![]() |
Orientuje się ktoś, czy są jeszcze w OBI baseny intex (te z reklamy, podaj po 300 zl). Szukałem na ich stronie i nic tam nie ma... więc jakby ktoś coś wiedział to proszę napisać:)
|
Złapie busa do Suchej Beskidzkiej z Ogrodowej?
|
http://www.mercbus.pl/pl/Krakow-Sulkowice-Zawoja.pdf
z tego wynika że przenieśli się na Dworzec z Ogrodowej,a nie wiem czy jeździ coś innego z busów z Krakowa do Suchej oprócz tej firmy.PKS na pewno są ale z R.D.A. |
Cytat:
|
Pytanie do kolegów z WROCŁAWIA :) 21 lipca, tj. środa ląduję przed 21 na lotnisku. Czy o tej porze dam radę się dostać na Bielany celem złapania stopa w stronę Krakowa/Rzeszowa? Albo może ktoś będzie się wybierał w trasę i może mnie zabrać, do benzyny oczywiście się dorzucę, palącemu mogę zaoferować parę paczek papierosów :)
edit: labtec, dziękuję. Oczywiście nie miałem na myśli piechoty, ale nie wyraziłem się jasno :) to mam nadzieję tylko, że zdążę między tymi autobusami wstąpić do sklepu i uzupełnić prowiant , bo droga długa a siedzieć całą noc na dworcu, żeby wsiąść rano w autobus to bez sensu ;D |
Cytat:
|
Wałkowaliście to pewnie sto razy, ale czy jak chcę kupić koledze wejściówkę (np. na Szawle) to czy muszę mieć jakieś inne ich dane niż PESEL? Czy przy zakupie wejściówki dla mnie muszę okazać dowód tożsamości? Od paru lat konsekwentnie kupuję karnety i już zapomniałem zasad sprzedaży normalnych wejściówek :lol:
Cytat:
|
Cytat:
Lepiej spod lotniska wsiądź w Autobus linii 406 kursuje do Dworca Głównego PKP i Centralnego PKS w dni powszednie co 20-30 minut a w dni wolne i świąteczne co 40 minut. a z Dworca PKP masz darmowe autobusy na bielany wrocławskie :) http://www.airport.wroclaw.pl/dojazd.php =========== przy okazji bardzo ważne pytanie, podczas ostatniego odkurzania pokoju eksplodował mi odkurzacz...no niby nic, przepalił się i jebnął - zdarza się. Ale w momencie odkurzania włączony był komputer stacjonarny. No i teraz włącza się komputer nomrlanie...ale nic się na monitorze nie pojawia. Monitor włączony - bo świeci się dioda, ale nie ma obrazu. Co się spierniczyło, albo inaczej - co i za ile mam kupić i u kogo żeby spowrotem działał pc ? |
Wybiera się ktoś z Was na Rajd Krakowski 17 lipca? a jeżeli tak to które miejsca polecacie do obejrzenia tego rajdu?Muszę przyznać że oba odcinki są mi obce dlatego proszę o radę.
|
orientuje się ktoś które busy z Krakowa do Kalwarii albo Wadowic jadą przez Przytkowice? jeśli tak to skąd jadą i jak często ?
|
Cytat:
jeśli kupujesz bilet na mecz w Szawle to musisz mieć dowód osobisty bądź paszport(zależy z czym się kolega jak i Ty wybierasz bo potrzebny jest numer tego dokumentu). Normalnie wystarczy imię,nazwisko,pesel |
Dziękuję pięknie, chodzi mi o mecz domowy.
|
mam parę postów (4) do przetłumaczenia z angielskiego jakby ktoś mógł pomóc proszę o priv tekst krótki.
|
Co się dzieje z "Fanatykiem" (internetowym, że tak powiem). Klikam na głównej stronie TWSD na "Sklep kibica" i zamiast jak kiedyś "Fanatyka" i jego oferty wyskakują mi te pierdoły związane z "home.pl".
Mam coś kliknąć gdzieś czy jak? o.O *Tylko_Wisła!*- niee, ale dzięki za starania ;) |
Cytat:
http://www.tswisla.pl/fanatyk/ o to chodzi ? |
O co chodzi z tym "POZnan*" ma to jakies znaczenie ? przeslanie ? ukryta tresc?
Zastanawiam sie i nic mi do łba nei przychodzi |
http://www.epoznan.pl/news_sys/photo/13293_news.jpg
Powiększenie trzech pierwszych liter odwołuje się do indywidualnego i uniwersalnego skrótu miasta, który funkcjonuje na całym świecie - znany między innymi z lotniska Ławica. Użycie w przypisie terminu "know-how" jest według urzędników wskazaniem głównej cechy określającej miasto i jego mieszkańców. Według Ryszarda Grobelnego, termin ten, określający szczegółową wiedzę i umiejętności, które pozwalają na wykonanie czegoś w najbardziej profesjonalny i skuteczny sposób najlepiej odzwierciedlają charakter mieszkańców Poznania. Miasto wyda w tym roku na promocję 25 milionów złotych Wystarczyło wygooglować. |
Mam pytanie odnośnie numerów na koszulkach . Dawniej przyznawano je w zależności od pozycji na boisku ,np bramkarz -1 , prawy obrońca -2 itd. ,a czy piłkarzom rezerwowym (np. rezerwowy środkowy obrońca )też przyznawano jakieś konkretne numer tak jak w przypadku numerów od 1do 11 czy już była pełna dowolność od 12 wzwyż??
|
gdzie w Krakowie jest dobra firma zajmująca się drukiem wielkoformatowym? Chciałbym sobie zrobić kilka plakatów.
|
Jak to jest teraz z roamingiem w Unii Europejskiej?
Kumpel wyjechał do Niemiec (jest w Plusie), wysyłając smsy z Polski (ja w erze) płacę normalne stawki? |
Cytat:
bodaj o1 lipca ? czy 1 sierpnia stawki za minutę połączenia nie mogą być wyższe niż bodaj 0.49 euro centa - czyli kolo 2 złotych, więc nadal drogo. Co do smsów to nie słyszałem, żeby potaniały . Ty - będąc w Polsce i wysyłając do niego smsy płacisz normalnie, ale on jako że jest za granicą i wysyła do Ciebie to płaci. http://www.plus.pl/oferta_indywidual...oaming/oplaty/ |
nie w serwisach nie sprawdzają takich rzeczy.
|
Czy kojarzy ktoś firmę w Krakowie, robiącą podobne naklejki na ścianę: http://www.ultra-factory.pl/naklejki.php ?
I gdzie polecacie druk vlepek w Krakowie. |
Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. edit: ale do tego trzeba doliczyc około 1500zł na przerejestrowanie. Maciejj wielkie dzieki! :) a może jakieś oferty? :) albo samochód godny polecenia? Najlepiej 4/5 drzwi i "mały" edit2: crazykaro cenna uwaga, wielkie dzięki :) a czy to prawda że jakoś po światłach można sprwadzić czy nie był zalany? Że jest w nich piasek czy coś? |
Cytat:
a nie zalany to trza sprawdzić: data ostatniego miejsca zarejestrowania go czy jest w nim czysto na błysk jak pachnie wewnątrz a jak wygląda pod maską po otwarciu - jesli wszytsko wyglada na dopiero co umyte to mozna mieć juz 100% pewność ze byl topielcem |
Cytat:
Jeśli koleś jest uczciwy to się zgodzi a jeśli nie to znaczy że coś kręci |
Cytat:
|
Ale pomysł dobry :D
|
Potrzebuje klucz aktywacyjny do Microsoft Office Enterprise 2007...Ja się w ogóle na tym nie znam:/ Takie cuś mi wyskoczyło.Jak Ktoś coś poradzi to bym była bardzo wdzięczna :)
|
http://www.cscenter.pl/archiwum/1498...07_klucze.html
tam masz, spróbuj |
Czy wpłatomatem mogę wpłacić pieniądze na konto dbnet? Jeśli tak to czy pobierane są jakieś prowizje?
|
Mając dowod osobisty tymczasowy lecąc do Francji samolotem na lotnisku tam moge mieć jakieś problemy czy nie ?? pilne
|
Mam pytanie, musze zgrać koleżance całą liste seriali akurat znalazłem plik gdzie w jednym mam wszystkie sezony, warzą one w sumie kolo 11,2GB, chciałbym je zgrać na płytke a jak się domyślam płytka tyle nie ma więc co mam zrobić?:)
Można to jakoś spakować i będzie mniej warzyć? |
Szukam czasopisma poświęconego tylko bądź w dużej mierze lidze polskiej. Najlepiej tygodnik. Co byście polecili?
|
na jakie konto przelac kase za indeks i legitymacje w przypadku krakowiskiego awf?
jakie dane sa wymagane? |
Cytat:
|
Mam pytanie jaka nuta leci w tle reklamy pewnego napoju z Rooneyem i jego klonem w roli głównej
|
Hej,
orientuje się ktoś ile kosztuje bilet na pociąg relacji Kraków - Warszawa ? chodzi o te pociągi kursujace w granicach 2,5 h. pzdr |
Cytat:
Proszę: Merv & Merla Watson - The? Singing of Birds |
Cytat:
express inter city - 118 złotych 2 klasa. I UWAGA ! nie ma zniżek na tego typu pociągi. ale kursuje też 3 godzinny osobowy pociąg za 33 złote + 37 % zniżki ! jest równiez interregio za 40 złotych + zniżka i też jedzie 3 godziny. także masz opcje, albo jedziesz 30 minut krócej i masz w portfelu 120 złotych mniej. Albo jedziesz 30 minut dłużej i zaoszczędzasz 90 pln-ów(!) tylko nie wiem ile kosztuje ten pociąg: RegionalExpress odj przyj 08:25 11:25 jakbyś wiedział daj znać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl