![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ich działania to obraza i znieważenie krakowskiego podatnika. |
Cytat:
|
No, właśnie tutaj może być problem. Bo telebimy to też osprzęt do wyświetlania obrazu - według umowy ma zostać on umieszczony już w docelowym pomieszczeniu na trybunie zachodniej (kable od telebimów też trzeba tam doprowadzić), a jak to wykonawca ma zrobić, skoro pomieszczenie niegotowe?
|
I po czacie z prezydentem. Czat lipny jak barszcz. Zadałem dwa pytania, jedno o istotną rzecz związaną z tramwajami, drugie o halę i żadne nie przeszło przez moderację. Przepchnięto natomiast pytanie: "Kiedy był pan w kinie ostatnio?". Paranoja.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gotowa może i będzie pierwsza, tylko pytanie kiedy będzie gotowa i kiedy przejdzie odbiory. Dopóki nie uruchomią klimatyzacji, dopóty pomieszczenie nie będzie gotowe i nie przejdzie odbiorów. Ciekawe jak będzie z kwestiami zasilania i systemów przeciwpożarowych. Chociaż na tej budowie pewnie wszystko uda się "załatwić" i nawet w niegotowym pomieszczeniu odpalą jakoś systemy telebimów.
Co do zachodniej - ja się będę upierał, że zostanie ona oddana najwcześniej w maju, razem z północną. Tam jeszcze ciągle jest masa pracy przy samej wykończeniówce, a gdzie jeszcze rozruchy urządzeń, instalacje IT, odbiory tego wszystkiego. O ile odbiory pewnie znowu uda się oszukać, o tyle pracy jest jeszcze masa, zwłaszcza w podziemiu. |
Czyli jak to będzie z dopingiem? może się ktoś orientuje
bo skoro nie będzie "C" otwarte to młyn zostanie na "G" i kibice którzy będą chcieli kupić karnet żeby być na młynie kupią na "G". a w połowie rundy doping przeniesie się na "C" czy zostanie do końca na "G"? |
Dopóki gotowa nie będzie trybuna północna, to młyn zostanie na południowej. Wisła dalej nie będzie wpuszczać kibiców gości.
|
To wiem, tylko jak oddadzą północną to młyn się tam przeniesie czy zostanie do końca sezonu na południowej?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jutro prezentacja "Strefy Kibica" pod D :)
|
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia.
Szkoda, że gotowy nie jest nowy Wiślacki Świat i Muzeum Wisły. Mam nadzieję, że gotowe będą przynajmniej przed następnym sezonem. W informacji o nowych KK nie ma nic o płatnościach w kioskach, czyli najprawdopodobniej w tym temacie nic się nie zmieniło. Ciekaw jestem czy po zakończeniu budowy Wisła się za to weźmie, bo to, że miasto tych kiosków nie wybuduje jest pewne, a trochę nie przystoi aby na nowoczesnym stadionie nie było cywilizowanych kiosków, tylko ta prowizorka, która jest obecnie. Dobrze, że coś się dzieje, ta strefa kibica to ciekawy pomysł - bilety można będzie kupić czekając pod dachem, a nie stojąc na zewnątrz przy okienku. Muzeum Wisły, nowy sklep klubowy i kioski gastronomiczne - to ciągle do zrobienia, trzy bardzo ważne z punktu wizerunkowego i też businessowego elementy. Co do nowych Kart Kibica - one są piękne. Proste, czytelne, estetyczne. Nie ma na nich nic zbędnego, niczego też im nie brakuje. |
Brakuje jej i to bardzo funkcji płatniczej!
|
Wiesz, ta funkcja nie jest potrzebna na razie - kioski i tak nie są gotowe, nie ma systemu płatności bezgotówkowych. Karta na pewno zawiera opcję płatności, która zostanie aktywowana po ewentualnym wykonaniu i uruchomieniu kiosków. To co jest obecnie to wyłącznie prowizorka.
|
Czy wiadomo coś na temat rozmów w kwestii operatora stadionu? Temat ten choć bardzo ważny w ogóle nie jest ostatnio na tapecie!
|
Jutro w Dzienniku Polskim ma być temat o stadionie, widziałem tylko nagłówek na pierwszej stronie z tytułem że opóżnienie może potrwać nawet rok.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale co z tego, pewnie jak wiele innych, ten bedzie tylko informacyjny... Powinien ktos wreszcie, a najlepiej wszystkie krakowskie gazety wywalic artykul na pierwszej stronie o marnotrawienie publicznych pieniedzy (fakt ze wydaje sie takie sumu i cos nie jest oddane na czas, to jest marnotrawienie) i zjechac po kolei wszystkich ktorzy powinni byc odpowiedzialni i zrobic wielkie halooooo |
Cytat:
|
Cytat:
Co do opóźnienia - rok minie 16 czerwca. Do tego czasu stadion powinien być gotowy w całości, raczej scenariusz, że będzie gotowy dopiero za rok od dzisiaj się nie sprawdzi. |
Doczytałem się właśnie że na stadionie nie będzie systemu oddymiania i pozostaje nam przez to tylko catering...
|
Tyle że oddymianie nie ma nic do serwowania posiłków.
Oddymiania robi się na klatkach schodowych czy garażach. Może im chodzilo o wentylację bądź przewody spalinowe kotłów (ale gazu chyba nie ma na obiekcie ale pewny nie jestem) ale napewno nie o oddymianie. |
Cytat:
|
Obecnie brakuje przede wszystkim samych kiosków. Ściany i podłogi muszą być powierzchniami zmywalnymi oraz tłuszczo-kwaso odpornymi, krótko mówiąc trzeba je wyłożyć płytkami. W tych dziurach pod kioski podciągnięte są wszystkie instalacje - woda, prąd, odpływy, ale również wentylacja i instalacje CO2.
Trzeba położyć płytki, postawić ladę, zamontować roletę przeciwpożarową, zakupić cały osprzęt kiosków - kuchenki, zmywarki, okapy, kasy itd. Lista wyposażenia jest bardzo długa, jak to będzie wyglądać na SN możecie zobaczyć tutaj: http://www.speedyshare.com/files/266...10_12_2008.pdf W Gdańsku i Wrocławiu będzie bardzo podobnie. Tutaj nie trzeba gazu, dzisiaj wszystko przygotowuje się w urządzeniach elektrycznych. |
Cytat:
|
Cytat:
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...-wisly,1592186 |
"Nie zanosi się również na poprawę komfortu oglądania meczów. Stadion Wisły nadal nie jest przygotowany do serwowania gotowanych posiłków, przyrządzanych na miejscu. Na obiekcie nie ma bowiem systemu oddymiania."
Obiekt za 500 baniek na którym można sprzedawać precle. Brawo Jacku. |
Cytat:
|
Przez wprowadzenie tych zasad bezpieczeństwa to chyba teraz nie przejdzie... chociaż miejmy nadzieję że jednak tak ;P
|
Cytat:
|
Zobacz swoją Strefę Kibica!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...strefe_kibica/ według mnie mało kibicowskie... piłkarze i piłkarze.. żadnych plakatów / bannerów i obrazów z kibicami, oprawami .. bez klimatu. Ale jest to do poprawy. Wyposażenie / sprzęt rzeczywiście - klasa światowa. |
jako pierwszy KIKS.tv prezentuje jak będzie wyglądać STREFA KIBICA na stadionie Wisły:
http://kiks.tv/2011/02/bez-komentarz...-wisly-krakow/ |
Świetna, po prostu klasa. Obawiałem się, iż wyjdzie kicz, a wyszło to naprawdę świetnie. Z pełnym optymizmem oczekuję muzeum i sklepu klubowego.
Zrobienie tej strefy to był na pewno spory wysiłek finansowy, jak widać jak Wisła chce, to potrafi. Może i kioski się na następny sezon pojawią. |
Ło Chrystusie! Cywilizacja!
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Rzeczywiście urządzenie i wyposażenie tego miejsca musiało sporo kosztować ale efekt jest zajebisty. Jeśli sklep i muzeum będą na podobnym poziomie to wielki szacun dla Basałaja i spółki. |
I bileciki będzie można kupować w ciepłym pomieszczeniu.. cóż idziemy powolutku ku cywilizacji
|
Wiesz, raczej przewyższamy konkurencję. Na Cracovii kasy są na zewnątrz, na Legii to samo. U nas mr. Obtułowicz i ZIKIT zapomnieli o kasach, ale Wisła przechytrzyła ich -zrobiła zajebiste kasy wewnątrz.
|
Byłem, sam widziałem i muszę powiedzieć że jest ładnie i schludnie ale jakoś tak miejscami pusto. Szczególnie mam na myśli tę część na piętrze od ulicy Reymonta, gdzie nie ma zupełnie nic... Wie ktoś czy coś tam będzie coś innego, może muzeum? (choć na muzeum to chyba trochę za mało miejsca)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl