Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

kadziolek1906 19.07.2010 16:17

Cytat:

to jeszcze jedno pytanko,
http://galeria.wislakrakow.com/20100.../bIMG_0814.jpg
coz to jest? ze siatka to widze, ale po co? i czy tymczasowo?
Podbijam ?????

1q2 19.07.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 938471)
Poważnie wierzycie w to, że zagramy 3 rundę na R22?

Nie zagramy..może ewentualnie 4(jak dojdziemy oczywiście), ale to też pytanie czy bez oświetlenia można będzie grać.

matt_1906 19.07.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 938472)
Podbijam ?????

Biuro Prasowe na facebooku na to pytanie odpowiedziało tak:
"Skoro jest potrzeba, to będzie wyjaśnienie: siatka jest to rozwiązanie czasowe, ponieważ na razie nie zamontowano szyb elewacji na tym poziomie."

luke1906 19.07.2010 16:31

Rozwiązanie czasowe? No to jak znam życie najbliższe 15 lat.

Ciekawie prezentuje się również fotka 6 z dzisiejszej galerii na głównej. Doskonałe potwierdzenie, że całość została zaprojektowana przez debila. 3 wjazdy z każdej strony stadionu i serwuje sie nam coś takiego.
Całości dopełniają cudny betonik i asfalcik na zewnątrz. Ręce opadają.

WILU TS 19.07.2010 16:37

Spokojnie,ta siatka jak napisało biuro prasowe będzie tymczasowa,tak samo jak zamiast szyb przy Reymana była dykta,wyluzujcie choć troszkę...przecież nie zostawią tak tej siatki - wiem wiem można się wszystkiego spodziewać - ale aż takich kwiatków to nie,ktoś napisze że asfalt,szczerze ? podoba mi się to rozwiazanie plus sztuczna trawa na nim.

michala 19.07.2010 16:47

Zobaczcie co się dzieje w Wiśle Kraków :

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=37282

qchar90 19.07.2010 16:49

Linie,monitoring oraz Reymana - nowości!


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ymana_nowosci/

wiśnia 19.07.2010 16:52

W kronice mówili że następne rundy LE oraz poczatek sezonu na Hutniku.

WILU TS 19.07.2010 16:52

Niestety,jak przed chwilą powiedzieli w Kronice,pierwszy mecz na Reymonta uwaga uwaga....we....Wrześniu....

Czytać nie łaska ?! Będzie na nim sztuczna trawa !

buko 19.07.2010 16:58

Witam, mam takie pytanie, czy ten asfalt wokół boiska to rozwiązanie docelowe czy przejściowe??
Masakra jakaś...

gromaders 19.07.2010 17:12

wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/

szlaQ 19.07.2010 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 938527)
wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/

Bez przesady ... Co Ci się w nim aż tak nie podoba że jest tragiczny ??

seba 19.07.2010 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 938527)
wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/

to sie przerzuc....


czlowiek wchodzi tu aby poczytac co na budowie slychac a jeden z drugim urzadzaja sobie czat i wyliczanki co jest zle


trawa zla bo zolta, chlopie jechala pol polski w 40 stopniowym upale, deszcz popadal za tydzien bedzie zieloniutka

nie mozna juz was czytac i tego waszego jojcenia noe podoba sie to na cracovie albo do poznania

Zwierze 19.07.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 938527)
wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/

A ja Cię chłopie pocieszę... Ten stadion nie jest jeszcze ukończony, mało tego, jeszcze daleka droga

VanBasten 19.07.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 938472)
Podbijam ?????

może po to żeby jakiś pijany kretyn nie wypadł za barierkę i się nie zabił ? Nie wiem , ale czy to ma naprawdę dla Ciebie jakieś znaczenie ?

kadziolek1906 19.07.2010 17:43

Cytat:

może po to żeby jakiś pijany kretyn nie wypadł za barierkę i się nie zabił ? Nie wiem , ale czy to ma naprawdę dla Ciebie jakieś znaczenie ?
Tak ma estetyczne :)
Weź człowieku przystopuj normalnie się zapytałem a ty na mnie naskakujesz...

Gwiaździsty 19.07.2010 17:44

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że ci co mają okres nie powinni w tym czasie dokonywać wpisów na forum.

jutro 19.07.2010 17:44

Panowie proponuje odwiedzić stronę SKWK, przedstawiają kolejne projekty przesłane im przez internautów.
Dwa pierwsze kicha. Natomiast o propozycjach 3 i 4 piszą że przedstawia w sposób subtelny literę W:lol:
Dobre bo to jest szachownica ze Wschodniej tyle że odwrócona względem osi poziomej trybuny Wschodniej...

Co do projektów z napisami ABG, to są nie poważni, jeszcze te gwiazdki, przecież jakby to zrobić z krzesełek to strasznie tępo to wyjdzie...

P.S a będą korygować położenie stanowisk na kamery na trybunach północnej i południowej, bo na razie są po staremu, tzn. względem dawnego położenia boiska, tj. przesuniętego ku zachodniej. Tutaj to widać:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...owosci//38585/

rafal777 19.07.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 938513)
Niestety,jak przed chwilą powiedzieli w Kronice,pierwszy mecz na Reymonta uwaga uwaga....we....Wrześniu....

Poważnie tak powiedzieli? Czyli pewnie koniec września. A jak koniec września to pewnie przeciągnie się to na październik a jak już w październiku to może lepiej się nie spieszyć i skończyć trybunę wschodnią póki jest trochę czasu a Wisła zagra na Reymonta od następnej rundy. My (miasto) obiecamy że wszystko będzie juz wtedy gotowe....Serial trwa dalej...

Pawko 19.07.2010 18:07

jak to możliwe , że na nowej murawie są 'łyse placki' i ogólnie wygląda jak klepisko? ktoś tam pisał o upałach - nie wygląda to na wysuszoną trawe niestety..

julo 19.07.2010 18:22

@Pawko nie płacz, to normalne, przy takich upałach cięzko żeby sie trawka od razu przyjęła. Za duże słońce było.
Teraz jestr troche deszczu i powinno być lepiej. Poza tym co sie martwisz ? Przeciez chyba jest na gwarancji.
Pozatym jeszcze nie oddają stadionu do odbioru.

Pawko 19.07.2010 18:32

nie płacze, tylko ciężko znaleźć rzecz która od początku do końca jest dobrze zrobiona na tym stadionie.. a wymiana gwarancyjna to kolejne opóźnienia odpukać.

kriswisla 19.07.2010 18:44

Panowie murawa to pikuś dojdzie do siebie i bedzie git ,ale te słupy z kamerami na murawie to masakra,czy nie mozna było tych latarni zamontowacna murkach od fosy blizej trybun,przecież to wygląda jak alejka w parku jordana(boże widzisz i nie grzmisz).mam coraz większą ochote Majchrowskiego ,tego architekcika i cała bandę która jest odpowiedzialna za wygląd i estetyke naszego stadionu dopiąć akumulator na jaj ido wisły z baranami

Witoldon 19.07.2010 19:10

Przeglądam dzisiejsze zdjęcia ze stadionu na oficjalnej i nagle...

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5483916168.jpg

ten ostatnia rząd krzesełek to na stałe?

thechris 19.07.2010 19:16

Ten monitoring na słupkach na murawie tak sobie wygląda...

WILU TS 19.07.2010 19:18

Witoldon 2 ostatnie rzędy to właśnie te miejsca z pośród 269 na które nie będą sprzedawane bilety.

tofik 19.07.2010 19:29

Eh. Może chociaż akustyka dobra będzie ? Znaczy się, jak taka trybunka ryknie, żeby skóra cierpła :)

buko 19.07.2010 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buko (Post 938519)
Witam, mam takie pytanie, czy ten asfalt wokół boiska to rozwiązanie docelowe czy przejściowe??
Masakra jakaś...

może ktoś się odnieść do tej kwestii bo nie jestem w temacie??

Above 19.07.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 938631)
Ten monitoring na słupkach na murawie tak sobie wygląda...

Miejmy nadzieje, że piłkarze będą mieć cela i po kilku meczach tych słupków z kamerami już nie będzie :P


A co do asfaltu wokół boiska to klub chce położyć tam sztuczną trawę.

piter116 19.07.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buko (Post 938652)
może ktoś się odnieść do tej kwestii bo nie jestem w temacie??

Ten asfalt będzie pokryty sztuczną murawą. Nie jest to niestety rozwiązanie tymczasowe.
:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl