Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Charlie 29.11.2017 11:08

Przecież to zwykły najemnik i do tego niezbyt rozgarnięty. Jakoś niespecjalnie mnie ruszają te wypowiedzi. I nawet sam Guerrier w barwach warszawiactwa (do czego pewnie nigdy nie dojdzie) mało by mnie ruszał, w odróżnieniu od pewnego Judasza. Trochę dobrego nam dał, niech mu się tam gdzieś wiedzie. A tragedii związanej z córką można tylko współczuć.

Arkadiusz.Czerepach 29.11.2017 14:04

podpuscili go przeciez , nie jest tez on jakims wychowankiem , ani nie klamal w C+ ze nigdy tam nie pojdzie

tragedia z córką tak wielka , że po prostu wypada sie zamknąć jak masz ochote cos mu pocisnąć

zwłaszcza że pochował ją jednak na rakowicach

Kordel. 29.11.2017 14:49

Ciekawe jakie plany ma Genua i Brlek w zimowym okienku? Raprtem 3 wejścia na plac i ledwo 70 pare minut. Śledzi ktoś na bieżąco Serie A?

kbr 29.11.2017 15:15

Szczerze mówiąc nie dziwi mnie, że Brlek nie może się przebić w Serie A. To zbyt wysokie progi dla niego. Chociaż w Wiśle też potrzebował wiele czasu żeby się rozkręcić, ale trudno mi uwierzyć, ze tam będzie podobnie. W dobrych ligach nikt nie będzie czekał rok aż piłkarz odpali, bo na jego miejsce mają kolejnych dziesięciu. W grę wchodzi jedynie wypożyczenie, inaczej chłopak się zmarnuje.

wiesniak842 29.11.2017 15:22

Sledze jako tako ze wzgledu na bukmacherski nalog. Po beznadziejnym poczatku sezonu, nie ukrywaja teraz, ze ich glownym celem bedzie spokojne utrzymanie sie w Serie A. Po to zatrudnili, nie wiem juz po raz ktory, Ballardiniego. Stawia on raczej na sprawdzone nazwiska z wloskich boisk. Niestety dla Brleka maja tam takowych pomocnikow kilku. Bertolacii, Laxalt, Veloso, Rigoni, do tego jeszcze dochodzi Lazovic. Moim prywatnym zdaniem to jedyna szansa zeby Brlek sobie pogral w Serie A to jakis szpital albo pewne utrzymanie i mecze o pietruszke. Niestety nie interesuje sie az tak bardzo zeby wiedziec czy cos grywa w rezerwach. Przy tym trenerze to mysle, ze najlepsza opcja dla niego byloby wypozyczenie do ktoregos klubu z serie B.

KOMINEK 01.12.2017 10:38

Bardzo fajny wywiad ciekaw dlaczego nadal jest persona non grata na Reymonta:
Piotr Skrobowski z Adamem Nawałką stanowiłem awangardę

Arkadiusz.Czerepach 01.12.2017 11:44

wszystko masz między wierszami

brylant17 09.12.2017 15:39

Dzisiaj o 18 w 1 na 1 extra na c+sport 2 Wilde-Donald Guerrier jak ktoś by chciał

ashkeczup 13.12.2017 23:28

https://pbs.twimg.com/media/DQ9S3lAW4AAFwSZ.jpg:large
Co ten Popo...

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2017 09:16

znaczy Kiko miał jakis wpływ na pożegnanie Popo :)

kornd 14.12.2017 13:11

Dobry artykuł o ogrodniku
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-zdjecie-warte

brylant17 14.12.2017 14:53

32 lata kończy dzisiaj Kuba 100 lat zdrowia i powrotu do Wisełki

Charlie 17.12.2017 16:56

Brlek po raz pierwszy wyszedł w wyjściowym składzie Genoi, zagrał 77 minut i dostał żółtą kartkę.

JrQ- 17.12.2017 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1490259)
Brlek po raz pierwszy wyszedł w wyjściowym składzie Genoi, zagrał 77 minut i dostał żółtą kartkę.

Po raz drugi, grał już w pierwszym składzie 20.09:
https://www.flashscore.pl/mecz/bHLT3...zczegoly-meczu

siedzenaganku2 17.12.2017 17:53

Jak zagral?

pepe72 18.12.2017 19:05

https://twitter.com/janekx89/status/942754023425347584

hmm ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janekx89
Kazimierz Moskal trenerem Sandecji Nowy Sącz, jego asystentem będzie Maciej Musiał. Jutro podpisanie umowy i spotkanie z dotychczasowym sztabem.


Snow 18.12.2017 23:21

Czyli znów tracimy Dyrektora Sportowego Akademii...
oby nie.

teo 18.12.2017 23:23

Musial dlugo byl dyrektorem akademii?

PhantomRanger 19.12.2017 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1490450)
Musial dlugo byl dyrektorem akademii?


Od lipca tego roku. Jeżeli to prawda to długo nim nie pobył.

teo 19.12.2017 10:15

Moze Junco wyciagnie jakiegos mlodego zdolnego z Hiszpanii?

pepe72 19.12.2017 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1490458)
Moze Junco wyciagnie jakiegos mlodego zdolnego z Hiszpanii?

Może ktoś z naszych? Bo przecież nie tylko Sobol ma/robi papiery.

WISŁAZWE 19.12.2017 12:40

Kazimierz Moskal nowym szkoleniowcem Sandecji Nowy Sącz.

ashkeczup 20.12.2017 22:40

Petar dziś cały mecz z Juve rozegrał :)

maxx304 21.12.2017 07:09

Jeżeli to prawda, to niezły kontrakt ktoś podpisał z naszym byłym trenerem...

JudasPriest 21.12.2017 09:14

Loeser z Meresińskim :)
Tak na poważnie, uważam że jego kontrakt był bardzo niski. Jemu chodziło raczej o to żeby w Wiśle mógł się pokazać. Teraz na pewno nie pójdzie do 3 ligi, tylko już może do drugiej.w końcu może się chwalić, że wyciągnął pierwszoligowca z przepaści

wolfy 21.12.2017 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1490587)
Jeżeli to prawda, to niezły kontrakt ktoś podpisał z naszym byłym trenerem...

Normalny, kontrakt musi odpowiadać obu stronom a Wisła nie chciała zmieniać trenera co pół roku. Problem raczej polega na tym, że zwolniono trenera bez pieniędzy na ew. ugodę. Pytanie czy w ogóle wszystko jest uregulowane z jego pensjami.

Kompletna amatorka.

Arkadiusz.Czerepach 21.12.2017 14:28

o to już trzeci temat w którym rozmowa o tym...

Vinci 22.12.2017 11:27

Dzisiaj rano opublikowana została kolejna rozmowa z byłym trenerem:

http://eurosport.interia.pl/klub-wis...wy,nId,2481082

To czego obawialiśmy się, przy chwili jego zwolnienia, czyli kolejna prawnicza wojenka i ryzyko dodatkowych kar i płatności przed klubem...

robert777 22.12.2017 11:52

Myślę że jemu chodzi o to że nie został zwolniony ze stanowiska trenera tylko że jest zwolniony z obowiązku trenowania czyli będzie otrzymywał pensje (pewnie niewielką, ileż on mógł mieć jako noname) ale nie może podjąć pracy w innym klubie. A on by pewnie chciał chapnąć należne wynagrodzenie do końca umowy tj. czerwiec 2019 i sobie pójść zarabiać do innego klubu. A tu zonk...

Coolpick 22.12.2017 12:25

Cytat:

Mówiłem zawodnikom, zwłaszcza tym, których ściągaliśmy z Hiszpanii, jaka jest sytuacja Wisły. Oni byli na to przygotowani, rozumieli sytuację.
Tłumaczył zawodnikom, żeby się nie przejmowali zaległościami w wypłatach a sam kilkukrotnie narzeka na brak wypłat przez 3 miesiące.

Cytat:

Na ten moment ja nie mam żadnego kontaktu z Wisłą. Po spotkaniu z Wisłą Płock zachowano się w sposób, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Powiedziano mi, że mój czas dobiegł końca, przedstawiono swoją propozycję i od tego czasu nie mam żadnych wiadomości z klubu. Niestety wygląda na to, że będziemy musieli pozwać klub w tej sprawie. Na tę chwile ani ja, ani mój prawnik nie dostaliśmy żadnego telefonu z Wisły.
Ale na co on liczy? Został zwolniony z obowiązku trenowania ale w dalszym ciągu ma ważny kontrakt, dostał propozycje ugody, nie zaakceptował jej, więc do końca kontraktu (mniej lub bardziej regularnie) klub będzie mu musiał płacić. Na jaki kontakt ze strony klubu liczy i na jakiej podstawie straszy pozwami?

Najśmieszniejsze jest to jak dwukrotnie stawia się w pozycji mentora jeśli chodzi o sposób zarządzania klubem bo "jest 30 lat w futbolu" xD


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl