Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

TIR_DO_SŁUBIC 08.09.2017 21:10

https://i.imgflip.com/1vj8u0.jpg

brylant17 08.09.2017 21:11

Sorry ale czas to napisać Kiko out! zero taktyki zero grania zero czegokolwiek fart się skończył już dawno...

Griszka30KR 08.09.2017 21:14

Dajcie spokój z tym trenejro.I nie pisze tego po dzisiejszym meczu,tylko powątpiewałem w zbyt wczesne achy i ochy na Jego temat.I nie piszcie,ze Wisła dzis była osłabiona,bo tak naprawde brakuje zawodników (oprócz Valeza),którzy i tak ciagną ostatnio ogony....

qubu 08.09.2017 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1481915)
Sorry ale czas to napisać Kiko out! zero taktyki zero grania zero czegokolwiek fart się skończył już dawno...

leczonko


(10 znakow)

Elendil 08.09.2017 21:15

może to Brlek zabrał całe szczęście ze sobą? W sumie dwa razy w końcówkach nas ratował.

Kac 08.09.2017 21:19

gramy prze pyte od rundy mistrzowskiej gdzie same prawie porażki i nie widać żadnej poprawy... gdyby nie Carlitos, który się na farcie trafił to byśmy już dawno byli na dole tabeli...

Jak dla mnie lepiej nie będzie, tyle miesięcy dalej bez żadnej wizji gry, z Kiko bronimy się przed spadkiem więc lepiej go w przerwie zimowej pożegnać.

bridgeburner 08.09.2017 21:22

absolutnie nie jestem za zwlanianiem trenera na tym etapie no ale
Kiko póki co sie nie broni...
cały mecz gramy lage do rpzodu, w środku dziura jak po przejsciu huraganu a o grze w defensywie to skoda cokolwiek pisac
a przychdził po to zeby porapwic gre obronna

Elendil 08.09.2017 21:25

Na pewno przed przerwą zimową trenera zwalniać nie warto, ale może czas się porozglądać. Skład wygląda dobrze, ale na chaos jaki panuje w ich grze nie da się patrzeć.

Stelio 08.09.2017 21:26

Mam nadzieję, że zarząd dostrzeże wyraźny problem bo 7 straconych i 2 strzelone bramki w 3 meczach wychodząc w każdym z nich Z 2 DEFENSYWNYMI POMOCNIKAMI to chyba nie jest domena drużyny która ma ogarniętą grę w obronie a na tym Kiko chce bazować, co podkreślał od samego początku. Nua razie nie ma ani gry do przodu, ani z tyłu... Jeśli nie wygramy meczu z piastem, myślę, że pora się pożegnać bo prochu to on już tutaj nie wymyśli..

Revolver 08.09.2017 21:26

Zdarzało mi się zwykle bronić Ramireza, bo wydawało się, że drużyna idzie w jakimś kierunku. Może nie w kierunku pięknej, efektownej piłki, ale za to konsekwentnej i skutecznej. Niestety, po pewnym czasie widać, że tak naprawdę wszystkie ładne momenty i niezłe wyniki to był po prostu nieziemski fart, a Ramirez jest po prostu ku*wa beznadziejnym taktykiem. Takiego chaosu, źle dobranych zawodników, chvjowych zmian i braku reakcji na boiskowe wydarzenia nie powstydziłyby się takie asy PMS, jak Kafarski.

Ramirez ma komfort w doborze zawodników, jakiego nie mieli trenerzy od czasu Maaskanta, ale i tak Kulawik (z całym szacunkiem dla warsztatu Tomka) wyciągnąłby podobne wyniki, a kto wie czy nie lepsze.

Oczywiście, nie czas teraz na zmianę trenera, ale Kiko po prostu nie ogarnia rzeczywistości. W dodatku jak odejdzie on, to pewnie obrazi się połowa Hiszpanów i posypie się drużyna. Ku*wa mać, kolejny weekend spie*dolony.

Arked 08.09.2017 21:28

Zarząd musiałby upaść centralnie na głowę, żeby po sprowadzeniu tylu Hiszpanów zwalniać teraz trenera, który w ich transferach miał udział. W poprzednich dwóch okienkach pozyskaliśmy kilkunastu nowych zawodników. Trwa całkowita zmiana warty w Wiśle. Na osiągnięcie jakiejkolwiek spójnej wizji i stabilności gry, przy wciąż bardzo przeciętnym składzie, trzeba dużo czasu. I ten czas Ramirez powinien otrzymać. Czy niektórzy zapomnieli w jakim miejscu jest teraz Wisła? Czy może to po prostu przyzwyczajenie po erze Cupiała, kiedy mieliśmy średnio 3 trenerów na sezon?

ashkeczup 08.09.2017 21:29

Niestety, ale tam u góry mają dużo racji. Kiko na dzień dobry dostał kilka transferów i większą kadrę, niż poprzednicy, ale spłacił to 6 miejscem. Do tego momentu wszystko wyglądało jak należy, bo przecież na budowanie dużyny powinno otrzymać się odpowiednio dużo czasu. Problem w tym, że Kiko nie bardzo ma co wdrożyć. Jedyne co gołym okiem widać, to jego umiłowanie do gry defensywnej i lagi w przód. Należało by się zastanowić, czy tak obśmiewany z remisów Kazek Moskal z obecnymi piłkarzami nie osiągnąłby przynajmniej takich samych wyników przy dużo ładniejszym stylu gry, który to dawał by nadzieję na lepszą przyszłość? Bo jedyne, co daje mi obecna gra, to bolące oczy. I niech nikt nie mówi o schematach w ataku, bo wygląda to żałośnie. Skoro na Arkę wychodzimy Llonchem i 5 obrońcami, to ja nie mam pytań. Kiko do Chelsea i stawiamy niebieski autobus. Nie, panie Kiko, nie w tej lidze taka gra. Nie gramy przeciwko MU,Spurs czy City, tylko przeciwko Arce, która utrzymała się tylko dlatego, że jakiś kopacz przyciął w chuja i postanowił zagrać w piłkę ręczną. Gdyby słabe mecze się nam zdarzały, byłoby to zrozumiałe. Problem w tym, że coraz rzadziej-a to już bardzo rzadko- zdarzają nam się chociażby przyzwoite. I perspektywy poprawy niestety nie widać...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1481931)
I ten czas Ramirez powinien otrzymać. Czy niektórzy zapomnieli w jakim miejscu jest teraz Wisła? Czy może to po prostu przyzwyczajenie po erze Cupiała, kiedy mieliśmy średnio 3 trenerów na sezon?

A gdzie jest? I dlaczego to zasługa trenera?

Dariook 08.09.2017 21:30

Trzeba przyznac, ze Kiko coraz bardziej daje do pieca.

Ma_niek 08.09.2017 21:33

Genialna taktyka z 6 obroncami i Arsenicem na rozegraniu niestety nie zdaje egzaminu.

Arked 08.09.2017 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1481933)
A gdzie jest? I dlaczego to zasługa trenera?

Nie piszę o żadnych zasługach. Wisła jest bardzo przeciętnym ligowcem, który dopiero próbuje zbudować sensowną drużynę od podstaw. Takie projekty są trudne nawet jak się ma miliony na transfery, a co dopiero jak się ma wielkie gówno. Moim zdaniem warto być konsekwentnym i zostawić trenera, z którym rozpoczęło się cały proces, nawet jeśli oznacza to, że będzie on musiał u nas uczyć się na błędach. Przynajmniej z przygotowaniem fizycznym zespołu nie ma żadnych problemów, a to w naszej lidze nie byle co.

andrucik 08.09.2017 21:37

Albo zmiana taktyki, albo trenera.

Arked 08.09.2017 21:40

Zmian taktyki będzie jeszcze z dziesięć zanim to wszystko zacznie żreć jak należy. W dodatku dołączy kilku zawodników, którzy mogą odmienić grę zespołu w środkowej strefie o 180 stopni (Basha, Perez).

ashkeczup 08.09.2017 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1481950)
Zmian taktyki będzie jeszcze z dziesięć zanim to wszystko zacznie żreć jak należy. W dodatku dołączy kilku zawodników, którzy mogą odmienić grę zespołu w środkowej strefie o 180 stopni (Basha, Perez).

Wydaje mi się, że taktykę kolega wyżej rozumie bardziej jako samą filozofię gry, aniżeli ewentualne korekty. Filozofię, która teraz jest żadna i nie przystoi Wiśle. Ściągamy filigranowych zawodników do gry na walkę o długie piłki? Kostal, Carlitos czy Boguski mają wygrywać główki?

El'kabat 08.09.2017 21:45

Niestety co raz więcej sygnałow, których człowiek wczesniej nie brał pod uwagę przez wyniki - daje bardzo negatywny obraz trenera.

Zero pomysłu, rozgrywania piłki od tyłu. Dziwaczne wybory i decyzje co do składu i taktyki.
Stawiamy na obronę? Jaką obronę? Wychodzimy defensywnie a wchodzą w nas jak woda w gąbkę.
Piłkarze nie maja pojecia jak sie ustawic, w środku dziura przeogromna miedzy formacjami.

Ogrywamy z meczu na mecz powoli Wojtkowskiego, czy Tibora - a nagle pierwszy lepszy hiszpański ogór, który jest z nami od kilku dni wchodzi od razu na zmianę?

Kiedyś ten cały zaciąg .......nie. Pytanie tylko, kiedy?

silver03 08.09.2017 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1481955)

Kiedyś ten cały zaciąg .......nie. Pytanie tylko, kiedy?

Pier.dol.nie jedynie jak będziemy walczyć o utrzymanie, a z tymi piłkarzami nam to nie grozi.

TIR_DO_SŁUBIC 08.09.2017 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1481959)
Pier.dol.nie jedynie jak będziemy walczyć o utrzymanie, a z tymi piłkarzami nam to nie grozi.

Wziąłbyś wstawił tutaj jeszcze raz tą checklistę :D

silver03 08.09.2017 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1481960)
Wziąłbyś wstawił tutaj jeszcze raz tą checklistę :D

Wysyłamy do Marzeny? :D

bridgeburner 08.09.2017 21:55

Wytlumaczcie mi tylko granie dzidy do przodu jak z 5 odpowiedzialnej za ofensywe nikt nawet w okolicy 180 cm wzrostu nie ma
Tylko ta jedna kwestia

crux.a 08.09.2017 21:56

Spokój. Jeszcze niejeden mecz przegramy. Kiko powinien zostać rozliczony po 37 kolejce.

Grisza1 08.09.2017 22:01

Jak to jest, że mamy na ławce Halilovicia czy Wojtkowskiego, którzy już są trochę z zespołem, mamy Bartosza, który pokazał nie raz, że jest w stanie dać dużo drużynie w końcówce meczu, a pierwszym wchodzącym jest Jesus Imaz, który w tym tygodniu pierwszy raz Kraków na oczy zobaczył?

maxx304 08.09.2017 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1481964)
Spokój. Jeszcze niejeden mecz przegramy. Kiko powinien zostać rozliczony po 37 kolejce.

AMEN K...A. Uspokójcie się do ch..a ciężkiego, bo mam wrażenie, że czytam forum beznapletowców, a nie kibiców Wisły. Wiary k...a! Co, za mało Cupiała w Wiśle? Jeden trener jest już za długo? To baranek w ścianę, może pomoże. Nikt kur...a nie widzi PRZEBUDOWY zespołu? Zaczynając od środka, mamy lipę. Kilkunastu nowych piłkarzy. Dajcie temu trenerowi pracować. Rozliczajcie po sezonie, a nie po SIÓDMEJ kolejce, k...a jego mać! LODU NA ŁEB! Aż kur...a ciężko czytać... No jak lemingi... Cupiał wróć... Ch...owo, ale stabilnie, i przynajmniej co 3 miesiące mogliśmy się zastanawiać, jaki nowy trener przyjdzie... O zgrozo.

maxx304 08.09.2017 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1481967)
Jak to jest, że mamy na ławce Halilovicia czy Wojtkowskiego, którzy już są trochę z zespołem, mamy Bartosza, który pokazał nie raz, że jest w stanie dać dużo drużynie w końcówce meczu, a pierwszym wchodzącym jest Jesus Imaz, który w tym tygodniu pierwszy raz Kraków na oczy zobaczył?

Z całym szacunkiem, ale ten właśnie Jesus zrobił mniej więcej tyle zamieszania, co Bartosz po wejściu w 60 minucie.

Z tą różnicą, że zrobił to w pięć minut.

Pepinho 08.09.2017 22:06

Pytanie co poprawił Ramirez od lutego w grze zespołu - nic. Można byłoby to teraz tłumaczyć letnią wymianą kadry ale czy w grupie mistrzowskiej czy nawet wcześniej graliśmy cokolwiek lepiej no chyba jednak NIE. Ramirez to kiepski trener bez żadnej wizji, Junco z wyborem trenera się grubo pomylił zresztą widząc jaki szrot nam nasprowadzał trudno się dziwić, pamiętacie jak przedstawiał Ramireza ? to jest układ towarzysko biznesowy bo jak inaczej nazwać transfery tych Latino boys. Problem ma Wisła a właściwie zarząd że dał tyle władzy M. Junco a jak widać te ponad pól roku a nic nie drgnęło...

Dive Pirate 08.09.2017 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1481967)
Jak to jest, że mamy na ławce Halilovicia czy Wojtkowskiego, którzy już są trochę z zespołem, mamy Bartosza, który pokazał nie raz, że jest w stanie dać dużo drużynie w końcówce meczu, a pierwszym wchodzącym jest Jesus Imaz, który w tym tygodniu pierwszy raz Kraków na oczy zobaczył?

Proponuje obejrzeć poprzednie mecze bo ww pokazali niewiele, Tibor więcej od Wojtkowskiego ale też stosunkowo dużo groźnych strat.
Mamy dużo kontuzji, połowa składu wymieniona dajcie na luz, będzie dobrze ;)

Grisza1 08.09.2017 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1481971)
Z całym szacunkiem, ale ten właśnie Jesus zrobił mniej więcej tyle zamieszania, co Bartosz po wejściu w 60 minucie.

Z tą różnicą, że zrobił to w pięć minut.

Z całym szacunkiem, ale zamieszanie Bartosza nie raz kończyło się golem, nawet jak wchodził w 85 minucie. A czym się skończyło wejście Jesusa? I nawet mniejsza o to, że nie strzelił gola. Chodzi o jakąś hierarchię w drużynie, pomysł na nią. A tu się okazuje, że może przyjść koleś z Hiszpanii, jeden z wielu, nie jakiś bóg futbolu, i po kilkudziesięciu godzinach pobytu jest pierwszym wchodzącym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl