![]() |
Jest na ukos bo projektant tak chciał :D To się nazywa 'romby zwycięzców', ukłon architekta i gościa od trawy dla naszej tradycji.
ps. Tak na serio to dlatego jest tak koszona żeby liniowy nie podnosił łapy do góry. |
Czyżby mieli montować niedługo telebimy? Widać robotników na konstrukcji :)
http://i26.tinypic.com/v3gn4o.png |
Co do widoczności z 1 rzędu skyboxów i, SpoXsteR, to nie jest cm ale rząd metra może dwóch , przecież to foto to jest perspektywa, a w rzucie z góry miałbyś rzeczywistą wartość niewidocznego pola,
nie wydaje mi się aby to poprawili 1) bo byli by zmuszeni do podwyższenia drugiego rzędu, aby tamte miejsca nie były zasłaniane przez siedzących niżej - koszty i czas 2) patrząc realnie na stanowisko inspektorów i inwestora "jakoś to będzie"...., odnoszę wrażenie, że chcą wszystko jak najszybciej skończyć, oddać stadion operatorowi i niech on się martwi.... inna sprawa to podobna widoczność z miejsc dla niepełnosprawnych ! tam nikt nie robi lamentu a powinno się, zobaczcie na wykończenie ścianki działowej widocznej przez szyby od ul. Reymana, brak gładzi jest widoczny od przeszło miesiąca może dwóch i żadnej reakcji: http://s.fothost.pl/upload/10/29/4384d076.jpg |
@Runner - wyliczenia za pomocą nowoczesnych narzędzi komputerowych oraz skomplikowanych narzędzi matematycznych (Photoshop/ narzędzie linijka oraz proporcja matematyczna) pozwoliły mi stwierdzić, zę mówimy tu o dziesiątkach centymetrów (20-40) a nie setkach. Uff ;)
a to zdjęcie, które umieściłeś jak było tak jest po prostu przerażające. |
Cytat:
Cytat:
|
...
Cytat:
|
Że też żaden z zawodowych malkontentów nie wspomina nic o wygladzie wnętrza trybuny. Czyżby się podobała ? Niemożliwe. Czas ponarzekać w tym temacie. Napewno coś znajdziecie. A to, że pisuar metalowy, a nie porcelanowy, nie taki dozownik na mydło.
|
Cytat:
A poza tym wszystko naprawdę pierwsza klasa (na podstawie zdjęć). Nawet metalowe pisuary. |
^^ Jeśli już wspomniałeś o wnętrzu to na jednym zdjęć z wczorajszej galerii pod umywalkami w kiblach są jakies drzwiczki wizyjne tylko nie wiem po co, żeby ktoś tam mógł schować jakies skarby??
Do tego pisuary znajdują się (chyba bo jeszcze tam nie byłem to pewny nie jestem) przy samych drzwiach wejściowych do kibla. nieco niekomfortowa sytuacja/ Co by tu jeszcze wymyślić.... ... to może jeszcze o pisuarach. Szkoda że nie zrobili takich jak w CK Browarze na pół ściany. Bardzo fajnie to wygląda a u nas takie korytka... nie sa aż tak efektowne I co, zadowolony? :P :D:D:D |
SKWK ruszyło z wyborem wzoru na zachodnią http://www.***************/news/show...krzeselek___b_
Wzory wzorami ale pochwalić trzeba inicjatywę i demokratyczne wybory. Wielki plus dla SKWK. Osobiście "przełknął" bym pięć tych wzorów: http://i30.tinypic.com/1fuzy8.jpg http://i26.tinypic.com/os7uc8.jpg http://i26.tinypic.com/2iw6i5k.jpg http://i25.tinypic.com/noy8v5.jpg http://i31.tinypic.com/i4ff2d.jpg z największym naciskiem na wzór nr1. e: To nie halucynki na naszym estadio?:) http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg |
Cytat:
|
Tyle że my wytykamy błędy które są i z którymi 99% się zgodzi,Ty natomiast szukasz dziury w całym oraz prowokujesz
|
A tam bidety jakoś przeżyje :foch:
Ale poza tymi drobnymi szczegółami to wykończenie mi się podoba. Dłuższą refleksję na ten temat napisze po pierwszej wizycie. Nie ma co narzekać zanim się nie sprawdzi |
Załamka
Prawda jest taka, że nasz stadion to totalna porażka.W każdym elemencie jest coś spartaczone. A na dodatek zamiast jakoś sytuację ratować, to każdy kolejny pomysł jest gwoździem do trumny tego "projektu". Słupy do monitoringu kolejnym tego przykładem. A może zamontować na nich lampy i będzie alejka rowerowa na asfalcie. Architekt wystawił sobie na długie lata wizytówkę swojej niekompetencji. Jakbym był na jego miejscu to bym się ze wstydu spalił. Inni architekci (zwłaszcza fachowcy od stadionów) muszą mieć z niego niezły polew. Szkoda tylko, że naszym Wiślackim kosztem.
|
Takie głupie pytanie;
Czy murawa będzie już koszona według jednego wzoru? Na czym to w ogóle polega. |
Cytat:
Ktos musi za to beknac... A z tym oddaniem a wrzesien to plotka - wszystko, doslownie wszystko jest w srodku gotowe, Reymana juz prawie tez.. No chyba ze nie chca dopuscic bo zarcia nie bedzie na stadionie, na zewnatrz juz nie postawia... |
a tutaj taka ciekawostka. z naszym stadionem jak zawsze problemy :-D:-D:-D
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...AT01/343552469 |
Aprops murawy - mówiło się, że wykonawcą tejże będzie Zielona Architektura. Potem był mowa o firmie austriackiej... Czy ktoś zorientowany może mnie uświadomić jaka w końcu firma odpowiada za wykonanie boiska?
ps. Napisałem maila z pytaniem o stan trawy na naszym stadionie do Zielonej Architektury - cytuję odpowiedź: "Uprzejmie informuję, ze firma Zielona Architektura nie modernizowała boiska na stadionie Wisła Kraków. Z zadanym pytaniem proszę zwrócić się do Wykonawcy tychże robót." |
Firma Pagro zajmowała się murawą ( samą trawę rozkładała firma austriacka)
|
|
Wnetrza ladne ale juz je sobie wyobrazam po wizycie dziczy z drugiej strony blon.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Żeby nie tylko narzekać - wnętrza prezentują się świetnie, ale żeby też za dużo nie nachwalić;) , to z kołowrotkami pewnie będzie niezła afera. Swoją drogą gdzie mają być kasy? |
Cytat:
|
Ja pinkolę. Kolejne wcielenie Bohdana K. Żaden topic nie jest bezpieczny :pobity: Dział marketingu ruszył z kopyta, tylko czemu forma wypowiedzi tak niewspółczesna.
A co do pytania 1q2 odnośnie kas. Nie mówiło się swego czasu że stare kasy miały być pierwotnie przesunięte w stronę nowej trybuny północnej tak aby zwiększyć powierzchnię placu od strony Reymonta? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl