![]() |
Dach nie przecieka. Rynny nie nadążały z odprowadzaniem wody. Ma to zostać poprawione.
|
Cytat:
|
Sektor dla gości po gorszej stronie Błoń:
http://www.youtube.com/watch?v=fKJKXOCc3Fo |
Cytat:
|
Na Legii jest fajny Sports Bar:
http://legia.com/www/pliki/wiosna10/0508buudowa3.JPG Zazdroszczę,że u nas takich miejsc,ani takiej wykończeniówki nie będzie.. |
teraz to już ostro przesadziłeś. Sprawdzi się u nich (czytaj : zarobią na siebie i jeszcze zyski przyniosą) to sprawdzi się i u nas. Pomieszczeń dosyć jest.
Uznanie dla marketingu Legii, że te rzeczy przygotowali przed sezonem, przewidzieli. U nas takich wizjonerów brak, co zresztą dziwić nie może, jaki Majcher pan taki kram. Niech ten facet już poleci, dla Krakowa to wrzód na zadku, porównanie do prawdziwych ojców miasta typu Dietl, Leo, Zyblikiewicz to byłaby ciężka obraza dla tych wspaniałych ludzi. |
http://m.onet.pl/_m/94c8669ea950f2c8...11de7,21,1.jpghttp://m.onet.pl/_m/628b486a20f80926...df269,21,1.jpg
http://m.onet.pl/_m/df80746f94aa741f...5c031,21,1.jpg Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o takich stadionach w Polsce. Jak dla mnie, genialne zdjęcia. |
Tam jest wszystko przemyślane. Wiedzieli, że nie wyrobią się w tak, krótkim czasie z całym stadionem, to wykończyli perfekcyjnie 3 trybuny. A u nas? Zamiast robić stopniowo trybuna po trybunie, to najlepiej 4 na raz i mecze na R22 na wiosnę.
|
sami widzicie, ile daje dobra komitywa. ITI idzie ręka w rękę z władzami miasta, bo jedni i drudzy jawni pełowcy. Wspólnota interesów wiąże jak widać. I dobrze, że to robią, partyjki czy politycy przeminą a stadion dla ludzi pozostanie.
W naszym przypadku mamy właściciela , który w miarę możliwości trzyma się od polityków jak najdalej i władze miasta, dla których ten stadion jest jak wrzód na zadku , który niestety (dla nich) muszą skończyć bo by ich za dziób wzięli za zmarnowane dobre pół grubego melona. Pewnie nieraz żałują , że się za ten stadion wzięli :D Tyle ich, co ich wafel Obtułowicz zarobił na spapranej robocie. |
Cytat:
A co do sports baru: ceny w nim są może jeszcze nie astronomiczne, ale na moją kieszeń, to na pewno nie. Zresztą również nie na kieszeń podejrzewam z 85% kibiców. Ceny starterów wahają się od 28 do 48 zł, a dań głównych od 42 do 95 zł. Od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30 - 19:30 jest happy-hours, ale musiałyby być bardzo happy, żebym się zdecydował :) Sorry, ale jak ja biorę danie za ponad 40 zł, to chyba jak bardzo chcę zaszaleć, a potem i tak żałuję ;) A zarabiam średnią krajową. |
Cytat:
To nie kwestia tego.Po prostu ITI zapłaciło za projekt, który przyjeło miasto i go zrealizowało. U nas stadion buduję się od 2004 roku a projektów było conajmniej z 5. |
Patrząc się na ten dach na Legii to powiem, że jest wyjątkowo tandetny do reszt obiektu. Wygląda jak stragan przykryty brezentową plandeką. Widok tego prześwitu między trybunami a dachem przypomina stadion w Kielcach czyli świeże powietrze. Tył trybun zresztą też. Schodzisz z trybuny i jesteś na ..polu :).
|
Póki widziałem dach wyłącznie na projektach i na zdjęciach to myślałem sobie... co to za syf. Na żywo wygląda już o wiele lepiej i nie straszy jakąś bazarowością, czy tandetnością. Oczywiście wolałbym, żeby był porządniejszy, ale to chyba było nie możliwe, bo chodziło o to żeby był "lekki i przewiewny", bo inaczej nie pasowałby do Osi Staniasławowskiej.
|
Takich dachow w Niemczech jest kilka, na swiecie kilkaset wiec spokojnie... Mnie bardziej martwi brak nagloslienia na gorze Zylety
|
Cytat:
|
Po prostu bez kosmetycznych zmian, ten "material" wyglada jak material. Grunt jak sie sprawdzi po poprawkach ( na razie tu i tam sa "babole" wykonczeniowe. Jak osobna konstrukcja to wyglada dach Lecha.
|
Cytat:
|
Chyba ma na myśli to co wy nazywacie dworem :lol:
|
Cytat:
Na szczęście za pół roku ma się pojawić tam parking na 800 samochodów. |
Cytat:
ja też :) |
Rozumiem, że tak się mówi - ale nawet przerabiając to na polski. Wychodzi z trybun i jest na dworze. A gdzie ma być? W salonie Peugota?
|
ile miejsc ma sektor gosci na Legii??
|
1300 o ile sie nie myle.
|
Cytat:
|
no wlasnie, jak to w koncu jest.. na Legii 1300, na Cracovii.......100 czy 110 (stadion Cracovii prawie o polowe mniejszy) przykladowo na Wisle ma byc prawie 2 tys jak sie nie myle.. a w Poznaniu z tego co ktos tu pisal 2 tys lub ciut wiecej (pojemnosc w Poznaniu wieksza o 12 tys).. to jest ten 5% czy jak kto chce? bo wychodzi na to ze to drugie.. wychodziloby na to ze tylko Wisla udostepnia tak duzy sektor gosci (jesli porownac go do innych)
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ogólnie raczej uważam ze sektory gości w jakiś racionalnych liczbach to bardzo pozytywna rzecz. w Priemiership na każdym stadionie sektor gości musi być odpowiednio wielki, bodaj 3000? nie pamiętam. |
Jako ze sektor gosci jest juz skonczony(znajduje sie tam gdzie bedzie na skonczonym stadionie), to raczej on bedzie taki sam po zakonczeniu budowy.
Cytat:
|
killzone - z forum skyscrapercity, bodaj tam mi to kiedyś mignęło, ale poszukam zweryfikuje, przepraszam jeśli się myliłem ;) Ale musi być większy bo obecnie ma 1400, czyli nie ma nawet docelowego 5% z całego stadionu, który ma liczyć bodaj 31 000 miejsc.
|
Cytat:
|
Z tymże 30 001 miejsc musi mieć jeśli chcą go nazywać stadionem klasy Elite.
zdjęcie z Gdańska ze środy http://a.imageshack.us/img256/9634/img5947l.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl