![]() |
Dopóki wykonawca przywiezie sprzęt zgodny ze specyfikacją, to jest wszystko w porządku. Gorzej, jak nie ma nadzoru i przepuszczą sprzęt parametrami gorszy od tego, który miał zamontować wykonawca.
|
Tak jak napisałem teoretycznie powinien, ale wydaje mi się że miasto także leci w kule. Możliwe że nie płaci w terminie + zmiany w projekcie itd. itp. Budowa stadionu Wisły jest wzorowym przykładem prowadzenia inwestycji. Ważne, że już bliżej końca niż początku.
|
Polimexowi nic nie zrobią- przestańmy się łudzić.Prędzej jest to możliwe z Obtułowiczem ale majątku z niego i tak nie ściągną.Miejmy nadzieję że chociaż doprowadza do końca tę budowę i Wisła dogada się z Miastem że w zamian za czynsze przez jakiś czas wykonają za te pieniądze poprawki niezbędne dla wyglądu i funkcjonowania stadionu. Chciałbym tylko i aż tyle.W tej sytuacji
|
Cytat:
Fakt, to by bylo chyba najlepsze rozwiazanie z tej nieciekawej sytuacji ktora obecnie sie wytworzyla. Tyle ze Majcher nie koniecznie moze chciec isc na takie uklady wszak na kazdym kroku podkresla ze musi dbac o budzet miasta i ze sa pilniejsze sprawy wiec to moze nie wypalic. Ale chcialbym aby tak bylo jak piszesz. |
Arapaho, no niestety, takie są fakty, iż z Polimexu nie ściągną ani złotówki.
Niższy koszt dzierżawy za ten cały cyrk z budową i brakami powinien być kwestią oczywistą, ciekawe tylko czy super sprzyjające Wiśle Majchrowski na to pójdzie... |
Dzisiaj rozmawialem ze znajomym ktory pracuje przy trybunie AiB z tego co mi powiedział to pracuja do godziny 17 a termin oddania trybuny jest nierealny.
On sam powiedzial, że dla niego i innych nie bylo by problemu gdyby mieli pracowac np. do 20, no ale skoro maja pracowac do 17 to tez tak pracują. |
Cytat:
|
Czy są gdzieś jakieś aktualne zdjęcia z zachodniej od strony boiska?
Układanie krzesełek już skończyli? |
Cytat:
|
Stadion im H.Reymana chluba Krakowa, rok oddania 2011, hit nowoczesności i technologii
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4061481570.jpg |
Cytat:
|
Trzeba coś z tym zrobić, bo przecież to jest skandal. Nie wie ktoś jak się ma sprawa z obłożeniem stadionu dibondem?
http://img831.imageshack.us/img831/6307/96462791.jpg http://img831.imageshack.us/i/96462791.jpg/ http://tinypic.pl/kyyy6bkzoy6s http://tinypic.pl/kyyy6bkzoy6s |
dibond jest za drogi i go nie będzie, mieli niby malować farbami hydrofobowymi.Ale kiedy to by miało być - tego nie wie nikt
|
o jaka masakra to zdjęcie... WSTYD!!
|
przy okazji dobrze zobaczyć zaawansowanie północnej - nie ma nawet surowego stanu wnętrz, a sama część instalacyjna i wykończeniowa to z 1-1,5 miesiąca minimum.A termin oddania 30.01.Mostostal Warszawa to jacyś szaleńcy jeśli zgodzili sie na ten termin
|
Wspaniale zdjęcie trybuny, oddaje jej prawdziwe piękno i zamysł architekta. Jak widać, z dnia na dzień jest coraz bardziej brutalnie..
|
Cytat:
|
Widzę, że ktoś mnie uprzedził i wkleił przede mną to zdjęcie.
Wygląda to tak żenująco, że teraz przynajmniej nie mają wyjścia - muszą coś z tym zrobić! Wstyd jak cholera. Te wlepki na górze też niczego sobie. |
Cytat:
|
Ten beton jest brudny, mokry? Normalnie tak nie wygląda. Też wygląda okropnie ale nie aż tak, jak na tym zdjęciu. Miejmy nadzieje, że coś z tym zrobią bo to jest skandal żeby tak wyglądała trybuna, która ma 4 lata i kosztowała masę pieniędzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Temat stadionu raczej nikomu z ekipy Majchra nie spędza snu z powiek , nie ma co liczyc że coś się zmieni w tej materii . |
ale ta trybuna chyba nie była jeszcze szlifowana, to powinno sporo dac..
a swoje dokładają kibice.. co za idioci tak oblepiają wszystko dookoła, gniazdowy mogl by rzucic czasem w eter szanujmy swoj obiekt ! |
Cytat:
|
Witam wszystkich. Tak się zastanawiam czy jeśli uda się w końcu wprowadzić ten elektroniczny system sprzedaży biletów to frekwencja na stadionie znacząco się podniesie? Tutaj mam na uwadze przede wszystkim tych kibiców którzy muszą dojeżdżać z daleka, bo wiadomo że Wisła ma takich kibiców rozsianych po całej Polsce sporo.(oczywiście zakładam że drużyna będzie grała przynajmniej na takim poziomie jak teraz, tj. będzie się liczyć w walce o mistrzostwo)
|
Jakim cudem ma się drastycznie podnieść, skoro stadion ma niecałe 18tys pojemności, a na meczach nie licząc PP zazwyczaj przychodziło ponad 16tys?
Ten system to głównie udogodnienie dla kibiców, a nie typowy wabik na nowych. Większe znaczenie będzie miało od chwili, gdy cały stadion będzie otwarty. Na wiosnę trzeba będzie wymieniać Karty Kibica, więc i tak trzeba będzie się ruszyć pod stadion po nią. |
No chodziło mi o sytuacje kiedy cały stadion będzie otwarty. Karta Kibica to swoją drogą, ale chodzi o takich kibiców którzy nie będą chcieli zakupić karnetu, a będą chcieli wybrać się od czasu do czasu na meczyk. I chyba ma znaczenie to, że nie będą musieli ruszać tyłka specjalnie po bilety kilka dni przed meczem tylko odpowiednio wcześniej zagwarantują sobie wybór biletu na wybrane miejsce-czyż nie? ;>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To jest informacja z tamtego roku, pisze w niej ze nowe karty od stycznia. Mamy styczeń a jest cisza w temacie.
|
gdy byłem z końcem grudnia w "Wislackim Świecie" i pytalem o nowe karty kibica,to powiedzieli,że prawdopodobnie będzie coś wiadomo po polowie stycznia.z tym,ze nacisk padł na słowo "prawdopodobnie"
|
Czyli pewnie wszystko na wariackich papierach się odbędzie bo czasu mało a kart do wymiany bardzo dużo. Znając życie pewnie na tą rundę będzie można korzystać ze starych jeszcze bo wszyscy nie zdążą wymienić. Chyba że karta będzie wydawana na poczekaniu.
|
Chciałbym zwrócić uwagę na kwestię telebimów. Wszystko się wyjaśniło i sprawa przycichła. Czas ucieka, maja jeszcze miesiąc czasu. Zastanawiam się tylko, czy montaż nastąpi na szybcika 48h przed upływem terminu, czy może wcześniej.
Piszę to, bo prognoza pogody na styczeń jest korzystna. Później w lutym znając życie napie*** śniegu i mrozu i będą mieli ciężej. Ciekawe czy biorą to pod uwagę, patrząc przez okno na tą niemalże wiosenną pogodę.... |
Cytat:
|
Cytat:
Pzretarg na telebimy jest juz dawno rozstrzygniety. Znany jest wykonawca. Termin ich zalozenia to 6 lub 15 luty... |
Telebimy pewnie są zamówione - zwykle na takie rzeczy czeka się u producenta min.5-6 tygodni więc przed lutym niespodziewałbym się początku montażu.
Na zdjęciach zachodniej widać znaczy postęp - może faktycznie na 3 kolejkę zdążą z tą trybuną (na tyle żeby wpuścić kibicow bo wykończeń pewnych napewno nie będzie) |
Wychodząc z knajpy około 18:30 widziałem, że lampy wewnątrz zachodniej sie paliły, więc może coś tam grzebią po tej magicznej godzinie 17.
|
pracuje tam kilka ekip podwykonawczych więc być może któraś zostaje dłużej
|
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-bloto,1582329
Cytat:
|
Pamiętacie jak Majchrowski wyśmiewał stadion Legii, że robią otwarcie a mają 3 trybuny? W tamtym momencie ich główna była dopiero stawiana (nasza już stała). Teraz zerknijcie sobie na jakim etapie są obie trybuny...I dalej do śmiechu Panu M.?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl