![]() |
Cytat:
Piter, sprawdź tutaj http://atdhe.net/live-tv-3290.html . |
Cytat:
|
Lato ma przejebane :D co chwilę wrzuty na PZPN.
|
Boguski narazie fatalnie.
|
Przecież prawa pomoc to pozycja nie dla niego. On powinien grać cofniętego napastnika tak jak grał z Litwą. Leo nie ma o nim pojęcia.
|
Malo brakowalo a po jego bledzie bysmy bramke stracili.
|
Lewandowski to drugi Rasiak
|
Szkoda, myślalem, że w klubie mógłby na lewym skrzydle pograć (Boguś), w razie biedy. Ale widocznie to nie dla niego pozycja.
|
nie będę na razie nikogo oceniał - szkoda się pastwić, ale ustawienie do d..., gracze do d.., zwłaszcza wszyscy "weterani".
|
no i Rasiak nie potrafił strzelic
|
Mamy narazie mase szcześcia..no i Lewandowski i Dudka raczej nie wypromują się tym występem..;] a za Boguskiego pewnie wejdzie Smolarek w drugiej połowie na skrzydło..
|
Robert"5 milionów"Lewandowski nic nie gra,w ogóle wszyscy słabo
|
Dariusz "gdzie ja jestem i co ja tu robię" Dudka i Robert "jestem zajebisty, ale czasem mi nie wychodzi" Lewandowski grają mecz życia.
Boguś bez rewelacji, to wybicie w góre było dobre. ogólnie gra nijaka, nic się nie dzieje w ataku i błędy w obronie. tylko Guła coś ciągnie. |
Lewandowski nadaje sie do natychmiastowego zdjecia z boiska - to juz kolejny bardzo slaby wystep tego zawodnika w reprezentacji. Drugi w kolejnosci do zdjecia jest Darek Dudi.
|
Pozytyw tego meczu to wrzuty na PZPN ;) bo sam mecz to narazie padaka straszna....
|
Co tu dużo pisać, Murawski, Boguski, Krzynow, Gargula i Dudka to dziś katastrofa. Do tego Fabian nie pewnie, a reszta nijako , ogólnie do dupy :)
|
Lewandowski wolny jak trambarant w porównaniu z Bugatti...
|
Nie da się tego oglądać , kamera jest tak huj*wo ustawiona że momentami nic nie widać , styl gry żenujący...Lepiej skoki na Eurosporcie oglądać:-p
|
rewelacyjne zmiany - oczywiście drewniany Lewandowski (jeden i drugi) został - zapuścił korzenie
|
I Leon wymienił prawie całą drugą linie..zobaczymy czy to do cokolwiek..;] Niestety klona Rasiaka zachował jeszcze..
|
Gra bardzo rzadka w naszym wykonaniu wiekszośc gra z wielkimi zaleglościami w drugiej połówce potrzeba zmian , najbardziej widoczne są napisy z wynikiem meczu i flagami Polski i Walii .
Doping budzi pewne skojarzenia że biorą w nim udział w dużej liczbie ludzie z R22 . |
myslicie że Roger chciał strzelić gola?
:rotfl: |
he he
ja to mam szczescie. wlazlem na bwin i patrze kursy na pierwszy gol: Walia 6, Polska 4 To postawilem. Na 10 sekund przed bramka :) |
Fenomenalnie ,,zeszła'' Rogerowi ta piłka..będzie miał co wnukom opowiadać teraz choć.;] i koniec na szczeście.
|
No i co że zeszła? Najlepszym schodzą piękne bramki. Bramka piękna, piękna i akurat tu nie ma co gdybać.
|
Po czym wnioskujecie, że zeszła?
|
Świetna brama naszego rdzennego Polaka. A poza tym, to żenada.
|
Bramka bardzo ładna, ale grą Polaków nie można być zachwyconym.
|
Cytat:
Slabiutko zagrali prawie wszyscy, sporo szczescia mielismy w pierwszej polowie. |
Cytat:
Bramka naprawde cud miod. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl