![]() |
lepsze kucie betonu, niż za niski sufit :D trzeba znales jakies pozytywy.
|
Cytat:
|
siema czy w meczu z Ruchem beda wpuszczani kibice gosci??
|
Nie nastawiałbym się na to.
|
szkoda
w nastepnym sezonie sie pojawimy |
Mam nadzieję, że chociaż na amicę się wyrobią z sektorem gości, bo już derbów "bez pasiastych dam" sobie nie wyobrażam. W dodatku będą to ostatnie derby na długie lata, więc miło by było zakończyć te przygody tradycyjnym spuszczeniem wpier....lu trzema bramkami w obecności przyjezdnych rzecz jasna, bo wtedy tylko to ma sens:)
Ale prawda taka, że z dotrzymaniem terminów na tej budowie, to jakaś paranoja jest. A fajne mecze przepadną na wiosnę pewnie bo i Ruch i Widzew bez przyjezdnych, a pieron wie co dalej. Bez kibiców gości to nie to samo i chyba nikomu nie trzeba o tym mówić. Tak samo wydaje mi się, że ma to wpływ na naszą frekwencję, bo zawsze jest większa mobilizacja jak się ma jakaś ekipa konkretna pojawić. |
we wtorki na Głównej ZAWSZE była relacja z budowy.. a dzis nie, co za przypadek ;)
|
bo już nawet naszym fotografom znudziło się tam chodzić...ileż można to samo oglądać i fotografować??? przecież tempo prac jest tak wolne, że wystarczy iść tam raz w miesiącu i będzie wszystko sfotografowane;-)
|
raczej opóźnienia i burdel na parterze jest tak duży że nie chcą robić szumu medialnego
|
Cytat:
|
Są zdjęcia ze zachodzniej więc chyba wszystkow gra
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/ |
A ja zapytam o coś innego ;) Co jest z bazą treningową Wisły Kraków ? Wie ktoś może o jakiśkolwiek określeniach projektu ? Gdzie się miałaby znajdować ? Jaka ilość boisk, itp. ? Bo już luty się zbliża, a my mieliśmy wystartować z akademią, która nie będzie miała gdzie trenować ?
|
Baza treningowa to jedna z wiślackich legend. Coś jak słynny mecz z Borussią jako rozliczenie za Błaszczykowskiego, Mazilu na pokładzie samolotu w Bukareszcie za Dana, siatka scoutów i praca z młodzieżą, pełna kadra przed pierwszym zgrupowaniem zagranicznym itp.
"Złap dystansa" do tego wszystkiego ;) |
Cytat:
czyli to jest jak LM w KRK???:-) |
z tym ze wchodzą jakies wymogi ze kazda druzyna z ekstraklasy ma miec iles tam boisk treningowych coś jak z podgrzewana murawa
|
|
Cytat:
|
Dobrze, że chociaż w miarę wcześnie to wyszło. Już lepiej niech rozgrzebią i poprawią, aniżeli miały by się później dziać cyrki z tego powodu.
Tak się teraz zastanawiam, czy u Barei nie byłoby na odwrót. Czyli posiadając wiedzę o usterce, majster zapaliłby cygara i z przekonaniem powiedział, jedziemy dalej, terminy gonią :) |
Co to znaczy że jeszcze nie zostały zlecone wszystkie prace na północnej?
|
Na trybunie północnej chyba wszystkie prace (nie licząc wyposażenia kiosków gastronomicznych) zostały zlecone.
|
Budowe powinna chyba odwiedzić jakąś delegacja kibicowska i w sposób fizyczny przetłumaczyć robotnikom żeby się ogarnęli i ruszyli dupy do normalnego tempa pracy
|
Cytat:
|
Niezly kabaret. Stadion we Wrocławiu ma być oddany w lipcu, czyli stadion, który zaczęto budować od podstaw w zeszłym roku. A tu, który to już rok budowy ?
|
To już nie jest kabaret. To jest nieudolność.
|
http://www.zdit.krakow.pl/sprawy-urz...-sprawy-2i2011
kolejny przetarg na energię elektryczną dla naszego stadionu, co z poprzednim przetargiem? |
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...w_poniedzialek
A u nas co? Przyszły operator stadionu ma to ogarnąć? |
jeszcze odnosnie nowej hali - wywiad z Miętta-Mikołajeiwczem zaraz po ogłoszeniu wygnranego projektu nowej hali:
http://kiks.tv/2011/01/jest-koncepcja-nowej-hali-wisly/ |
właśnie podali w "Kronice",że unijna kasa na naszą halę ma byc przerzucona na Czyżyny..w jutrzejszej wybiórczej ma się ukazać artykuł.
|
Przed chwilą w Kronice mówili o naszej Hali Wisły. Babka mówiła co będzie w jutrzejszych gazetach i główny artykuł Gazety Wyborczej ( dział krakowski ) będzie poświęcony temu, że Majcher i województwo te 8 mln euro dotacji na Halę Wisły przesuwają na budowę Hali w Czyżynach.. czyli prawdę mówiąc chcą nas wychu.. I jeszcze zaznaczyła , że w tym artykule, że tą decyzją są oburzeni: radny Stawowy i jeszcze jeden jakiś.
|
Ale na co w Czyżynach? Nie rozumiem tego trochę, to nie jest kasa ot tak wolnych środków, tylko to idzie z projektu unijnego, i to nie jest tak hop siup sobie przerzucać kasę i dlaczego niby urząd marszałkowski to miałby przerzucić?
No jak Stawowy może być tym oburzony jak żeby to zrobić to muszą to robić właśnie z Sową z PO :D Jakieś jaja. |
Cytat:
|
Te 8 mln euro nie ratuje sytuacji z budową w Czyżynach, jest ona tak samo daleko jak i bez tych pieniędzy. Inną sprawą jest chyba konieczność kolejnego konkursu architektonicznego na halę w Czyżynach w przypadku przeniesienia tych środków.
No i jeszcze dogadanie się, PO z Majchrowskim. Sam nie wiem. No chyba że marszałek chce zagrać jak Nawara kiedyś. No albo mamy jakąś nową koalicję... Ogólnie przeniesienie tych środków na Czyżyny uważam za skandal. Mam nadzieję że to jakaś bajka... |
Nie raz już były zapewne podawane przykłady jak można było wykorzystać 500 mln które miasto wydało na stadion jednak muszę do tego wrócić... 500 mln... Wnętrze naszego obiektu jak dla mnie jest spoko - prawdziwa twierdza choć jak wiemy dziś buduje się zupełnie inaczej i jest to lepiej rozwiązane niż u nas. Dziś jednak dowiedziałem się ze parę dni temu w Turcji został otwarty nowy stadion Galatasaray. Türk Telekom Arena kosztował 120 mln euro, budowa trwała 3 lata(w naszym przypadku musiało to trwać dłużej - budowa etapami + wyburzanie starych trybun) http://stadiony.net/stadiony/tur/turk_telekom_arena polecam zobaczyć co mogliśmy mieć za te pieniądze które zostały zainwestowane w R22. Wiem że to tylko gdybanie i niczego już nie zmieni ale jak człowiek pomyśli do czego doprowadził "nasz" prezydent...
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Nie wiadomo w ogóle czy to nie jakaś bzdura wyssana z palca jakiegoś dzienikarzyny. Ważne jest na co konkretnie zostały przyznane pieniędze, bo wcale nie tak łatwo przesunąc dofinansowanie na inny obiekt.
Dla miasta najlepsze byłoby wybudowanie jednej hali, konkretnej a nie badziewia na niecałe 5 tysiecy bez miejsc parkingowych. |
Przyznawana dotacja ma charakter przedmiotowy a nie podmiotowy. Kto taką bzdurę wymyślił ? Niedouczone dziennikarzyny ? Środki unijne charakteryzują się specjalnymi prawami więc takie przesuwanie pieniądzy miedzy inwestycjami możecie wsunąć sobie między bajki. Poza tym wniosek składała chyba Wisła a nie Miasto Kraków :)
|
Dziennikarzyny dziennikarzynami, ale o takich planach mówi wiceprezydent Krakowa. Jest cytowany w "GW".
Plan Majchrowskiego wyszedł perfekcyjnie: - zablefować, że wybuduje się halę, - opóźniać wszelkie procedury formalne, projektowe etc..., - w efekcie gwizdnąć 8 mln euro zdobyte przez Wisłę. Cytat:
|
A może by zrobić tak, że niech sobie Majcher weźmie tą kasę ale pod warunkiem, że Wisła będzie mogła nieodpłatnie korzystać z hali w Czyżynach do czasu wybudowania własnej...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl