![]() |
Sobczak z Wisły wyleciał ze względów pozasportowych, tylko jebany kłamca i manipulator, Zaskroniec się zakręcił i do czasu, udawał, że Sobczak się nie świecił na zielono w tabelkach i był za słaby xd
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
https://x.com/KrzyWal1929/status/191...OdAcw0KBA&s=19 Fundamentem awansu byli dla nich Marcjanik, Gojny czy Olivieria. |
A no to ok.U nas np dla jednych kibiców Baena jest dobrym skrzydłowym a dla drugich łamagą,dla jednych Duda jest przyszłym reprezentantem pierwszej reprezentacji a dla innych kompletną ciamajdą.
Pewnie bez problemu znalazłbym opinie chwalące Sobczaka. Ale niech będzie,mamy w końcu Zwolińskiego który bije Szymona na głowę. Ps.Nawet pod tym samym postem https://x.com/matipawlowski87/status...98946275758330 |
A czy Duda i Baena to fundament?
Znajdz podobne stwierdzenia o Rodado, Mikulcu czy Igbekeme. Apropos jeszcze Sobczaka, to w teraz zabiera sie za układanie planu przygotowan do nowego sezonu Szwardze https://transfery.info/aktualnosci/g...renerem/242449 Ten tytul gwiqzdor to nawet tutaj idealnie pasuje. |
Sobczak niech lepiej przyzwyczaja się do oglądania spotkań z poziomu ławki, bo jeśli Arka rzeczywiście myśli o utrzymaniu się, to takie Sobczaki mogą być co najwyżej zmiennikami.
Jeśli Arka się utrzyma, to Sobczaka i tak tam za rok już nie będzie. |
Ciekawa wypowiedź Sobczaka:
Jacek Główczyński: "Grzeczni chłopcy zostali w.domu" - mówił Dawid Szwarga po meczu, który przesądził o.awansie do PKO BP Ekstraklasy. Czy w.w ogóle w.szatni Arki Gdynia są grzeczni chłopcy? Szymon Sobczak: Od kiedy wszedłem do tej szatni to też staram się narzucić taki charakter, żeby ci grzeczni chłopcy byli poza boiskiem. W.tej lidze potrzeba przede wszystkim "walczaków" oraz ludzi z.charakterem. Właśnie charakterem "przepycha" się takie mecze jak z.Termaliką. Pod względem mentalnym też mieliśmy nad nim kontrolę. Dlatego już jesteśmy w.ekstraklasie. l |
Mecz ze Stalówką przypomniał nam o Adim Mehremicu, który do swojego oszałamiającego CV dołożył klub z podkarpacia
jednak jak donoszą media po pół roku został już ze Stalowej Woli wyjebany xD https://www.transfermarkt.pl/adi-meh...spieler/192897 21 transferów w 15 sezonów, znacie lepszy wynik ? edit: teraz zwróciłem uwagę, że ŻADEN z tych transferów nie był gotówkowy JPRDL |
Takich obierzyswiatow jest sporo. Sam Tomasz Kupisz zaliczyl 15 klubow serie B i C do tego kilka w innych krajach.
Przypadek Mehremicia to przede wszystkim musi byc historia fantastycznego menagera, ktory sprzedałby piasek na pustyni. |
Kupisz 1.3 transferu na sezon
Mehremic 1.4 transferu na sezon kto da więcej ? xD |
Poletanovic -14 transferów od lata 2011, też nieźle (za flashscore)
Kiss - 7 transferów, a 25 lat skończy w listopadzie- jest tu podobny potencjał. |
Nie wiem czy było ale podobno Jan Kliment został królem strzelców w Czechach -> https://weszlo.com/2025/06/04/byli-e...trzelcow-gole/
Może nie trzeba go było jednak ustawiać na skrzydle |
Były piłkarz rezerw Dani Ramirez po pół roku gry w katalońskim CF Pobla de Mafumet (nawet mi się nie chce szukać co to za klub :P) od stycznia jest w składzie rezerw Rakowa.
Czasem wychodzi w podstawie, czasem wchodzi na 10-15 min. Czasem siedzi na ławie. Marc Grau gra w Reusie, innym katalońskim klubiie, zagrał 27 spotkań w lidze (bodaj 6 (?) to nazewnictwo niskich lig hiszpańskich jest dosyć skomplikowane) Ruben Bonachera gra w rezerwach Austin FC w USA |
Dzisiaj o 21 w tych śmiesznych klubowych mistrzostwach świata gra czelsi z la galaxy. Będzie grał Yaw Yeboah.
|
Nasz byly stoper Uros Radakovic - piłkarzem FC Nantes- Ligue 1
Jak na 31 lat to niezły transfer |
I kolejny były zawodnik Wisly ląduje w Ligue 1
https://weszlo.com/2025/07/11/giorgi...metz-transfer/ |
O kurfa Buksa sie zaczepil w GKSie Katowice hahaha. Przepowiadalem jak odchodzil z Wisly ze na tych czterech bramkach dla Wisly jako nastolatek zrobi cala kariere i kolejne kluby beda naiwnie wierzyc, ze talent eksploduje.
Niesamowite ze chlop po takich epizodach gdzie byl wypluwany przez kazdy klub dostaje angaz w Ekstraklasie. Dla mnie to jest dziwne, ze kluby placa fhuj pieniedzy kontraktu takim paralitykom zamiast miec siatke skautow w nizszych ligach i co sezon wyciagac stamtad jakichsnieodkrytych harpaganow. Naprawde, jako prezes to wlalbym dac angaz jakiemus dziewietnastolatkowi, ktory w okregowce strzelil 35 goli niz zblazowanemu Buksie. |
Gieksa z Buksa w ataku jednym z 5-6 zespołów "walczących o spadek" z esa w nadchodzacym sezonie.
|
Cytat:
majom tam jeszcze innego tuza Rosołka :P dwa takie grzybki w barszczyku cud miód malina ps. mogliby se wziąć od elki jeszcze Nsame czy jak mu tam - ten chłop nawet biegać nie umie... niby obcokrajowiec a rzęch jak nasz :rotfl: |
Menago Buksy jeszcze go ze 2-3 sezony będzie się starał na łatce talentu utrzymać w Ekstraklasie, potem zjazd niżej i jechanie na łatce napastnika schodzącego z Ekstraklasy :D
|
Cytat:
Ale też nie ogarniam czemu taki ułom jest nadal w Ekstraklasie. Zbiorowa histeria? Na logikę - Urban go posadził na dupie w Zabrzu. Pan Jsn nie jest ani złym trenerem, ani oszołomem. To plus "kariera" Olo już powinno dać innym do myślenia. Ale nie. Ekstraklasa - where anazing happens. |
Krzysztof Drzazga podpisał kontrakt w 4 lidze. Odra Bytom Odrzański
|
Takiego zjazdu sie nie spodziewalem, nikt nawet w 2 lidze go nie wziął?
|
Miał propozycję z Górnika Polkowice z 3 ligi ale wolał Odrę. W lubuskiem będzie postrachem czwartoligowych bramkarzy.
|
Przemysław Zdybowicz w debiucie w KKS Kalisz dziś z bramką
|
Oglądał ktoś w ostatnim sezonie mecze warty poznań?
Może Bartkowski dałby jeszcze radę bok obrony ogarnąć? |
Cytat:
|
Z byłych piłkarzy to najbardziej może brakować... Dawida Szota. W Zaglebiu zaczął sezon od gola.
Natomiast jeśli odpuszczono go w czerwcu to musieli byc pewni w klubie, że ściagna kozaka na LO. Inaczej moze sie ta decyzja kiepsko zestarzeć. |
Sorry, ale piłkarza na poziomie Dawida można zatrudnić w 5 minut.
Założeniem naszej polityki transferowej w tym momencie jest wymiana słabych ogniw na lepsze i tego się trzymajmy. |
Dajcie spokój już z tym Szotem. Chłop w kilka sezonów zagrał może z 3 przyzwoite mecze. Jak my chcemy na Szotach kadrę budować to lepiej biała flagę wywiesic od razu. Właśnie m.in. to ciągłe stawianie na takich Szotów, których jedynym plusem jest to że jest "nasz" powoduje najgorszy okres w historii klubu.
|
Nie wierze, że ktoś tutaj tęskni za Szotem....
To jest nieprawdopodobne. Jeżeli Wisła nie jest w stanie zatrudnić w 24 godziny piłkarza na poziomie Dawida Szota to dział sportowy powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie. |
Cytat:
Zaleta Szota bylo to ze mogl byc piatym kołem u wozu i akceptował taka sytuację. Tylko tyle i az tyle. A nasz dzial sportu to na razie 2 miesiac szuka LO. |
Jego wadą było natomiast to, że jednym głupim zagraniem potrafił nam położyć mecz.
Niech gra na swoim poziomie, czyli II liga i niżej. |
Cytat:
No i tak czekamy. |
Pewnie naiwnie ale wierzę, że brak transferu LO był do tej pory związany z tym, że po prostu Królewski nakazał mocno wierzyć w Krzyżanowskiego, który jego zdaniem (powtórzonym przez Jopa) zrobił we Włoszech spore postępy w grze defensywnej.
Dotychczasowe ok. 90 minut gry pokazało coś zupełnie przeciwnego. Dodatkowo uraz Jarocha jeszcze mocniej uwypuklił tą potrzebę. |
I nagle pilniejsze od LO stalo sie sciagniecie PO, bo Leliveld i tak pokryje obie pozycje w razie w.
Może chociaż będą szukac wypożyczeń. |
Cytat:
W tej rundzie ani Mikulec, ani Jaroch już nie zagrają, a Krzyżanowski nie wytrzyma serii meczy po 90 minut. |
Niedawno na wysokości Rybitw spotkałem... Davida Niepsuja. Według TM pozostaje on bez klubu. Nic nie sugeruję. Tylko przypominam :)
|
Powinniśmy kogoś wypożyczyć, najlepiej z lepszej ligi, trochę bez sensu podpisywać zawodnika za ciężka kasę do pierwszego składu który za jakiś czas będzie grzał lawe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl