Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

tofik 11.02.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 672338)
I Paweł na ławce. Mam nadzieję,że dlatego,że Leo już się całkowicie do niego przekonał

Tak, na pewno dlatego :lol:

Piter, sprawdź tutaj http://atdhe.net/live-tv-3290.html .

piotrek chicago 11.02.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiterTS (Post 672379)
Bracia Wislacy, gdzie ogladane mecz repry w intenrecie w dobrej jakosci....?
Mieszkam w USA

mecz znajdziesz tutaj http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia hehe a od pierwszej minuty piekny doping pod tytule, pzpn pzpn j... j.. pzpn :rotfl:

4fan_player 11.02.2009 18:23

Lato ma przejebane :D co chwilę wrzuty na PZPN.

Maciuś 11.02.2009 18:42

Boguski narazie fatalnie.

4fan_player 11.02.2009 18:44

Przecież prawa pomoc to pozycja nie dla niego. On powinien grać cofniętego napastnika tak jak grał z Litwą. Leo nie ma o nim pojęcia.

Maciuś 11.02.2009 18:49

Malo brakowalo a po jego bledzie bysmy bramke stracili.

Elendil 11.02.2009 18:55

Lewandowski to drugi Rasiak

tofik 11.02.2009 18:56

Szkoda, myślalem, że w klubie mógłby na lewym skrzydle pograć (Boguś), w razie biedy. Ale widocznie to nie dla niego pozycja.

FraMat 11.02.2009 18:57

nie będę na razie nikogo oceniał - szkoda się pastwić, ale ustawienie do d..., gracze do d.., zwłaszcza wszyscy "weterani".

FraMat 11.02.2009 18:58

no i Rasiak nie potrafił strzelic

Cetnik 11.02.2009 19:00

Mamy narazie mase szcześcia..no i Lewandowski i Dudka raczej nie wypromują się tym występem..;] a za Boguskiego pewnie wejdzie Smolarek w drugiej połowie na skrzydło..

Bobic 11.02.2009 19:03

Robert"5 milionów"Lewandowski nic nie gra,w ogóle wszyscy słabo

Gucio25 11.02.2009 19:04

Dariusz "gdzie ja jestem i co ja tu robię" Dudka i Robert "jestem zajebisty, ale czasem mi nie wychodzi" Lewandowski grają mecz życia.
Boguś bez rewelacji, to wybicie w góre było dobre. ogólnie gra nijaka, nic się nie dzieje w ataku i błędy w obronie. tylko Guła coś ciągnie.

Eustachy 11.02.2009 19:05

Lewandowski nadaje sie do natychmiastowego zdjecia z boiska - to juz kolejny bardzo slaby wystep tego zawodnika w reprezentacji. Drugi w kolejnosci do zdjecia jest Darek Dudi.

Tobi1906 11.02.2009 19:07

Pozytyw tego meczu to wrzuty na PZPN ;) bo sam mecz to narazie padaka straszna....

spidey 11.02.2009 19:09

Co tu dużo pisać, Murawski, Boguski, Krzynow, Gargula i Dudka to dziś katastrofa. Do tego Fabian nie pewnie, a reszta nijako , ogólnie do dupy :)

vote-for-mikey 11.02.2009 19:09

Lewandowski wolny jak trambarant w porównaniu z Bugatti...

Kibic_1906 11.02.2009 19:15

Nie da się tego oglądać , kamera jest tak huj*wo ustawiona że momentami nic nie widać , styl gry żenujący...Lepiej skoki na Eurosporcie oglądać:-p

FraMat 11.02.2009 19:17

rewelacyjne zmiany - oczywiście drewniany Lewandowski (jeden i drugi) został - zapuścił korzenie

Cetnik 11.02.2009 19:18

I Leon wymienił prawie całą drugą linie..zobaczymy czy to do cokolwiek..;] Niestety klona Rasiaka zachował jeszcze..

kohprzem'68 11.02.2009 19:20

Gra bardzo rzadka w naszym wykonaniu wiekszośc gra z wielkimi zaleglościami w drugiej połówce potrzeba zmian , najbardziej widoczne są napisy z wynikiem meczu i flagami Polski i Walii .
Doping budzi pewne skojarzenia że biorą w nim udział w dużej liczbie ludzie z R22 .

FraMat 11.02.2009 19:51

myslicie że Roger chciał strzelić gola?
:rotfl:

sandbender 11.02.2009 19:52

he he
ja to mam szczescie. wlazlem na bwin i patrze kursy na pierwszy gol: Walia 6, Polska 4
To postawilem. Na 10 sekund przed bramka :)

Cetnik 11.02.2009 20:02

Fenomenalnie ,,zeszła'' Rogerowi ta piłka..będzie miał co wnukom opowiadać teraz choć.;] i koniec na szczeście.

_ukoL 11.02.2009 20:04

No i co że zeszła? Najlepszym schodzą piękne bramki. Bramka piękna, piękna i akurat tu nie ma co gdybać.

Ribas 11.02.2009 20:06

Po czym wnioskujecie, że zeszła?

tofik 11.02.2009 20:08

Świetna brama naszego rdzennego Polaka. A poza tym, to żenada.

Żuczek 11.02.2009 20:09

Bramka bardzo ładna, ale grą Polaków nie można być zachwyconym.

cavior 11.02.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 672456)
myslicie że Roger chciał strzelić gola?
:rotfl:

Gdyby Brożek lub Boguski strzelil to byloby "ależ idealnie przymierzyl" :lol:

Slabiutko zagrali prawie wszyscy, sporo szczescia mielismy w pierwszej polowie.

Clapham 11.02.2009 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ribas (Post 672466)
Po czym wnioskujecie, że zeszła?

Po tym, ze trudno przyznac, ze nie zeszla :>

Bramka naprawde cud miod.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl