Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dj_ibutti 28.06.2010 10:27

Sklep koło Domu Turysty, od strony kasyna. Mieli spory wybór i fachową kadrę. Nie byłem tam od roku, ale podejrzewam że dalej tak jest.

DYRU 28.06.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sefarsefar (Post 921491)
Ta gierka to FINAL FIGHT !
Spędziło się nad nią troszkę czasu na fliperach :-D

dzięki wielkie!!! idę szukać :D



http://www.giercownia.pl/gra/3432/final_fight/

DYRU 28.06.2010 16:25

jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była??

Tylko_Wisła! 28.06.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 922653)
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była??


może metal slug ?:P

crazykaro 28.06.2010 16:42

Metal Slug jest wybitną gra na flipery ale do opisu nie pasuje :P

tomo 28.06.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 922653)
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była??

Też jej szukam i na penwo to nie metal slug, w tej gierce mozna było rzucac w brudasow np koszem na smieci czy budką telefoniczna !

Dorzucę też do poszukiwanych grę na amigę chyba, chodizło się chłopkiem po przedziałach pociągu cały czas w lewo zdaje się, ten pociąg jechał i pokonywało się co raz to trudniejsze przedziały. Pociąg trzebabylo zatrzymać... .

E.

yareq nie to nie ta, ta gra jest bardzo podobna do Final Fight

yareq 28.06.2010 16:55

moze "franco" ?

Alexxik13 28.06.2010 16:55

Mam pytanie panowie, czy ktos z forumowiczow aktualnie przebywa w Wiedniu, bo chcialbym pozwiedzac miasto, a nie mam z kim :D

Jot 28.06.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 922653)
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była??

Opcje są dwie tak mi się wydaje:
-Punisher (był motyw metra)
-Cadillac & Dinosaurs (był motyw z typem na pace ale z minigunem w 3 planszy z tego co pamiętam)
Tą drugą mam na dysku, więc jak ktoś chce to pisać.

tomo 28.06.2010 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 922723)
Opcje są dwie tak mi się wydaje:
-Punisher (był motyw metra)
-Cadillac & Dinosaurs (był motyw z typem na pace ale z minigunem w 3 planszy z tego co pamiętam)
Tą drugą mam na dysku, więc jak ktoś chce to pisać.

To te gry !! Jeszcze na starym dworcu autobusowym pamiętam był właśnie Punisher albo Cadillac & Dinosaurs. Dzięki !

DYRU 28.06.2010 20:32

Jot zarzuć Cadillaca.
zajebista gierka ale to jeszcze nie to. kurcze nie wiem jak podpowiedziec. Tomo budką w Cadillacu nie rzucasz chyba tylko w tej grze o ktorej ja mówię.

ten boss z piłą motorową wbiją ją w drewniana pakę pojazdu. wtedy sie podchodziło, bo byl zablokowany i z kolanka się go waliło.

Skoro już przy grach z fliperów jestesmy to mam pytanie odnosnie kilku gier jeszcze:

1. chodziło sie takim małym chlopkiem i rzucalo chyba bumerangami. walczylo się nawet z drzewami (tyle potrafię napisać i wiem, że ciężko będzie), aha tą grę wybieralo sie z pośród trzech.
2. chodziło sie małym chłopkiem i i rozbijalo kulki na mniejsze. strzelaleś różnymi broniami, harpunami itp. jezdziło sie po calym świecie,

crazykaro 28.06.2010 20:52

Może tu coś znajdziesz:
10 najlepszych gier na automaty
http://gry.onet.pl/28061,1557321,naj...y,artykul.html

krzysiek92 28.06.2010 20:57

Ma ktoś sprawdzoną paczkę kodeków (audio i video) najprostszą w obsłudze? prosiłbym o link...

brzydki.brzydal 28.06.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 922833)
Ma ktoś sprawdzoną paczkę kodeków (audio i video) najprostszą w obsłudze? prosiłbym o link...

ffdshow
zdaje sie ostatnia wersja:
http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,...ows,13336.html

bezobslugowe. ;)

jurukuru 28.06.2010 22:00

Witam, pisałem w temacie "Buciki" ale cichosza jak u Turnaua :)
Czy widział ktoś te buty w GK, Bonarce lub M1 w rozmiarze 42,5 lub 43?
Byłbym wdzięczny za info.
Oto one http://etalon.pl/images/products/Ree...20INTL-1-l.jpg

I druga sprawa odnośnie kurtek w Sizeerze marki UMBRO, też rozmiarówka taka wielgachna jak koszulek ? (mierzył ktoś)

DYRU 29.06.2010 06:36

a taka gierke pamiętacie?? Violent Storm

znalazłem ta bijatykę!!! VENDETTA sie nazwya ta gierka. ma ktos to cudo??

Syn Kangura z 1984 29.06.2010 09:27

Co to jest świadectwo zdrowia i gdzie to zdobyć?? Mam takie coś zanieść do nowej szkoły, a nie bardzo wiem co to takiego. To chyba nie to samo co karta zdrowia?? :P

Jot 29.06.2010 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 922809)
Jot zarzuć Cadillaca.

Tu masz Cadillaca, wraz z innymi gierkami salonowymi:
http://www.speedyshare.com/files/23177381/CALLUS.rar

Faitmen 29.06.2010 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 923057)
Co to jest świadectwo zdrowia i gdzie to zdobyć?? Mam takie coś zanieść do nowej szkoły, a nie bardzo wiem co to takiego. To chyba nie to samo co karta zdrowia?? :P

To właśnie jest to samo... I dostales to najpewniej odbierając świadectwo ukonczenia szkoly :D

Syn Kangura z 1984 29.06.2010 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faitmen (Post 923065)
I dostales to najpewniej odbierając świadectwo ukonczenia szkoly :D

Dokładnie. Dzięki za odpowiedź :-)

PrawdziwośćDlaGry 29.06.2010 10:11

gdzie w Krakowie kupię odzież Fruit of the loom?

wiem że w sklepach z bielizną były, ale nie we wszystkich i dużo już nie prowadzi sprzedaży tej marki.
będę wdzięczny za odpowiedź. (może być na priv)

LuKaS TSW 29.06.2010 10:15

Widziałem na ulicy Długiej sklep z koszulkami i bluzami tej firmy,jak również w tym sklepie były rzeczy firmy Kappa.Sklep jest po lewej stronie idąc od Kleparza w stronę Basztowej,za skrzyżowaniem z ulicą Szlak.

Faitmen 29.06.2010 11:10

Czy przy składaniu papierów do liceum należy dodać zdjęcia legitymacyjne??

pablo92TSW 29.06.2010 11:12

Tak
(10znakow)

szprotson 29.06.2010 11:15

czy dzisiaj jest konferencja prasowa, jesli tak to o ktorej?

Faitmen 29.06.2010 14:26

A ile takich zdjęć dołączyć??

fifi1906 29.06.2010 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faitmen (Post 923293)
A ile takich zdjęć dołączyć??

ja skladalem 2!

Kiedy dokladnie wyniki matur?

mic 29.06.2010 16:27

Gdzie w Krakowie maja teraz promocje na namioty ?

Hannah, Bergson czy raczej Alpinus, Campus albo Hi-Tec ? Na zwykle warunki, uniwersalny

crazykaro 29.06.2010 16:29

^^ Może w Decathlonie bo jakies bilboardy widziałem na mieście

wislak227 29.06.2010 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 923361)
Kiedy dokladnie wyniki matur?

Jutro :)

klik

kms 29.06.2010 19:48

Jak sciagac mp3 z wrzuty ? jak wchodze przez zrzute to jakies glupie glupoty wyskakuja ;D

jurukuru 29.06.2010 19:52

kms, zamiast audio zmieniasz na sr/f i walisz enter.

PrawdziwośćDlaGry 29.06.2010 19:53

http://wuelkape1994.wrzuta.pl/audio/...o_-_pale_majki

zmieniasz /audio/ na /sr/f/ a resztę adresu pozostawiasz. wciskasz enter odczekujesz chwilkę lub nie i cieszysz się ściąganiem :)

Faitmen 30.06.2010 08:20

w jaki sposób są przekazywane wyniki rekrutacji do szkól ponadgimnazjalnych, oprocz omikrona...?

Faitmen 30.06.2010 08:50

moze inaczej... czy jesli sie dowiedzialem z omikrona, ze dostalem sie do szkoly, to czy juz moge jechac zawozic dokumentu czy czekac na jakies potwierdzenie??

thebo4 30.06.2010 09:06

Karnet i"Młyn"
 
Witam. Sorka, że tutaj ale nigdzie nie znalazłem takiego tematu.
Mam pytanie czy młyn zostaje na D czy będzie on przeniesiony na C ?
I jak będzie z biletami na mecz z litwinami, czy będzie on jakoś wliczany w karnet czy osobno będą bilety?
Bardzo proszę o pomoc! z góry dziękuje :]

WiślakMyślenice 30.06.2010 09:30

możesz jechać. mają Cię już w papierach na liście uczniów do danej klasy. jeżeli to jest ta szkoła, do której chcesz uczęszczać, to złóź od razu oryginał. Nie bój się, jak zmienisz decyzję to możesz się zawsze wydostać, podpisujesz z rodzicem albo prawnym opiekunem papier, że są świadomi wypisania syna ze szkoły.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Krystian14 30.06.2010 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 922653)
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była??


Cadillacs & Dinosaurs ?

rafiABG 30.06.2010 11:11

czy jest szansa,że w okresie wakacyjnym paszport będzie gotowy do odebrania wcześniej niż na wyznaczony przez urząd dzień ?

WiślakMyślenice 30.06.2010 11:42

Niezbyt. Masa ludzi właśnie wtedy odbiera paszport bo chce jechać na urlop albo wakacje. Ciesz się jeśli dotrzymają terminu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl