![]() |
|
Sorry ale czas to napisać Kiko out! zero taktyki zero grania zero czegokolwiek fart się skończył już dawno...
|
Dajcie spokój z tym trenejro.I nie pisze tego po dzisiejszym meczu,tylko powątpiewałem w zbyt wczesne achy i ochy na Jego temat.I nie piszcie,ze Wisła dzis była osłabiona,bo tak naprawde brakuje zawodników (oprócz Valeza),którzy i tak ciagną ostatnio ogony....
|
Cytat:
(10 znakow) |
może to Brlek zabrał całe szczęście ze sobą? W sumie dwa razy w końcówkach nas ratował.
|
gramy prze pyte od rundy mistrzowskiej gdzie same prawie porażki i nie widać żadnej poprawy... gdyby nie Carlitos, który się na farcie trafił to byśmy już dawno byli na dole tabeli...
Jak dla mnie lepiej nie będzie, tyle miesięcy dalej bez żadnej wizji gry, z Kiko bronimy się przed spadkiem więc lepiej go w przerwie zimowej pożegnać. |
absolutnie nie jestem za zwlanianiem trenera na tym etapie no ale
Kiko póki co sie nie broni... cały mecz gramy lage do rpzodu, w środku dziura jak po przejsciu huraganu a o grze w defensywie to skoda cokolwiek pisac a przychdził po to zeby porapwic gre obronna |
Na pewno przed przerwą zimową trenera zwalniać nie warto, ale może czas się porozglądać. Skład wygląda dobrze, ale na chaos jaki panuje w ich grze nie da się patrzeć.
|
Mam nadzieję, że zarząd dostrzeże wyraźny problem bo 7 straconych i 2 strzelone bramki w 3 meczach wychodząc w każdym z nich Z 2 DEFENSYWNYMI POMOCNIKAMI to chyba nie jest domena drużyny która ma ogarniętą grę w obronie a na tym Kiko chce bazować, co podkreślał od samego początku. Nua razie nie ma ani gry do przodu, ani z tyłu... Jeśli nie wygramy meczu z piastem, myślę, że pora się pożegnać bo prochu to on już tutaj nie wymyśli..
|
Zdarzało mi się zwykle bronić Ramireza, bo wydawało się, że drużyna idzie w jakimś kierunku. Może nie w kierunku pięknej, efektownej piłki, ale za to konsekwentnej i skutecznej. Niestety, po pewnym czasie widać, że tak naprawdę wszystkie ładne momenty i niezłe wyniki to był po prostu nieziemski fart, a Ramirez jest po prostu ku*wa beznadziejnym taktykiem. Takiego chaosu, źle dobranych zawodników, chvjowych zmian i braku reakcji na boiskowe wydarzenia nie powstydziłyby się takie asy PMS, jak Kafarski.
Ramirez ma komfort w doborze zawodników, jakiego nie mieli trenerzy od czasu Maaskanta, ale i tak Kulawik (z całym szacunkiem dla warsztatu Tomka) wyciągnąłby podobne wyniki, a kto wie czy nie lepsze. Oczywiście, nie czas teraz na zmianę trenera, ale Kiko po prostu nie ogarnia rzeczywistości. W dodatku jak odejdzie on, to pewnie obrazi się połowa Hiszpanów i posypie się drużyna. Ku*wa mać, kolejny weekend spie*dolony. |
Zarząd musiałby upaść centralnie na głowę, żeby po sprowadzeniu tylu Hiszpanów zwalniać teraz trenera, który w ich transferach miał udział. W poprzednich dwóch okienkach pozyskaliśmy kilkunastu nowych zawodników. Trwa całkowita zmiana warty w Wiśle. Na osiągnięcie jakiejkolwiek spójnej wizji i stabilności gry, przy wciąż bardzo przeciętnym składzie, trzeba dużo czasu. I ten czas Ramirez powinien otrzymać. Czy niektórzy zapomnieli w jakim miejscu jest teraz Wisła? Czy może to po prostu przyzwyczajenie po erze Cupiała, kiedy mieliśmy średnio 3 trenerów na sezon?
|
Niestety, ale tam u góry mają dużo racji. Kiko na dzień dobry dostał kilka transferów i większą kadrę, niż poprzednicy, ale spłacił to 6 miejscem. Do tego momentu wszystko wyglądało jak należy, bo przecież na budowanie dużyny powinno otrzymać się odpowiednio dużo czasu. Problem w tym, że Kiko nie bardzo ma co wdrożyć. Jedyne co gołym okiem widać, to jego umiłowanie do gry defensywnej i lagi w przód. Należało by się zastanowić, czy tak obśmiewany z remisów Kazek Moskal z obecnymi piłkarzami nie osiągnąłby przynajmniej takich samych wyników przy dużo ładniejszym stylu gry, który to dawał by nadzieję na lepszą przyszłość? Bo jedyne, co daje mi obecna gra, to bolące oczy. I niech nikt nie mówi o schematach w ataku, bo wygląda to żałośnie. Skoro na Arkę wychodzimy Llonchem i 5 obrońcami, to ja nie mam pytań. Kiko do Chelsea i stawiamy niebieski autobus. Nie, panie Kiko, nie w tej lidze taka gra. Nie gramy przeciwko MU,Spurs czy City, tylko przeciwko Arce, która utrzymała się tylko dlatego, że jakiś kopacz przyciął w chuja i postanowił zagrać w piłkę ręczną. Gdyby słabe mecze się nam zdarzały, byłoby to zrozumiałe. Problem w tym, że coraz rzadziej-a to już bardzo rzadko- zdarzają nam się chociażby przyzwoite. I perspektywy poprawy niestety nie widać...
Cytat:
|
Trzeba przyznac, ze Kiko coraz bardziej daje do pieca.
|
Genialna taktyka z 6 obroncami i Arsenicem na rozegraniu niestety nie zdaje egzaminu.
|
Cytat:
|
Albo zmiana taktyki, albo trenera.
|
Zmian taktyki będzie jeszcze z dziesięć zanim to wszystko zacznie żreć jak należy. W dodatku dołączy kilku zawodników, którzy mogą odmienić grę zespołu w środkowej strefie o 180 stopni (Basha, Perez).
|
Cytat:
|
Niestety co raz więcej sygnałow, których człowiek wczesniej nie brał pod uwagę przez wyniki - daje bardzo negatywny obraz trenera.
Zero pomysłu, rozgrywania piłki od tyłu. Dziwaczne wybory i decyzje co do składu i taktyki. Stawiamy na obronę? Jaką obronę? Wychodzimy defensywnie a wchodzą w nas jak woda w gąbkę. Piłkarze nie maja pojecia jak sie ustawic, w środku dziura przeogromna miedzy formacjami. Ogrywamy z meczu na mecz powoli Wojtkowskiego, czy Tibora - a nagle pierwszy lepszy hiszpański ogór, który jest z nami od kilku dni wchodzi od razu na zmianę? Kiedyś ten cały zaciąg .......nie. Pytanie tylko, kiedy? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wytlumaczcie mi tylko granie dzidy do przodu jak z 5 odpowiedzialnej za ofensywe nikt nawet w okolicy 180 cm wzrostu nie ma
Tylko ta jedna kwestia |
Spokój. Jeszcze niejeden mecz przegramy. Kiko powinien zostać rozliczony po 37 kolejce.
|
Jak to jest, że mamy na ławce Halilovicia czy Wojtkowskiego, którzy już są trochę z zespołem, mamy Bartosza, który pokazał nie raz, że jest w stanie dać dużo drużynie w końcówce meczu, a pierwszym wchodzącym jest Jesus Imaz, który w tym tygodniu pierwszy raz Kraków na oczy zobaczył?
|
Cytat:
|
Cytat:
Z tą różnicą, że zrobił to w pięć minut. |
Pytanie co poprawił Ramirez od lutego w grze zespołu - nic. Można byłoby to teraz tłumaczyć letnią wymianą kadry ale czy w grupie mistrzowskiej czy nawet wcześniej graliśmy cokolwiek lepiej no chyba jednak NIE. Ramirez to kiepski trener bez żadnej wizji, Junco z wyborem trenera się grubo pomylił zresztą widząc jaki szrot nam nasprowadzał trudno się dziwić, pamiętacie jak przedstawiał Ramireza ? to jest układ towarzysko biznesowy bo jak inaczej nazwać transfery tych Latino boys. Problem ma Wisła a właściwie zarząd że dał tyle władzy M. Junco a jak widać te ponad pól roku a nic nie drgnęło...
|
Cytat:
Mamy dużo kontuzji, połowa składu wymieniona dajcie na luz, będzie dobrze ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl