Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

PiotrG 22.07.2010 11:08

Asfaltu jest 4m od każdej trybuny, więc zostaje jeszcze 13m murawy na rozgrzewkę dla piłkarzy. Spokojnie z tym nie będzie problemu.

PiotrG 22.07.2010 11:12

Cytat:

A nie wiesz może, czy Reymana jest już otwarta dla pieszych? Można się tam przejść i popodziwiać trybunę?
Ponoć można, ktoś tutaj pisał, że przeszedł się i nawet zajrzał do środka.

Abstrakcja 22.07.2010 11:13

Jestem ciekawy jednej rzeczy. Jakie zamontują bandy reklamowe czy beda to LEDy(tak jak na stadionie legii czy lecha) czy tak jak to było zawsze. Wiem możecie gadać że to drobnostki ale jednak interesujące.

PiotrG 22.07.2010 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Abstrakcja (Post 941002)
Jestem ciekawy jednej rzeczy. Jakie zamontują bandy reklamowe czy beda to LEDy(tak jak na stadionie legii czy lecha) czy tak jak to było zawsze. Wiem możecie gadać że to drobnostki ale jednak interesujące.

Zwykłe, raczej miasto nie zamówiło band LED, skoro nawet telebimów nie będzie.
Koszt tych LED'ów to około 2mln PLN, Wisła tyle nie wyłoży, a miasto ma to gdzieś.

Abstrakcja 22.07.2010 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 940994)
PiotrG, jemu chyba chodziło o teren dookoła boiska, a nie stadionu. Mam takie wrażenie. A nie wiesz może, czy Reymana jest już otwarta dla pieszych? Można się tam przejść i popodziwiać trybunę?

2 dni temu była zamknięta jeszcze wylewali asfalt także wątpię.

Czarny 22.07.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Abstrakcja (Post 941007)
2 dni temu była zamknięta jeszcze wylewali asfalt także wątpię.

Eee już w weekend ludzie chodzili Reymana pomimo tego, że ulica nie była wykończona.

Cichy 22.07.2010 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 941006)
Zwykłe, raczej miasto nie zamówiło band LED, skoro nawet telebimów nie będzie.
Koszt tych LED'ów to około 2mln PLN, Wisła tyle nie wyłoży, a miasto ma to gdzieś.

Obiło mi się o uszy, że właścicielami takich bannerów są zewnętrzne firmy, które użyczają ich w zamian za określony procent czasu na własne reklamy.

Ktoś to chyba pisał na forum przy okazji zamieszania z reklamowaniem się BetClicka na Amice ale mogę się mylić.

PiotrG 22.07.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cichy (Post 941024)
Obiło mi się o uszy, że właścicielami takich bannerów są zewnętrzne firmy, które użyczają ich w zamian za określony procent czasu na własne reklamy.

Ktoś to chyba pisał na forum przy okazji zamieszania z reklamowaniem się BetClicka na Amice ale mogę się mylić.

No tak, w Polsce zazwyczaj te LEDy wypożyczano, jednak sytuacja się zmienia. Lech ma od jakiegoś czasu własne LEDy, teraz mieć będzie je też Legia. Później kolejno Lechia i Śląsk Wrocław.

crazykaro 22.07.2010 12:12

U nas też w końcu zakupią bo wynajmowanie to oddawanie kasy producentowi za nic. To nie jest kwestia miasta tylko operatora. To operator sobie kupuje to co będzie na obiekcie potrzebował. Operator kupuje operator zarabia. Takie banery świetlne zwróciłyby się pewnie w ciągu roku, biorąc pod uwagę to ile można wyświetlić podczas jednego meczu.

PiotrG 22.07.2010 12:40

Cytat:

To nie jest kwestia miasta tylko operatora. To operator sobie kupuje to co będzie na obiekcie potrzebował. Operator kupuje operator zarabia. Takie banery świetlne zwróciłyby się pewnie w ciągu roku, biorąc pod uwagę to ile można wyświetlić podczas jednego meczu.
Wisła w życiu nie da 2mln za bandy...
Nie wiem jak jest z bandami Lecha, ale w Warszawie, Gdańsku oraz Wrocławiu bandy zakupują inwestorzy, podobnie jak wyposażyli kioski gastronomiczne i zakupili telebimy.
Sprawę z bandami da się jeszcze zrozumieć (no chyba, że miasto zakupi takie dla Cracovii, wtedy się wkurzę), ale spychanie telebimów i kiosków na operatora to już jest obłęd.

crazykaro 22.07.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 941097)
Wisła w życiu nie da 2mln za bandy...
Nie wiem jak jest z bandami Lecha, ale w Warszawie, Gdańsku oraz Wrocławiu bandy zakupują inwestorzy, podobnie jak wyposażyli kioski gastronomiczne i zakupili telebimy.
Sprawę z bandami da się jeszcze zrozumieć (no chyba, że miasto zakupi takie dla Cracovii, wtedy się wkurzę), ale spychanie telebimów i kiosków na operatora to już jest obłęd.

A co za problem wziąć w leasing. Same się będą spłacały. Bo chyba nikt nie wierzy w to że miasto je kupi skoro nie chcą kupic telebimu. Oczywiście trzeba sledizć co będzie po drugiej stronie błoń ale ta ich rozwijana scena to będzie z kasy operatora stadionu. Szkoda że interpelacja się przedłuża bo jest tam kilka niewygodnych pytań odnośnie tego co słychać u pasiastych

pawelwislak 22.07.2010 13:31

A mi się wydaje ale mogę się mylić że mamy własne LED bandy tak mi się wydawało że przy europejskich pucharach zawsze były wystawiane nasze LED a na lidze był tekst że nie ma takiej potrzeby i były zwykłe... Oczywiście nie mówię że tak jest ale kiedyś mi się tak obiło o uszy...

PiotrG 22.07.2010 13:33

Cytat:

Szkoda że interpelacja się przedłuża bo jest tam kilka niewygodnych pytań odnośnie tego co słychać u pasiastych
Oby im tylko nie przyszło do głowy aby kłamać. ZIKITowi kłamanie idzie bardzo sprawnie od dłuższego czasu, ale tutaj się chyba nie odważą (w końcu to oni odpowiadają na pytania, Majchrowski tylko podpisuje)

WILU TS 22.07.2010 13:34

Faktycznie takie bandy LEDowe były,chociażby na meczu z Realem,ale to czasy TVNu i tylko na jeden mecz wyporzyczali żeby więcej reklam w trakcie meczu mogło się pomieścic

PiotrG 22.07.2010 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 941152)
A mi się wydaje ale mogę się mylić że mamy własne LED bandy tak mi się wydawało że przy europejskich pucharach zawsze były wystawiane nasze LED a na lidze był tekst że nie ma takiej potrzeby i były zwykłe... Oczywiście nie mówię że tak jest ale kiedyś mi się tak obiło o uszy...

One były wypożyczane, Wisła nie ma LEDowych band na własność.

radek2323 22.07.2010 15:40

murawa na Reymonta w coraz lepszym stanie !!! a tylu "ogrodników " pisalo ze trzeba nowa bo z tej juz nic nie bedzie

SpoXsteR 22.07.2010 15:45

trzeba bylo.. bo ja wlasnie wymieniali (w zoltych miejscach..)

http://tsw.com.pl/upload/gallery/h8HZjX3RLn.jpg

rav 22.07.2010 16:06

Wczoraj przenosili zielone skrawki spoza pola gry na miejsce tych wypalonych w obrębie boiska.

radek2323 22.07.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 941316)
trzeba bylo.. bo ja wlasnie wymieniali (w zoltych miejscach..)

http://tsw.com.pl/upload/gallery/h8HZjX3RLn.jpg



Masz racje jednak byli i tacy co chcieli cala murawe wymieniac po 2 dniach ale najwazniejsze ze trawa wyglada poprostu lepiej

Kosa93 22.07.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 941157)
Faktycznie takie bandy LEDowe były,chociażby na meczu z Realem,ale to czasy TVNu i tylko na jeden mecz wyporzyczali żeby więcej reklam w trakcie meczu mogło się pomieścic

Bandy LEDowe w 2004? Chłopie :lol: Ja pamiętam jedynie, że były na Barcelonie, Spurs, Beitarze oraz w Pucharze UEFA 06/07

PiotrG 22.07.2010 16:14

Co do trawy - od weekendu zapowiadane jest ochłodzenie i deszcze, więc murawa z dnia na dzień powinna wyglądać lepiej. Za 2tyg nie powinno być żadnych żółtych plam.

saklak1906 22.07.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 941118)
A co za problem wziąć w leasing. Same się będą spłacały. Bo chyba nikt nie wierzy w to że miasto je kupi skoro nie chcą kupic telebimu. Oczywiście trzeba sledizć co będzie po drugiej stronie błoń ale ta ich rozwijana scena to będzie z kasy operatora stadionu. Szkoda że interpelacja się przedłuża bo jest tam kilka niewygodnych pytań odnośnie tego co słychać u pasiastych

Dokladnie, a jak nam miasto kupi to pewnie jakies badziewie bo bedzie tansze.

Ale zakladajac ze mecz na R22 jest co dwa tygodnie to lepiej wypozyczyc niz kupowac, zakladajac ze nie odpadamy co roku w przedbiegach LM i LE to lepiej kupic wlasne

WILU TS 22.07.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kosa93 (Post 941342)
Bandy LEDowe w 2004? Chłopie :lol: Ja pamiętam jedynie, że były na Barcelonie, Spurs, Beitarze oraz w Pucharze UEFA 06/07

Już nie łap za słówka,chodziło mi o elektroniczne.

PiotrG 22.07.2010 16:37

http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163

Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j! :lol:
Ale w ten listopad to nie wierzę...

Gwiaździsty 22.07.2010 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 941368)
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163

Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j! :lol:
Ale w ten listopad to nie wierzę...

Jeśli już to "W.........j na Kałuże !" bo tak gotowy jeszcze nam do hali wleźć.

mitmichael 22.07.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 941368)
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163

Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j! :lol:
Ale w ten listopad to nie wierzę...

Z takim prezydentem to ja nie wroze dla nas nic dobrego. Dla dobra Wislakow pan prezydent najlepiej niech sie poda do dymisji o ile w ogole moze takie cos zrobic - KATASTROFA.

PiotrG 22.07.2010 18:33

Wreszcie ktoś w TV powiedział głośno prawdę na temat tego stadionu. Brawo dla tego Pana, którego nazwiska zapomniałem.

Edit: dzięki.

rafalek 22.07.2010 18:33

To był dziennikarz Interii - Michał Białoński

emailowiec 22.07.2010 18:39

A może ktoś przytoczyć co mniej więcej ów pan powiedział?

PiotrG 22.07.2010 18:44

^^
Najpierw pojechał po cenie stadionu, że za taką kasę można było wybudować kompletny świetny stadion, później po wypowiedziach ZIKITu, o tym, że "z klatkami schodowymi nie ma problemu" ostro odpowiedział, iż problem jest, wydano 510mln a trzeba dołożyć kolejnych 60mln, później o niepoważnym podejściu miasta do budowy.
Z grubej rury pojechał, wydźwięk był bardzo negatywny.
Troszkę go przygotować i wysłać do interwencji Polsatu, a narobiłby szumu na cały kraj :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl