![]() |
Trza mi dobrego i taniego złotnika, który zwęzi bransoletkę ze srebra. Chodzi o zdjęcie dwóch koluszek.. Najlepiej gdzieś w Hucie..
|
Działa Wam GG?
|
Cytat:
21257686589 znaków |
Cytat:
mi nie działa........ |
mi działa, ale wszedłem dopiero teraz, więc być może naprawili dopiero ;D
|
działa
dsfv,zskjd |
.
Poleci Ktos jakas dobra szkole aby zdac prawo jazdy k. A ?nie bardzo chce mi sie chodzic na teorie bo prawko B mam 9 lat...:)?
|
Orientuje się ktoś do,której jutro jest otwarta 'Restauracja u Wiślaków'? Można wbijać na mecza?
|
Pewnie resteuracja jest czynna chyba do 23
|
Panowie co jest z meczem Wisełki ? Miał być na polsacie otwartym, czy też na tv4 dziś a ja go w programie telewizyjnym na necie nie widzę :| ?
Czyżby na Polsat sport przeniósł ten mecz na jakiś kanał kodowany ?? |
mecz jest jutro :)
|
Ile wynosi minimalna kwota przy płaceniu kartą w lewiatanach, kefirkach itp w Krakowie? :)
AHA i jeszcze jedno pytanie z tego samego cyklu tylko chodzi o płacenie na pkp za bilety. Jest jakaś minimalna kwota? WISŁAZWE dzięki! a jeśli chodzi o pkp? |
Cytat:
To zależy od sklepu ale są to najprawdopodobniej granice 5 lub 10 złotych. Przynajmniej z kwotą min. 10 złotych spotkałem się swego czasu w sklepie Żabka, być może coś się zmieniło. |
Cytat:
odnosnie pkp to raczej nie ma limitu. Labtec : mecz jest o 20:00 jutro - napewno bedzie na Polsacie zwyklym . |
Cytat:
|
Szukam forum/strony skąd będę mógł ściągnąć jutrzejszy meczyk Wisły co by się troszkę po-emocjonować.
Jakieś propozycje? |
W jakim sensie "ściągnąć"?
|
w sensie pobrać na komputer, zapisać na dysku tudzież zassać..
Pracuję do 21 i chciałbym oglądnąć z poślizgiem ale w całości. |
Cytat:
|
mam głupie pytanie. Chciałbym zapisać się do klubu piłkarskiego aby pograć, nie wiecie moze jak to wygląda w klubach a- klasowych czy biorą wszystkich ?
|
Psuje Wam się youtube ?...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest jakas kafejka internetowa w okolicach Lea, Królewskiej i okolicach?
|
Jest mecz Ruchu w telewizji?
|
nie.........
|
w którym miejscu w Galerii Kazimierz jest punkt mBanku tzw mkiosk?
|
Ma ktoś imienne tablice rejestracyjne w aucie ? Chodzi mi w sumie o kwestię od strony formalnej. Czyli jeśli pójdę zarejestrować w tym przypadku motocykl to co dostanę od razu ? w przypadku normalnych blach jak pamiętam dostaje się miękki dowód z waznością miesięczną i 2 blachy. Jak jest w przypadku imiennych tablic ?
|
Na jakim kanale będzie dzisiejszy mecz Wisły? nie mogę znaleźć nigdzie informacji
|
Na Polsacie...
|
Cytat:
|
Pytanie mam takie:
Zakupiłam sobie nowego laptopa z Windowsem 7. Jako, że jestem wytrwałym wyznawcą XP to sobie przeinstalowałam. Wszystko działa pięknie i szybko poza jedną rzeczą. Każde przewijanie lub przesuwanie okna jest strasznie powolne. Tzn zero płynności, okno przesuwa się jakby klatka po klatce. To samo przy przewijaniu. Co może być przyczyną? Dodam, że laptop to Lenovo G560 |
Najprawdopodobniej nie masz zainstalowanych sterowników do karty graficznej. Ściągnij je sobie, zrestartuj kompa i będzie chodzić płynnie.
|
A no to może być problem. Mam GeForce 310M. Nie wiem czy do tej karty są sterowniki pod XP. Jakieś sposoby?
|
W googlach poszukałem, chyba będzie ciężko.
Masz pretekst, żeby spróbować win7. Ze swojej strony naprawdę mogę polecić ten OS. Długo używałem XP, nasłuchałem się złych opinii o Viscie i też sceptycznie podchodziłem do siódemki. Jak się okazało było naprawdę warto. |
Znalazłam coś, co może działać. Się zobaczy. W każdym razie W7 na wizus jest podobna do Visty. Bardzo mi nie leży. Ale jeśli trzeba będzie, to może się przekonam
|
Ja znalazłem to http://gram24.pl/f267/nvidia-geforce...-a-274903.html ale nie jestem tam zarejestrowany :) więc linku nie widzę.
Na stronach nvidia piszą że nie ma. Może jednak jest :) Ale 7 nie jest taka zła, ja używam visty i po dłuższym używaniu nie ma z nią problemów, a poza tym od czego jest google jak się czegoś nie wie. |
Jest gdzieś w Krakowie punkt w którym można drukować dokumenty (doc, pdf) np. z pendrive'a??
Czy można to załatwić w zwykłym punkcie ksero?? |
Cytat:
Prezydentowa, od kilku miesięcy używam Windows 7 i muszę przyznać, że jestem z tego na prawdę zadowolony. A też nasłuchałem się i widziałem jak Vista zamula. Wizualnie są to bardzo podobne (prawie identyczne) systemy, ale jakościowo to niebo, a ziemia. Zatem wg mnie nie masz się czego obawiać i możesz powoli myśleć o wejściu w erę najnowszych systemów operacyjnych :) |
Opona mi sie przebiła w rowerze. Ile tak mniej wiecej możę kosztować nowa? 30zł, wiecej?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl