Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

szejkspir 03.02.2011 17:59

Po Strefie Kibica widać, że część udostępniana dla kibiców zapowada się naprawdę ciekawie!
Ze zdjęć bije gustowna aranżacja, pomysł oraz konsekwencja!

Cieszę się, że zostało to zrealizowane z głową i wg jakiegoś planu! Koniec prowizorek!

Wprawdzie pomysłodawca mógł bardziej odważnie wprawadzić wiślacki klimat, ale i tak elegancja oraz nieco ascetczny styl są jak najbardziej w moim guście.

Cieszy zagospodarowanie miejsca dla 11 kas biletowych. Nawet nie przypuszczałem, że można je tak funkcjonalnie ulokować. Zdawało mi się, że nie będzie już dla nich miejsca. Aż żal będzie tych kolejek, jeśli w każdym z pozostałych narożników zainstalują podobne udogodnienia ;).

Taka lokalizacja strefy kibica pobudza moją ciekawość - gdzie będzie ulokowany MegaSklep Kibica oraz Wiślackie Muzeum? Pierwotnie miały się mieścić na właśnie zagospodarowanym 1. piętrze narożnika północno-wschodniego.

PiotrG 03.02.2011 17:59

Na piętrze ma być jeszcze Muzeum Wisły - nic dziwnego, ze tam pusto. 738m2 na same stanowiska do wyrabiania kart kibica i kilkanaście stolików, to jednak zbyt dużo.

regan 03.02.2011 18:00

fakt cos z kibicami by sie przydało... przecież strefa KIBICA :)

jaszczur90 03.02.2011 18:03

Panowie jak to mówił słynny holender : "step by step " :p

szejkspir 03.02.2011 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1046577)
Na piętrze ma być jeszcze Muzeum Wisły - nic dziwnego, ze tam pusto. 1700m2 na same stanowiska do wyrabiania kart kibica i kilkanaście stolików, to jednak zbyt dużo.

Które przestrzeine masz na myśli? Piętro 1. tego narożnika ma tylko 750m2 przestrzeni użytkowej.

alberto 03.02.2011 18:23

http://www.malopolskatv.pl/wislacka-strefa-kibica/ - a tutaj inny filmik ze naszej pięknej nowej Strefy KIBICA WISEŁKI!!!

PiotrG 03.02.2011 18:24

A, przepraszam, faktycznie to tylko 738m2. Coś mi się w pamięci pochrzaniło, teraz zajrzałem do projektu. Już poprawiam. W każdym razie to i tak dużo.

Enrico2000 03.02.2011 18:34

Strefa na zdjęciach wygląda rewelacyjnie. W końcu w normalnych warunkach będzie można kupić karnety i bilety. Brawo.

Ps. Pytanie do kumatych. W którym miejscu będzie restauracja lub coś podobnego, gdzie można będzie coś zjeść, napić się i popatrzeć na trybuny? Tak oglądałem zdjęcia SK i przyjemnie sobie stanąć kolo szyby i popatrzeć na nasz stadion.

KoPer 03.02.2011 18:36

pytałem o to Ochalika. Powiedział, że też w strefie to na razie nie wiadomo. W samym narożniku nie ma już więcej miejsca jak na fajny sklep i muzem ...

PiotrG 03.02.2011 18:43

Cytat:

Ps. Pytanie do kumatych. W którym miejscu będzie restauracja lub coś podobnego, gdzie można będzie coś zjeść, napić się i popatrzeć na trybuny? Tak oglądałem zdjęcia SK i przyjemnie sobie stanąć kolo szyby i popatrzeć na nasz stadion.
Na stadionie zaprojektowane są 2 restauracje. Jedna na kondygnacji +1 trybuny wschodniej, na południe od strefy kibica. Druga w narożniku N-W, kondygnacja +1. Obie restauracje to restauracje VIPowskie, zwykły człowiek w trakcie meczu raczej nie będzie miał tam wstępu. Typowego klubu kibica - sports baru na stadionie nie zaprojektowano. problem będzie też w razie czego ze znalezieniem miejsca na tego typu działalność (do głowy przychodzi mi tylko wykonanie go na kondygnacji +4 trybuny wschodniej, czyli pod "daszkiem" nad II poziomem trybuny wschodniej. Tam jest surowa niezagospodarowana przestrzeń. Niestety trzeba byłoby prowadzić poważne prace budowlane ze względu na brak dogodnego dojścia i wind.

szejkspir 03.02.2011 18:53

Napisałem poprzednio, że koniec z prowizorką, ale... Ten ascetyczny styl może też sugerować stan tymczasowy. Fakt, że takie rzeczy powinny być przestronne, bo jak najbardziej moze się zdarzyć, że w jednej chwili zjawi się tam ogromna liczba kibiców. Z drugiej strony, nie ma za bardzo gdzie realizować muzeum i sklepu. Może każdy narożnik będzie przeznaczony na takie ogólnodostępne funkcje? Na oficjalnej w jednej z ostatinch galerii wspomniano o restauracji (dla VIPow) w narożniku północno-zachodnim. Może muzeum i sklep zorganizują w narożniku południowo-wschodnim? Ciekawa byłaby opcja muzeum nad strefą kibica na poziomie +2 i utworzenie dodatkowej klatki schodowej dla kontynuacji obecnego ciągu 0->+1->+2.

Enrico2000 03.02.2011 19:04

Dzięki PiotrG. Szkoda, bo wg mnie przydało by się na naszym stadionie takie miejsce gdzie każdy kibic mógł by w tyg. przyjść, zjeść, napić się i popatrzeć na stadion. Może keidyś. Narazie cieszmy się nową Strefą Kibica bo to już duży postęp jak na nasze warunki.

KoPer 03.02.2011 19:19

to jest powierzchnia na której mają znajdować się muzem i sklepik:
http://tsw.com.pl/1.jpg
http://tsw.com.pl/2.jpg

aNouc 03.02.2011 19:20

Malutka, chcąc zrobić muzeum z prawdziwego zdarzenia choćby na poziomie Legii to nawet i tyle miejsca byłoby za mało.
A gdzie tam jeszcze sklep i pusta przestrzeń na kolejkę / zainteresowanych pamiątkami.

PiotrG 03.02.2011 19:21

Cytat:

Może muzeum i sklep zorganizują w narożniku południowo-wschodnim? Ciekawa byłaby opcja muzeum nad strefą kibica na poziomie +2 i utworzenie dodatkowej klatki schodowej dla kontynuacji obecnego ciągu 0->+1->+2.
Tam będą biura i sale konferencyjne.
Na muzeum i sklep jest dość miejsca w tej Strefie Kibica, trzeba tylko je wykonać. Nie będą może tak wielkie jak te na Legii, ale to już można zawdzięczać wyłącznie projektantom stadionu.

tomek100 03.02.2011 20:30

http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...-cia,id,t.html

ważna sprawa: KK będzie można płacić w sklepie klubowym

szejkspir 03.02.2011 21:30

Jest też wzmianka w wyborczej: Stadion Wisły - strefa kibiców gotowa

Link do galerii.

Faktycznie jest tam jeszcze sporo miejsca, aczkolwiek marzy mi się wielki sklep i wielkie muzeum, nie jakieś stoisko.

ksero87 03.02.2011 21:44

Nasz Prezes niejednokrotnie zapewniał o powstaniu klubowego muzeum.. Czy ktokolwiek ma jakieś dane odnośnie powierzchni tego obiektu ?

aNouc 03.02.2011 21:52

Co do muzeum to przewijało się ponad 700 metrów kwadratowych oddanych na powstanie muzeum, ktoś tam też twierdził że całe piętro (narożnik) będzie przeznaczony na muzeum. A już tam mamy zamieszczone stoisko do wyrabiania KK.
Tu piszą że 1200 m kw , mam rozumieć że liczone to jest już z pustym pomieszczeniem przeznaczonym na sklep i muzeum- jako całość.
Dotychczasowa praca sporo przecież zajęła miejsca, a gdzie tam poważny sklep i muzeum, patrząc na zdjęcia to zostało mało miejsca. Prawdziwy sklep powinien zająć cały ten kawałek, że kibic wchodzi i idzie, idzie, idzie.. a nie kilka metrów, lada przed nim i zawieszone koszulki.

dla przykładu:

http://legia.com/www/galerie/wydarze...p/big/1003.JPG

http://legia.com/www/galerie/wydarze...p/big/1021.JPG

http://legia.com/www/galerie/wydarze...p/big/1001.JPG

http://legia.com/www/galerie/wydarze...p/big/1019.JPG

A teraz porównajcie to sobie z pozostałą wolną częścią, która została.
na oko to jest 2/3. A gdzie muzeum? które od sklepiku tak jak na Legii jest 2-3 razy większe.

SF / sklep i muzeum w jednym miejscu to dobry pomysł, ale na moje oko zabraknie miejsca. Tzn można to upchać, ale nie będzie robić takiego wrażenia jak powinno. Obym się mylił.

Żeby jeszcze zrobili jakiś sport bar z lożami / fosami i telebimami zrobili. Dobrze że za marzenia nie karają :)
W zasadzie taki sport bar powinien być formalnością, każdy to będzie miał, od Legii po Lecha kończąc nawet na .. Cracovii. Czy to w czasie meczu sobie tam usiąść, czy nawet (i to jest najlepsze) w dni nierozgrywania meczów. Fajna atmosferka, zimne piwko i swoi ludzie. Gitarka. A przy okazji co tez jest wazne klub zarabia..

PiotrG 03.02.2011 21:55

1200m2 to powierzchnia narożnika kondygnacji +1 i części narożnika kondygnacji 00.

Pimko 03.02.2011 22:02

Muzeum i sklep klubowy to są bardzo ważne kwestie z punktu widzenia budowy wizerunku oraz polityki promocyjnej Wisły. Mam więc nadzieje, że klub od początku miał pomysł na urządzenie tej przestrzeni, a nie że zrobili strefę kibica i dobre jest, a resztę się jakoś na tej przestrzeni "upcha". Ja w ogóle uważam, że bez sensu jest umieszczanie muzeum, sklepu i strefy kibica w jednym miejscu, bo po pierwsze zrobi się chaos i zapewne duży ścisk (chyba że Wisła od początku miała spójny i gotowy projekt urządzenia tej przestrzeni- w co nie chce mi się wierzyć...), a po drugie, stadion i jego pomieszczenia są tak duże, że spokojnie powinno się znaleźć inne miejsce na ładne i duże muzeum. Byłem dziś obejrzeć SK i od razu rzuca się w oczy nie najlepsze wykorzystanie tej przestrzeni... Uważam, że jeśli to ma mieć ręce i nogi, to to miejsce które zostało tam do wykorzystania powinno być zajmowane przez sklep klubowy- i ta ilość miejsca byłaby akurat, czyli dość miejsca dla kas i na ew. kolejki oraz dużo miejsca na ładną aranżację ekspozycji. Nawet jeśli nie w pełni wykorzysta się całą dostępną przestrzeń, to przecież w przyszłości nie można wykluczyć, że nie będzie zapotrzebowania na rozbudowę sklepu. A jeśli idzie o muzeum to wg. mnie powinno ono zajmować przynajmniej powierzchnię całego 1 piętra strefy kibica... Tak więc myślę, że np. osoby decyzyjne ze stowarzyszenia kibiców powinny konsultować tę kwestię z klubem, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie no i w pełni zaspokoić oczekiwania kibiców (dla których jest to przecież tworzone...).

szejkspir 03.02.2011 22:06

Z przeglądanych zdjęć z grubsza ustaliłem jaką powierzchnię kondygnacji +1 zajmuje obecna Strefa Kibica (kolor czerwony).

http://img695.imageshack.us/img695/3149/51469310.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pole zaznaczone na zielono to stoliki z krzesłami z widokiem na murawę - mobilność "konstrukcji" ;)

Właśnie ten poziom ma owe 738 m2.

Fuks 03.02.2011 22:16

Ale może zlikwidują w jakimś bliżej nieokreślonym czasie te stanowiska do wyrabiania Kart Kibica. Przecież tego aż tyle nie bedzie potrzebne - teraz ok, muszą wymienic wszyscy, wiec mozna sie spodziewac kilku-kilkunastu tysięcy ludzi w ciągu 2-3 miesięcy. Ale pozniej to raczej nie bedzie tak bardzo potrzebne, moze przeniosą to na dół do kas biletowych i miejsca na górze będzie więcej? Te stanowiska do wypełniania wniosków pewnie też zamienią w co innego, bo komu to będzie potrzebne w momencie w którym 90% kibiców będzie juz mialo swoje karty? Chętni wypełnią wniosek przy wyrabianiu i tyle, kolejek to tam napewno nie bedzie.

Pimko 03.02.2011 22:23

A może był ktoś dziś jak Ochalik oprowadzał dziennikarzy i zapytał się o te kwestie- tzn. miejsce docelowe przyszłego sklepu i muzeum? Chociaż szczerze mówiąc nie sądzę żeby on coś mógł więcej w tej kwestii wiedzieć...

Co jak co, ale sprawy muzeum klub nie może spie****** i odstawić prowizorki, no bo Basałajowi ponoć tak zależy na tej polityce historycznej, a poza tym to akurat historia tego KLUBU jest tak bogata i barwna, że musi się ku temu znaleźć godne i odpowiednie miejsce. Howgh!

aNouc 03.02.2011 22:24

Wydaje mi się żeby o tym poinformowali. Że po prostu tymczasowo.
W ogóle powątpiewam, celowo tak zrobili już na amen, żeby pachniało europą. Co tam likwidować, 4 stanowiska? nic to nie zmieni. Nie miałoby to sensu zresztą, bo po co w takim bądz razie cała ta szopka, wielkie otwarcie, dziennikarze, zdjęcia itp?Druga nielogiczna rzecz to tak że ok: kończy się bum na KK , likwidujemy kilka stanowisk. Dajemu więcej miejsca dla muzeum i sklepu.
Znów potrzeba więcej miejsca na KK i co ? przemeblowujemy wszystko od nowa i tak co jakiś czas?
Zrobili tak jak to będzie wyglądać za rok,dwa i trzy lata. Przynajmniej ja nie widze przeciwskazan by moglo byc inaczej.



PS: Nie do tego dążyłem, tylko do tego żeby pokazać jaką wielkość ma sklepik przykładowo Legii. Zdaje sobie sprawę że tam wszystko od początku było przemyślane z głową i podeszli do tego profesjonalnie.
Chodziło tylko o porównanie ich sklepiku do wolnej przestrzeni która u nas została. I na przykładzie Legii widac że dużo jej nie pozostało.

PiotrG 03.02.2011 22:33

aNouc, nie fantazjuj. Na Legii to pomieszczenie zostało zaprojektowane na sklep klubowy, w projekcie naszego stadionu nikt nawet o czymś takim nie pomyślał. Muzeum to tak z musu wepchnięto w obecne miejsce, nawet nie myśląc, o lepszej wykończeniówce podłogi czy bajerach na suficie jak na Legii. Rąbnięto ten sam gres co w hallach dla kibiców, rąbnięto taki sam podwieszany sufit, lampy. Dobrze, że w ogóle takie miejsce jest.
Jedyne co zaprojektowano dla Sklepu Kibica to magazyn na kondygnacji -1. W projekcie nie funkcjonuje w ogóle pomieszczenie "sklep kibica".
Czego tutaj żądać, skoro nawet kas nie zaprojektowano, a to co widzimy to efekt działań Wisły na własną rękę, jak widać w tych spartańskich warunkach poradzono sobie bardzo dobrze.

P.S. Znalazłem zestawienie wyposażenia kiosków gastronomicznych na trybunie wschodniej (na zachodniej jest identycznie, tylko kioski mają inne oznaczenia).
http://www.speedyshare.com/files/266...wyposa_enie.7z

Są w nich przewidziane różnego rodzaju grille, dozowniki do napoi, ekspresy do kawy, dozowniki piwa, piece, ruszty, frytkownice, okapy i masa innego sprzętu. Jak widać zaprojektowano je tak, aby można było serwować wszelkiej maści ciepłe potrawy fast food, od hamburgerów po pizze i kiełbasy. Trzeba je tylko wykonać, problemów technicznych nie będzie.

Pimko 03.02.2011 22:46

PiotrG- I to pokazuje do końca jak wielce niekompetentnym architektem jest pan O. Takie drobne kwestie właśnie mogą wpłynąć na to, że klub odniesie znacznie mniejsze zyski ze sprzedaży komercyjnej niż mógłby, gdyby projektem zajął się ktoś znający się na rzeczy. No ale już tyle na ten temat zostało powiedziane, że nie ma chyba sensu dalej o tym dyskutować...

licoo 04.02.2011 00:53

Dlaczego wszystkie krzesełka nie są jeszcze zamontowane? Czy to na prawdę tak długo trwa?

KoPer 04.02.2011 01:09

na jesień montowali krzesełka bo szły wybory. majcher wygrał to bez sensu w zimie montować. prosta piłka.

Ela 04.02.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1046559)
Świetna, po prostu klasa. Obawiałem się, iż wyjdzie kicz, a wyszło to naprawdę świetnie. Z pełnym optymizmem oczekuję muzeum i sklepu klubowego.
Zrobienie tej strefy to był na pewno spory wysiłek finansowy, jak widać jak Wisła chce, to potrafi. Może i kioski się na następny sezon pojawią.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1046741)
Muzeum to tak z musu wepchnięto w obecne miejsce, nawet nie myśląc, o lepszej wykończeniówce podłogi czy bajerach na suficie jak na Legii. Rąbnięto ten sam gres co w hallach dla kibiców, rąbnięto taki sam podwieszany sufit, lampy. Dobrze, że w ogóle takie miejsce jest.

To w końcu świetnie czy tandeta ?
Bo ze zdjęć jakoś nie mogę się dopatrzeć tej światowej klasy. Zwykłe pomieszczenie biurowe.
Tanie krzesełka i szafki z Ikei :]
Tani gres na podłodze.

Broni się to wszystko bo nowe - ale obawiam się, że nie będzie się starzeć z klasą.
A zestarzeje się dość szybko.

MateuszABG 04.02.2011 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1046734)
Wydaje mi się żeby o tym poinformowali. Że po prostu tymczasowo.
W ogóle powątpiewam, celowo tak zrobili już na amen, żeby pachniało europą. Co tam likwidować, 4 stanowiska? nic to nie zmieni. Nie miałoby to sensu zresztą, bo po co w takim bądz razie cała ta szopka, wielkie otwarcie, dziennikarze, zdjęcia itp?Druga nielogiczna rzecz to tak że ok: kończy się bum na KK , likwidujemy kilka stanowisk. Dajemu więcej miejsca dla muzeum i sklepu.
Znów potrzeba więcej miejsca na KK i co ? przemeblowujemy wszystko od nowa i tak co jakiś czas?
Zrobili tak jak to będzie wyglądać za rok,dwa i trzy lata. Przynajmniej ja nie widze przeciwskazan by moglo byc inaczej.



PS: Nie do tego dążyłem, tylko do tego żeby pokazać jaką wielkość ma sklepik przykładowo Legii. Zdaje sobie sprawę że tam wszystko od początku było przemyślane z głową i podeszli do tego profesjonalnie.
Chodziło tylko o porównanie ich sklepiku do wolnej przestrzeni która u nas została. I na przykładzie Legii widac że dużo jej nie pozostało.

I myślisz że klubowi chciało by się robić takie przemeblowania?:>:-P

Gwiaździsty 04.02.2011 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1046809)
To w końcu świetnie czy tandeta ?
Bo ze zdjęć jakoś nie mogę się dopatrzeć tej światowej klasy. Zwykłe pomieszczenie biurowe.
Tanie krzesełka i szafki z Ikei :]
Tani gres na podłodze.

Broni się to wszystko bo nowe - ale obawiam się, że nie będzie się starzeć z klasą.
A zestarzeje się dość szybko.

Zawsze mozna porównać to ze strafą kibica po drugiej stronie Błoń, tak zachwalanego w mediach obiektu, gdzie aby wyrobić karte lub kupić bilet stoi się np. pod parasolką na świeżym powietrzu na placu przypominającym plac apelowy obozu koncentracyjnego, otoczonego siatkami i gdzie budki to takie wieże wartownicze.
Zawsze więc można ponarzekać, zresztą w tym temacie to norma. Na końcu ktoś i tak stwierdzi, ze nie ma podgrzewanych krzesełek.

Ela 04.02.2011 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1046822)
Zawsze mozna porównać to ze strafą kibica po drugiej stronie Błoń, tak zachwalanego w mediach obiektu, gdzie aby wyrobić karte lub kupić bilet stoi się np. pod parasolką na świeżym powietrzu na placu przypominającym plac apelowy obozu koncentracyjnego, otoczonego siatkami i gdzie budki to takie wieże wartownicze.

Owszem można.
Ale ja wolę równać w górę nie w dół :)
Poza tym nie orientuję się jak wygląda strefa kibica po drugiej stronie błoń i gdzie się stoi aby wyrobić kartę ;)
I nie za bardzo mnie to interesuje.
Cytat:

Zawsze więc można ponarzekać, zresztą w tym temacie to norma. Na końcu ktoś i tak stwierdzi, ze nie ma podgrzewanych krzesełek.
Nie - no oczywiście masz rację.
Zdaję sobie sprawę, że narzekania w tym temacie jest nadmiar i zawsze coś komuś nie będzie pasować.
Jednak lekką przesadą jest pisanie o "światowym poziomie" Strefy Kibica.

Choć rozumiem entuzjazm - w końcu jakiś krok do przodu w kwestii naszego stadionu jest ;)

danpe_ 04.02.2011 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1046825)
Owszem można.

Jednak lekką przesadą jest pisanie o "światowym poziomie" Strefy Kibica.

A to dlaczego?
Płytki chcesz mieć marmurowe i poręcze pozłacane?
IMO jak najbardziej można, wygląda to porządnie i oby tak samo funkcjonowało.

joshi 04.02.2011 11:06

wg mnie bardzo dobrze to wygląda, elegancko i z klasą, wnętrza wyglądają na funkcjonalne. Więcej nic nie potrzeba,a to czy się komuś podoba czy nie to kwestia gustu.
Co do muzeum i sklepu to trzeba poczekać z komentarzami na końcowy efekt, bo może zostaniemy czymś zaskoczeni.

mav23 04.02.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1046741)
aNouc, nie fantazjuj. Na Legii to pomieszczenie zostało zaprojektowane na sklep klubowy, w projekcie naszego stadionu nikt nawet o czymś takim nie pomyślał. Muzeum to tak z musu wepchnięto w obecne miejsce.

Nie do końca - od początku w projekcie przetargowym było przewidziane pomieszczenie pod muzeum połączone ze sklepem klubowym, dokładnie w tym miejscu gdzie teraz.
738,05m2 w zupełności na to wystarczy a projekt aranżacji tych tych wnętrz nie leżała w gestii projektanta lecz operatora (TSW).

sebanop 04.02.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1046714)


Nie wiem jak Wy ale ja od dziś nie lubie Hirka Wrony...:)

Edit: Sorry... Oczywiscie Marek Sierocki....

joshi 04.02.2011 11:39

to nie Wrona, ale Marek Sierocki
co do sklepu Legii, to wygląda efektownie.

Ela 04.02.2011 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1046850)
A to dlaczego?
Płytki chcesz mieć marmurowe i poręcze pozłacane?

No co Ty ?
To byłby kicz :)
Cytat:

IMO jak najbardziej można, wygląda to porządnie i oby tak samo funkcjonowało.
Zależy co dla kogo jest klasą światową.
Dla mnie ten gres, sufit, mebelki z Ikei i białe boxy nie spełniają wymogów nazewnictwa.
Ze strony estetycznej oczywiście.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...id,t,z,no.html

Co do funkcjonalności nie wypowiadam się, gdyż jeszcze tam nie byłam.
Mam nadzieję, że swoje funkcje będzie spełniać bez większych problemów.

iiYama 04.02.2011 11:59

Jedno pytanie mnie nurtuje, może nie doczytałem.

Czy w nowym sklepie/strefie kibica będzie można płacić kartami płatniczymi? Czy wciąż jedynie cash?

Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl