Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WiślakMyślenice 12.06.2010 10:59

Cytat:

sa gdzies jakies ogrórki etc na mistrzostwa swiata?
Co to takiego? :D Chodziło Ci może o ogródki?

siara 12.06.2010 11:03

Orange proponuje mi telefon Samsung Monte, czy ktoś z Was ma ten telefon i jak go oceniacie ?
Zależy mi na sprawnym GPS-ie, proszę o poradę.

SZYMEK_TSW 12.06.2010 12:01

Jaki polecacie dekoder, który będzie służył jako drugi w domu obsługujący usługę Multiroom Cyfry, w sumie mi chodzi o najlepszy wariant cenowy, a druga kwestia mam taki dekoder od Neostrady oznaczony jest jako SHD 85 i pytanie czy można go jakoś przeprogramować czy coś albo mógł służyć w w/w celu ?

Dodatkowo pytam się o splitery, czy warto?

Pawel.Busko 12.06.2010 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 912677)
sa gdzies jakies ogródki etc na mistrzostwa swiata?

ktos gdzie oglada ms poza domem?


u Wislaków;)

bercik860 12.06.2010 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bercik860 (Post 911955)
Wie koś jak usunąć pocztę GG?

Podbijam

Posiada ktoś z was wiatraczek na USB? Nie taki do chłodzenia komputera tylko osoby przed nim siedzącej. Daje to coś? Bo ostatnie dni to masakra...


@Edit
Właśnie na USB, mały, żebym mógł sobie wziąć do szkoły. Jestem na profilu informatycznym i mam dużo zajęć przed komputerem.

DominoForza 12.06.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bercik860 (Post 912735)
Podbijam

Posiada ktoś z was wiatraczek na USB? Nie taki do chłodzenia komputera tylko osoby przed nim siedzącej. Daje to coś? Bo ostatnie dni to masakra...

a dlaczego USB?ja mam przed monitorem normalny wiatrak na biurko i zajebiscie tylko glowa napierdziela po kilku godzinnym siedzeniu ,nie jest to drogie teraz pewnie promocje beda w marketach

Amptiq 12.06.2010 14:10

Mam bardzo nietypowe pytanie. Oglądał ktoś z Was koncert na otwarcie mistrzostw świata w RPA? Pod koniec był filmik z ostatnimi zwycięzcami. Mam wielką prośbę żeby ktoś mi powiedział jak się nazywa ta nuta co leci w podkładzie. Z góry dzięki.
Link to tej muzy: http://w171.wrzuta.pl/audio/3JMB3NfJ...arcia_ms_w_rpa

Grzegorz z Sanoka 12.06.2010 17:32

Dostane gdzieś we wrocławskim rynku gadżety Śląska?

kubawislak 12.06.2010 17:45

Jak sie nazywa piosenka z reklamy festiwalu (chyba heineken opener festiwal) jest to piosenka końcowa, kiedy na zielonym tle pokazywani są wykonawcy, na pierwszym miejscu widnieje Pearl Jem.

KosaPS 12.06.2010 18:27

Czy kupował ktoś perfumy na tej stronce??? http://www.kokai.pl/

KOALIK 12.06.2010 22:13

Dlaczego, gdy była burza, to tylko TVP1 i TVP2 wysiadły?

wislacki 12.06.2010 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 913037)
Dlaczego, gdy była burza, to tylko TVP1 i TVP2 wysiadły?


U mnie wysiadło wszystko, żaden kanał nie odbierał

WiślakMyślenice 13.06.2010 08:09

U mnie działał każdy kanał, czasem tylko przerwa na 5 sekund.

murray 13.06.2010 08:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 912918)
Jak sie nazywa piosenka z reklamy festiwalu (chyba heineken opener festiwal) jest to piosenka końcowa, kiedy na zielonym tle pokazywani są wykonawcy, na pierwszym miejscu widnieje Pearl Jem.

The Hives - It Won't Be Long

Dean 13.06.2010 10:45

Mam pytanie takie. Mam telefon od wczoraj Samsung GT-S5620 Monte. Skonfigurowałem za pomocą strony orange.pl Internet, ale dalej przy instalacji GG pojawia mi się komunikat "błąd połączenia z internetem". Denerwuje to, bo chyba wszystko zrobiłem jak należy? Wi fi ma być włączone? Instrukcja nie jest zbyt zrozumiała i dokładna. Proszę o pomoc.

ZwrABG 13.06.2010 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 913124)
Mam pytanie takie. Mam telefon od wczoraj Samsung GT-S5620 Monte. Skonfigurowałem za pomocą strony orange.pl Internet, ale dalej przy instalacji GG pojawia mi się komunikat "błąd połączenia z internetem". Denerwuje to, bo chyba wszystko zrobiłem jak należy? Wi fi ma być włączone? Instrukcja nie jest zbyt zrozumiała i dokładna. Proszę o pomoc.


kumpel miał podobny problem ale w innym telefonie zadzwonił do orange i powiedzieli ze nie maja już w ofercie gg bo wyszły jakieś tam im problemy

brzydki.brzydal 13.06.2010 11:42

1. w jaki sposob zalatwic sobie legalnie (odpada sharing) canal+ sport. Interesuje mnie tylko ten kanał z oferty C+?

2. do kiedy C+ bedzie transmitowal mecze polskiej ekstraklasy (do kiedy obowiazuje umowa o transmisje meczow)?

WISŁAZWE 13.06.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 913153)
1. w jaki sposob zalatwic sobie legalnie (odpada sharing) canal+ sport. Interesuje mnie tylko ten kanał z oferty C+?

2. do kiedy C+ bedzie transmitowal mecze polskiej ekstraklasy (do kiedy obowiazuje umowa o transmisje meczow)?

Sezon 2010/11 jest ostatnim który transmituje Canal + na podstawie poprzedniego przetargu, na jesień 2010 ogłoszony zostanie nowy konkurs na sezony 2011/12 2012/13 2013/14

Wisła Prokocim 13.06.2010 12:51

Mam pytanie zna ktoś stronę internetową lub jakiś sposób żeby kupić reprezentacyjną koszulkę Kirma tą z mundialu?

barteqTS 13.06.2010 13:24

Mam pytanie;

Gdzie w Krakowie można swobodnie poćwiczyć sobie prowadzenie auta. Nie chodzi mi o plac bo tam w zasadzie można poruszać się po łuku albo parkować między słupkami.

Chodzi mi o miejsce w które można pojechać ze znajomym posiadającym prawo jazdy i po prostu porobić kółeczka, zapoznać się ze sprzęgłem etc :)

Dean 13.06.2010 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 913124)
Mam pytanie takie. Mam telefon od wczoraj Samsung GT-S5620 Monte. Skonfigurowałem za pomocą strony orange.pl Internet, ale dalej przy instalacji GG pojawia mi się komunikat "błąd połączenia z internetem". Denerwuje to, bo chyba wszystko zrobiłem jak należy? Wi fi ma być włączone? Instrukcja nie jest zbyt zrozumiała i dokładna. Proszę o pomoc.

A ktoś wie jak w tym samym modelu wyłącza się Sieć UMTS ? Kurde, co raz bardziej mi się to nie podoba.

Oxydrene 13.06.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barteqTS (Post 913197)
Mam pytanie;

Gdzie w Krakowie można swobodnie poćwiczyć sobie prowadzenie auta. Nie chodzi mi o plac bo tam w zasadzie można poruszać się po łuku albo parkować między słupkami.

Chodzi mi o miejsce w które można pojechać ze znajomym posiadającym prawo jazdy i po prostu porobić kółeczka, zapoznać się ze sprzęgłem etc :)

Na lotnisku w hucie, parking toru kajakowego w Tyńcu, na parkingu jakiegoś dużego supermarketu w nocy, plac manewrowy koło AWF(podjedz spytaj)?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Prokocim (Post 913184)
Mam pytanie zna ktoś stronę internetową lub jakiś sposób żeby kupić reprezentacyjną koszulkę Kirma tą z mundialu?

Strona internetowa:
1)Nike http://infobot.pl/r/1M02
2) eBay http://infobot.pl/r/1M07
3) sklep internetowy(wysyłka do UE 12$) http://www.worldsoccershop.com/9359-dg.html
albo podejdz do sklepu nike i sie zapytaj czy jest mozliwosc zamówienia

P.S. bez obrazy ale google nie boli

wislacki 13.06.2010 14:09

Czy dostępne jest w internecie zdjęcie grupowe naszej obecnej kadry już z Kasperczakiem jako trenerem?
Ewentualnie bardzo bym prosił o podesłanie najnowszego jakie mamy.

kadziolek1906 13.06.2010 14:46

Kiedy jest losowanie LE ???

WISŁAZWE 13.06.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 913257)
Kiedy jest losowanie LE ???

21 czerwca.

Arkas 13.06.2010 18:01

Gdzie jest w Krakowie sklep z okularami "Hummer" ?

Konrad. 13.06.2010 18:49

Jeśli na forum jest jakaś osoba zajmująca się ubezpieczeniami OC/AC, to prosze o kontakt na priv...

DYRU 13.06.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 912660)
czy ściągną mi sim locka w orange za darmo jeżeli tel jest od nich z ichniejszą blokadą??

podbijam pytanie

crazykaro 13.06.2010 20:03

^^ jeśli skończył się czas obowiązywania umowy to muszą ściągnąć za darmo jesli ktoś chce - takie jest prawo. W innych wypadkach bym na to nie liczył ale nie wiem

jurukuru 13.06.2010 20:06

Skoro jesteśmy w temacie telefonów, to czy jak mam abonament w orange mixa od 2 lat i za rok mi się skończy to będę mógł na tej karcie bez zmiany numeru doładowywać sobie doładowaniami konto ??

Robson_ABG 13.06.2010 20:18

oczywiście, bedziesz miał tak jakby miał mixa na czas nieokreślony

PatRIOTS 13.06.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 913418)
podbijam pytanie

edit : nieaktualne

!!IRIVER!! 14.06.2010 12:28

Wie ktoś jak to jest na Eventim? Ile czasu ma się na zapłacenie za bilety??

palikot 14.06.2010 15:32

Ma ktoś może czcionke ABG?

klusek106 14.06.2010 15:33

ma ktos material video z faulu na Bieleckim ?

MłodePokolenie 14.06.2010 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 913894)
Ma ktoś może czcionke ABG?

proszę, http://czcionki.joe.pl/sciagnij/bazooka.html

South 14.06.2010 19:38

jest jakiś program który pozwala zarządzać siecią domową ? chodzi mi o to żeby móc okreslić przepustowość łącza na dany komputer

brylant17 14.06.2010 19:43

Miał ktoś z was do czynienia z geodetą? Jutro mam wizytę, a nic nie wiem jak to wygląda itp? Ja jestem jako wezwany jako właściciel swojej działki i ile trwa wyznaczanie granicy działki,matula za granicą a z nią rozmawiałem to mi mówiła, że 4 h.Czy coś będe podpisywał? nie chce,żeby to wyglądało podsunie mi pod nos i pan tu podpiszę a później chodź po sądach z własnej głupoty.

Krakus! 14.06.2010 20:48

Gdzie nauczyc się jeździc ?
 
Witam
Mam pytanie. Chciałbym nauczyc się jeździc samochodem ale nie bardzo wiem gdzie. mieszkam w Krakowie jedyne miejsce które przychodiz mi do głowy to plac na os. Dywizjonu 303. Znacie może jeszcze jakieś miejsca gdzie mozna swobodnie pocwiczyc jazde samochodem w okolicach Krakowa bądz w samym Krakowie ?

JacaTS 14.06.2010 21:12

Grywal ktos w sniegowkach na Orliku? Jak wrazenia?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl