![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym punkty przyznawano w tej kategorii nie tylko za stadion ale też "i inne obiekty kluczowe w mieście". A wyglądało to tak: * Poznań - 12 * Gdańsk - 10 * Warszawa - 8 * Wrocław - 6 * Kraków - 4 * Chorzów - 2 |
Cytat:
Ta budowa od strony inwestora jest prowadzona tak "profesjonalnie", że sami siebie robią w konia (chociażby sprawa kostki granitowej na Reymana), Polimex daje przykład, że nic nie mogą zrobić wykonawcy. Mostostal-Warszawa nie gorszy, więc też sobie z nimi trochę pograją. |
Cytat:
|
Cytat:
Byłem zresztą przekonany że IT jest już w trakcie realizacji a tu : http://www.money.pl/gielda/wiadomosc...,0,732259.html zonk |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Co do zachodniej - tempo prac wewnątrz niej to kpiny, nie ma co tego ukrywać. Budowa wnętrz trybuny zachodniej stadionu Legii już dawno zostawiła naszą w tyle. Dodatkowo zima "zaskoczyła" budowniczych, którzy tak się spieszyli, że nie zdążyli oszklić elewacji przed zimą. Pracuje kilkanaście osób na jednej zmianie i są takie "efekty" tej pracy. Przydałaby się duża galeria zdjęć z wnętrz trybuny zachodniej, od kondygnacji -1 po +4, a pewnie przekonalibyśmy się w jakim lesie jest wykończeniówka. |
... a przy okazji rozmów tutaj o Euro rozbawił mnie trochę lub może bardziej właściwie, poprawił mi humor zamieszczony link do strony (to nie moja strona) w komentarzu pod artykułem :P
http://krakow.super-nowa.pl/a.5328.S...owie__POK.html |
|
Rozumiem moderację postów ale naprawdę ... ten mój zmoderowany przez Markusa post ostatni, bez pierwszego zdania i linku wygląda tak jakby spadł z Kosmosu :( ...
Tymczasem cytowałem w nim artykuł ten sam, który cytuje teraz linkiem farben ... |
Cytat:
zejdźmy na ziemię w końcu...poza tym niestety widziałem stadion Legii co prawda z zewnątrz lecz wrażenie było bardzo pozytywne...naprawde piękny stadion mają...niestety nawet na ległej |
Pyniu85 przestan plakac, nasz stadion jest ok! jest lepszy niz byl wczesniej. stadion Legii nie jest jakis wybitny
w dalszym ciagu czekam az odszczekasz swoje klasmtwa!! |
Ostatnio trwała tutaj dyskusja nt ruchomych schodów na stadionie.
Cytat:
e: eeee aha :D |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0031794709.jpg :D |
Cytat:
|
Cytat:
Inwestor nie ma ZIELONEGO pojęcia co robi wykonawca, w dupie mają nadzór budowy i takie tego efekty. Cytat:
|
Cytat:
|
ja mam nadzieje ze w 3 miechy się wyrobią ze wszystkim. 26 lutego gramy na wyjeździe a potem wracamy w marcu do siebie. Oby na cały stadion
|
Cytat:
Co do budowy to w przyszły piątek pójdę sobie na wycieczkę i zobaczę od środka jak to wygląda. Informację o zaawansowaniu robót będę miał od kierownika budowy ( zakresu nie podaję żeby nie zdradzać źródła :-P) . W sobotę napiszę jak to wygląda od środka. |
Cytat:
|
bardzo bym prosił o screena z kamerki na zachodnia bo nie widzialem zdjec juz chyba z miesiac, ciagle tylko wnetrze :)
|
Cytat:
No tak tylko że jest to proste ale i czasochłonne więc jak dla mnie są teraz z miesiąc-dwa w plecy bo te kable dopiero zaczną układać kiedy wejdzie Qumak. Powinni to robić dużo wcześniej. Zakres w Polimexie mieli zlecony,projekty są od kwietnia czy tam od maja |
Normalka na tej budowie. To, że IT nie było robione wcześniej było widać na fotorelacjach, gdzie dopiero podstawowe instalacje elektryczne i wentylacyjne startowały.
Inwestor nie ma pojęcia co się dzieje na budowie, więc są tego efekty. Skoro mówią, że nie znają terminu zakończenia budowy, to oznacza to tylko tyle, że wykonawca nie dostarczył im żadnego harmonogramu. Gdyby byli rozsądni to zażądaliby od Polimexu szczegółowego harmonogramu, a w umowie zapisali kary umowne odnośnie kilku punktów w tym harmonogramie (stan surowy, instalacje, wykończeniówka). Tutaj nawet nie próbowali tuszować się "elastycznym harmonogramem" jak w Gdańsku, żadnego harmonogramu po prostu nie ma. Na budowie panuje chaos, opóźnienia sięgają 2x długości podstawowego kontraktu, a wszyscy na to i tak leją. Jak odpisano nam w interpelacji - wykonawca nie jest winny żadnym opóźnieniom. |
Ktoś mnie oświeci i powie co to za tunel? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0031793470.jpg
|
to zdaje się wyjazd dla autokaru
|
wjazd/wyjazd do parkingu podziemnego pod trybuną zachodnią dla autokarów i pojazdów obsługi technicznej stadionu.
|
Szukam zdjęć ze środka murawy z panoramą 360. Pamiętam, że po ułożeniu murawy były gdzieś takie zdjęcia, ale teraz jakoś nie mogę znaleźć.
|
Po obejrzeniu tego filmiku ciekaw jestem, czy na naszym stadionie ktoś kontroluje ilość śniegu na dachach i czy przewidziane jest jakieś odśnieżanie...
http://www.youtube.com/watch?v=zBhGu...layer_embedded |
Cytat:
|
Cytat:
Po pi er do li ło ci sie z murawą, bo pomyłką nazwać tego nie można lol haha prze chłop ;P |
Na naszym stadionie śnieg zostaje podgrzewany i rynnami odprowadzany w postaci wody do kałuży. Nie ma obaw o nasz dach, raczej martwiłbym się o POZnan*
~h3po4, mamy system, który topi śnieg na dachu, więc się tak nie bulgocz. |
Cytat:
|
Patrząc na kamerkę widać, że na dachu północnej leży śnieg, ale ja się tam nie znam. Może jest tam jakaś cienka warstwa, skoro jest ten system topienia śniegu to chyba on działa i zdaje egzamin.
|
Cytat:
Przepraszam pomyliłem się. Ps. na D Będziemy mieli dostępne całe piętro dla siebie ? dobrze słyszałem ? |
nie jadą z nową C na 3 zmiany, albo są pewni,że zdążą, albo że unikną kar umownych z niedotrzymania terminu:
http://s.fothost.pl/thumb/10/50/thumb_61325515.jpg Cytat:
|
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24355 Czyli na dwu miesięcznym kontrakcie, zrobili prawie dwa miesiące opóźnienia. Respect! |
No to zobaczymy czy tego terminu dotrzymają. Ja nie wierzę w dotrzymanie tej daty.
|
Słowo klucz w tym wypadku to "planowane". W razie czego znajdą wytłumaczenie, że pojawiły się takie i takie kwestie i planowane oddanie przeciągnie się w czasie. Zręczna gra sów.
|
Przecież zima jest panie majster, to i opóźnienia pojawić się muszą ;)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl