZS Bialystok

AKO 2.06

Waldus88 07.03.2009 14:08

PGE Skra Belchatow - Asseco Resovia 2 2,70

xdarek 07.03.2009 14:15

Mam CSKA na kuponie i czy jak wygra w dogrywce to sie liczy czy jest remis kupon z STSu

_KRIS_ 07.03.2009 14:18

liczy sie wynik do 90minuty jesli masz obstawiony mecz a nie awans (jesli gra w pucharach ligi)

tomek_TSW 07.03.2009 14:37

Sunderland - Tottenham X (1p)
Wisła - Polonia 1 (1p)
Piast - Bełchatów 2
St Etienne - Nantes 1
Lechia - Ruch 1x

andalemono 07.03.2009 21:31

Trzej Królowie Wielkich Miast ;-)
http://img9.imageshack.us/img9/3292/...wielkichmi.jpg

LuKaS TSW 07.03.2009 23:07

[quote=LuKaS TSW;688267]na jutro:
Crewe-Hereford 1
Birmingham-Southampton 1
Torino-Juventus 2
Carmarthen-Rhyl 2

kurs 13,31

no i siadło:)
a na jutro:
Legia-Odra 1
Furth-Oberhausen 1
Zizkov-Sparta 2
Napoli-Lazio 1
River Plate-Sarandi 1

bula1010 07.03.2009 23:13

Hertha-2
Hamburg-2
LECHIA-1
WISŁA-1
Manchester united-2
Juventus-2
wczoraj tylko jeden błąd dziś też ;/ może jutro już wejdzie cały :P pozdrawiam TYLKO WISŁA:)

kadziolek1906 08.03.2009 00:28

Wczoraj wygrane 20 zł :)
zainwestowałem i...
...
1 kupon
Juve
sporting
bayern
hertha

Stawka:10 zł-wygrana 68 zł
2 kupon
PSG
villarreal
heerenveenl

stawka:6 zł- wygrana 40 zł :)

kameleon2323 08.03.2009 00:59

[quote=LuKaS TSW;688854]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 688267)
na jutro:
Crewe-Hereford 1
Birmingham-Southampton 1
Torino-Juventus 2
Carmarthen-Rhyl 2

kurs 13,31

no i siadło:)
a na jutro:
Legia-Odra 1
Furth-Oberhausen 1
Zizkov-Sparta 2
Napoli-Lazio 1
River Plate-Sarandi 1

dokladnie taki sam kupon sobie ulozylem przed wejsciem na forum:P Napoli ;/

mac251_251 08.03.2009 01:21

Sobota na DUŻYYYY PLUS ZOBACZYMY CO DZIŚ
http://i42.tinypic.com/zmz53d.jpg
http://i42.tinypic.com/1217ivm.jpg
http://i43.tinypic.com/1z3uwpz.jpg
http://i39.tinypic.com/2cr7c3m.jpg

Nastpeny kupon poprawny tylko jeszcze nie podsumowany do wygranej.
http://i42.tinypic.com/2rvyfwi.jpg

Pozdrawiam powodzenia

1q2 08.03.2009 02:35

No ja też ,z dużymi oporami ale jednak zdecydowałem się na Wislełkę + 2 hokeje Szwjacarskie+ cud w Heerenveen ,spowodowały że całkiem udana sobota.

pan Dudi 08.03.2009 09:52

Bo to dobra sobota była ;)


Cytat:

934480 Energie Cottbus - Hertha BSC Berlin (Typ) 2 2,40 http://bet-at-home.com/pic/account/orderstatus_2.gif 07-03-09 15:30 (1:2) 1:3
934502 TSG 1899 Hoffenheim - Werder Bremen (Typ) X 3,25 http://bet-at-home.com/pic/account/orderstatus_2.gif 07-03-09 15:30 (0:0) 0:0
935536 SC Heerenveen - FC Groningen (Typ) 1 1,70 http://bet-at-home.com/pic/account/orderstatus_2.gif 07-03-09 18:45 (0:0) 2:1
30 pln-> 397,80 8)


Ale miał też swoje mroczniejsze strony:

Cytat:

So 07/03/09 14:00 Derby - Bristol City
akumulacyjne Ang. Championship 1 1 (2-1) 2.25

So 07/03/09 14:45 Piast Gliwice - GKS Belchatow
akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 2 1 (1-0) 2.25

So 07/03/09 15:30 VfL Wolfsburg - Karlsruhe
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1 (1-0) 1.40
So 07/03/09 16:00 Nottingham Forest - Swansea
akumulacyjne Ang. Championship x x (1-1) 3.25
So 07/03/09 16:00 Plymouth - Reading
akumulacyjne Ang. Championship x x (2-2) 3.25
So 07/03/09 19:15 Slask Wroclaw - Polonia Bytom
akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 1 1 (3-0) 1.50


****a mać.

mileniumm 08.03.2009 10:19

Barcelona - Bilbao 1
Śląsk - Polonia 1
Birmingham - Southampton 1

Trafione, wygrana 31,23 zł ;)
Stawka: 10 zł

Na niedzielę
Legia - Odra 1
Furth - Oberhausen 1
Fiorentina - Palermo 1
Leverkusen - Bochum 1
River Plate - Arsenal S. 1
kurs: 8,58
stawka: 5 zł
do wygrania: 38,59 zł

Tobi1906 08.03.2009 12:56

Na dzisiaj:

Rangers-Hamilton 1
Arsenal-Burnley 1
San sebastian-Sevilla atl. 1
Sevilla-Almeria 1
Mainz-Augsburg 1

do wygrania 35,30

MISTA92 08.03.2009 15:40

Zalogowałem się na Expekt i mianowicie mam takie pytanie chce sobie wpłacic pieniadze na konto jutro sie wybieram do banku wystarczy ze tylko wypełnie druk i pieniadze zostana przelane tak? Ile się czeka az pojawia się na koncie ...? niesety musze isc wpłacic tak poniewaz nie posiadam zadnej karty bankowej ani konta...Bo jezeili cos wygram to pieniadze sobie przelewam na konto np.Kumpla:) Ale prosze was o pomoc z góry THX...

WiślakNH 08.03.2009 16:21

Czeka sie 3-4 dni robocze.

luki 08.03.2009 18:18

Dzisiaj zagrałem

Toronto - Utah 2
Amadora - Braga under 2.5
Houston - Memphis 1

AKO: 2,48

mac251_251 08.03.2009 19:53

Witam , zna ktoś wynik meczu : GCB Centrostal Bydgoszcz - MKS Dabrowa Gornicza ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl