![]() |
Cytat:
|
Cytat:
"Barça otrzymała ofertę od środkowego obrońcy Lyonu, Marcelo, przez agencję reprezentującą Brazylijczyka" |
Powszechnie wiadomo, ze Barca nie ma glebi skladu na pozycji SO i szuka tam wzmocnienia. Mowilo sie o Davidzie Luizie, o kims tam z PSG, ale to wszystko chyba upada, bo wiadomo, ze podstawowy sklad jest zajety, a kazdy z tych zawodnikow chce grac.
Wiedza o tym w Bein i zaoferowali Marcelo, bo ten pogodzilby sie z rola zapchajdziury a jednoczesnie prezentuje solidny poziom sportowy (nie na miare pierwszego skladu Barcy, ale juz jako zmiennik obleci). Wiec sie okaze. A dywagania czy Marcelo by chcial skonczcie bo to lekko smieszne. Gra w Barcelonie, treningi z Messim, otarcie sie o legende, 3x wieksze zarobki... |
Marcelo wariacie powodzenia:)
No ale w temacie: Nasz lokalny Marcelo z Podbeskidza Krystian Kujawa został wolnym zawodnikiem.. |
Natomiast nasza była gwiazda Patryk Fryc odchodzi z Niecieczy
|
Brac obu!! Skoncza sie problemy z obrona ;D a Cywke mozna wtedy sprzedac :D
|
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...wcem-2017-roku
Kuba przytulił nagrodę za działalnosć charytatywną, Gratulacje ! |
Jacek Paszulewicz przestał być trenerem Olimpii Grudziądz
|
https://twitter.com/Michal_Kolo/stat...43159208349697
Będzie książka o Kamilu Kosowskim. Wreszcie ;) |
Krótki artykuł o Bobanie. Przydałby się teraz w formie na prawej stronie... ;)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...665,1,789.html |
Ciekawe czy w Śląsku też robią aferę że piłkarz sam płacił za zabiegi medyczne. Pytanie retoryczne.
|
Dzisiaj rano zmarł Lucjan Franczak.
Pierwszy trener za czasów, którego zacząłem kibicować Wiśle. RIP |
RIP
i przekwalifikował Grześka Kaliciaka na napastnika , co jak pamietamy(?) było majstersztykiem |
Pamiętam wicemistrzostwo w 1981 no i to, że praktycznie całą tamtejszą kadrę trenował wcześniej w juniorach.
Spotykałem Go czasem w parku na Krowodrzy, parę razy porozmawialiśmy o Wiśle, a nasze psiaki bawiły się w tym czasie razem. Mimo tuszy nie wyglądał na swoje lata, wydawał się być ogólnie w dobrej formie, dlatego ta wiadomość jest dla mnie smutnym zaskoczeniem... Niech spoczywa w pokoju. [*] |
Cytat:
Powodzenia może kiedyś będzie kogoś dłużej trenował |
Krystian Kujawa wpadł do .......... ROW-u Rybnik
|
Sarki na testach w Bytovii Bytów.Ciekawe czy da radę czy go odpalą :D
|
Ktoś zna powód rozstania z Feio?
Niepotrzebny, słaby? |
Przypuszczam, że:
1) Stał się niepotrzebny, skoro Carillo mówi jako-tako po angielsku 2) Chodziły plotki, że był toksyczny |
Kiedys oplul stewarda :P
|
Szkoda. Dwujęzyczny i oddany Klubowi. Mam przed oczami jego łzy wzruszenia po pokonaniu sąsiadki na R22. Utożsamianie się z Klubem jest podstawą do dobrego wykonywania zawodu, niezależnie od tego jaką rolę w nim pełnisz.
|
Cytat:
:rotfl: |
Cytat:
|
Spoko odnajdzie sie w Legii
|
Sfg.... Kojarzy mi się z głębokim gardłem;)
|
Mial konkretne problemy z realizacja powierzonych zadan i wykonywaniem polecen.
Oczywista oczywistosc. Dziwilem sie, ze zostal w sztabie po odejsciu kikunia. |
Mial dobry PR, ale wszelkie sygnały zza kulis wskazywaly że nie ogarnia taktyki i dzieli zawodników.
Może do pracy z młodzieżą się bardziej nadaje. Choc po sytuacji z pluciem slabym byłby dla mnie autorytetem. Pewnie by po tym wyleciał gdyby Kiko potrafil choc dwa zdania po angielsku powiedzieć. Ciekawe swoją drogą czym podpadł Carrillo w tak krótkim czasie. Może sam chciał odejść? |
Może Carillo poznał się na nim i nie chciał takiego fachowca w zespole? Zresztą nie oszukujmy się, że on tam robił za tłumacza Kiko.
|
To ten co się kiedyś tak poszarpał z ochroniarzem po meczu w lozy?
|
To juz wiemy czemu Maczynski odwiedzil naszych w hiszpanii, namawial Feio na przejscie do Legii :rotfl:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl