![]() |
Przecież to zwykły najemnik i do tego niezbyt rozgarnięty. Jakoś niespecjalnie mnie ruszają te wypowiedzi. I nawet sam Guerrier w barwach warszawiactwa (do czego pewnie nigdy nie dojdzie) mało by mnie ruszał, w odróżnieniu od pewnego Judasza. Trochę dobrego nam dał, niech mu się tam gdzieś wiedzie. A tragedii związanej z córką można tylko współczuć.
|
podpuscili go przeciez , nie jest tez on jakims wychowankiem , ani nie klamal w C+ ze nigdy tam nie pojdzie
tragedia z córką tak wielka , że po prostu wypada sie zamknąć jak masz ochote cos mu pocisnąć zwłaszcza że pochował ją jednak na rakowicach |
Ciekawe jakie plany ma Genua i Brlek w zimowym okienku? Raprtem 3 wejścia na plac i ledwo 70 pare minut. Śledzi ktoś na bieżąco Serie A?
|
Szczerze mówiąc nie dziwi mnie, że Brlek nie może się przebić w Serie A. To zbyt wysokie progi dla niego. Chociaż w Wiśle też potrzebował wiele czasu żeby się rozkręcić, ale trudno mi uwierzyć, ze tam będzie podobnie. W dobrych ligach nikt nie będzie czekał rok aż piłkarz odpali, bo na jego miejsce mają kolejnych dziesięciu. W grę wchodzi jedynie wypożyczenie, inaczej chłopak się zmarnuje.
|
Sledze jako tako ze wzgledu na bukmacherski nalog. Po beznadziejnym poczatku sezonu, nie ukrywaja teraz, ze ich glownym celem bedzie spokojne utrzymanie sie w Serie A. Po to zatrudnili, nie wiem juz po raz ktory, Ballardiniego. Stawia on raczej na sprawdzone nazwiska z wloskich boisk. Niestety dla Brleka maja tam takowych pomocnikow kilku. Bertolacii, Laxalt, Veloso, Rigoni, do tego jeszcze dochodzi Lazovic. Moim prywatnym zdaniem to jedyna szansa zeby Brlek sobie pogral w Serie A to jakis szpital albo pewne utrzymanie i mecze o pietruszke. Niestety nie interesuje sie az tak bardzo zeby wiedziec czy cos grywa w rezerwach. Przy tym trenerze to mysle, ze najlepsza opcja dla niego byloby wypozyczenie do ktoregos klubu z serie B.
|
Bardzo fajny wywiad ciekaw dlaczego nadal jest persona non grata na Reymonta:
Piotr Skrobowski z Adamem Nawałką stanowiłem awangardę |
wszystko masz między wierszami
|
Dzisiaj o 18 w 1 na 1 extra na c+sport 2 Wilde-Donald Guerrier jak ktoś by chciał
|
https://pbs.twimg.com/media/DQ9S3lAW4AAFwSZ.jpg:large
Co ten Popo... |
znaczy Kiko miał jakis wpływ na pożegnanie Popo :)
|
Dobry artykuł o ogrodniku
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-zdjecie-warte |
32 lata kończy dzisiaj Kuba 100 lat zdrowia i powrotu do Wisełki
|
Brlek po raz pierwszy wyszedł w wyjściowym składzie Genoi, zagrał 77 minut i dostał żółtą kartkę.
|
Cytat:
https://www.flashscore.pl/mecz/bHLT3...zczegoly-meczu |
Jak zagral?
|
https://twitter.com/janekx89/status/942754023425347584
hmm ... Cytat:
|
Czyli znów tracimy Dyrektora Sportowego Akademii...
oby nie. |
Musial dlugo byl dyrektorem akademii?
|
Cytat:
Od lipca tego roku. Jeżeli to prawda to długo nim nie pobył. |
Moze Junco wyciagnie jakiegos mlodego zdolnego z Hiszpanii?
|
Cytat:
|
Kazimierz Moskal nowym szkoleniowcem Sandecji Nowy Sącz.
|
Petar dziś cały mecz z Juve rozegrał :)
|
Jeżeli to prawda, to niezły kontrakt ktoś podpisał z naszym byłym trenerem...
|
Loeser z Meresińskim :)
Tak na poważnie, uważam że jego kontrakt był bardzo niski. Jemu chodziło raczej o to żeby w Wiśle mógł się pokazać. Teraz na pewno nie pójdzie do 3 ligi, tylko już może do drugiej.w końcu może się chwalić, że wyciągnął pierwszoligowca z przepaści |
Cytat:
Kompletna amatorka. |
o to już trzeci temat w którym rozmowa o tym...
|
Dzisiaj rano opublikowana została kolejna rozmowa z byłym trenerem:
http://eurosport.interia.pl/klub-wis...wy,nId,2481082 To czego obawialiśmy się, przy chwili jego zwolnienia, czyli kolejna prawnicza wojenka i ryzyko dodatkowych kar i płatności przed klubem... |
Myślę że jemu chodzi o to że nie został zwolniony ze stanowiska trenera tylko że jest zwolniony z obowiązku trenowania czyli będzie otrzymywał pensje (pewnie niewielką, ileż on mógł mieć jako noname) ale nie może podjąć pracy w innym klubie. A on by pewnie chciał chapnąć należne wynagrodzenie do końca umowy tj. czerwiec 2019 i sobie pójść zarabiać do innego klubu. A tu zonk...
|
Cytat:
Cytat:
Najśmieszniejsze jest to jak dwukrotnie stawia się w pozycji mentora jeśli chodzi o sposób zarządzania klubem bo "jest 30 lat w futbolu" xD |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl