Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

PhantomRanger 03.01.2018 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1491076)
Przy całej sympatii do Marcelo, Barcelona to chyba jednak dla niego za wysokie progi, chyba że potrzebują tanią zapchajdziurę na ławkę w razie kontuzji/na rotacje w meczach z jakimiś ogórami.

Paulinho kupiony za 40 baniek z ligi chińskiej również miał stać się pośmiewiskiem, a teraz jest tam najlepszy. Gość, który w czasach gry w Polsce był beznadziejny, gra pierwsze skrzypce w jednym z najlepszych europejskich klubów. Ewentualny transfer to zawsze dodatkowa kasa dla Wisły i ewentualne przekonywanie zawodników do gry w naszym klubie. Zobacz Marcelo spędził w Wiśle 2 lata i po latach ciężkiej pracy jest w Barcelonie.

Arkadiusz.Czerepach 03.01.2018 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1491074)
chwila andrzeje , ale to Barca napisała do agencji Marcelo

czy agent Marcelo próbuje go wypchnąć do Barcy ?

bo to 100% różne sprawy , angielskie tłumaczenie sugeruje druga opcje , a nie wiadomo skąd Brylant wziął tego newsa

widze że Wam umknęło , więc wklejam dosłowne tłumaczenie brylantowej rewelacji

"Barça otrzymała ofertę od środkowego obrońcy Lyonu, Marcelo, przez agencję reprezentującą Brazylijczyka"

teo 03.01.2018 22:15

Powszechnie wiadomo, ze Barca nie ma glebi skladu na pozycji SO i szuka tam wzmocnienia. Mowilo sie o Davidzie Luizie, o kims tam z PSG, ale to wszystko chyba upada, bo wiadomo, ze podstawowy sklad jest zajety, a kazdy z tych zawodnikow chce grac.
Wiedza o tym w Bein i zaoferowali Marcelo, bo ten pogodzilby sie z rola zapchajdziury a jednoczesnie prezentuje solidny poziom sportowy (nie na miare pierwszego skladu Barcy, ale juz jako zmiennik obleci).
Wiec sie okaze.

A dywagania czy Marcelo by chcial skonczcie bo to lekko smieszne.
Gra w Barcelonie, treningi z Messim, otarcie sie o legende, 3x wieksze zarobki...

szprotson 04.01.2018 20:08

Marcelo wariacie powodzenia:)

No ale w temacie:
Nasz lokalny Marcelo z Podbeskidza Krystian Kujawa został wolnym zawodnikiem..

brylant17 04.01.2018 21:19

Natomiast nasza była gwiazda Patryk Fryc odchodzi z Niecieczy

teo 04.01.2018 22:13

Brac obu!! Skoncza sie problemy z obrona ;D a Cywke mozna wtedy sprzedac :D

Arkadiusz.Czerepach 07.01.2018 09:59

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...wcem-2017-roku

Kuba przytulił nagrodę za działalnosć charytatywną, Gratulacje !

brylant17 07.01.2018 17:08

Jacek Paszulewicz przestał być trenerem Olimpii Grudziądz

!!IRIVER!! 15.01.2018 08:52

https://twitter.com/Michal_Kolo/stat...43159208349697
Będzie książka o Kamilu Kosowskim. Wreszcie ;)

Maciek17 15.01.2018 18:14

Krótki artykuł o Bobanie. Przydałby się teraz w formie na prawej stronie... ;)

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...665,1,789.html

Karherop 15.01.2018 22:32

Ciekawe czy w Śląsku też robią aferę że piłkarz sam płacił za zabiegi medyczne. Pytanie retoryczne.

LucjuszWielki 24.01.2018 13:42

Dzisiaj rano zmarł Lucjan Franczak.



Pierwszy trener za czasów, którego zacząłem kibicować Wiśle.


RIP

Arkadiusz.Czerepach 24.01.2018 18:28

RIP

i przekwalifikował Grześka Kaliciaka na napastnika , co jak pamietamy(?) było majstersztykiem

arti 24.01.2018 18:51

Pamiętam wicemistrzostwo w 1981 no i to, że praktycznie całą tamtejszą kadrę trenował wcześniej w juniorach.
Spotykałem Go czasem w parku na Krowodrzy, parę razy porozmawialiśmy o Wiśle, a nasze psiaki bawiły się w tym czasie razem. Mimo tuszy nie wyglądał na swoje lata, wydawał się być ogólnie w dobrej formie, dlatego ta wiadomość jest dla mnie smutnym zaskoczeniem...
Niech spoczywa w pokoju. [*]

brylant17 25.01.2018 16:31

Cytat:

Łukasz Sosin został tymczasowym trenerem cypryjskiego Páfos FC, po tym jak klub rozstał się ze słoweńskim szkoleniowcem Luką Elsnerem. Polak, który od września jest dyrektorem technicznym akademii klubowej, będzie prowadził drużynę do czasu zatrudnienia nowego trenera.

Powodzenia może kiedyś będzie kogoś dłużej trenował

Szneka 25.01.2018 21:49

Krystian Kujawa wpadł do .......... ROW-u Rybnik

brylant17 26.01.2018 18:04

Sarki na testach w Bytovii Bytów.Ciekawe czy da radę czy go odpalą :D

pozowski 26.01.2018 22:07

Ktoś zna powód rozstania z Feio?
Niepotrzebny, słaby?

Prezydentowa 26.01.2018 22:30

Przypuszczam, że:
1) Stał się niepotrzebny, skoro Carillo mówi jako-tako po angielsku
2) Chodziły plotki, że był toksyczny

bob85 26.01.2018 22:44

Kiedys oplul stewarda :P

Adenalix 26.01.2018 22:51

Szkoda. Dwujęzyczny i oddany Klubowi. Mam przed oczami jego łzy wzruszenia po pokonaniu sąsiadki na R22. Utożsamianie się z Klubem jest podstawą do dobrego wykonywania zawodu, niezależnie od tego jaką rolę w nim pełnisz.

KrzychooR 26.01.2018 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bob85 (Post 1492568)
Kiedys oplul stewarda :P

Zasłużył sobie... takiej szychy nie rozpoznać...

:rotfl:

wislak2214 26.01.2018 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1492569)
Szkoda. Dwujęzyczny i oddany Klubowi. Mam przed oczami jego łzy wzruszenia po pokonaniu sąsiadki na R22. Utożsamianie się z Klubem jest podstawą do dobrego wykonywania zawodu, niezależnie od tego jaką rolę w nim pełnisz.

No tak najlepiej żeby został w klubie i pierdział w stołek bo upadł na kolana ze wzruszenia po wygranych derbach. Miał szanse się wykazać w SFG i spartaczył robote. Trener z niego żaden. Tłumacza też nam nie potrzeba Carillo ogarnie.

AgresywnyChomik 26.01.2018 23:09

Spoko odnajdzie sie w Legii

wiertar 26.01.2018 23:19

Sfg.... Kojarzy mi się z głębokim gardłem;)

teo 26.01.2018 23:27

Mial konkretne problemy z realizacja powierzonych zadan i wykonywaniem polecen.
Oczywista oczywistosc. Dziwilem sie, ze zostal w sztabie po odejsciu kikunia.

Karherop 27.01.2018 01:12

Mial dobry PR, ale wszelkie sygnały zza kulis wskazywaly że nie ogarnia taktyki i dzieli zawodników.

Może do pracy z młodzieżą się bardziej nadaje. Choc po sytuacji z pluciem slabym byłby dla mnie autorytetem. Pewnie by po tym wyleciał gdyby Kiko potrafil choc dwa zdania po angielsku powiedzieć.

Ciekawe swoją drogą czym podpadł Carrillo w tak krótkim czasie. Może sam chciał odejść?

PhantomRanger 27.01.2018 08:50

Może Carillo poznał się na nim i nie chciał takiego fachowca w zespole? Zresztą nie oszukujmy się, że on tam robił za tłumacza Kiko.

Vinci 27.01.2018 09:00

To ten co się kiedyś tak poszarpał z ochroniarzem po meczu w lozy?

mitmichael 27.01.2018 09:23

To juz wiemy czemu Maczynski odwiedzil naszych w hiszpanii, namawial Feio na przejscie do Legii :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl