![]() |
Sklep koło Domu Turysty, od strony kasyna. Mieli spory wybór i fachową kadrę. Nie byłem tam od roku, ale podejrzewam że dalej tak jest.
|
Cytat:
http://www.giercownia.pl/gra/3432/final_fight/ |
jeszcze jedna gierka była. tez sie chodzilo chłopkiem z tym, że lałeś brudasów, pierwszy boss o ile dobrze pamietam to taki pojeb z piłą motorową na jakimś samochodzie na pace. nastepna z plansz była chyba w metrze. tzn. w pociągu. pamieta ktoś co to za gra była??
|
Cytat:
może metal slug ?:P |
Metal Slug jest wybitną gra na flipery ale do opisu nie pasuje :P
|
Cytat:
Dorzucę też do poszukiwanych grę na amigę chyba, chodizło się chłopkiem po przedziałach pociągu cały czas w lewo zdaje się, ten pociąg jechał i pokonywało się co raz to trudniejsze przedziały. Pociąg trzebabylo zatrzymać... . E. yareq nie to nie ta, ta gra jest bardzo podobna do Final Fight |
moze "franco" ?
|
Mam pytanie panowie, czy ktos z forumowiczow aktualnie przebywa w Wiedniu, bo chcialbym pozwiedzac miasto, a nie mam z kim :D
|
Cytat:
-Punisher (był motyw metra) -Cadillac & Dinosaurs (był motyw z typem na pace ale z minigunem w 3 planszy z tego co pamiętam) Tą drugą mam na dysku, więc jak ktoś chce to pisać. |
Cytat:
|
Jot zarzuć Cadillaca.
zajebista gierka ale to jeszcze nie to. kurcze nie wiem jak podpowiedziec. Tomo budką w Cadillacu nie rzucasz chyba tylko w tej grze o ktorej ja mówię. ten boss z piłą motorową wbiją ją w drewniana pakę pojazdu. wtedy sie podchodziło, bo byl zablokowany i z kolanka się go waliło. Skoro już przy grach z fliperów jestesmy to mam pytanie odnosnie kilku gier jeszcze: 1. chodziło sie takim małym chlopkiem i rzucalo chyba bumerangami. walczylo się nawet z drzewami (tyle potrafię napisać i wiem, że ciężko będzie), aha tą grę wybieralo sie z pośród trzech. 2. chodziło sie małym chłopkiem i i rozbijalo kulki na mniejsze. strzelaleś różnymi broniami, harpunami itp. jezdziło sie po calym świecie, |
Może tu coś znajdziesz:
10 najlepszych gier na automaty http://gry.onet.pl/28061,1557321,naj...y,artykul.html |
Ma ktoś sprawdzoną paczkę kodeków (audio i video) najprostszą w obsłudze? prosiłbym o link...
|
Cytat:
zdaje sie ostatnia wersja: http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,...ows,13336.html bezobslugowe. ;) |
Witam, pisałem w temacie "Buciki" ale cichosza jak u Turnaua :)
Czy widział ktoś te buty w GK, Bonarce lub M1 w rozmiarze 42,5 lub 43? Byłbym wdzięczny za info. Oto one http://etalon.pl/images/products/Ree...20INTL-1-l.jpg I druga sprawa odnośnie kurtek w Sizeerze marki UMBRO, też rozmiarówka taka wielgachna jak koszulek ? (mierzył ktoś) |
a taka gierke pamiętacie?? Violent Storm
znalazłem ta bijatykę!!! VENDETTA sie nazwya ta gierka. ma ktos to cudo?? |
Co to jest świadectwo zdrowia i gdzie to zdobyć?? Mam takie coś zanieść do nowej szkoły, a nie bardzo wiem co to takiego. To chyba nie to samo co karta zdrowia?? :P
|
Cytat:
http://www.speedyshare.com/files/23177381/CALLUS.rar |
Cytat:
|
Cytat:
|
gdzie w Krakowie kupię odzież Fruit of the loom?
wiem że w sklepach z bielizną były, ale nie we wszystkich i dużo już nie prowadzi sprzedaży tej marki. będę wdzięczny za odpowiedź. (może być na priv) |
Widziałem na ulicy Długiej sklep z koszulkami i bluzami tej firmy,jak również w tym sklepie były rzeczy firmy Kappa.Sklep jest po lewej stronie idąc od Kleparza w stronę Basztowej,za skrzyżowaniem z ulicą Szlak.
|
Czy przy składaniu papierów do liceum należy dodać zdjęcia legitymacyjne??
|
Tak
(10znakow) |
czy dzisiaj jest konferencja prasowa, jesli tak to o ktorej?
|
A ile takich zdjęć dołączyć??
|
Cytat:
Kiedy dokladnie wyniki matur? |
Gdzie w Krakowie maja teraz promocje na namioty ?
Hannah, Bergson czy raczej Alpinus, Campus albo Hi-Tec ? Na zwykle warunki, uniwersalny |
^^ Może w Decathlonie bo jakies bilboardy widziałem na mieście
|
|
Jak sciagac mp3 z wrzuty ? jak wchodze przez zrzute to jakies glupie glupoty wyskakuja ;D
|
kms, zamiast audio zmieniasz na sr/f i walisz enter.
|
http://wuelkape1994.wrzuta.pl/audio/...o_-_pale_majki
zmieniasz /audio/ na /sr/f/ a resztę adresu pozostawiasz. wciskasz enter odczekujesz chwilkę lub nie i cieszysz się ściąganiem :) |
w jaki sposób są przekazywane wyniki rekrutacji do szkól ponadgimnazjalnych, oprocz omikrona...?
|
moze inaczej... czy jesli sie dowiedzialem z omikrona, ze dostalem sie do szkoly, to czy juz moge jechac zawozic dokumentu czy czekac na jakies potwierdzenie??
|
Karnet i"Młyn"
Witam. Sorka, że tutaj ale nigdzie nie znalazłem takiego tematu.
Mam pytanie czy młyn zostaje na D czy będzie on przeniesiony na C ? I jak będzie z biletami na mecz z litwinami, czy będzie on jakoś wliczany w karnet czy osobno będą bilety? Bardzo proszę o pomoc! z góry dziękuje :] |
możesz jechać. mają Cię już w papierach na liście uczniów do danej klasy. jeżeli to jest ta szkoła, do której chcesz uczęszczać, to złóź od razu oryginał. Nie bój się, jak zmienisz decyzję to możesz się zawsze wydostać, podpisujesz z rodzicem albo prawnym opiekunem papier, że są świadomi wypisania syna ze szkoły.
Mam nadzieję, że pomogłem. |
Cytat:
Cadillacs & Dinosaurs ? |
czy jest szansa,że w okresie wakacyjnym paszport będzie gotowy do odebrania wcześniej niż na wyznaczony przez urząd dzień ?
|
Niezbyt. Masa ludzi właśnie wtedy odbiera paszport bo chce jechać na urlop albo wakacje. Ciesz się jeśli dotrzymają terminu :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl