Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Jaroo1 06.05.2025 09:53

Sobczak z Wisły wyleciał ze względów pozasportowych, tylko jebany kłamca i manipulator, Zaskroniec się zakręcił i do czasu, udawał, że Sobczak się nie świecił na zielono w tabelkach i był za słaby xd

Karherop 06.05.2025 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal;1646671(...)
ale na teraz Sobczak jest jednym z autorów awansu Gdynian do Esy.

Nawet w Gdynii tak nie uwazaja.

krysztal 06.05.2025 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1646676)
Nawet w Gdynii tak nie uwazaja.

Kto tak nie uważa?Szwarga czy poprzedni trener?

Karherop 06.05.2025 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1646681)
Kto tak nie uważa?Szwarga czy poprzedni trener?

Kibice Arki.

https://x.com/KrzyWal1929/status/191...OdAcw0KBA&s=19

Fundamentem awansu byli dla nich Marcjanik, Gojny czy Olivieria.

krysztal 06.05.2025 12:19

A no to ok.U nas np dla jednych kibiców Baena jest dobrym skrzydłowym a dla drugich łamagą,dla jednych Duda jest przyszłym reprezentantem pierwszej reprezentacji a dla innych kompletną ciamajdą.
Pewnie bez problemu znalazłbym opinie chwalące Sobczaka.
Ale niech będzie,mamy w końcu Zwolińskiego który bije Szymona na głowę.


Ps.Nawet pod tym samym postem https://x.com/matipawlowski87/status...98946275758330

Karherop 07.05.2025 11:12

A czy Duda i Baena to fundament?

Znajdz podobne stwierdzenia o Rodado, Mikulcu czy Igbekeme.

Apropos jeszcze Sobczaka, to w teraz zabiera sie za układanie planu przygotowan do nowego sezonu Szwardze https://transfery.info/aktualnosci/g...renerem/242449

Ten tytul gwiqzdor to nawet tutaj idealnie pasuje.

Patryko 07.05.2025 11:49

Sobczak niech lepiej przyzwyczaja się do oglądania spotkań z poziomu ławki, bo jeśli Arka rzeczywiście myśli o utrzymaniu się, to takie Sobczaki mogą być co najwyżej zmiennikami.

Jeśli Arka się utrzyma, to Sobczaka i tak tam za rok już nie będzie.

stary dziad 07.05.2025 11:59

Ciekawa wypowiedź Sobczaka:

Jacek Główczyński: "Grzeczni chłopcy zostali w.domu" - mówił Dawid Szwarga po meczu, który przesądził o.awansie do PKO BP Ekstraklasy. Czy w.w ogóle w.szatni Arki Gdynia są grzeczni chłopcy?

Szymon Sobczak: Od kiedy wszedłem do tej szatni to też staram się narzucić taki charakter, żeby ci grzeczni chłopcy byli poza boiskiem. W.tej lidze potrzeba przede wszystkim "walczaków" oraz ludzi z.charakterem. Właśnie charakterem "przepycha" się takie mecze jak z.Termaliką. Pod względem mentalnym też mieliśmy nad nim kontrolę. Dlatego już jesteśmy w.ekstraklasie.

l

Arkadiusz.Czerepach 23.05.2025 14:19

Mecz ze Stalówką przypomniał nam o Adim Mehremicu, który do swojego oszałamiającego CV dołożył klub z podkarpacia

jednak jak donoszą media po pół roku został już ze Stalowej Woli wyjebany xD

https://www.transfermarkt.pl/adi-meh...spieler/192897

21 transferów w 15 sezonów, znacie lepszy wynik ?

edit: teraz zwróciłem uwagę, że ŻADEN z tych transferów nie był gotówkowy JPRDL

Karherop 24.05.2025 07:52

Takich obierzyswiatow jest sporo. Sam Tomasz Kupisz zaliczyl 15 klubow serie B i C do tego kilka w innych krajach.

Przypadek Mehremicia to przede wszystkim musi byc historia fantastycznego menagera, ktory sprzedałby piasek na pustyni.

Arkadiusz.Czerepach 24.05.2025 09:55

Kupisz 1.3 transferu na sezon
Mehremic 1.4 transferu na sezon

kto da więcej ? xD

doktor granat 25.05.2025 08:09

Poletanovic -14 transferów od lata 2011, też nieźle (za flashscore)
Kiss - 7 transferów, a 25 lat skończy w listopadzie- jest tu podobny potencjał.

dynek.pl 04.06.2025 12:14

Nie wiem czy było ale podobno Jan Kliment został królem strzelców w Czechach -> https://weszlo.com/2025/06/04/byli-e...trzelcow-gole/

Może nie trzeba go było jednak ustawiać na skrzydle

emjot 10.06.2025 18:57

Były piłkarz rezerw Dani Ramirez po pół roku gry w katalońskim CF Pobla de Mafumet (nawet mi się nie chce szukać co to za klub :P) od stycznia jest w składzie rezerw Rakowa.
Czasem wychodzi w podstawie, czasem wchodzi na 10-15 min. Czasem siedzi na ławie.

Marc Grau gra w Reusie, innym katalońskim klubiie, zagrał 27 spotkań w lidze (bodaj 6 (?) to nazewnictwo niskich lig hiszpańskich jest dosyć skomplikowane)

Ruben Bonachera gra w rezerwach Austin FC w USA

As 16.06.2025 18:51

Dzisiaj o 21 w tych śmiesznych klubowych mistrzostwach świata gra czelsi z la galaxy. Będzie grał Yaw Yeboah.

Karherop 01.07.2025 17:51

Nasz byly stoper Uros Radakovic - piłkarzem FC Nantes- Ligue 1

Jak na 31 lat to niezły transfer

Karherop 11.07.2025 17:23

I kolejny były zawodnik Wisly ląduje w Ligue 1
https://weszlo.com/2025/07/11/giorgi...metz-transfer/

As 13.07.2025 19:12

O kurfa Buksa sie zaczepil w GKSie Katowice hahaha. Przepowiadalem jak odchodzil z Wisly ze na tych czterech bramkach dla Wisly jako nastolatek zrobi cala kariere i kolejne kluby beda naiwnie wierzyc, ze talent eksploduje.

Niesamowite ze chlop po takich epizodach gdzie byl wypluwany przez kazdy klub dostaje angaz w Ekstraklasie.

Dla mnie to jest dziwne, ze kluby placa fhuj pieniedzy kontraktu takim paralitykom zamiast miec siatke skautow w nizszych ligach i co sezon wyciagac stamtad jakichsnieodkrytych harpaganow.

Naprawde, jako prezes to wlalbym dac angaz jakiemus dziewietnastolatkowi, ktory w okregowce strzelil 35 goli niz zblazowanemu Buksie.

Karherop 13.07.2025 19:14

Gieksa z Buksa w ataku jednym z 5-6 zespołów "walczących o spadek" z esa w nadchodzacym sezonie.

emjot 13.07.2025 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1649749)
Gieksa z Buksa w ataku jednym z 5-6 zespołów "walczących o spadek" z esa w nadchodzacym sezonie.

zara zara
majom tam jeszcze innego tuza
Rosołka :P

dwa takie grzybki w barszczyku
cud miód malina
ps. mogliby se wziąć od elki jeszcze Nsame czy jak mu tam - ten chłop nawet biegać nie umie... niby obcokrajowiec a rzęch jak nasz :rotfl:

Patryko 13.07.2025 20:26

Menago Buksy jeszcze go ze 2-3 sezony będzie się starał na łatce talentu utrzymać w Ekstraklasie, potem zjazd niżej i jechanie na łatce napastnika schodzącego z Ekstraklasy :D

wolfy 13.07.2025 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1649746)
O kurfa Buksa sie zaczepil w GKSie Katowice hahaha. Przepowiadalem jak odchodzil z Wisly ze na tych czterech bramkach dla Wisly jako nastolatek zrobi cala kariere i kolejne kluby beda naiwnie wierzyc, ze talent eksploduje.

Niesamowite ze chlop po takich epizodach gdzie byl wypluwany przez kazdy klub dostaje angaz w Ekstraklasie.

Dla mnie to jest dziwne, ze kluby placa fhuj pieniedzy kontraktu takim paralitykom zamiast miec siatke skautow w nizszych ligach i co sezon wyciagac stamtad jakichsnieodkrytych harpaganow.

Naprawde, jako prezes to wlalbym dac angaz jakiemus dziewietnastolatkowi, ktory w okregowce strzelil 35 goli niz zblazowanemu Buksie.

Nie tylko Ty to przepowiadałeś, bo takich piłkarzy znanych z niczego było w Ekstraklasie multum. Zwłaszcza napastników bez goli.

Ale też nie ogarniam czemu taki ułom jest nadal w Ekstraklasie. Zbiorowa histeria?

Na logikę - Urban go posadził na dupie w Zabrzu. Pan Jsn nie jest ani złym trenerem, ani oszołomem. To plus "kariera" Olo już powinno dać innym do myślenia.

Ale nie.

Ekstraklasa - where anazing happens.

Szneka 24.07.2025 20:34

Krzysztof Drzazga podpisał kontrakt w 4 lidze. Odra Bytom Odrzański

Karherop 25.07.2025 07:28

Takiego zjazdu sie nie spodziewalem, nikt nawet w 2 lidze go nie wziął?

Szneka 25.07.2025 19:21

Miał propozycję z Górnika Polkowice z 3 ligi ale wolał Odrę. W lubuskiem będzie postrachem czwartoligowych bramkarzy.

Szneka 25.07.2025 22:23

Przemysław Zdybowicz w debiucie w KKS Kalisz dziś z bramką

swiety37 28.07.2025 07:58

Oglądał ktoś w ostatnim sezonie mecze warty poznań?

Może Bartkowski dałby jeszcze radę bok obrony ogarnąć?

Szneka 28.07.2025 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1650676)
Oglądał ktoś w ostatnim sezonie mecze warty poznań?

Może Bartkowski dałby jeszcze radę bok obrony ogarnąć?

Widziałem go w meczu z nami i wyglądał blado. Gdzieś mi jeszcze mignęły ich dwa mecze i grał przeciętnie i to mocno.u nas pewnie i tak byłby lepszy od chłopaków z rezerw.

Karherop 28.07.2025 09:55

Z byłych piłkarzy to najbardziej może brakować... Dawida Szota. W Zaglebiu zaczął sezon od gola.

Natomiast jeśli odpuszczono go w czerwcu to musieli byc pewni w klubie, że ściagna kozaka na LO. Inaczej moze sie ta decyzja kiepsko zestarzeć.

Patryko 28.07.2025 10:01

Sorry, ale piłkarza na poziomie Dawida można zatrudnić w 5 minut.

Założeniem naszej polityki transferowej w tym momencie jest wymiana słabych ogniw na lepsze i tego się trzymajmy.

tas de fleia 28.07.2025 10:02

Dajcie spokój już z tym Szotem. Chłop w kilka sezonów zagrał może z 3 przyzwoite mecze. Jak my chcemy na Szotach kadrę budować to lepiej biała flagę wywiesic od razu. Właśnie m.in. to ciągłe stawianie na takich Szotów, których jedynym plusem jest to że jest "nasz" powoduje najgorszy okres w historii klubu.

sandomingo 28.07.2025 10:03

Nie wierze, że ktoś tutaj tęskni za Szotem....
To jest nieprawdopodobne.
Jeżeli Wisła nie jest w stanie zatrudnić w 24 godziny piłkarza na poziomie Dawida Szota to dział sportowy powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie.

Karherop 28.07.2025 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1650689)
Nie wierze, że ktoś tutaj tęskni za Szotem....
To jest nieprawdopodobne.
Jeżeli Wisła nie jest w stanie zatrudnić w 24 godziny piłkarza na poziomie Dawida Szota to dział sportowy powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie.

Jak nam sie wykrzaczy Leliveld i Krzyżanowski to bedzie nam potrzebny kazdy kto potrafi prosto kopnac pilke.

Zaleta Szota bylo to ze mogl byc piatym kołem u wozu i akceptował taka sytuację. Tylko tyle i az tyle.

A nasz dzial sportu to na razie 2 miesiac szuka LO.

Patryko 28.07.2025 10:08

Jego wadą było natomiast to, że jednym głupim zagraniem potrafił nam położyć mecz.

Niech gra na swoim poziomie, czyli II liga i niżej.

Karherop 28.07.2025 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1650691)
Jego wadą było natomiast to, że jednym głupim zagraniem potrafił nam położyć mecz.

Niech gra na swoim poziomie, czyli II liga i niżej.

Dlatego cieszylem sie z jego odejścia, bo to oznaczało że ściągniemy kogos lepszego.

No i tak czekamy.

sandomingo 28.07.2025 10:20

Pewnie naiwnie ale wierzę, że brak transferu LO był do tej pory związany z tym, że po prostu Królewski nakazał mocno wierzyć w Krzyżanowskiego, który jego zdaniem (powtórzonym przez Jopa) zrobił we Włoszech spore postępy w grze defensywnej.
Dotychczasowe ok. 90 minut gry pokazało coś zupełnie przeciwnego.
Dodatkowo uraz Jarocha jeszcze mocniej uwypuklił tą potrzebę.

Karherop 28.07.2025 10:23

I nagle pilniejsze od LO stalo sie sciagniecie PO, bo Leliveld i tak pokryje obie pozycje w razie w.

Może chociaż będą szukac wypożyczeń.

wolfy 28.07.2025 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1650696)
I nagle pilniejsze od LO stalo sie sciagniecie PO, bo Leliveld i tak pokryje obie pozycje w razie w.

Może chociaż będą szukac wypożyczeń.

Potrzeba tak naprawdę obu, mogą być uniwersalni. Jeden może być nawet na sztukę, byle ogarniał grę w destrukcji.

W tej rundzie ani Mikulec, ani Jaroch już nie zagrają, a Krzyżanowski nie wytrzyma serii meczy po 90 minut.

adam_09 28.07.2025 13:36

Niedawno na wysokości Rybitw spotkałem... Davida Niepsuja. Według TM pozostaje on bez klubu. Nic nie sugeruję. Tylko przypominam :)

AgresywnyChomik 28.07.2025 13:37

Powinniśmy kogoś wypożyczyć, najlepiej z lepszej ligi, trochę bez sensu podpisywać zawodnika za ciężka kasę do pierwszego składu który za jakiś czas będzie grzał lawe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl