Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Wojtas 06.02.2018 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1493306)
Tata dzisiaj obchodzi dzisiaj 44 lata 100-lat!



100 lat Radek!

Szneka 07.02.2018 22:27

http://www.90minut.pl/news/284/news2...o-Stomilu.html

brylant17 10.02.2018 17:46

Oj Kaziu i po co ci ta Sandecja była? Może urwie komuś punkty może i wygra mecz albo dwa,ale to maks...Mógłby sobie siedzieć w takiej Niecieczy i coś tam budować,ale działacze niecierpliwi

KOMINEK 15.02.2018 17:43

Kiko Ramirez znalazł się w gronie kandydatów do poprowadzenia Recreativo Huelva.

oby oby byłaby to naprawdę dobra informacja

TIR_DO_SŁUBIC 15.02.2018 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1494073)

Krzyż na drogę.

mitmichael 15.02.2018 18:07

Trzymajmy kciuki bo zalezy nam na tym zeby jak najszybciej znalazl nowe zatrudnienie

Karherop 15.02.2018 19:08

Oby oby. W tym momencie sezonu raczej niewielu szkoleniowców jest wolnych, a Ramirez sobie na pewno podbil notowania w Hiszpanii po pobycie u nas.

Vinci 15.02.2018 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1494078)
Oby oby. W tym momencie sezonu raczej niewielu szkoleniowców jest wolnych, a Ramirez sobie na pewno podbil notowania w Hiszpanii po pobycie u nas.

Ale to Recreativo, to chyba jeszcze niżej notowane niż zespoły, które do tej pory prowadził. Okolice spadkowe tamtejsze 3 ligi...?

TIR_DO_SŁUBIC 15.02.2018 20:42

A gdzie on bardziej pasuje niż na takie totalne zadupie?

pepe72 16.02.2018 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1494084)
Ale to Recreativo, to chyba jeszcze niżej notowane niż zespoły, które do tej pory prowadził. Okolice spadkowe tamtejsze 3 ligi...?

Jedyne co jest ważne dla Wisły to pozbycie się go z listy płac.

KOMINEK 16.02.2018 00:51

Real Club Recreativo de Huelva hiszpański klub piłkarski z siedzibą w Huelwie, założony 23 grudnia 1889 i występujący obecnie w Segunda División B (trzeci poziom rozgrywkowy Primera División). Najstarszy klub sportowy w Hiszpanii. Występował w nim polski napastnik Paweł Brożek.

tofik 16.02.2018 13:18

Klub z tradycjami i dobrze znany. Teraz faktycznie stoczyli się niesamowicie, pewnie przez długi. Dla Kiko opcja bardzo fajna, oby znalazł tam zatrudnienie.

brylant17 19.02.2018 13:00

Pawłowski w Śląsku do 2020 roku pierwszy spadkowicz znany ? :rotfl:

Patryko 19.02.2018 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1494323)
Pawłowski w Śląsku do 2020 roku pierwszy spadkowicz znany ? :rotfl:

Ciekawe czy pamiętają za co był zwalniany ostatnim razem :) Niezły cyrk, ale dobrze gdzieś ktoś napisał, że jak już wskoczysz na karuzelę trenerską, to ciężko z niej spaść. Teddy jest tego żywym przykładem.

Karherop 19.02.2018 15:58

Pawłowski w Śląsku nie oznacza takich kłopotów jak w każdym innym klubie. Status podobny jak u nas Kulawik. Zawodnicy sami sobie uloza taktykę i spaść nie powinni. Maja mocnych rywali do walki o spadek:Termalika, Piast i Sandecja. Nie życzę Moskalowi spadku więc typuje dwa pierwsze zespoly.

ashkeczup 19.02.2018 16:42

Wydaje się, że Piast ma za mocny skład na spadek.

Szneka 19.02.2018 22:35

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...zyzowe/4h21j4l chyba nie było
wiadomość bardzo chujowa :(

Porter 20.02.2018 14:57

1 Załącznik(ów)
Kolejny wyznawca Giedroycia... szkoda tylko że to były nasz Prezes Dunin... ....xica bierze człowieka...

PhantomRanger 20.02.2018 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1494358)
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...zyzowe/4h21j4l chyba nie było
wiadomość bardzo chujowa :(

O MŚ w Rosji może zapomnieć.

MaLk 20.02.2018 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1494358)
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...zyzowe/4h21j4l chyba nie było
wiadomość bardzo chujowa :(

Tia, Owen był niewątpliwie bardzo zasmucony, ciekawe czy dotarło już do nich, że pozbawiając chłopaka normalnego przygotowania do rundy znacznie się do tej kontuzji przyczynili...

brylant17 22.02.2018 12:16

W internecie trwa zbiórka dla Pawła Kryszałowicza na leczenie po operacji jelita wyryto u niego raka.Zdrowia!

https://pomagam.pl/9gctbzns

mitmichael 22.02.2018 12:43

Sarki będzie w najbliższym czasie reprezentował bedzie barwy drugoligowego slowackiego Partizána Bardejov. Nie podano dlugosci kontraktu

dynek.pl 22.02.2018 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1494417)
Tia, Owen był niewątpliwie bardzo zasmucony, ciekawe czy dotarło już do nich, że pozbawiając chłopaka normalnego przygotowania do rundy znacznie się do tej kontuzji przyczynili...

Pozbawili go czy on się pozbawił ? Sorry ale dla kogoś kto ma szansę na udział mundial pół roku wcześniej nie powinno być niczego ważniejszego. Oczywiście, że wiem, że nie powinno to tak wyglądać od storny klubu ale Wolski gdyby miał jakieś sportowe ambicje to wojenkę z klubem mógł szacząć po sezonie. Swoje już zarobił i jeszcze zarobi.
Zobaczcie jak Makuszewski zapieprza z rehabilitacją.

MaLk 22.02.2018 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1494548)
Pozbawili go czy on się pozbawił ?

Praprzyczyna, która jest jednak bez znaczenia w tym kontekście.

!!IRIVER!! 01.03.2018 11:54

http://www.90minut.pl/news/284/news2...-z-Piasta.html

Jankowski rozwiązał kontrakt z Piastem.

brylant17 02.03.2018 18:32

Víctor Pérez został nowym zawodnikiem indyjskiego Bengaluru FC.Jankowski podpisał z Arką do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok.Natomiast złotousty Michaś przedłużył umowę do 2020 r. z pasiastymi damami.

pepe72 02.03.2018 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1495376)
Víctor Pérez został nowym zawodnikiem indyjskiego Bengaluru FC.Janowski podpisał z Arką do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok.Natomiast złotousty Michaś przedłużył umowę do 2020 r. z pasiastymi damami.

Przed Michasiem jeden też podpisał długoletni kontrakt ;)

FraMat 02.03.2018 19:28

długoletni kontrakt u profesura to wstęp do rozwiązania umowy

arti 03.03.2018 08:48

2 lata to już długoletni?:)
Z innego boiska: Alan popisał się wczoraj sprawnością i koordynacją przy golu dla Słoni, z kolei Semir odwrócił losy meczu bramką (precyzyjne uderzenia weszło od poprzeczki) i asystą.

brylant17 03.03.2018 18:10

Chodziło mu o Stawowego ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl