Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Charlie 08.04.2018 21:36

Tyle, że Marcelo w PSV i Hannoverze grał znacznie słabiej niż w Besiktasie i Lyonie ;)

xanti1906 09.04.2018 00:50

Barcelona już sprowadziła Minę, więc Marcelo raczej odpada :) Choć myślę, że realnie jego miejsce jest w solidnych europejskich zespołach, bardziej Lyon niż Atletico.

mitmichael 09.04.2018 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1498300)
Tyle, że Marcelo w PSV i Hannoverze grał znacznie słabiej niż w Besiktasie i Lyonie ;)

I pewnie dzieki tej slabej grze przeszedl do Besiktasu a teraz gra w Lyonie

wiesniak842 09.04.2018 08:11

Jakby nie bylo, w Besiktasie sie odbudowal wiec Charlie ma racje.

filoo 09.04.2018 09:13

Ej a Wisła dostaje grosiki za jego transfery jeszcze? czy już nie ?

S z c z e p a N 09.04.2018 18:09

https://twitter.com/oz11m/status/983...125261824?s=20

Haha :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Patryko 09.04.2018 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez S z c z e p a n (Post 1498391)

Krzysiowi udzieliła się atmosfera chwili.

s1mone 09.04.2018 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo
Ej a Wisła dostaje grosiki za jego transfery jeszcze? czy już nie ?

Oczywiście. Zawsze będzie. W myśl europejskich przepisów jest on częściowo naszym wychowankiem :) Pieniądze są dzielone między kluby, które są odpowiedzialne za ukształtowanie piłkarza bodajże w latach 16-21 (mogę się mylić co do dokładnych roczników). Marcelo w Wiśle się załapał na ten okres.

A co do Mąki to bez komentarza :D

/edit : sprawdziłem - są to szersze widełki : od 12 do 23 roku życia - 5% z kwoty transferu do podziału.

szczepans21 17.04.2018 13:23

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...sciu,13103332/

Trzymam kciuki za Alana Urygę i mam nadzieję że uda mu się znaleźć swoje miejsce w Wiśle, chyba szkoda że nie w krakowskiej.

Jagul 17.04.2018 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1498890)
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...sciu,13103332/

Trzymam kciuki za Alana Urygę i mam nadzieję że uda mu się znaleźć swoje miejsce w Wiśle, chyba szkoda że nie w krakowskiej.

Fakt, że styl w jakim go pożegnali był fatalny.
Nie zmienia to faktu, że sportowo to on się nie obronił. Około 100 meczów w Wiśle i ile dobrych? 5?
Myślę, że odejście mu wyszło na dobre.

szczepans21 17.04.2018 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1498891)
Fakt, że styl w jakim go pożegnali był fatalny.
Nie zmienia to faktu, że sportowo to on się nie obronił. Około 100 meczów w Wiśle i ile dobrych? 5?
Myślę, że odejście mu wyszło na dobre.

Zawsze szkoda wychowanka...

grzesiek632 17.04.2018 13:57

Też nie jest tak, że Uryga odszedł i zaczął grać dobrze. Pamiętam, że na początku gdy już się przebił do składu Płocka kilka meczów im zawalił totalnie.
Moim zdaniem dobra decyzja o rozstaniu z nim - niestety piłkarz z niego przeciętny.

funkykoval 18.04.2018 08:23

Alan w Wiśle będąc wychowankiem po prostu się spalał psychicznie, w Płocku gra na luzie....

szprotson 18.04.2018 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1498925)
Alan w Wiśle będąc wychowankiem po prostu się spalał psychicznie, w Płocku gra na luzie....

na dodatek na lewej flance.

Alan "woz z weglem" Uryga :D No szacunek dla trenerów z Płocka bo spodziewałem sie kariery w stylu naszego Gerrarda niedoszłego

Dariook 20.04.2018 18:43

Rysiek sobie radzi. 10 meczów. Noga ułożona naturalnie :D
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=QAxh0moiXPI

badyll1906 20.04.2018 19:06

Z tego skrótu wynika, że Rysiek tam gra w ataku :D

bridgeburner 21.04.2018 17:56

Nawet pomijając gole
To Alan jak sie okazuje potrafi nie tylko wybic sie w gore ale i przestal sie poruszac jak woz z weglem i ma nienajgorsze przyspieszenie
Czyli same ofermy zatrudnialismy ostatnio w kwestii przygotowania fizycznego

wislak2214 21.04.2018 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1499105)
Nawet pomijając gole
To Alan jak sie okazuje potrafi nie tylko wybic sie w gore ale i przestal sie poruszac jak woz z weglem i ma nienajgorsze przyspieszenie
Czyli same ofermy zatrudnialismy ostatnio w kwestii przygotowania fizycznego

Prawie sto meczów u nas zagrał. Miał czas na pokazanie umiejętności.Ile zagrał dobrych meczów? 5? dziękuję,dobranoc

bridgeburner 21.04.2018 18:18

Podejrzewam ze nawet nie 3
Tylko moze to nie jego wina, skoro jednak ktos go potrafil fizycznie wyprowadzic na pilkarza
Nie pisze przeciez, ze mial u nas zostac, sam sie spodziewalem ze skonczy obok Czekaja w Rozwoju
W optymistycznej wersji

Rustin 21.04.2018 19:01

Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.

brylant17 21.04.2018 19:06

Alan wracaj!!! a nie czekaj....

Hives4 21.04.2018 19:12

To już 3 bramka Alana, a u nas ani jednej przez ponad 100 spotkań :O

Ale przynajmniej zgodnie z życzeniami kibiców Wisła liczy się w walce o europejskie puchary! Szkoda tylko, że ta z Płocka :/

Dariook 21.04.2018 19:18

Pozostaje sie tylko cieszyc i trzymac kciuki. Skapnie nam przy transferze na zachód.

wiesniak842 21.04.2018 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499111)
Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.

Gdzie byla Wisla Plock dwa sezony temu? Gdzie trzy sezony temu? Gdzie sezon temu? Jeden sezon im wyszedl i tyle a wyciagasz wnioski jakby zamiatali ta lige od kilku lat. Jest Plock, byly zydki, Piast, Slask, Zaglebie. Taka kolej rzeczy, ze obecnie orpocz Lecha, Jagi i Legii ktos tam w tej czolowce jest. Przewaznie co sezon ktos inny. Fakt, szkoda, ze nie my ale gdzie tu jakis obraz nedzy i rozpaczy? Obraz nedzy i rozpaczy to by byl jakbysmy podzielili los tej wielkiej Wisly Plock z ostatnich, dajmy na to, pieciu sezonow.

Patryko 21.04.2018 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499111)
Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.

Mimo tego nadal jest słabym, surowym technicznie piłkarzem, który kiedyś może stać się solidnym, ligowym wyrobnikiem. Obejrzyj sobie nasz mecz z Płockiem i zobacz co z nim robił Carlitos - to samo będzie robił z nim każdy szybszy napastnik z jakąkolwiek techniką.

El'kabat 21.04.2018 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1499037)
Rysiek sobie radzi. 10 meczów. Noga ułożona naturalnie :D
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=QAxh0moiXPI

Brawo Rysiek, swój chłop :D Jedziesz tam z pingpongami

Rustin 21.04.2018 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1499117)
Gdzie byla Wisla Plock dwa sezony temu? Gdzie trzy sezony temu? Gdzie sezon temu? Jeden sezon im wyszedl i tyle a wyciagasz wnioski jakby zamiatali ta lige od kilku lat. Jest Plock, byly zydki, Piast, Slask, Zaglebie. Taka kolej rzeczy, ze obecnie orpocz Lecha, Jagi i Legii ktos tam w tej czolowce jest. Przewaznie co sezon ktos inny. Fakt, szkoda, ze nie my ale gdzie tu jakis obraz nedzy i rozpaczy? Obraz nedzy i rozpaczy to by byl jakbysmy podzielili los tej wielkiej Wisly Plock z ostatnich, dajmy na to, pieciu sezonow.

Widzę, że moje ostatnie zdanie nie poskutkowało, ale czytanie ze zrozumieniem to ogólnopolski problem więc luz. Pytasz gdzie był Płock dwa sezony temu, przepraszam bardzo a co my osiągnęliśmy przez ostatnie kilka sezonów żeby "wyśmiewać" taki Płock? Statystyki wrzuciłem bo wygląda to ciekawie, nie wyciągam żadnych wniosków na ich podstawie. Urydze u nas nie szło, trzy bramki nie czynią go nagle genialnym piłkarzem, tak samo jak uważam, że taki Boguski jest kompletnie bezproduktywny a mimo to taki piłkarz nadal często wychodzi w pierwszym składzie. Na koniec prośba, nie rozpoczynajmy przy tej okazji kolejnej dyskusji o Rafale, bo to do niczego nie prowadzi :cenzura:

wiesniak842 21.04.2018 21:51

Przepraszam bardzo. Piszesz jakies luzne smuty, pozniej jak ktos sie z nimi nie zgodzi to ma problem ze zrozumieniem. Problem ze zrozumieniem to moge miec czytajac Szekspira w oryginale a nie Ciebie.
Przywolujesz statystki Wisly bo wygladaja ciekawie i nie wyciagasz zadnych wnioskow na ich podstawie, po czym piszesz, cytuje : "obraz nedzy i rozpaczy". Do czego to sie ma niby odnosic ten obraz nedzy i rozpaczy? Naucz sie pisac z sensem bo widze, ze to ogolnopolski problem.

Rustin 21.04.2018 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1499126)
Przepraszam bardzo. Piszesz jakies luzne smuty, pozniej jak ktos sie z nimi nie zgodzi to ma problem ze zrozumieniem. Problem ze zrozumieniem to moge miec czytajac Szekspira w oryginale a nie Ciebie.
Przywolujesz statystki Wisly bo wygladaja ciekawie i nie wyciagasz zadnych wnioskow na ich podstawie, po czym piszesz, cytuje : "obraz nedzy i rozpaczy". Do czego to sie ma niby odnosic ten obraz nedzy i rozpaczy? Naucz sie pisac z sensem bo widze, ze to ogolnopolski problem.

Skoro nie chcesz się zgadzać z faktami, statystykami ogólnodostępnymi to już nie mój problem. Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym. Wniosek był przynajmniej jeden - wyśmiewany Alan ma lepsze liczby niż choćby Boguski, którego podobno zawsze liczby broniły. Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo do niczego nie prowadzi a nie chce mi się już Ci odpisywać.

wislak2214 21.04.2018 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499129)
Skoro nie chcesz się zgadzać z faktami, statystykami ogólnodostępnymi to już nie mój problem. Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym. Wniosek był przynajmniej jeden - wyśmiewany Alan ma lepsze liczby niż choćby Boguski, którego podobno zawsze liczby broniły. Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo do niczego nie prowadzi a nie chce mi się już Ci odpisywać.

Ma lepsze liczby bo strzelił w ostatnich dwóch meczach po bramce i kiedyś tam jeszcze jedną. No jak możemy wyśmiewać Alana;d Ale, że w około 90 meczach grał padake to kij z tym:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl