![]() |
Pamietacie filmik na YT z meczu Wisla- Widzew 1.03.2008 ? gdy po protescie ukazany zostal pusty sektor D3 ?
Jak nazywal sie kawalek lecacy w tle ? filmik mial troche ponad 2min. Bardzo prosze o pomoc |
poszukuję kogoś kto odpłatnie, a może i za friko zrobił mi coś takiego:
http://www.urbancity.pl/sklep/produk...68601#bigPhoto Chodzi o zrobienie projektu takie nadruku jak wyżej widac. Chcę miec taką koszulkę, ale tańszą i u kogo innego i potrzebuje po prostu miec takie projekt w postaci jpg. Znajdzie się jakis chętny do pomocy ? |
|
Gdzie mogę w krakowie kupić w miare niedrogo kolczyka do ucha, takie kółeczko? Może być srebrny albo ze stali chirurgicznej.
|
Chodził ktoś na szkołę auto czy coś w tym stylu? Chodzi mi o taki kurs na którym uczą jak zachowywać się w zimie, na lodzie, jak wychodzić z poślizgów,co robić gdy nas ściąga do rowu, jak jeździć prawidłowo techniczne oraz ekonomicznie.Ogólnie doskonalenie swojej jazdy. Jeśli tak to proszę o opinie bo wybrałbym się na coś takiego
|
Przez przypadek ustawiłem złą rozdzielczośc w grze (C.S. 1,6) i teraz kiedy włączam grę pojawia się niebieski ekran i pisze poza zasięgiem pracy. Wie ktoś może jak przywrócic ustawienia fabryczne. Próbowałem już reinstala, ale nie pomogło. Z góry dzięki.
|
|
jak zrobić w LG KP500, żeby rzeczy wysłane przez bluetooth'a zapisywały się na karcie, a nie w telefonie?
|
mam problem... robiłem format z tym ,że zapodziała mi się gdzieś płytka ze sterownikami. jest jakiś szybki sposób na ściągnięcie ich w poprawnej wersji (grzebałem już na stronie producenta ale wszystkie inne wersje są a tej nie...)? jakby ktoś był w temacie to priv...
|
krzysiek92-odbierz priv.
|
Cytat:
|
Próbowałem z tym rejestrem i dalej lipa.
Pamietam, że kiedyś miałem też jakiś porblem z FM10 i wtedy usuwało się jakiś ukryty folder i wracały ustawienia domyślne. Wie ktoś może co mógł byc za folder? |
Mam pytanie odnośnie książek podróżniczych "Poznaj świat". Kogo oprócz Cejrowskiego polecacie?
Halik, Fiedler? Dzięki ...:::Tomo:::... |
Cytat:
|
Dworzec PKS w Myślenicach jest nadal na ulicy przemysłowej ??
|
Cytat:
|
Ranking polskich stron piłkarskich - liczba wejść
Mógłby mi ktoś podać najaktualniejszy ranking stron sportowych. Chodzi mi o strony, które generują największe liczby wejść.
Na jakim miejscu są Wiślackie strony ? Z góry dzięki |
polecicie jakieś miejsce gdzie można zobaczyć dzisiaj Hiszpania- Chile ?? tyle że nie jakaś mordownia no i z niezłą atmosferą bo mam cos zaproponować hiszpanom co są na konferencji u nas....
|
Poszukuję konwertera DVD to DIVX, bezpłatnego, sprawdzonego, który jest w wersji pełnej.
Co możecie doradzić? |
Cytat:
|
Wiem że da się to jakoś ustawić i kiedys juz było o tym pisane ale nie pamiętam.
Jak zrobić żeby przeglądarka blokowała wyskakujące reklamy ? A jak mam opere? |
Cytat:
|
Cytat:
|
kliknij prawym na stronie i daj "zablokuj zawartosc". zaznacz reklame i zastosuj.
|
jest jakaś możliwość ściagania piosenek z wrzuty albo youtube?
|
Cytat:
|
możesz to robić poprzez stronę www.zrzuta.eu
|
A jak chcesz ściągac z jutube to musisz poszukac np w dodatkach do Mozilli ja mam program DownloadHelper
|
dzięki,ostatnio nie mogłem z zrzuty ściągnąć,a że nie robiłem tego dawno stwierdziłem,że jest zablokowane,ale dziś już wszystko w porządku.
|
Zna ktos mozliwosc zapetlenia utworu z YT? Chodzi o to by gral caly czas od nowa :)
|
Cytat:
odkąd pamiętam to był on na ul Słonecznej. Jest tam nadal mimo częściowej rozbiórki. Z tego co wiem autobusy rzadziej jeżdżą niż kiedyś. http://maps.google.pl/maps?hl=pl&um=...ed=0CB0QtQMwAA |
Jak nazywa się przystanek najbliżej boiska Płaszowianki? i jakie autobusy tam jadą? Wiem, że tak chyba teraz remont jest.
|
Witam
Potrzebuję wywołać jutro 3-4 odbitki z cyfrówki w rozmiarze 30x45. Pytanko - gdzie mi to zrobią tego samego dnia, na poczekaniu? Z góry dzięki za pomoc. |
Cytat:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/11636/ Chrome: https://chrome.google.com/extensions...jdbdbjeb?hl=pl Enjoy :) |
Dzieki wielkie murray :)
|
Dlaczego Henry w ostatnim mecu miał inna koszuklke?(inna=bez tych czrnych pasków)
|
Orientuje się może ktoś ile zarabia kasjer w punktach bukmacherskich?? Chociaż przedział przybliżony.
Będę wdzięczny |
Jeśli ktoś mieszka w Zakopanem bardzo proszę o kontakt na PW.
Proste pytanie dotyczące Krupówek. Z góry dziękuje. |
co to za gra?? bo nie pamiętam nazwy. ma ktos ją może na kompa??
http://i50.tinypic.com/sfe8wh.jpg |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl