![]() |
Asfaltu jest 4m od każdej trybuny, więc zostaje jeszcze 13m murawy na rozgrzewkę dla piłkarzy. Spokojnie z tym nie będzie problemu.
|
Cytat:
|
Jestem ciekawy jednej rzeczy. Jakie zamontują bandy reklamowe czy beda to LEDy(tak jak na stadionie legii czy lecha) czy tak jak to było zawsze. Wiem możecie gadać że to drobnostki ale jednak interesujące.
|
Cytat:
Koszt tych LED'ów to około 2mln PLN, Wisła tyle nie wyłoży, a miasto ma to gdzieś. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ktoś to chyba pisał na forum przy okazji zamieszania z reklamowaniem się BetClicka na Amice ale mogę się mylić. |
Cytat:
|
U nas też w końcu zakupią bo wynajmowanie to oddawanie kasy producentowi za nic. To nie jest kwestia miasta tylko operatora. To operator sobie kupuje to co będzie na obiekcie potrzebował. Operator kupuje operator zarabia. Takie banery świetlne zwróciłyby się pewnie w ciągu roku, biorąc pod uwagę to ile można wyświetlić podczas jednego meczu.
|
Cytat:
Nie wiem jak jest z bandami Lecha, ale w Warszawie, Gdańsku oraz Wrocławiu bandy zakupują inwestorzy, podobnie jak wyposażyli kioski gastronomiczne i zakupili telebimy. Sprawę z bandami da się jeszcze zrozumieć (no chyba, że miasto zakupi takie dla Cracovii, wtedy się wkurzę), ale spychanie telebimów i kiosków na operatora to już jest obłęd. |
Cytat:
|
A mi się wydaje ale mogę się mylić że mamy własne LED bandy tak mi się wydawało że przy europejskich pucharach zawsze były wystawiane nasze LED a na lidze był tekst że nie ma takiej potrzeby i były zwykłe... Oczywiście nie mówię że tak jest ale kiedyś mi się tak obiło o uszy...
|
Cytat:
|
Faktycznie takie bandy LEDowe były,chociażby na meczu z Realem,ale to czasy TVNu i tylko na jeden mecz wyporzyczali żeby więcej reklam w trakcie meczu mogło się pomieścic
|
Cytat:
|
murawa na Reymonta w coraz lepszym stanie !!! a tylu "ogrodników " pisalo ze trzeba nowa bo z tej juz nic nie bedzie
|
trzeba bylo.. bo ja wlasnie wymieniali (w zoltych miejscach..)
http://tsw.com.pl/upload/gallery/h8HZjX3RLn.jpg |
Wczoraj przenosili zielone skrawki spoza pola gry na miejsce tych wypalonych w obrębie boiska.
|
Cytat:
Masz racje jednak byli i tacy co chcieli cala murawe wymieniac po 2 dniach ale najwazniejsze ze trawa wyglada poprostu lepiej |
Cytat:
|
Co do trawy - od weekendu zapowiadane jest ochłodzenie i deszcze, więc murawa z dnia na dzień powinna wyglądać lepiej. Za 2tyg nie powinno być żadnych żółtych plam.
|
Cytat:
Ale zakladajac ze mecz na R22 jest co dwa tygodnie to lepiej wypozyczyc niz kupowac, zakladajac ze nie odpadamy co roku w przedbiegach LM i LE to lepiej kupic wlasne |
Cytat:
|
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163
Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j! :lol: Ale w ten listopad to nie wierzę... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wreszcie ktoś w TV powiedział głośno prawdę na temat tego stadionu. Brawo dla tego Pana, którego nazwiska zapomniałem.
Edit: dzięki. |
To był dziennikarz Interii - Michał Białoński
|
A może ktoś przytoczyć co mniej więcej ów pan powiedział?
|
^^
Najpierw pojechał po cenie stadionu, że za taką kasę można było wybudować kompletny świetny stadion, później po wypowiedziach ZIKITu, o tym, że "z klatkami schodowymi nie ma problemu" ostro odpowiedział, iż problem jest, wydano 510mln a trzeba dołożyć kolejnych 60mln, później o niepoważnym podejściu miasta do budowy. Z grubej rury pojechał, wydźwięk był bardzo negatywny. Troszkę go przygotować i wysłać do interwencji Polsatu, a narobiłby szumu na cały kraj :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl