Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

saklak1906 23.07.2009 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 766748)
Skorza jest oczywiscie winny i to nie ulega watpliwosci. To on zle ocenil sile rywala, w oparciu o co zle rozlozyl obciazenia podczas przygotowan. Do tego mial cale zgrupowanie w Austrii, na rownych jak stol boiskach zeby przygotowac druzyne choc w takim stopniu aby umiala strzelac bramki druzynom z lig polamatorskich. Co oni robili na tym obozie ??

Inna kwestia jest jednak czy obecnie Wisle stac na lepszego trenera. Pewnie, gdyby za Skorze mogl przyjsc jakis szkoleniowiec z zachodniej ligi, nie byloby sie nad czym zastanawiac. Ale Wisly na takiego trenera nie stac wiec czekalby nas zapewne ktos z dwojki Michniewicz/Smuda. A czy oni gwarantuja lepsza gre od Skorzy ? Raczej mocno watpliwe.

Dlatego moje zdanie jest takie, jesli mialby przyjsc niezly trener z zagranicy to wtedy jestem za taka zmiana. Jednak jesli Skorza ma zastapic ktos z ww. to ja bym go jednak zostawil. Po prostu jak to ktos ladnie kiedys powiedzial, od mieszania w herbacie ta nie stanie sie slodsza.



Zgadzam sie z Toba zupelnie. Ale po sprowadeniu takiego trenara trzeba mu dac wolna ree w dzialaniu zeby wprowadzil zachodnie standarty.
A wiec trzeba w pelni zaufac takiem trenerowi, bo pewne jest ze po takim meczu jak w czoraj Brozek, Pawelek, Cwielag laduja w najlepszym wypadku na lawce. Wiec co robia koledzy z druzyny buntuja sie zawalajac kolejne mecze az nie zwolnia trenera.

W polsce jest przekonanie ze to zawsze jest wina trenera a nikt nie bierze pod uwage ze to sami zawodnicy ostro leca w ch..a i do poki beda swietymi krowami ten stan rzeczy sie nie zmieni. Przyjda kolejni i kolejny poleca bo ich nie zwolni prezes czy wlasciciel tylko pilkarze.

Romy S. 23.07.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 766735)
Moim zdaniem za pucharową klęskę w 70% odpowiada trener(z resztą sam to przyznał i chwała mu za to)jednak powinien zostać na swoim stanowisku i skorygować swoje błędy.
Przypuszczam że jako inteligentny człowiek spojrzy z dystansu na to co się stało i wyciągnie odpowiednie wnioski.

Wiesz on jeszcze młody jest to i dystans jakiś mu został,
a co mają powiedzieć stare wiarusy ?
Im dystansu już coraz mniej zostaje, choć i tak są w tej lepszej sytuacji od młodego narybku kibicowskiego,
iż już w swoim życiu liznęli i Malmoe i Celtik i Brugię i inne Zbrojovki.

Czy zmiana na kogokolwiek zagwarantuje młokosom choćby polizanie cukierka przez papierek ?

Rob_Zombie 23.07.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 766757)
W polsce jest przekonanie ze to zawsze jest wina trenera a nikt nie bierze pod uwage ze to sami zawodnicy ostro leca w ch..a i do poki beda swietymi krowami ten stan rzeczy sie nie zmieni. Przyjda kolejni i kolejny poleca bo ich nie zwolni prezes czy wlasciciel tylko pilkarze.

Ale taki stan mamy trochę na własne życzenie, te ciągłe roszady na pozycji trenera... Na wyspach są kluby o 100 letniej tradycji które w całej swojej historii miały najwyżej ~naście trenerów. Tam jest tylko jeden narwaniec - Abramowicz. U nas tych ~naście to było chyba w ciągu ostatnich 10 lat. Ale można to naprawić, właśnie nie zwalniając Skorży i pokazując tym samym że dalej ma mocną pozycję i to on tu rządzi. Kolejne zwolnienie po jednej tylko wpadce tylko pogłębią ten stan rzeczy o którym piszesz.

Dlatego Skorża niewątpliwie winny, ale nie można sobie pozwolić na zamianę siekierki na kijek. Bo w Polsce aktualnie są tylko kijki.

rozan 23.07.2009 14:20

Zespołu nie buduje się w 2 dni ani w 2 sezony, sam Skorża mówił że Wisełka będzie gotowa do gry w systemie który sobie zakładał za 2-3 lata. Dajmy trenerowi szansę uczynić z naszego klubu coś więcej!!!

brasilia79 23.07.2009 14:54

dla mnie Skorża nie będzie miał jaj jak wystawi znowu Pawełka z Lechem. Powinien w końcu dać szansę Cebanu...może na tym tylko zyskać...nie ma co sie bać

Ogin 23.07.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brasilia79 (Post 766799)
dla mnie Skorża nie będzie miał jaj jak wystawi znowu Pawełka z Lechem. Powinien w końcu dać szansę Cebanu...może na tym tylko zyskać...nie ma co sie bać


taaa oczywiscie, jakby zagral Cebanu i spartaczyl mecz to bys pewnie byl 1 osoba ktora by gadala ze po cholere go dal do 1 skladu ;] tylko krytykowac umiecie ;] po niektorych komentarzach ktore tu czytam widac ze niektorzy z Was to sa chyba sezonowcy, idzie dobrze to jak ja to nie uwielbiam Wisly, idzie zle to od razu nie chcecie miec nic wspolnego z nia, dla mnie taki kibice sa zerem !

brasilia79 23.07.2009 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogin (Post 766810)
taaa oczywiscie, jakby zagral Cebanu i spartaczyl mecz to bys pewnie byl 1 osoba ktora by gadala ze po cholere go dal do 1 skladu ;] tylko krytykowac umiecie ;] po niektorych komentarzach ktore tu czytam widac ze niektorzy z Was to sa chyba sezonowcy, idzie dobrze to jak ja to nie uwielbiam Wisly, idzie zle to od razu nie chcecie miec nic wspolnego z nia, dla mnie taki kibice sa zerem !

pieprzysz chłopcze, nie widzisz że pawełek zawala większość meczów a jakoś nie przypominam sobie żeby jakiś mecz nam wybronił...trzeba dać Cebanu szansę, bo dla mnie w tej chwili nie ma różnicy kto puści szmate, a z Cebanu może być jakiś pożytek, bo z pawełka już żadnego nie będzie

kosa.wroc 23.07.2009 15:16

http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=854296.html nawet na uefie leją z naszego trenera

Pansław 23.07.2009 15:19

Ogin,Racja. Co by było, gdyby... Problem w tym, że tego nie wiemy. Do tego ryzykowanie z Cebanu wcale nie jest takie ryzykowne, bo Mariusz Pawełek w bramce jest strasznie niepewny. Stawianie na Pawełka to ciągłe ryzykowanie bez nadzieji na zmianę sytuację, postawienie na Cebano to ryzko z jakimiś nadziejami na poprawę. Dlatego Ile powienien dostać szansę..

brasilia79 23.07.2009 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pansław (Post 766821)
Ogin,Racja. Co by było, gdyby... Problem w tym, że tego nie wiemy. Do tego ryzykowanie z Cebanu wcale nie jest takie ryzykowne, bo Mariusz Pawełek w bramce jest strasznie niepewny. Stawianie na Pawełka to ciągłe ryzykowanie bez nadzieji na zmianę sytuację, postawienie na Cebano to ryzko z jakimiś nadziejami na poprawę. Dlatego Ile powienien dostać szansę..

zgadzam się z Tobą

PROSPERO 23.07.2009 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 766750)
Taa.. można powiedzieć że mistzostwo zdobywa się samo... pierdu pierdu...

PS. . Tego samego Petrescu który winą za każde swoje niepowodzenie obarczał nierówną murawę, sędziów, terminarz etc. I to jest człowiek z jajami? NIE. Człowiek z jajami to taki co potrafi na konferencji prasowej powiedzieć 'sorry, ja zawaliłem'.

Akurat tutaj się mylisz. Petrescu miał rację co do sędziowania w Polskiej lidze, a co do reszty, to nie nazwał bym tego brakiem jaj, jak to napisałeś, a raczej błażenadą w wykonaniu niektórych klubów jeśli chodzi o stan murawy. Petrescu na pewno nie stawiałby na nazwiska, tylko na obecną forme danego gracza czego nie można powiedzieć o Maćku.

saklak1906 23.07.2009 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brasilia79 (Post 766817)
pieprzysz chłopcze, nie widzisz że pawełek zawala większość meczów a jakoś nie przypominam sobie żeby jakiś mecz nam wybronił...trzeba dać Cebanu szansę, bo dla mnie w tej chwili nie ma różnicy kto puści szmate, a z Cebanu może być jakiś pożytek, bo z pawełka już żadnego nie będzie

Kolego Ty tez pieprzysz bez sesu, jakie wiekszosc meczow napisz jeszcze ze sam sobi pilki wkopuje do bramki.
Ilez zawali tych meczow? podaj konkrety?Tak Skorza wystwi Cebanu ten moze sie spalic zawai bramke albo dwie i dopiero sie zacznie.

Jak Cupial ma takich doradcow ja Ty to nic dziwnego ze jest jak jest

WISŁAZWE 23.07.2009 16:03

Najlepiej będzie jak Skorża zostanie w Polsce nie ma lepszego trenera w tym momencie, szanuje go za to że zdobył z Wisłą 2 tytuły Mistrza Polski ale jeszcze bardziej szanuje go za to że potrafi się przyznać do błędu, bierze na siebie całą odpowiedzialność, uważam że zwolnić to powinni Bednarza a nie człowieka który i tak zdziałał cuda wyciągając drużynę z 8 miejsca na szczyt, może do kogoś w końcu dotrze że tu trzeba zmienić politykę transferową a nie trenera.
Każdy normalny wie że nawet będąc trenerem najlepszym na świecie nie da się grać 13 zawodnikami, brak rywalizacji też robi swoje.
Zwolnienie Skorży byłoby największym błędem roku, takie moje zdanie. Tak krawiec kraje jak mu materii staje.
Tyle.

avathar 23.07.2009 18:08

Powiem krótko, Pan Skorża musi odejść, niestety nie ma go kim zastąpić i oby wypowiedź Smudy była blefem ,bo tylko jego obecnie widzę na trenera. Bez zmiany trenera nie podniosą się psychicznie, teraz potrzeba w drużynie mocnej ręki i doświadczenia.

AgresywnyChomik 23.07.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 766339)
Dwa mistrzostwa po sezonie w którym Wisła zajęła 8 miejsce.

Nie wiem jak jest u Ciebie w pracy ale u mnie jest tak ze ktos jest tak dobry jak ostatnia rzecz ktora zrobil. Za czyny dokonane sa wszelakie roczne nagrody, ktore mozna sobie wkladac do gablot i odkurzac od czasu do czasu.

Do wszystkich ktorzy pisza ze trener Skorza sprawil cud wygrywajac 2 mistrzostwa Polski zgoda i za to pelen szacunek z drugiej strony rowniez uraczyl nas cudem w postaci wczorajszego meczu za co powinien odejsc.

tomasz_19 23.07.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 766750)
Taa.. można powiedzieć że mistzostwo zdobywa się samo... pierdu pierdu...

PS. a co do twojego podpisu - ja cię już zupełnie nie rozumiem. Chcesz trenera 'z jajami' a jednocześnie chcesz Petrescu. Tego samego Petrescu który winą za każde swoje niepowodzenie obarczał nierówną murawę, sędziów, terminarz etc. I to jest człowiek z jajami? NIE. Człowiek z jajami to taki co potrafi na konferencji prasowej powiedzieć 'sorry, ja zawaliłem'.

zgadzam sie w 100% Smuda do pięt nie dorasta Skorży... mając taka pake jaka miał w Lechu to powinien z marszu zdobyc tego majstra a nie udalo mu sie to, dla mnie Smuda od jakiegos czasu jest skonczony... przeciez on tak na dobra sprawe on ostatniego majstra zdobyl w 1999 roku... oh come on! ;/

Wiślak-1990 23.07.2009 18:27

Ja wierze ze zespół i trener się pozbiera a wtedy pokażą na co ich stać,dzięki takim spotkaniom trener nabiera doświadczenia już na pewno nie popełni tego samego błędu,najgorsza rzeczą która mogła by się przydarzyć to zwolnienie Skorży lub co gorsze trener złożył by dymisje wtedy piłkarze pewnie by się nie pozbierali Skorża jest trenerem którego piłkarze lubią i szanują jeśli by się stało tak że Skorża nie będzie trenerem Wisły to piłkarze mogą się czuć winni takiej sytuacji.

ciacho 23.07.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 766988)
zgadzam sie w 100% Smuda do pięt nie dorasta Skorży... mając taka pake jaka miał w Lechu to powinien z marszu zdobyc tego majstra a nie udalo mu sie to, dla mnie Smuda od jakiegos czasu jest skonczony... przeciez on tak na dobra sprawe on ostatniego majstra zdobyl w 1999 roku... oh come on! ;/

My zdobyliśmy majstra i co z tego mamy? Tylko kolejny tytuł, a klub jak stal w miejscu tak stoi, a po wczorajszej porażce to chyba nawet zacznie się cofać.

Ada1906 23.07.2009 18:31

Skorża musi zostać. To jest naprawde świetny trener.. Dajmy mu szanse...

royalmichael 23.07.2009 18:32

Czego tak najeżdżacie na tego Smudę? Nie twierdzę, że jest dobry/porównywalny do Skorży ale wprowadził Widzew do LM, co jak co ale przygotował dobrze Lecha do pucharów i tego mu zarzucić nie można, przegrał rywalizacje o MP przez ławkę i zadyszkę po pucharach. No i ma jaja żeby mówić co mu nie pasuje

piter19 23.07.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 766999)
przegrał rywalizacje o MP przez ławkę i zadyszkę po pucharach.

przegrał bo był lepszy zespół od niego - Wisła:-D

dawidex44 23.07.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosa.wroc (Post 766818)
http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=854296.html nawet na uefie leją z naszego trenera


Na UEFIE też wychwalali pod niebiosa Roberta Lewandowskiego....

Lysy 23.07.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PROSPERO (Post 766745)
Przypomne reszcie, że to piłkarze zwolnili Dana.

Przedstaw dowody, albo zamilknij na wieki. Dan miał szanse pokazania się w Wiśle ale ją zmarnował, nie stać nas było by młody trener bez doświadczenia ćwiczył swój warsztat kosztem naszego klubu. Do dziś dziękuję Bogu za tak szybko mu podziękowano, bo prawdopodobnie widzielibyśmy mistrzostwa jak świnia niebo.

Wojtas 23.07.2009 19:06

Skorza nie trafi za Cwielonga z 5 metrow do pustej bramki

Nie obroni za Pawelka strzalu ktory obronic powinien

Nie nakloni zeby jasnie Pan Brozek zaczal wreszcie beiagac po boisku



Cupial wie pewnie to samo i Maciek zostanie.


Sa dwa zrodła wczoraszej kompromitacjii

a)Mentalosc pilkarzy

b) kompletnie rozwalone okienko transferowe


A nasz głowny problem wg mnie to calkowicie rozwalona poliyka trnasferowa,od testowania 20 nieudacznikow bramkarzy po zdolnosciwo odpowiadajacym im napastnikow z Brazyli.A podobno bylo zielone swiatelko :lol:

I tak wygladaly nasze "przygotowania" do ataku na LM To sie musialo tak skonczyc .

.Mozna by o tym prace magisterska zrobic ,ale to nie ten czas i nawet nie ten temat. :)

saklak1906 23.07.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 766980)
Nie wiem jak jest u Ciebie w pracy ale u mnie jest tak ze ktos jest tak dobry jak ostatnia rzecz ktora zrobil. Za czyny dokonane sa wszelakie roczne nagrody, ktore mozna sobie wkladac do gablot i odkurzac od czasu do czasu.

Do wszystkich ktorzy pisza ze trener Skorza sprawil cud wygrywajac 2 mistrzostwa Polski zgoda i za to pelen szacunek z drugiej strony rowniez uraczyl nas cudem w postaci wczorajszego meczu za co powinien odejsc.


To rozumiem ze po 10 latach pracy na dobrym poziomie za jedna pomylke lecisz na zbity pysk, to raczj dobrej pracy nie masz. Ja na swoja pozycje pracowalem 4 lata i teraz tylko likwidacja firmy albo moje odejscie moglo by mnie pozbawic tej pracy a to jest bardzo odpowiedzialna praca i pomylki sie zdazaja. Ale jak sie wie co zrobic zeby ich uniknac na przyszlosc to znaczy ze sie wie co sie sp..lo.

Skorza powiedzial ze to jego wina nie zaslanial sie roznymi wymowkami to znaczy ze wie co zawali i drugi raz tego bledu nie popelni.

Nie myli sie ten co nic nie robi, wiec skoro pracujesz ze do pracy potrzebny jest nie zawodny sprzet zeby ta praca byla wykonana, a Skorza takich warunkow nie mial zapewnionych bo chyba trzeba by pile na lini bramkowej ustawic i to nie wiem czy by Cwielag nie trafil w poprzeczke ta ze ta nie wyszla by w pole.

AgresywnyChomik 23.07.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 767044)
To rozumiem ze po 10 latach pracy na dobrym poziomie za jedna pomylke lecisz na zbity pysk. Ja na swoja pozycje pracowalem 4 lata i teraz tylko likwidacja firmy albo moje odejscie moglo by mnie pozbawic tej pracy a to jest bardzo odpowiedzialna praca i pomylki sie zdazaja. Ale jak sie wie co zrobic zeby ich uniknac na przyszlosc to znaczy ze sie wie co sie sp..lo.

4 lata czyli jak na moje oko masz kogos na kogo mozesz zawsze zepchnac porazke i on poleci.
Szczerze wystapienie przed glownym managerem badz rada nadzorcza ze slowami tak moja wina nie zrobimy interesu na 2 mln Euro (gdy budzet firmy to okolo 5mln) uwazam jako skladanie rezygnacji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 767044)
Skorza powiedzial ze to jego wina nie zaslanial sie roznymi wymowkami to znaczy ze wie co zawali i drugi raz tego bledu nie popelni.

Super ze tak powiedzial popatrz jaki z niego mily chlopak !
Z tymi pomylkami zawod trenera bardzo przypomina mi zawod sapera....
Pozatym zawsze mozemy strzelac w poprzeczki slupki wiesz PECH :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 767044)
Nie myli sie ten co nic nie robi, wiec skoro pracujesz ze do pracy potrzebny jest nie zawodny sprzet zeby ta praca byla wykonana, a Skorza takich warunkow nie mial zapewnionych bo chyba trzeba by pile na lini bramkowej ustawic i to nie wiem czy by Cwielag nie trafil w poprzeczke ta ze ta nie wyszla by w pole.

Ja zawsze wyzej od niezawodnego sprzetu oceniem kreatywnosc ludzka i radzenie sobie w sytuacjach bez wyjscia.

masada 23.07.2009 19:40

Dzięki Skorży mamy dwa kolejne Mistrzostwa ze składem zbliżonym jakościowo do najgroźniejszych konkurentów. Nie można po jednym dwumeczu (nawet tak ważnym i fatalnie zakończonym jak ten) rozważać takich scenariuszy.

Poza tym w ocenie jego pracy warto spojrzeć na ławkę w obu spotkaniach i sprawdzić, jakie miał pole manewru.

Może to mało popularny pogląd w tej chwili, ale ja uważam, że Wisła idzie (szła?) w dobrym kierunku, skład został bardzo odmłodzony bez utraty jakości, rozwiązano kontrakty z nieperspektywicznymi zawodnikami, którzy brali kasę a nic nie wnosili (nie mówię oczywiście o Baszczu czy Zieniu), a ten dwumecz to jakieś pierd..e fatum.

Skorża musi zostać.

Eustachy 23.07.2009 19:59

No dobra, badzmy szczerzy.

To, ze Skorza nie zostal dzis zwolniony, jest chyba dla wiekszosci mimo wszystko duzym zaskoczeniem.
Czyzby wiec po wczorajszej klesce, Cupial, a takze 10-tki dawnych kibicowskich "Heniozercow", zaczeli inaczej spogladac na porazke sprzed 4 lat ?
Czyzby tym razem postanowiono dac Skorzy szanse, na jaka mial nadzieje Kasperczak oraz jego druzyna, gotowa na poczet tej szansy zamrozic 30% swoich zarobkow ?

Jesli tak, to kolejne pytanie jest nastepujace. Czy Skorza i jego druzyna znajdujac sie w kryzysowej sytuacji, beda w stanie zareagowac podobnie jak tamta druzyna i przejsc przez lige niczym burza lub przynajmniej grac skutecznie o mistrza ?
Wg mnie w tej chwili to pytanie jest kluczowe. A po dwumeczu z Levadia, mozna miec chyba spore watpliwosci, bowiem sami Estonczycy przyznali, ze historyczny dla nich sukces, przyszedl po bardzo kiepskim (z obu stron) widowisku.

A to nie jedyne znaki zapytania zwiazane z osoba trenera. Rownie wazna rzecza jest kwestia niezbednych decyzji jakie byc moze powinien podjac. Czy jesli klub dokonujac rozliczen wczorajszej porazki, zadecyduje o zwolnieniu Kazimierskiego i Janasa, to pan Maciej zaakceptuje to z pelnym poparciem ?
Bo co do pana zastepcy trenera, trudniacego sie m.in. rozpracowywaniem przeciwnikow Wisly, to chyba nie ma watpliwosci, ze powinien poniesc konsekwencje ?

To samo tyczy sie decyzji w sprawie niektorych pilkarzy, bez wzgledu na to ile kosztolwali i kto ich do Wisly sprowadzal. Po tym co sie stalo, nawet chyba do bolu dobroduszny i hurraoptymistyczny Skorza, powinien zrozumiec, ze zbyt dlugie tolerowanie pilkarzy mocno odbiegajacych od pokladanych w nich oczekiwan, bywa bardzo kosztwne.

W koncu samo bicie sie w piersi, bez wyciagniecia konsekwencji i wnisokow na przyszlosc, w tym przypadku jest juz niewystarczajace.

TommyTSW 23.07.2009 20:00

tak na marginesie u bukmachera Tobet jest zaklad czy do polowy sierpnia Skorza bedzie trenerem Wisly na TAK kurs ok 3.00 ...panie Boguslawie odpisz pan na PW jak to bedzie zarabiam srednią krajową :lol: nikomu nie powiem

fond 23.07.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 767076)
No dobra, badzmy szczerzy.

To, ze Skorza nie zostal dzis zwolniony, jest chyba dla wiekszosci mimo wszystko duzym zaskoczeniem.

Czy takie zaskoczenie to nie wiem. Już rok temu po odpadnięciu z pucharów Skorża miał polecieć i już wtedy Cupiał wytrzymał ciśnienie. Być może wczoraj był w Talinie nie tyle by zobaczyć awans co by przekonać się jak mają się wyniki do gry. A co by nie mówić mieliśmy też sporo pecha, za którego nie da się obwiniać trenera (co nie znaczy, że błędów nie popełnił co sam zresztą przyznał i wg mnie główna odpowiedzialność faktycznie spada na niego). W tej chwili jednak zwalnianie Skorży tuż przed startem rozgrywek jest bez sensu i Boguś zapewne po latach nerwowych ruchów w końcu wyciągnął wnioski. Niech trenuje rundę jesienną. Potem się zobaczy.

No chyba, że Maciej sam poda się do dymisji choć to byłoby też lekko nieodpowiedzialne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl