![]() |
Cytat:
A co artykułu i "wybudowania zaplecza trybuny północnej do końca sierpnia" - tego nawet Chińczycy by w tak krótkim czasie nie zrobili. No chyba, że ZIKIT planuje wylać trochę betonu od drzwi do schodów, ogrodzić to barierkami i na tym zakończyć budowę zaplecza trybuny północnej, bo po co kibicom dopingującym przez 90min kible, oświetlenie, wentylacja czy kioski gastronomiczne... Oni tego zaplecza po prostu nie planują budować. |
Skoro Wisła nie wynajęła obiektu od miasta to będzie mogła grać na nim w 3 rundzie LE?
|
Cytat:
2. Odnosisz dobre wrażenia :) 3. Niepełnosprawni jak i osoby im towarzyszące mają świetny widok na całe boisko - pisałem już Cytat:
Cytat:
2. Jakie inne wejście dla kibiców sobie wyobrażasz ?? I potwierdzam że kończą się odbiory trybuny wschodniej (lub dzisiaj się zakończyły) |
Cytat:
Cytat:
http://i27.tinypic.com/2sb0llg.jpg ......zart, ch.. to zrobili (to nie jest ustawione tam na chwile, to juz utwierdzone do ziemi) i w koncu to beda jakies kioski gastronomiczne na C czy wszystkie zatynkowali? niesamowite zeby na nowej trybunie 12 tys nie bylo co zjesc i wypic :rotfl: precelki przed stadionem i kranowa w wc juz czeka, i jesli wiesz to napisz SZCZERZE czy ten asfalt wokol murawy bedzie zakryty sztuczna nawierzchnia, bo przeczuwam ze to po raz kolejny zwykle zwodzenie nas wszystkich i zadnej sztucznej murawy nie bedzie.. |
mav23, wiesz może jak będzie wyglądał teren przed trybunami N/S/W? Rzeczywiście zaleją wszystko asfaltem?
P.S. Jakim cudem zakończyły się odbiory, skoro prace wewnątrz trybuny jeszcze trwają, podobnie przed trybuną (monitoring nie jest chyba jeszcze kompletny). |
Mam nadzieje, że Wisłą sie zaprze i gównianego, niedokończonego stadionu nie weźmie. Choćbyśmy mieli do marca grać na Suchych Stawach! Żeby Majchrowskiemu fuszerka w pięty poszła.
|
Cytat:
|
Cytat:
Do tego co zasłania? - obrzydliwa kupa betonu - kolejny poroniony pomysł.To jest bunkier?stanowisko snajperskie czy loża dla vipów?? Sory, nic do Ciebie nie mam , nie Twoja wina że szef spaprał robotę ale to niestety jest skandal.To nie jest estetyka, jakieś szczegóły, niedoróbki na które można przymknąć oczy ale gruby błąd konstrukcyjny, który może się odbić na finansach. Czasu jest sporo bo pewnie w tym roku ta trybuna oddana nie będzie i to oczywiście nie do Ciebie bezpośrednio bo pewnie na nic wpływu nie masz ale musi ktoś coś z tym zrobić i to nie prowizorkę w stylu podwyższania siedzenia tylko zrobienia czegoś z tym betonowym murem Jak Ty sobie to wyobrażasz?Że ktoś niski linii nie zobaczy, ani sędziego liniowego ani spięcia na linii czy trochę za?Zawodnika którego opatrują? |
1q2 nie denerwuj się...
Każdy wie, że stadion jest spaprany od a do z. Począwszy od wyboru architekta, poprzez projekt, wykonanie, wykończenie, dotrzymanie umów, terminów, koszta, itp. Nic już nie poradzimy. Jedno co można zrobić, to pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy maczali palce w tej inwestycji. Kto zatwierdził projekt, kto wybrał architekta, dlaczego bez przetargu, kto sporządzał kosztorys, dlaczego mimo rezygnacji z lepszej jakości materiałów koszt stadionu poszedł w górę? Ludzie, którzy decydowali o stadionie nie powinni mieć już możliwości decydowania o czymkolwiek za publiczne pieniądze. To, że stadion jest nie najlepszy to nie jego wina. Jest jaki jest i trzeba go pokochać.;) Winny nie jest stadion i jego wykończenie tylko ludzie, którzy o nim decydowali i nimi trzeba się zająć. |
Luzik;) - tu akurat mnie tknęło bo przy tym całym niekończącym się cyrku, to jest to najgrubsza wtopa z której ciężko chyba będzie wybrnąć.
Druga to te nieszczęsne kołowrotki ale rozumiem że jak będzie problem to się coś z tym zrobi, zresztą nie przewiduje jakiś tłumów przynajmniej przez pierwszy okres A tak, to oczywiście trzeba narzekać bo to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie ale prędzej czy później stadion otworzą.Człowiek wejdzie, siądzie, będzie się gdzie wylać ,mam nadzieje że czegoś napić.Komfort będzie przyzwoity.Estetyka jak dla mnie północna i południowa ok tylko pomalować elewację, wschód/zachód - tu jest kiepsko ale przy pomalowaniu tak jak w projekcie- ujdzie.Ogólnie nie będzie źle, szczeólnie że na mecz się idzie oglądnąć go i/ bądź pokibicować a nie podziwiać walory estetyczne;) ale ta 'loża' to jest porażka po całości;) |
Przez ostatnie 3 sezony 90% wszystkich meczów przy R22 przesiedziałem na loży VIP. Nie przypominam sobie, aby było tam więcej niż 5% kobiet i dzieci. Jeżeli na nowym stadionie będzie ich więcej, to zawsze mogą zająć drugi rząd.
Nie bronie tutaj tego, bo jest to ewidentna fuszerka. Chodzi mi o to, że Wasze płacze są już nie do zniesienia. Ten temat trzeba przeglądać co trzy strony, w których można znaleźć 3 - 4 sensowne posty. Reszta to nic niewnoszące marudzenie ( nie mówię tu o rzeczowej krytyce, bo ta jest potrzebna ). |
Co nie zmienia faktu, że z loży widok powinien być wręcz doskonały a do ideału mu wiele brakuje. Płacąc krocie chciałbym np widzieć ławkę rezerwową czy reakcje trenerów
|
Teraz mniej istotne stają się nasze pragnienia lub chęci zobaczenia meczu z loży lub sektora narożnego , bo póki co to odebrano budowlańcom dopiero poprawnie działające drzwi wejsciowe od Reymana i nic po za tym bo więcej nie zdążono zrobic a juz dzis ma nas wizytowac człowiek z federacji europejskiej opiniujący i zapoznający się ze faktycznym stanem przebudowy obiektu .
|
Cytat:
Estetyka północ - południe ok? To mnie zdziwiłeś, bo dla mnie północna i południowa ze swoimi wybebeszonymi klimatyzatorami i bunkrową elewacją, to jest syf jakich mało, a właśnie wschód i zachód jeszcze jakoś ratują ten stadion. Jak by mi ktoś dał wybór które z trybun wyburzyć i zastąpić nowymi, nie wahałbym się ani chwili. |
A ja sie dalej zastanawiam jak my chcemy grac na tym stadionie w 3 rundzie jak sie moze okazac ze juz za tydzien bedziemy milie pierwszy mecz??
Przeciez trawa w tym momencie nadal wyglada fatalnie - chociaz faktycznie moze troszke lepiej niz kilka dni temu ... Jednak jak oni na takiej murawie chcca rozegrac mecz to ciekawe co zpo niej zostanie... |
Ciekawi mnie jaki Cupiał będzie miał widok na boisko i czy na podobne rozwiązania dot skyboksów zdecydują się na trybunie głównej, a więc zachodniej.
"Stanowiska snajperskie" na r222 to nie są rzeczy, których nie da się poprawić i zamontować np barierek, ale to sa kolejne koszta.Miasto nie wiadomo kiedy zrobi zaplecze pod północną a co dopiero poprawi uchybienia. |
Cytat:
Właśnie dlatego miejsca dla osób niepełnosprawnych robi się tam, gdzie nie jest aż tak genialna widoczność, ale za to łatwo się tam dostać i stamtąd wyjechać. Cytat:
http://galeria.wislakrakow.com/20100.../aIMG_0682.jpg |
Cytat:
pozdrawiam |
Podobno nasi zglaszaja stadion na Reymonta na nastepna runde. Oczywiscie jedna trybune, dlatego zastanawiam sie czy jest sens sie juz teraz pchac na sile ,a nie lepiej poczekac na poczatek sierpnia i zrobic otwarcie z prawdziwego zdarzenia
Ponadto jak juz tu wszyscy pisali, sadze ze lepiej byloby na trybunie wschodniej stawiac jakis wzorkow a zrobic trybune z jednolitymi krzeselkami |
A nie lepiej zachoać jakąkolwiek symetrie ze wschodnia?.Do całości nie będzie pasowała jedynie południowa.
Będe nudny ale zapytam jeszcze raz.Kto jest odpowiedzialny za tak skandaliczny stan murawy? Być może jestem marzycielem, ale liczyłem na to, że po położeniu murawy od samego początku będzie piękną równa i zielona. a nie wyschnięta i wyblakła. |
Cytat:
|
Moim zdaniem jak najszybciej trzeba wrócić na Reymonta. Nawet na jedną tylko trybunę. Jakiś czas temu też miałem nadzieję, że uda się wrócić na CAŁY nowy stadion z wielką pompą, zrobić z tego dnia wielkie święto kibicowskie.. Jest jak każdy widzi. Wracajmy czym prędzej do naszego "domu" bo ile można grać na obczyźnie.
Natomiast z pozostałymi trybunami trzeba walczyć, żeby większość (bo na pewno nie wszystkie - patrzę realistycznie) usterek została naprawiona. Bo jak cały stadion odbierzemy to o wiele ciężej będzie się o to upominać... |
Cytat:
odpowiedzialna jest firma która dostarczyła trawę, zmienia to coś?? tak samo z barierkami w lożach płaczecie że widoczność jest zła, ale to nie Wy będziecie je wynajmować. Jeśli rzeczywiście okaże się że nikt tych boxów nie będzie chciał wynająć, to jestem pewien że szybko znajdzie się rozwiązanie tego problemu bo w grę wchodzą duże pieniądze. Ale to zainteresowany musi wejść usiąść i powiedzieć czy mu to pasuje czy nie. zastanawia mnie czemu nikt nie chwali tego co mamy zrobione naprawdę dobrze, czyli wnętrz? Są eleganckie i dopracowane, w Polsce na tą chwilę nikt takich nie ma. |
Po co się pchać na R22 a no choćby po to żebyśmy przestali tracić gruba kasę przez to że gramy na hutniku, przecież taki jeden mecz w 3 rundzie to pewno jakies 12 000 po 30zł(tak mniej więcej pewno) = 360 000 czyli duże pieniądze poza tym gra na hutniku jest porażką, powinniśmy wracać kiedy to tylko będzie możliwe. Reymonta to nasza świątynia, nasz dom i tam powinniśmy grać swoje mecze...
|
Usterki usterkami, niech tylko miasto uzupełni brakujące rzeczy. Takie szczegóły jak brak przeszklenia, zasłonięcia elementów klimatyzacji można przeżyć, nawet ten nieszczęsny asfalt (chociaż tutaj można ciągle ugrać lepsze wykończenie przestrzeni, bo prace się nie zaczęły). Z poprawek niezbędne są chyba tylko kasy, bo 2 to śmiech na sali...
Brak kiosków i zbiornika retencyjnego będą skazywać klub na straty finansowe - raz, że na kioskach Wisła mogłaby nieźle zarobić (a na wszystkich pozostałych budowach stadionów Elite operator dostaje kompletne kioski, a nie bajkę w postaci prywatnego inwestora który wyłoży kasę na to), a bez zbiornika retencyjnego dojdą ogromne opłaty za wodę do podlewania murawy. Za to bez telebimów spadnie prestiż obiektu, a Cracovia dostanie kolejny powód do wyśmiewania nas (mało kto się tym przejmuje, ale jednak. Telebimy będą na 6 nowych stadionach, oczywiście poza naszym). Bez zaplecza trybuny północnej, ta będzie wyłączona z użytku. Wisła może wrócić na stadion, ale pod jednym warunkiem - podpisując umowę dzierżawy w chwili, w której spełnione będą 2 warunki: 1. Podpisane umowy na dokończenie obiektu wraz z niezbędnymi poprawkami. 2. Do chwili oddania całości obiektu jako stadionu klasy ELITE, klub płacić będzie tylko małą część całości kosztów wynajmu (powiedzmy 100tys, zamiast prawdopodobnie 5mln) |
Cytat:
Dokładnie się zgadzam. I nie rozumiem jak ktokolwiek może pisać "nie wracajmy". |
coś mojego autorstwa (jakość trochę słaba niestety): http://www.youtube.com/watch?v=nXAQ7kZ8pvc
|
Cytat:
A wiesz co jest najlepsze? Że to wszystko jest robione za nasze krakowskie podatki. Co do skyboksów.Ludzie, którzy tam będą wynajmować powierzchnię płacić będą ok 30-40 tyś rocznie.Są to ludzie zamożni, ale i poważni, którzy muszą wiedzieć za co płacą.Ja już teraz zagwarantuje ci, że nie będzie dużego zainteresowania za powierzchnie na C.Nie może być tak, że "skoro nie będzie pasowało, to zmienimy".A gdzie wizerunek klubu?Tak się zachowuje profesjonalny klub? A ty idąc do salonu Mercedesa życzył byś sobie, by np auto za 250 tyś nie zderzak miało innego koloru niż całość? Takich ludzi bardzo łątwo można do siebie zrazić. A jeśli chodzi o wnętrza.... Zobaczymy co będziesz pisał, gdy w taką pogodę jak dzisiaj nie będziesz miał gdzie kupić czegoś do picia. |
Chyba jeszcze tego zdjecia nie było :
http://krakow4u.pl/inne/zdjecia_lotn...ow-2_035_d.jpg |
Donki - o stary super zdjęcie:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl