![]() |
Cytat:
|
Cytat:
A czy my spiewaliśmy cos na Lecha Legie Widzew Korone tec.?? zadarto sie pare razy Wisła Kraków nikogo nie obrażając. |
Cytat:
Boguski ! raz, dwa, trzy ? |
Cytat:
Jechanie po innych klubach na reprezentacji to już strasznie niski poziom. |
Cytat:
|
no tak,
zresztą Panowie spokojnie info tel. że śpiewali o Płocku |
mi najbardziej sie spodobało to,ze jak juz postanowili sie ujawnić, to nie pochwalili swojego klubiku smiesznego tylko nas :)
jednak nie przez przypadek Kielce uchodza za prawdziwe zadupie i koniec świata PS Ale sie gra jak przeciwnik stoi co? |
Boże święty. Teraz będziecie dziesiąc stron pisać co jakaś Korona krzyczała? Dajcie im spokój. Ich podwórko niech robią co chcą.
|
Panowie nie róbcie wiochy, niech w Kielcach robią. Na razie lejemy San Marino, ważniejsze są wyniki u rywali a tam na razie remisy, które nam pasują idealnie.
|
Po pierwsze nie rozumie niektórych Wiślaków którzy "cieszą się" że mamy coraz więcej pozdrowień i anty FC... Z czego tu się cieszyć? Że przy 15 tysiącach i milionach przed tv NA REPREZENTACJI śpiewa się coś anty na naszą WISŁĘ?? Ja was nie rozumie... Chcecie być drugą Legią, której nienawidą w każdej części Polski??
Na początku wielkie zdziwienie, a po chwili już wiedziałem że to było WTSK... Już potem nawet nie słuchałem czy były wrzuty na inne kluby... Zachowanie scyzoryków idiotyczne i to jest dla nich gwóźdź do trumny w kibicowskiej Polsce... Rozumiem nienawiść z ich strony, bo my też za nimi nie przepadamy, ale ludzie... TO JEST REPRA. Wogule nie przekonuje mnie argument (jaki zapewne wystawią kielczanie) że my wywiesiliśmy na reprze ABG i przez chwile był doping dla Wisły, bo to było przy fatalnej grze naszych i ogulnej frustaracji, ale niebyło tam bluzg!!! A oni przy 4:0 zero jadą wrzuty... Idiotyzm. Ale zbyt się nie przejmuję bo: koronka po tym incydencie jest już zlekceważona przez reszte ekip, a gdy zaczęli to śpiewać pojawiło się dość dużo gwizdów... |
ale przed WTSK bylo spiewane HSV to ich napewno podraznilo slychac bylo to z innej czesci stadionu:D
|
OMG, na meczu chyba spora ekipa Amiki, "lalalala..." będą wyć do końca meczu?
|
Byłem na Polska-USA i nie było nic anty. To tylko świadczy o nich, jak to ktoś wyżej napisał, że chcąc się ujawnić śpiewają coś anty, widać była przyjaźń ze starozakonnymi procentuje..
jednak mam pytanie do kogoś kto tam był/dostał info tel. czy ktokolwiek ich sprowokował, były jakieś zadymy przed meczem, jakaś WIŚLACKA flaga może? Cokolwiek? |
Zeby tylko nie połamali Boguskiego...
|
Cytat:
|
****a, ale Kubuś za.......ił brameczkę!
Edit: Jasny ****, a jednak zaliczono to uderzenie Smolarkowi:-) Sorry za moją podnietę. |
i tak zasługa Kuby :D
|
No strzał przepiękny. Smolarek może síę pocieszyć do kolejnej kolejki Premiership.
|
Nie było spalonego.
Brawo Rafał! |
Ooo, jestem vip'em na weszło. Zacytowali mnie w relacji.:-D
|
Czy tylko ja widziałem ten strzał ??:shock:
|
zostaje nam czekać tylko na DYCHĘ :D !!!
Boguski na Hattricka ! :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Taaaak !! :D czekałem na tego gola :D tylko czemu Boguś go nie strzelił :(
|
Cytat:
|
Cytat:
Chciałeś DYCHE to masz DYCHE :D |
Aż żal przyjezdnych.
Tymczasem Czechy straciły bramkę, Słowacja 2-1 prowadzi. |
no to Dziękuję :)
Dziesięć do Zera :D aż miło się położyć spać :D |
Brawo Polska ale to był mecz z C klasą więc podniecać się nie ma co, najbardziej rozśmieszający moment meczu to pozdrowienia dla Wisły, wiedzą kto rządzi i tu ich boli, srał pies na kielce i tą ich koronę :)
|
dlaczego nie mamy takich fajnych siatek w naszych bramkach? piłka fajnie w nich trzepocze.
dziękujemy! |
Cytat:
Bez dwóch zdań - w lidze amatorów bylibyśmy nie do pokonania Nasi piłkarze zrobili co mieli zrobić, ale wszelka euforia, czy zachwyt po tym meczu są delikatnie mówiąc - na wyrost. Niestety dziennikarze TVP chyba faktycznie uważają, że wynik w tym meczu mówi cokolwiek więcej o polskiej reprezentacji niż to co widzimy od czasu mistrzostw ...... A najgorsze jest to, że Leo sie utrzyma - no, Panie i Panowie w końcu drużyna pod jego wodzą rozgromiła nie byle kogo ....... San Marino, eh.... |
I wszyscy razem: LEOOOOOOOOOOOOOO!
:ej: Ciekawe co jutro wyczytam w gazetach ? |
to że śpiewają coś na naszą WISEŁKĘ to tylko świadczy o ich kompleksach (nawet swoich flag korona nie umie upilnować :D)
|
Szpakowski to idiota :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Repreze...ce_nożnej |
Wynik niezły, ale nie da się ukryć, że przeciwnik praktycznie nie istniał na boisku (w końcu czego oczekiwać od San Marino?). A zachowanie kieleckiej hołoty szkoda komentować - sami sobie wystawiają ocenę tym, co pokazują na meczu reprezentacji.
|
Cytat:
To Ty myślisz że Szpakowski sobie sam przygotowuje statystyki? Czy bawisz się w Prima Aprilis? |
Swoją drogą, żal mi trochę piłkarzy z San Marino. Tak piłkarzy, to nie jest kpina. Oni nie grają dla kasy, nie grają dla szpanu. Grają bo lubią grać w nogę. O to chodzi z piłce nożnej. A taki Smolarek-wsiur olewa piłkarza, który chciał pamiątkowej koszulki. Mam nadzieję, że San Marino niedługo będzie się mogła cieszyć z jakiegoś remisu, albo chociaż ze strzelonego gola. W końcu "w życiu piękne są tylko chwile".
A to tak na marginesie: http://i41.tinypic.com/2n6oee.jpg |
o to mi chodzi że najpierw dureń nie wie, że było 9-0 z Norwegią,
jak mu powiedzieli to wymyślił baran, ze Lubański strzelił 5 bramek Co jak co, ale w '63 to moi rodzice ledwo do szkoły chodzili i ja wiem, ze bło wtedy 9-0, jak równiez wiem, ze Lubańskie nie strzelił wtedy 5 bramek a jedną. Jak idiota całe zycie jest "dziennikarzem" sportowym to mógłby równiez trakie rzeczy wiedzieć... |
Smolarek to jest typowy showman. Te jego gesty po bramkach, istne gwiazdorstwo. No i jeszcze ta koszulka.
Dzisiejsze bramki mu nie pomogą w Boltonie, jestem tego pewien. Cytat:
Dobranoc. Lech 0:2 Wisła. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl