![]() |
Czaro
Czym innym jest kibicowanie, chodzenie na mecze, szaliki flagi etc. Chłoptaś "polubił" nie tylko strony Cracovii, ale także przede wszystkim "AntyWIsła" (dla mnie w sumie to jeden ch...) Skoro, chce być "dog hunterem" to do widzenia..... |
Wiem, że czym innym i pytam właśnie o to inne. Tego, który wyleciał to pies drapał.
|
Cytat:
tyle, że wersji łagodniejszej... |
bardziej światowo to coś jak Ryan Giggs ;)
trybuny mają to do siebie że reakcja jest nie do przewidzenia jak będzie dobrze grał, szanował barwy itp to będzie pstryczkiem w nos jak będzie łamagą piłkarską to będzie kozłem ofiarnym i zostanie pogoniony (z nienawiścią) |
Się Weszło nabija z biednego Krzysia M...
http://weszlo.com/2018/03/19/przejsc...tof-maczynski/ :rotfl: |
Skorża został trenerem reprezentacji olimpijskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich.Ten to się umie ustawić
|
Jutro prawdopodobnie Cezary Wilk ogłosi zakończenie kariery. 32 lata ale kariera zniszczona przez kontuzje (i złe decyzje).
|
A czytalem że wrócił do treningów:/
|
Cytat:
|
Cytat:
Co by o nim nie powiedzieć to zawsze zostawiał na boisku całe serducho, no i gol z Apoelem, który choć na chwilę dał nam nadzieję....... |
Zla decyzja nazywam wypiecie się na Wisle i rozwiazanie kontraktu. Historia mogła potoczyć się inaczej. Nie ma to może bezpośredniego związku z kontuzjami, ale z przebiegiem kariery na pewno.
Dziwnym trapem mieliśmy juz kilka takich przypadkow gdy zawodnicy "wypinali się" i nie podpisywali nowego kontraktu a później ich kariera byla na zakręcie. Żeby dlugo nie wymieniać: Kuzba, Miskiewicz, Dolha. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Oficjalnie: http://weszlo.com/2018/03/20/koniec-...ke-kontuzjami/
Po ludzku szkoda gościa, choć pamiętam że końcówka okresu gry w Wiśle to takie sobie podejście. Ciekawe, czy będzie robił coś związanego z piłką. |
Dzięki za wszystko Czarek, szczególnie za walkę na boisku. To był jeden z tych piłkarzy, który nigdy nie odstawiał nogi i zostawiał serducho na boisku. Trzymaj się!
http://historiawisly.pl/wiki/images/...Liege_Wilk.JPG |
|
Może wyciągnąć do niego rękę i zatrudnić go jako skauta ? Język zna i mógłby zostać na miejscu ? może współpracował by z Junco
|
Miauczyńskiego ładnie traktują w Warszawie. "Weź się kutasie do roboty" w przerwie meczu :D
Tekst z kulis pomeczowych ;) |
Gość przebiegł (?) niewiele więcej od Cuesty...przypadek?
Fragment z paszkwilu na Weszło: Cytat:
|
Mąke stres zjadl, gral przeciwko swojemu bylemu klubowi, byl caly zesrany, nie dziwcie mu sie :rotfl:
|
Cytat:
|
ale z tego co pamiętam to też odszedł w niesmaku i ludzie na nim psy wieszali, czy coś mi się pomyrdało :) ?
|
@loory dobrze pamiętasz, odszedł jak szuja... takich było wielu i prawie zawsze źle kończyli :)
|
Tak. Zgadzam się że odejście było fatalne.
Ale akurat do niego mam szacunek. Nigdy nie całował herbu, nigdy nie opowiadał o miłości do klubu (można wręcz znaleźć wywiady jak opowiadał że Wisła jest przystankiem). Robotę wykonywał na boisku i za to należał mu sie szacunek. Nie przechodził obok meczów. Co więcej po przegranych derbach po których poleciał Maaskant jako jedyny miał jaja wyjść do kibiców i z nimi porozmawiać. Dlatego mam do niego dużo większy szacun niż do gości co opowiadają niewiadomo co a na boisku prezentują poziom primadonny. |
No i bramka z Apoelem. Nigdy Czarkowi nie zapomnę tego przedłużenia nadziei.
|
Cytat:
|
No i bramka, jaką strzelił przeciwko Wiśle w meczu z Koroną. Też mu tego nigdy nie zapomnę...
https://www.youtube.com/watch?v=hzRZ1JlFVog |
Cytat:
|
Fascynujące szkoda,że wypomina mu się klopsy
|
Cytat:
Jak już wspominamy, to wspominamy. Z tego go zapamiętałem. Cenię sobie Czarka, ale za tę sytuację nadal jestem na niego zły.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl