Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

!!IRIVER!! 13.07.2010 14:22

Trza mi dobrego i taniego złotnika, który zwęzi bransoletkę ze srebra. Chodzi o zdjęcie dwóch koluszek.. Najlepiej gdzieś w Hucie..

Rond 13.07.2010 14:29

Działa Wam GG?

w0lno. 13.07.2010 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 933640)
Działa Wam GG?

Działa

21257686589 znaków

bojantsw 13.07.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 933640)
Działa Wam GG?


mi nie działa........

pablo92TSW 13.07.2010 15:02

mi działa, ale wszedłem dopiero teraz, więc być może naprawili dopiero ;D

rafil 13.07.2010 15:22

działa
dsfv,zskjd

palczi 13.07.2010 18:05

.
 
Poleci Ktos jakas dobra szkole aby zdac prawo jazdy k. A ?nie bardzo chce mi sie chodzic na teorie bo prawko B mam 9 lat...:)?

Kibicka 14.07.2010 07:34

Orientuje się ktoś do,której jutro jest otwarta 'Restauracja u Wiślaków'? Można wbijać na mecza?

BigosBrW 14.07.2010 10:59

Pewnie resteuracja jest czynna chyba do 23

labtec 14.07.2010 11:02

Panowie co jest z meczem Wisełki ? Miał być na polsacie otwartym, czy też na tv4 dziś a ja go w programie telewizyjnym na necie nie widzę :| ?

Czyżby na Polsat sport przeniósł ten mecz na jakiś kanał kodowany ??

DeadOrAlive 14.07.2010 11:04

mecz jest jutro :)

TSW Fanatyk 14.07.2010 12:41

Ile wynosi minimalna kwota przy płaceniu kartą w lewiatanach, kefirkach itp w Krakowie? :)

AHA i jeszcze jedno pytanie z tego samego cyklu tylko chodzi o płacenie na pkp za bilety. Jest jakaś minimalna kwota?

WISŁAZWE dzięki! a jeśli chodzi o pkp?

WISŁAZWE 14.07.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 934224)
Ile wynosi minimalna kwota przy płaceniu kartą w lewiatanach, kefirkach itp[/B] w Krakowie? :)

AHA i jeszcze jedno pytanie z tego samego cyklu tylko chodzi o płacenie na pkp za bilety. Jest jakaś minimalna kwota?


To zależy od sklepu ale są to najprawdopodobniej granice 5 lub 10 złotych. Przynajmniej z kwotą min. 10 złotych spotkałem się swego czasu w sklepie Żabka, być może coś się zmieniło.

palczi 14.07.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 934224)
Ile wynosi minimalna kwota przy płaceniu kartą w lewiatanach, kefirkach itp w Krakowie? :)

AHA i jeszcze jedno pytanie z tego samego cyklu tylko chodzi o płacenie na pkp za bilety. Jest jakaś minimalna kwota?

w zabce 1zl , w lewiatanie 10zl , w kefirku nie wiem :)

odnosnie pkp to raczej nie ma limitu.

Labtec : mecz jest o 20:00 jutro - napewno bedzie na Polsacie zwyklym .

kowal 14.07.2010 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 933560)
express inter city - 118 złotych 2 klasa. I UWAGA ! nie ma zniżek na tego typu pociągi.


ale kursuje też 3 godzinny osobowy pociąg za 33 złote + 37 % zniżki !


jest równiez interregio za 40 złotych + zniżka i też jedzie 3 godziny.



także masz opcje, albo jedziesz 30 minut krócej i masz w portfelu 120 złotych mniej. Albo jedziesz 30 minut dłużej i zaoszczędzasz 90 pln-ów(!)



tylko nie wiem ile kosztuje ten pociąg:




RegionalExpress

odj
przyj 08:25
11:25




jakbyś wiedział daj znać.

dzięki wielkie.

pchelas 14.07.2010 14:01

Szukam forum/strony skąd będę mógł ściągnąć jutrzejszy meczyk Wisły co by się troszkę po-emocjonować.
Jakieś propozycje?

crazykaro 14.07.2010 14:12

W jakim sensie "ściągnąć"?

pchelas 14.07.2010 14:25

w sensie pobrać na komputer, zapisać na dysku tudzież zassać..
Pracuję do 21 i chciałbym oglądnąć z poślizgiem ale w całości.

Tylko_Wisła! 14.07.2010 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 934291)
w sensie pobrać na komputer, zapisać na dysku tudzież zassać..
Pracuję do 21 i chciałbym oglądnąć z poślizgiem ale w całości.

mecz powinień pojawić sie na allgoals.pl

Marcinnno 14.07.2010 17:56

mam głupie pytanie. Chciałbym zapisać się do klubu piłkarskiego aby pograć, nie wiecie moze jak to wygląda w klubach a- klasowych czy biorą wszystkich ?

Tylko_Wisła! 14.07.2010 17:57

Psuje Wam się youtube ?...

murray 14.07.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 934418)
Psuje Wam się youtube ?...

Tak, dzisiaj działa jak sinusoida. Pewnie robią jakiś porządek.

kms 14.07.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 934417)
mam głupie pytanie. Chciałbym zapisać się do klubu piłkarskiego aby pograć, nie wiecie moze jak to wygląda w klubach a- klasowych czy biorą wszystkich ?

Zalezy od klubu, biora kazdego ale jak jest sensowny trener to pewnie musisz potrenowac zeby sie przebic :D

Byku 14.07.2010 20:50

Jest jakas kafejka internetowa w okolicach Lea, Królewskiej i okolicach?

trial 15.07.2010 07:42

Jest mecz Ruchu w telewizji?

Ofsajd 15.07.2010 08:31

nie.........

TSW Fanatyk 15.07.2010 10:54

w którym miejscu w Galerii Kazimierz jest punkt mBanku tzw mkiosk?

tomo 15.07.2010 11:56

Ma ktoś imienne tablice rejestracyjne w aucie ? Chodzi mi w sumie o kwestię od strony formalnej. Czyli jeśli pójdę zarejestrować w tym przypadku motocykl to co dostanę od razu ? w przypadku normalnych blach jak pamiętam dostaje się miękki dowód z waznością miesięczną i 2 blachy. Jak jest w przypadku imiennych tablic ?

Kuba_WD 15.07.2010 11:59

Na jakim kanale będzie dzisiejszy mecz Wisły? nie mogę znaleźć nigdzie informacji

Syn Kangura z 1984 15.07.2010 12:01

Na Polsacie...

QBAS 15.07.2010 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 934822)
w którym miejscu w Galerii Kazimierz jest punkt mBanku tzw mkiosk?

koło empiku i coffe heaven - parter

Prezydentowa 15.07.2010 15:43

Pytanie mam takie:

Zakupiłam sobie nowego laptopa z Windowsem 7. Jako, że jestem wytrwałym wyznawcą XP to sobie przeinstalowałam. Wszystko działa pięknie i szybko poza jedną rzeczą. Każde przewijanie lub przesuwanie okna jest strasznie powolne. Tzn zero płynności, okno przesuwa się jakby klatka po klatce. To samo przy przewijaniu. Co może być przyczyną?

Dodam, że laptop to Lenovo G560

snyrting 15.07.2010 15:57

Najprawdopodobniej nie masz zainstalowanych sterowników do karty graficznej. Ściągnij je sobie, zrestartuj kompa i będzie chodzić płynnie.

Prezydentowa 15.07.2010 16:14

A no to może być problem. Mam GeForce 310M. Nie wiem czy do tej karty są sterowniki pod XP. Jakieś sposoby?

snyrting 15.07.2010 16:28

W googlach poszukałem, chyba będzie ciężko.

Masz pretekst, żeby spróbować win7. Ze swojej strony naprawdę mogę polecić ten OS. Długo używałem XP, nasłuchałem się złych opinii o Viscie i też sceptycznie podchodziłem do siódemki. Jak się okazało było naprawdę warto.

Prezydentowa 15.07.2010 16:36

Znalazłam coś, co może działać. Się zobaczy. W każdym razie W7 na wizus jest podobna do Visty. Bardzo mi nie leży. Ale jeśli trzeba będzie, to może się przekonam

MatMario 15.07.2010 16:55

Ja znalazłem to http://gram24.pl/f267/nvidia-geforce...-a-274903.html ale nie jestem tam zarejestrowany :) więc linku nie widzę.

Na stronach nvidia piszą że nie ma. Może jednak jest :) Ale 7 nie jest taka zła, ja używam visty i po dłuższym używaniu nie ma z nią problemów, a poza tym od czego jest google jak się czegoś nie wie.

Ploughmanson 15.07.2010 17:16

Jest gdzieś w Krakowie punkt w którym można drukować dokumenty (doc, pdf) np. z pendrive'a??
Czy można to załatwić w zwykłym punkcie ksero??

QBAS 15.07.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ploughmanson (Post 935121)
Jest gdzieś w Krakowie punkt w którym można drukować dokumenty (doc, pdf) np. z pendrive'a??
Czy można to załatwić w zwykłym punkcie ksero??

Załatwisz to w (prawie) każdym punkcie ksero


Prezydentowa, od kilku miesięcy używam Windows 7 i muszę przyznać, że jestem z tego na prawdę zadowolony. A też nasłuchałem się i widziałem jak Vista zamula. Wizualnie są to bardzo podobne (prawie identyczne) systemy, ale jakościowo to niebo, a ziemia. Zatem wg mnie nie masz się czego obawiać i możesz powoli myśleć o wejściu w erę najnowszych systemów operacyjnych :)

LanceTS 15.07.2010 18:42

Opona mi sie przebiła w rowerze. Ile tak mniej wiecej możę kosztować nowa? 30zł, wiecej?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl