![]() |
Czuję nosem powrót do Wisły.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak zaczynał w Wiśle to wydawało się, że ma jakiś potencjał, ale to się chyba rozpłynęło. Niech teraz szuka swojego pułapu w.. nie wiem.. avii świdnik? Proszowiance? Albo poszuka innej roboty. |
Kopie się po czole w Polonii, a tutaj nagle miałby w cudowny sposób przypomnieć sobie, jak się gra w piłkę?
Dajcie spokój, niech idzie do Sosnowca do Szota i Gogóła, to mniej więcej jego poziom sportowy aktualnie. |
Ja nie piszę,że chcę jego powrotu tylko cała sytuacja jak nic pasuje do gierek Zaskrońca i udowadniania,że wie się więcej i umie lepiej
|
Cytat:
I w tym przypadku to byłoby bdb bo tu nie ma do zrobienia żadnego dobrego biznesu dla Wisły - kiepski Buksa przecież nie będzie płacił za możliwość treningów i bycie w Wiśle. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Yaw Yeboah dożywotnio zdyskwalifikowany za obstawianie meczów ze swoim udziałem
https://weszlo.com/byly-gracz-wisly-...stawial-mecze/ |
Kiko trenerem radomiaka, może ich spuści?
Nie pasują mi do ekstraklasy, ale wiadomo.. pan sławek i bliskość warszawki.. |
|
Uuu takiego fachowca zwolnić co średnia 1,67 wykręcił w klubie, a w tym sezonie 1,5. Widać, że patałachy się nie znają
|
To nie jest dla Nas dobra informacja.
|
Bez żartów.Kolejny klub w którym jego wizja rozjeżdża się z tym co ma do zaoferowania zarząd.
On pod.......ił notes Valckxa czy ki uj? |
Przecież to byle dziad. Jedzie na tym co Królewski lubi najbardziej, dobra bajerka, gadka szmatka, tu książkę napisze, tu szkolenia prowadzę itd no i na tym, że jest z Hiszpanii. A tak na prawdę jako trener to jest zerem. Ale jak ktoś ma kompleksy albo lubi nawijanie makaronu na uszy to takiego trenera pożąda.
|
Dobry trener, zdobył PP.
|
I nie poradził sobie kolejno w drugiej polskiej i duńskiej lidze.
|
W czerwcu na R22 będzie "rudy" dym. Pod ekstraklasę idealny.
|
Szok. Jan Kliment gra w reprezentacji Czech.
U nas chłop był daremny a tam się do reprezentacji łapie. |
Małecki zawsze taki sam. Ponoć opluł trenera swojego obecnego klubu:) ten trener młodszy od Małeckiego, więc musiał chyba gówniarza sprowadzić do pionu
|
Wiek + taka akcja to chyba koniec gry Patryka na szczeblu centralnym.
|
Kiko Ramirez przestał być trenerem Radomiaka (27 marca).
Radomiak na skraju bankructwa. W środę zespół otrzymał zakaz transferowy na najbliższe trzy okienka transferowe, czyli do aż 2027 roku. https://sport.interia.pl/pilka-nozna...z,nId,23325282 |
W kwestii ekstraklasy byli pilkarze Wisły którzy do niej awansowali wczesniej i ich dokonania:
Fernandez - 24/25 - 0/0/0 Villar - 24/25 - 1318 min/ 29 występów/ 2 gole/4 asysty Baena - 25/26 - 1344 min / 29 występów/ 2g/3a Sobczak 25/26 - 133 min / 8 występow / 0/0 |
Ardit Nikaj wrócił do Albanii
https://www.goal.pl/transfery/wisla-...nowy-kierunek/ Ardit Nikaj będzie kontynuował karierę w albańskiej ekstraklasie. Były zawodnik Wisły Kraków został nowym piłkarzem AF Elbasani. |
Ardit Nikaj wrócił do Albanii
https://www.goal.pl/transfery/wisla-...nowy-kierunek/ Ardit Nikaj będzie kontynuował karierę w albańskiej ekstraklasie. Były zawodnik Wisły Kraków został nowym piłkarzem AF Elbasani. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Spoko.
Ciepełko, rodzinna atmosfera, oraz jajeczka się skończyły. Jeszcze tylko zakończyć betonozę i będzie git:rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
To, że nie umiemy grać baraży to inna sprawa, kompletnie niezwiązana z tym, jakie "osiągnięcia" w lecie rok wcześniej miał Moskal. Awans został koncertowo zawalony dopiero w pierwszym, tradycyjnie fatalnym, meczu barażowym z pogrążoną w kryzysie Miedzią. |
Ale chłopaki to nie jest dyskusja o wynikach. Tylko o klimacie w drużynie i potencjale rozwoju indywidualnego, który z tego klimatu wynika.
W czasach Klimenta wszyscy u nas grali słabiej niż potrafią. Moim zdaniem po Sevilli zaczęła się zmiana i dzisiaj mamy potencjał rozwoju, zamiast stagnacji i uwstecznienia. Ale wielbiciele Kwietnia i jego filozofii "kupimy nowego" nie są w stanie takich prostych zależności zrozumieć. |
Jeszcze jakby Rude za zabetowanego Jopa przyszedł...
To by dopiero był klimat. |
Cytat:
|
Cytat:
A Jop jeżeli nie zrozumie na czym polega wykorzystanie potencjału całego zespołu to porządnym trenerem nigdy nie będzie. No chyba, że w drużynach broniących się przed spadkiem. Gdzie jest 13 ludzi do grania. |
Cytat:
Więc pi...sanie o "braku wykorzystania potencjału" jest raczej takie sobie ... |
Cytat:
|
Drozd to zwykły śmieć więc on może pisać co mu się podoba i będzie miał wybaczone. Tak to jest jak się jest ojkofobem zjebanym i nagle się okazuje, że najlepszą robotę zrobił PMS albo za Rude, że Polacy na równo z Hiszpanami ciągnęli wózek do zdobycia PP, stąd u jebanego ojkofoba drozda ta jazda po Sobczaku, żeby Polaka opluć, że zawalił ligę.
|
Jaroo1 no bez jaj. kolegę z forum od śmieci wyzywać i jebanego ojkofoba? Apeluję o spokój i poprawę zachowania na forum. Pozdrawiam
|
Cytat:
Próbował całą zasługę za awans przypisać trenerowi, żeby jakkolwiek nie musieć przyznawać, że Królewski wreszcie trafił w każdym aspekcie. Przedłużył Rodado, zapewnił ciągłość w sztabie trenerskim, pozbył się ze składu sabotażystów, podobnych Sobczakowi, wzmocnił drużynę nieoczywistymi transferami które w większości okazały się świetne. Zwyczajnie wszystko siadło świetnie od pierwszej kolejki. Dlatego kiedy zwracam uwagę, że w kwestii prowadzenia drużyny moim zdaniem były i dalej są rezerwy, chłop dostaje takiej wścieklizny :) Dzięki, że zwracasz mu uwagę bo to co wyprawia to jest zwyczajny rynsztok... Nie tylko w odniesieniu do mnie, ale w wielu innych tematach. Cytat:
Ale ja mówię głównie o dawaniu pograć młodym, ćwiczeniu różnych opcji taktycznych, różnego ustawienia itd itp. Przez cały sezon mieliśmy kilka, a czasem kilkanaście punktów przewagi nad trzecim miejscem, a zachowywaliśmy się jak z nożem na gardle. Wygrywamy 3:0 do przerwy a Rodado i Erthaler rzeźbią do ostatniej minuty. Dyskusja z Wami w tym temacie jest śmieszna... |
Cytat:
Awans do ekstraklasy po 4 sezonach w 1 lidze Cytat:
Cytat:
https://youtu.be/Gdd2Tm3DWNU?si=4bNwfeWENnZzJQfi Może wtedy coś zrozumiesz. Rzeczowość, fachowość, pokora, brak jakiejkolwiek buty. Cytat:
Jak z każdą katarynką. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl