Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Patryko 03.03.2018 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1495396)
2 lata to już długoletni?:)
Z innego boiska: Alan popisał się wczoraj sprawnością i koordynacją przy golu dla Słoni, z kolei Semir odwrócił losy meczu bramką (precyzyjne uderzenia weszło od poprzeczki) i asystą.

Ja tam do dzisiaj nie wiem jakim cudem on jeszcze gra na tym poziomie rozgrywek :) Jedyne wytłumaczenie to sprawny menago.

AntyMod 04.03.2018 00:43

nie sadzilem ze to napisze - bo zawsze bylem przeciwnikiem tej leniwej primadonny Semirka- ale kuźwa no przydalby sie teraz - majac za plecami taka " mende" ( w pozytywnym znaczeniu) jak Llonch i Basha , widzialbym wtedy klasyczne 442 - albo 4-5-1 - a nie te wynalazki Corillo - bo pomysl moze i dobry ale nie na nasza lige i naszych kopaczy - Stilic to idealny koles na ofensywnego pomocnika pod warunkiem ze ma kto za niego harowac- a Llonch jest w tym idealny

wislak2214 04.03.2018 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1495435)
nie sadzilem ze to napisze - bo zawsze bylem przeciwnikiem tej leniwej primadonny Semirka- ale kuźwa no przydalby sie teraz - majac za plecami taka " mende" ( w pozytywnym znaczeniu) jak Llonch i Basha , widzialbym wtedy klasyczne 442 - albo 4-5-1 - a nie te wynalazki Corillo - bo pomysl moze i dobry ale nie na nasza lige i naszych kopaczy - Stilic to idealny koles na ofensywnego pomocnika pod warunkiem ze ma kto za niego harowac- a Llonch jest w tym idealny

To trzeba podziękować wuefiście. Wiedział lepiej. Przecież u niego każdy musiał zapier*****. Szkoda że z tego zapier*** to wychodziłą tylko laga do Carlosa. Zresztą Semir sam go dosadnie podsumował :) A tak mamy w środku Cywke,symbol przeciętności, który co pół roku zmienia pozycje, gra jeden bądź dwa zajebiste mecze a w reszcie męczy bułę i tak w koło macieja a my łudzimy się ,że załapiemy się na puchary, w których by nas zmiótł pierwszy lepszy zespół azerski czy kazachski...

AntyMod 04.03.2018 01:03

kolego - o pucharach to pisza tylko internetowe trole na forum ........ ja watpie czy zalapiemy sie do 8 ....przed sezonem pisalem ze licze tylko na 3 rzeczy - 2 x derby i zalapanie sie do 8 - bo w dolnej 8 mozna nawet spasc z ligi .... i tak bedzie co rok jeszcze dddlluuuggooo

Arkadiusz.Czerepach 04.03.2018 10:10

nie no już bez przesady , jak ktoś notorycznie w chuja wali na treningach i przy realizowaniu taktyki , to nie można go trzymac na siłe , bo MOŻE za 8 miesiecy strzeli przepięknego gola w jakimś meczu z kandydatem do spadku z ligi

blanco 04.03.2018 10:52

Oczywiście,że Stilić miał i wciąż ma jakość,ale zarówno u Ramireza jak i Carillo to trzeba zapieprzać od początku do końca. Jak narazie Mitrović temu zaprzecza,ale to zapewne kwestia czasu,aż wypadnie z jedenastki.

Maciek17 05.03.2018 10:51

Jeśli Kiko przyjął sobie za cel stracenie resztek szacunku co do jego osoby, to idzie mu wybornie.

https://twitter.com/enkikos/status/970570199131881473

Dariook 05.03.2018 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciek17 (Post 1495484)
Jeśli Kiko przyjął sobie za cel stracenie resztek szacunku co do jego osoby, to idzie mu wybornie.

https://twitter.com/enkikos/status/970570199131881473

A co ? Znajomych nie moze odwiedzic?

arti 05.03.2018 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1495427)
Ja tam do dzisiaj nie wiem jakim cudem on jeszcze gra na tym poziomie rozgrywek :) Jedyne wytłumaczenie to sprawny menago.

poziom ligi jest często prawie żaden i dzięki temu ma rację bytu w niej.
niestety w Wiśle wciąż jeszcze jest kilku piłkarzy podobnej "klasy" dlatego jest jak jest.

brylant17 07.03.2018 17:26

Tadziu czy tobie sufit na łeb się nie sp...olił?



http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...-dno,12988669/


Cytat:

Myślę też, że przyczyniłem się do rozwoju klubu. To ja mocno obstawałem za tym, żeby Petar Brlek trafił do Wisły.



:rotfl:

wiesniak842 07.03.2018 17:27

Tym wywiadem wygral wszystko:lol:

bob85 07.03.2018 17:36

Cytujac klasyka: 'gość pierdo1nięty' :D

19sebawro06 07.03.2018 18:10

Przypominam że Tadzio na urlopie :D

Charlie 09.03.2018 11:05

Marcelo strzelił wczoraj bramkę dla Lyonu w LE i było to jego trzecie trafienie w sezonie :) Obok Kuby chyba jedyny piłkarz Wisły któremu zagraniczna przygoda naprawdę się udała. No moze jeszcze Uche.

brylant17 09.03.2018 13:26

I został zawodnikiem meczu ;)

Arkadiusz.Czerepach 10.03.2018 10:42

należy odnotować , urocze zagubienie się wesołego Tadzia , podczas przywitania z sędziami :)

mitmichael 11.03.2018 19:04

Specjalnie dla nas! Kiko Ramírez: - Nie ma sensu szkodzić Wiśle, mocno jej teraz kibicuję
http://www.wislaportal.pl/34209,Spec...html#.facebook

Arkadiusz.Czerepach 11.03.2018 20:50

fajny wywiad

siara 13.03.2018 08:12

Dobry ancymon....
http://www.wislaportal.pl/34217,Krot...la_Krakow.html

Vinci 13.03.2018 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1496257)

Wczoraj było też kilka minut o nim w "Ekstraklasie po godzinach" na C+. Chłopaczek podobno bardzo sprawnie usuwał ze swojego profilu te sympatie pasiaste, ale chyba już w odpowiednim czasie się nie wyrobił, skoro go pogonili :haha:

Szneka 13.03.2018 09:09

według Przeglądu z wczoraj. Semir Stilić przebiegł najszybszy odcinek w meczu Płock- Korona prędkość ponad 33km/h
kto by przypuszczał

brylant17 13.03.2018 09:33

Do dzisiaj uważam,że pozbycie się Semira to błąd...no,ale to Kiko zdecydował....

ciacho 13.03.2018 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1496262)
według Przeglądu z wczoraj. Semir Stilić przebiegł najszybszy odcinek w meczu Płock- Korona prędkość ponad 33km/h
kto by przypuszczał

Chyba GPS się przywiesił:)

arti 13.03.2018 20:10

To jest właśnie nasz skauting - poświęcenie 15 minut na spojrzenie w mediach społecznościowych czy nie chcemy ściągnąć np. chuligana, pejsa albo idioty to abecadło. No i o mało co wydano by pieniądze nie dość że na idiotę to w dodatku pejsa.

Vinci 13.03.2018 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1496311)
To jest właśnie nasz skauting - poświęcenie 15 minut na spojrzenie w mediach społecznościowych czy nie chcemy ściągnąć np. chuligana, pejsa albo idioty to abecadło. No i o mało co wydano by pieniądze nie dość że na idiotę to w dodatku pejsa.

Uważam, że nie ma co dramatyzować. Barcelona też taką wtopę zaliczyła kiedyś. Zdarza się... plus,że ktoś dał znać.

ashkeczup 13.03.2018 21:31

Dokładnie, fatalny błąd. Widać jak 'mały' jest nasz klub. Każdy poważny klub zaczyna obserwacje od facebooka. Jeśli obserwowany zawodnik w sekcji praca ma wpisane 'szlachta nie pracuje', to można zerwać obowiązujący go kontrakt z jakimś klubem w trybie natychmiastowym.

xanti1906 13.03.2018 22:49

Eee tam, może specjalnie go wzięli, żeby potem z hukiem wyrzucić.

s1mone 13.03.2018 22:54

Bez jaj to tylko junior, chłopak mógł coś pokazać to go wzięli, nikt się nie bawi w jakiś szeroko zakrojony research w przypadku juniorów. Wtopa, ale nie ma co rozdzierać szat.

PhantomRanger 14.03.2018 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1496257)

Chyba tylko z kronikarskiego obowiązku. Nawet nie wiedziałem, że podpisali takiego jegomościa, a tu "bomba regana" i myk, pogoniony po około 70 godzinach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1496265)
Do dzisiaj uważam,że pozbycie się Semira to błąd...no,ale to Kiko zdecydował....

Ja zaś do dzisiaj jestem zdania, że jego ponowne zatrudnienie było błędem. Zresztą był to zawodnik, który wybierał sobie spotkania, w których chciało mu się grać.

czaro 14.03.2018 18:58

Mam pytanie (ale do ludzi rozumnych, a nie pokemonów):
załóżmy, że ten chłopaczek miałby 15-16 lat i jako małolat kibicował Cracovii, ale (przynajmniej publicznie) robił to w sposób cywilizowany, czyli nie pluł na Wisłę. Nigdy nie trenował w Cracovii, po prostu trzymał za nią kciuki bardziej niż za Wisłę. Podpisujemy go, a on (czy to z oportunizmu czy rzeczywiście z serca) powoli coraz bardziej deklaruje się jako Wiślak. Jakbyście się z tym czuli?

Pytam, bo ja mam w takim wypadku mieszane uczucia. To nie byłby transfer z Cracovii. Młodzi ludzie się jeszcze formują etc. I nie mówimy tu o celowej rekrutacji, ale o czymś, co już się stało. Np. byłby z nami już pół roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl