Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Jaroo1 17.06.2026 08:04

To co ty drozdowska s.......ino wymyślasz nawet ciężko jest komentować. Jedyna spektakularna porażka to twoje .......enie o PMS, w sytuacji gdzie Jop praktycznie sezon po sezonie zrobił(by) dwa awanse (średnia z tamtego sezonu za jego kadencji dawałaby przez cały sezon bezpośredni awans).
Awans po 4 latach z najwiekszym lub jednym z największych budżetów i wydatków na pensje w lidze, to rzeczywiście spektakularny sukces xd Jeszcze tylko warto przypomnieć, że analityka nazywałeś trenerem, tylko dlatego, że ci pomacham hiszpańskim paszportem przed pyskiem i juz mamy pełny obraz debila, który się na piłce nie zna.

Drozd 17.06.2026 17:55

Uważaj hejterku bo sobie ozorek przygryziesz :rotfl:

FraMat 17.06.2026 18:56

Nie chcem, ale muszem: Opcja "ignoruj" pomoże mi nie przejmować się coraz większą liczbą bzdurnych postów, skoro nawet popcorn nie pomaga w przetrwaniu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl