Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2155)

arti 24.06.2011 07:18

Dla Tych którym podobał się Dług - polecam Lincz.
Temat i środowisko inne, ale problem ten sam. Mocny, poruszający film.

manisnh 24.06.2011 11:21

Kolekcja 13 filmów DVD z lat 1994-1998 i 2003

http://allegro.pl/kolekcja-13-filmow...683172390.html

http://i53.tinypic.com/2eowr2h.jpg

Pawel.Busko 24.06.2011 11:32

Co do Kac Vegas to najfajniejsze są zdjęcia na końcu i głównie wtedy ludzie wybuchali śmiechem. A tak to szału nie ma.

. O widze, że juz ktos o tym wspomniał.

Oglądał ktoś Super 8?

Matti88 25.06.2011 15:17

Szczerze mowiac to nie wiem co ludzie widza w Kac Vegas..nie podobal mi sie..

Ja moge polecic: Skazanie, Uprowadzona,Prawo zemsty,Pozdrowienia z Paryza :)

mhl_pl 26.06.2011 09:49

Trailer filmu dokumentalnego o kibicach który ma się ukazać 29 czerwca z Gazetą Polską :

http://www.youtube.com/watch?v=N1X9zq3Rwog

http://vod.gazetapolska.pl/226-donal...zypominaja-sie

TSW Fanatyk 27.06.2011 16:25

Piracie z Karaibów 4 - 5/10, strasznie słaba cześć.. nie wiem czy mieliście podobne odczucie oglądając ten film w 3d ale dużo strasznie ciemnych scen było. I tylko kilka momentów z trójwymiarem. Praktycznie film w 2d ze wstawkami jakimiś z 3d.

LanceTS 27.06.2011 19:27

Kac Vegas 2 - dobra komedia, podobna do pierwszej częsci, także jak komuś sie podobało to i 2 cześć sie spodoba. 8/10
Skazani na Shawshank - pooglądalem w końcu i musze powiedzieć że świetny film. Bardzo mi się podobał więc spokojnie mogę go ocenic na 9/10
Oprócz tego ogladąlem jeszcze pare komedii: dorwać byłą, fujary na tropie, duże dzieci, jak złamać 10 przykazań, wybuchowa para. Nic specjalnego, chociaz jak komuś się strasznie nudzi to może pierwsze 2 i ostatni film poogladać.

Kamyk 27.06.2011 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1117431)
Piracie z Karaibów 4 - 5/10, strasznie słaba cześć.. nie wiem czy mieliście podobne odczucie oglądając ten film w 3d ale dużo strasznie ciemnych scen było. I tylko kilka momentów z trójwymiarem. Praktycznie film w 2d ze wstawkami jakimiś z 3d.

Masz zdecydowaną rację. Najsłabsza ze wszystkich części. Strasznie się ciągnęła. Gdyby nie genialna gra Deep'a to bym usnął.
Faktycznie słabiutkie 3d. Spodziewałem się o wiele więcej po tej produkcji.

crazykaro 27.06.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1117524)
Skazani na Shawshank - pooglądalem w końcu i musze powiedzieć że świetny film. Bardzo mi się podobał więc spokojnie mogę go ocenic na 9/10

Ten film jest majstersztykiem 10/10. Nie bez powodu jest oceniony najwyżej na filmwebie. Jest to pozycja którą powinien obejrzeć każdy, kto ogląda filmy

Billy 27.06.2011 20:36

Przypadkowo w sumie zawitałem w tym temacie, więc jak już jestem to też polecę jeden tytuł. "Never Back Down" to film, który ostatnio bardzo, ale to bardzo przypadł mi do gustu . ;)

mic 27.06.2011 20:44

Unknown / Tozsamosc (2011)

http://www.imdb.com/title/tt1401152/

Bardzo dobry film, warty ogladniecia

WiślakMyślenice 28.06.2011 09:34

Mnie tylko ciekawi, dlaczego często ludzie mylą skazani na shawshank z 8 milą.

Shawshank to o tym bankierze, który pracował jako księgowy dla jednego z kierowników więzienia, a sam później spieprzył przez ścieki, a 8 mila o niesłusznie skazanym murzynie (zabójstwo 2 białych dziewczynek) czyż nie?

kornd 28.06.2011 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1117744)
Mnie tylko ciekawi, dlaczego często ludzie mylą skazani na shawshank z 8 milą.

Shawshank to o tym bankierze, który pracował jako księgowy dla jednego z kierowników więzienia, a sam później spieprzył przez ścieki, a 8 mila o niesłusznie skazanym murzynie (zabójstwo 2 białych dziewczynek) czyż nie?

Z tym Murzynem to była Zielona Mila :D

rafil 28.06.2011 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1117744)
Mnie tylko ciekawi, dlaczego często ludzie mylą skazani na shawshank z 8 milą.

Shawshank to o tym bankierze, który pracował jako księgowy dla jednego z kierowników więzienia, a sam później spieprzył przez ścieki, a 8 mila o niesłusznie skazanym murzynie (zabójstwo 2 białych dziewczynek) czyż nie?

Raczej z Zieloną Milą, 8 Mila przedstawia historię Eminema. A mylą może dlatego, że oba filmy są na podstawie powieści Stephena Kinga?

crazykaro 28.06.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1117744)
Mnie tylko ciekawi, dlaczego często ludzie mylą skazani na shawshank z 8 milą.

Shawshank to o tym bankierze, który pracował jako księgowy dla jednego z kierowników więzienia, a sam później spieprzył przez ścieki, a 8 mila o niesłusznie skazanym murzynie (zabójstwo 2 białych dziewczynek) czyż nie?

To już wiemy komu sie myli :D

KacpiTSW 28.06.2011 11:55

Kojarzy ktoś może film o DJ'u, który wylądował w jakiejś placówce dla niezrównoważonych?
Kilka m-cy temu oglądałem go na Canal +, ale za Chiny nie jestem w stanie sobie przypomnieć tytułu.

h3po4 28.06.2011 12:25

Kac Vegas mi się osobiście bardzo podobał momentami lepsze jak I ale szkoda trochę że w sumie zaczyna się tak samo hehe ;)

dj_ibutti 29.06.2011 23:39

Obejrzałem dzisiaj Super 8 i mogę śmiało polecić. Co prawda, fanom Transformersów i innych 3d_hocków_klocków do gustu pewnie nie przypadnie, to wszystkim którzy tęsknią za kinem robionym z rozmachem, ale i niosącym treść - na pewno.

Świetna gra dzieciaków i Kyle'a Chandlera. Świetna reżyseria J.J. Abramsa. Czułem się jak wtedy, gdy pierwszy raz oglądałem E.T. - wessało w ekran. Aha i nie wychodźcie przy napisach, warto zostać ;)

LeszekABG 01.07.2011 20:44

Polski film - Lincz. Naprawdę konkretny, polecam!

qbbba 12.07.2011 10:27

"Nad morzem" (2009)
"Nad morzem" to debiut pełnometrażowy młodego meksykańskiego reżysera Pedra Gonzáleza-Rubio, który wcześniej skupiał się na ekologii i tworzył dokumenty o przyrodzie.
Film, który został uznany za jeden z najciekawszych meksykańskich filmów 2009 roku, zaciera granicę pomiędzy klasycznym filmem fabularnym a dokumentalnym. Bohaterowie to prawdziwy ojciec i syn, nawet ich imiona nie zostały zmienione. Natan ma pięć lat. Jest synem Meksykanina i Włoszki, którzy decydują się na rozwód. – Ci ludzie nie mieli ze sobą nic wspólnego, nie chcieli egzystować w swoich światach, dlatego każde z nich wróciło do siebie.

Tutaj namiastka filmu http://oognet.pl/content/details/846

tommiyacht 17.07.2011 17:49

Melancholia Larsa Von Triera. kto trawi ambitne kino - polecam !!

qbbba 18.07.2011 11:10

"W lepszym świecie" - Christian wraca do Danii po śmierci matki. Jest pełen buntu i nie lubi ludzi, którzy dają za wygraną. Jego ojciec przegrał, pozwalając umrzeć żonie. Rodzice Eliasa są w separacji, ojciec jeździ regularnie do Afryki, gdzie w dramatycznych warunkach pracuje w szpitalu dla uchodźców. Ojciec Eliasa to mięczak – pozwolił się spoliczkować nieznajomemu mężczyźnie. Życie przytłacza, więc Christian myśli tylko o zemście. Elias, zbyt spokojny i wrażliwy, jeszcze nie ma na nią pomysłu. Kiedy chłopcy zasiądą razem w szkolnej ławie, losy obu rodzin splotą się nieodwracalnie, a dziecięca niewinność nabierze zupełnie nowego znaczenia. Przemoc, zbrodnia i kłamstwo przykryte cienką warstwą miłości to nierzadko świat, w którym przyszło żyć dorosłym. W rzeczywistości dalekiej od ideału swojego miejsca szukają również dzieci. Kiedy relacje dorosłych są napięte do granic wytrzymałości, to właśnie dzieci szukają wyjścia z psychicznej pułapki. Chcą sprawiedliwości, od której zaczynają się wojny. Susanne Bier, duńska reżyserka, przekonała do siebie polskich widzów takimi filmami jak „Tuż po weselu”, „Bracia” oraz „Otwarte serca”. "W lepszym świecie" jest jej jedenastym filmem. http://oognet.pl/content/details/855

Polecam

Ela 05.09.2011 05:29

Passione

http://www.filmweb.pl/film/Passione-2010-584989

Vedi/senti Napoli e puoi muori.

La Musica Napoletana - inna niż wszystkie, odkrywa duszę wyjątkowego miasta jakim jest Neapol.
W tle Vesuvio, architektura, slumsy, skutery i przede wszystkim wyjątkowi ludzie.

Oraz obraz Boskiego Diego :)

Jak ktoś lubi muzyczne kino i odkrywanie ciekawych zakątków świata to polecam.

Piwek 18.10.2011 11:40

Mógłby ktoś polecić krwawe horrory z torturami?

speedfashion 18.10.2011 12:06

Mówisz, masz.
http://en.wikipedia.org/wiki/Guinea_Pig_(film_series)
Nie wiem, czy dokładnie o coś takiego Ci chodziło, ale możesz zerknąć. Smacznego!

7 kotów 18.10.2011 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piwek (Post 1178296)
Mógłby ktoś polecić krwawe horrory z torturami?

Co 2. weekend na kaluzy. 90 minut tortur z bolem wyrywanych na zywca zebow.

rzep 19.10.2011 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piwek (Post 1178296)
Mógłby ktoś polecić krwawe horrory z torturami?

poszukaj coś w kategorii GORE, na bank znajdziesz coś dla siebie :)

btw Cannibal Holocaust ci sie powinien spodobać

Zwitter 21.10.2011 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piwek (Post 1178296)
Mógłby ktoś polecić krwawe horrory z torturami?

Martyrs, obie części Hostel, Frontière(s)

zenders 21.10.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piwek (Post 1178296)
Mógłby ktoś polecić krwawe horrory z torturami?

http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/n...covia__polonia

:D

LeszekABG 21.10.2011 17:00

Srpski Film (strasznie chore rozkminy), Human Centipede (mało tortur ale zryte), cała saga Guinea Pig


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl