Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

PiotrG 04.01.2011 10:10

Dopóki wykonawca przywiezie sprzęt zgodny ze specyfikacją, to jest wszystko w porządku. Gorzej, jak nie ma nadzoru i przepuszczą sprzęt parametrami gorszy od tego, który miał zamontować wykonawca.

RZA 04.01.2011 10:22

Tak jak napisałem teoretycznie powinien, ale wydaje mi się że miasto także leci w kule. Możliwe że nie płaci w terminie + zmiany w projekcie itd. itp. Budowa stadionu Wisły jest wzorowym przykładem prowadzenia inwestycji. Ważne, że już bliżej końca niż początku.

Arapaho 04.01.2011 10:37

Polimexowi nic nie zrobią- przestańmy się łudzić.Prędzej jest to możliwe z Obtułowiczem ale majątku z niego i tak nie ściągną.Miejmy nadzieję że chociaż doprowadza do końca tę budowę i Wisła dogada się z Miastem że w zamian za czynsze przez jakiś czas wykonają za te pieniądze poprawki niezbędne dla wyglądu i funkcjonowania stadionu. Chciałbym tylko i aż tyle.W tej sytuacji

Feniks1983 04.01.2011 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1031937)
Polimexowi nic nie zrobią- przestańmy się łudzić.Prędzej jest to możliwe z Obtułowiczem ale majątku z niego i tak nie ściągną.Miejmy nadzieję że chociaż doprowadza do końca tę budowę i Wisła dogada się z Miastem że w zamian za czynsze przez jakiś czas wykonają za te pieniądze poprawki niezbędne dla wyglądu i funkcjonowania stadionu. Chciałbym tylko i aż tyle.W tej sytuacji


Fakt, to by bylo chyba najlepsze rozwiazanie z tej nieciekawej sytuacji ktora obecnie sie wytworzyla. Tyle ze Majcher nie koniecznie moze chciec isc na takie uklady wszak na kazdym kroku podkresla ze musi dbac o budzet miasta i ze sa pilniejsze sprawy wiec to moze nie wypalic. Ale chcialbym aby tak bylo jak piszesz.

PiotrG 04.01.2011 12:08

Arapaho, no niestety, takie są fakty, iż z Polimexu nie ściągną ani złotówki.
Niższy koszt dzierżawy za ten cały cyrk z budową i brakami powinien być kwestią oczywistą, ciekawe tylko czy super sprzyjające Wiśle Majchrowski na to pójdzie...

Donki 04.01.2011 19:34

Dzisiaj rozmawialem ze znajomym ktory pracuje przy trybunie AiB z tego co mi powiedział to pracuja do godziny 17 a termin oddania trybuny jest nierealny.
On sam powiedzial, że dla niego i innych nie bylo by problemu gdyby mieli pracowac np. do 20, no ale skoro maja pracowac do 17 to tez tak pracują.

WislaFan123 04.01.2011 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1032199)
Dzisiaj rozmawialem ze znajomym ktory pracuje przy trybunie AiB z tego co mi powiedział to pracuja do godziny 17 a termin oddania trybuny jest nierealny.
On sam powiedzial, że dla niego i innych nie bylo by problemu gdyby mieli pracowac np. do 20, no ale skoro maja pracowac do 17 to tez tak pracują.

i tego ku** nie rozumiem... tyle samo pracodawca placi.... wiec czemu nie mozna wczesniej tego skonczyc..

pn_77 06.01.2011 08:48

Czy są gdzieś jakieś aktualne zdjęcia z zachodniej od strony boiska?
Układanie krzesełek już skończyli?

Arapaho 07.01.2011 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1032322)
i tego ku** nie rozumiem... tyle samo pracodawca placi.... wiec czemu nie mozna wczesniej tego skonczyc..

napewno nie tyle samo bo za nadgodziny musieliby płacić a najpewniej zorganizować drugą zmianę . A że poza prestiżowymi kwestiami Polimex nie ma podstaw do wykonania szybciej prac ( kasy dostanie tyle samo) - leją na ten temat

Arapaho 07.01.2011 15:45

Stadion im H.Reymana chluba Krakowa, rok oddania 2011, hit nowoczesności i technologii

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4061481570.jpg

pysio 07.01.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1033163)
Stadion im H.Reymana chluba Krakowa, rok oddania 2011, hit nowoczesności i technologii

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4061481570.jpg

pomaluje się i będzie dobrze :)

kornd 07.01.2011 16:05

Trzeba coś z tym zrobić, bo przecież to jest skandal. Nie wie ktoś jak się ma sprawa z obłożeniem stadionu dibondem?
http://img831.imageshack.us/img831/6307/96462791.jpg
http://img831.imageshack.us/i/96462791.jpg/
http://tinypic.pl/kyyy6bkzoy6s
http://tinypic.pl/kyyy6bkzoy6s

Arapaho 07.01.2011 16:20

dibond jest za drogi i go nie będzie, mieli niby malować farbami hydrofobowymi.Ale kiedy to by miało być - tego nie wie nikt

wierny 07.01.2011 16:20

o jaka masakra to zdjęcie... WSTYD!!

Arapaho 07.01.2011 16:28

przy okazji dobrze zobaczyć zaawansowanie północnej - nie ma nawet surowego stanu wnętrz, a sama część instalacyjna i wykończeniowa to z 1-1,5 miesiąca minimum.A termin oddania 30.01.Mostostal Warszawa to jacyś szaleńcy jeśli zgodzili sie na ten termin

P.e.c.h 07.01.2011 16:30

Wspaniale zdjęcie trybuny, oddaje jej prawdziwe piękno i zamysł architekta. Jak widać, z dnia na dzień jest coraz bardziej brutalnie..

pysio 07.01.2011 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 1033186)
Wspaniale zdjęcie trybuny, oddaje jej prawdziwe piękno i zamysł architekta. Jak widać, z dnia na dzień jest coraz bardziej brutalnie..

myślę, że śmiało można napisać, że mamy najbardziej brutalny obiekt architektoniczny w Polsce! Dotychczasowy lider jest właśnie burzony (Dworzec PKP w Katowicach).. zatem panowie.. LIDERA MAMY, ZA NIC GO NIE ODDAMY :)

Mario Nh 07.01.2011 16:59

Widzę, że ktoś mnie uprzedził i wkleił przede mną to zdjęcie.

Wygląda to tak żenująco, że teraz przynajmniej nie mają wyjścia - muszą coś z tym zrobić!
Wstyd jak cholera. Te wlepki na górze też niczego sobie.

picasso 07.01.2011 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1033190)
Widzę, że ktoś mnie uprzedził i wkleił przede mną to zdjęcie.

Wygląda to tak żenująco, że teraz przynajmniej nie mają wyjścia - muszą coś z tym zrobić!
Wstyd jak cholera. Te wlepki na górze też niczego sobie.

właśnie najgorsze w tym jest to,że niczego nie muszą....niestety

Zwitter 07.01.2011 17:50

Ten beton jest brudny, mokry? Normalnie tak nie wygląda. Też wygląda okropnie ale nie aż tak, jak na tym zdjęciu. Miejmy nadzieje, że coś z tym zrobią bo to jest skandal żeby tak wyglądała trybuna, która ma 4 lata i kosztowała masę pieniędzy.

Hudy 07.01.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1033191)
właśnie najgorsze w tym jest to,że niczego nie muszą....niestety

Nie muszą ale nie będą mieli wyjścia no chyba, że nie będzie żadnego uroczystego otwarcia stadionu i będą ukrywać takie zdjęcia przed mediami bo póki co to jest kompromitacja dla miasta.

kohprzem'68 07.01.2011 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 1033207)
Nie muszą ale nie będą mieli wyjścia no chyba, że nie będzie żadnego uroczystego otwarcia stadionu i będą ukrywać takie zdjęcia przed mediami bo póki co to jest kompromitacja dla miasta.

Nie bedzie wstydu bo się wyłgają że te mankamenty zostaną poprawione już po otwarciu , północna mchem zarośnie bedzie jeszcze bardziej ekologicznie jak na reszte gołębie nasrają i po sprawie .
Temat stadionu raczej nikomu z ekipy Majchra nie spędza snu z powiek , nie ma co liczyc że coś się zmieni w tej materii .

medyk 07.01.2011 19:05

ale ta trybuna chyba nie była jeszcze szlifowana, to powinno sporo dac..
a swoje dokładają kibice.. co za idioci tak oblepiają wszystko dookoła, gniazdowy mogl by rzucic czasem w eter szanujmy swoj obiekt !

pysio 07.01.2011 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1033229)
swoje dokładają kibice.. co za idioci tak oblepiają wszystko dookoła, gniazdowy mogl by rzucic czasem w eter szanujmy swoj obiekt !

w autobusach MPK da się po każdym dniu wyczyścić cały tabor z wlepek itp, a stadionu się nie da? trochę dobrej woli i wlepki by znikały po każdym meczu!

Pimko 07.01.2011 22:40

Witam wszystkich. Tak się zastanawiam czy jeśli uda się w końcu wprowadzić ten elektroniczny system sprzedaży biletów to frekwencja na stadionie znacząco się podniesie? Tutaj mam na uwadze przede wszystkim tych kibiców którzy muszą dojeżdżać z daleka, bo wiadomo że Wisła ma takich kibiców rozsianych po całej Polsce sporo.(oczywiście zakładam że drużyna będzie grała przynajmniej na takim poziomie jak teraz, tj. będzie się liczyć w walce o mistrzostwo)

PiotrG 07.01.2011 22:49

Jakim cudem ma się drastycznie podnieść, skoro stadion ma niecałe 18tys pojemności, a na meczach nie licząc PP zazwyczaj przychodziło ponad 16tys?
Ten system to głównie udogodnienie dla kibiców, a nie typowy wabik na nowych. Większe znaczenie będzie miało od chwili, gdy cały stadion będzie otwarty. Na wiosnę trzeba będzie wymieniać Karty Kibica, więc i tak trzeba będzie się ruszyć pod stadion po nią.

Pimko 07.01.2011 22:55

No chodziło mi o sytuacje kiedy cały stadion będzie otwarty. Karta Kibica to swoją drogą, ale chodzi o takich kibiców którzy nie będą chcieli zakupić karnetu, a będą chcieli wybrać się od czasu do czasu na meczyk. I chyba ma znaczenie to, że nie będą musieli ruszać tyłka specjalnie po bilety kilka dni przed meczem tylko odpowiednio wcześniej zagwarantują sobie wybór biletu na wybrane miejsce-czyż nie? ;>

PAC 08.01.2011 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1033348)
Na wiosnę trzeba będzie wymieniać Karty Kibica, więc i tak trzeba będzie się ruszyć pod stadion po nią.

Będą na pewno te nowe karty kibica na wiosnę? Żadnej informacji na ten temat niema a czas ucieka.

FevPL 08.01.2011 16:24

Cytat:

Przypominamy, że obecne Karty Kibica z końcem roku stracą ważność, a od stycznia wydawane będą nowoczesne karty, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców. Dodatkowo od rundy wiosennej 2011 Klub uruchomi specjalny portal dający możliwość zakupu biletów przez Internet. Wiosną otwarty zostanie również sektor rodzinny, na którym na najmłodszych kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/

PAC 08.01.2011 18:53

To jest informacja z tamtego roku, pisze w niej ze nowe karty od stycznia. Mamy styczeń a jest cisza w temacie.

picasso 08.01.2011 18:56

gdy byłem z końcem grudnia w "Wislackim Świecie" i pytalem o nowe karty kibica,to powiedzieli,że prawdopodobnie będzie coś wiadomo po polowie stycznia.z tym,ze nacisk padł na słowo "prawdopodobnie"

PAC 08.01.2011 19:16

Czyli pewnie wszystko na wariackich papierach się odbędzie bo czasu mało a kart do wymiany bardzo dużo. Znając życie pewnie na tą rundę będzie można korzystać ze starych jeszcze bo wszyscy nie zdążą wymienić. Chyba że karta będzie wydawana na poczekaniu.

buczo1985 11.01.2011 15:36

Chciałbym zwrócić uwagę na kwestię telebimów. Wszystko się wyjaśniło i sprawa przycichła. Czas ucieka, maja jeszcze miesiąc czasu. Zastanawiam się tylko, czy montaż nastąpi na szybcika 48h przed upływem terminu, czy może wcześniej.
Piszę to, bo prognoza pogody na styczeń jest korzystna. Później w lutym znając życie napie*** śniegu i mrozu i będą mieli ciężej. Ciekawe czy biorą to pod uwagę, patrząc przez okno na tą niemalże wiosenną pogodę....

jaszczur90 11.01.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1034463)
Chciałbym zwrócić uwagę na kwestię telebimów. Wszystko się wyjaśniło i sprawa przycichła. Czas ucieka, maja jeszcze miesiąc czasu. Zastanawiam się tylko, czy montaż nastąpi na szybcika 48h przed upływem terminu, czy może wcześniej.
Piszę to, bo prognoza pogody na styczeń jest korzystna. Później w lutym znając życie napie*** śniegu i mrozu i będą mieli ciężej. Ciekawe czy biorą to pod uwagę, patrząc przez okno na tą niemalże wiosenną pogodę....

Telebimy .... jak wątpliwe jest oddanie trybuny zachodniej i północnej na czas

63.5 Kg 11.01.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1034463)
Chciałbym zwrócić uwagę na kwestię telebimów. Wszystko się wyjaśniło i sprawa przycichła. Czas ucieka, maja jeszcze miesiąc czasu. Zastanawiam się tylko, czy montaż nastąpi na szybcika 48h przed upływem terminu, czy może wcześniej.
Piszę to, bo prognoza pogody na styczeń jest korzystna. Później w lutym znając życie napie*** śniegu i mrozu i będą mieli ciężej. Ciekawe czy biorą to pod uwagę, patrząc przez okno na tą niemalże wiosenną pogodę....


Pzretarg na telebimy jest juz dawno rozstrzygniety.
Znany jest wykonawca.
Termin ich zalozenia to 6 lub 15 luty...

Arapaho 11.01.2011 17:14

Telebimy pewnie są zamówione - zwykle na takie rzeczy czeka się u producenta min.5-6 tygodni więc przed lutym niespodziewałbym się początku montażu.
Na zdjęciach zachodniej widać znaczy postęp - może faktycznie na 3 kolejkę zdążą z tą trybuną (na tyle żeby wpuścić kibicow bo wykończeń pewnych napewno nie będzie)

Gordian 11.01.2011 20:42

Wychodząc z knajpy około 18:30 widziałem, że lampy wewnątrz zachodniej sie paliły, więc może coś tam grzebią po tej magicznej godzinie 17.

Arapaho 11.01.2011 22:00

pracuje tam kilka ekip podwykonawczych więc być może któraś zostaje dłużej

Mario Nh 13.01.2011 15:05

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-bloto,1582329

Cytat:

Gdy w 1990 roku wysiadłem z samochodu pod Stadionem Alpejskim w Turynie, był on tak nowy, że wpadłem do połowy łydek w asfalt na parkingu. Gdy byłem tam na kilku meczach z okazji finałów MŚ przekonałem się na tysiąc procent, że ten koszmar nie może wiecznie trwać. Stadionu już nie ma - zburzono tę kpinę z architektury, chociaż wydano na nią krocie. Miała bieżnię lekkoatletyczną, widoczność z każdego miejsca była katastrofalna. Kibice Juventusu męczyli się z tym jednak długie lata... Tak też będzie przez wieki w Krakowie przy Reymonta 22, żeby daleko nie szukać...
Banda niedouczonych dziennikarzy.

rafal777 13.01.2011 15:22

Pamiętacie jak Majchrowski wyśmiewał stadion Legii, że robią otwarcie a mają 3 trybuny? W tamtym momencie ich główna była dopiero stawiana (nasza już stała). Teraz zerknijcie sobie na jakim etapie są obie trybuny...I dalej do śmiechu Panu M.?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl