![]() |
Niesamowitą robotę robi Maciek w Pogoni. Kolejne 3 brameczki przyjęte na klatę, chyba idzie na rekord straconych bramek w sezonie, bo tego trofeum jeszcze nie ma swojej gablotce :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak po prawdzie, wielkiej różnicy by nie było w jakości gry pomiędzy Skorżą i Ramirezem z tą różnicą, że Kiko zarabia pewnie 1/4 tego, co Skorża w Pogoni. |
Nie oszukujmy się od czasów sukcesów w Wiśle Skorża pikuje w dół i jest marnym trenerem,a jeszcze nie dawno połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji
|
Cytat:
Jeżeli jest to trener, który świetnie współpracuje z dobrymi zawodnikami, to paradoksalnie byłby lepszym selekcjonerem niż trenerem. Ale mam nadzieję, że długo nie będziemy tego sprawdzać, Nawałka daje sobie przecież radę, a do tego ma furę szczęścia. |
Brlek w ostatnich 6 spotkaniach zaliczył całą minutę, a jego zespół przegrał wszystkie starcia, oprócz tego, gdzie pojawił się Petar. Pewnie dojdzie tam niedługo do zmiany szkoleniowca, ale i tak nie zdziwiłbym się, gdyby został zimą wypożyczony do Serie B.
|
właśnie miałem się pytac co tam z Petarem
a ktoś śledzi poczynania naszych ex-orłów w Płocku ? |
niech krvą mączyńska sobie obejrzy dogrywke po lidze plus extra i pomidora
dwa zdania które mógł powiedzieć inaczej i zmieniłoby to jego życie , a tak na zawsze jest krvą i debilem |
Skorza odszedl z Pogonii, spodziewalem sie, ze odejdzie wczesniej.
|
Cytat:
|
jasne ale to jedno z drugiego wynikało
|
Widać,że Mączyński był nie słowny więc wolał skłamać w Lidze+
|
Cytat:
|
Powinno się z góry zatrudniać ze czterech trenerów i co przegraną wstawiać na stołek głównodowodzącego kolejnego z karuzeli. Płacone powinni mieć za liczbę dni przepracowanych jako 1 trener. Sprawa by się rozwiązała ; )
|
Nwm czy było/umknęło komuś, ale nasz były zawodnik DG77 przyznał się, że kocha stołeczny klub bardziej od nas. Kibiców, atmosferę i organizację
https://footroll.pl/newsy/ekstraklas...ze-kocha-legie (wiem, że legijna stronka ale w sumie tutaj tylko to było |
Wystarczyło rzucić okiem na stronę wcześniej....
|
Kocha Legię, czy nie, do Wisły ma chyba sentyment, bo pojawił się dziś na meczu i nawet cieszył z bramek :D
http://pics.tinypic.pl/i/00944/b1abxh20xzrt_t.jpghttp://pics.tinypic.pl/i/00944/xl1rdwhejs9p_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00944/0tz7xtyvieos_t.jpg Także może narazie jest rozdarty :mysli: |
Cytat:
|
To jest zwykły najemników. Nie obchodzi mnie i innych kibiców Wisły też nie powinno obchodzić co ten człowiek robi i mówi. Gdyby coś podobnego powiedziała legenda typu Głową czy Brozio tp bym się w.....il, ale zwykły najemnik? Bez przesady.
|
Ten człowiek będzie dobrze mówić o każdym, kto będzie mu robić przelewy na konto. Typowy najemnik, dodatkowo IQ zbliżone do jego ulubionego numeru na koszulce.
|
Brlek znowu cały mecz na ławce. Pomimo tego że jego drużyna przegrywa wszystko jak leci. Ciekawe czy ponownie długa aklimatyzacja czy nawet outsider ligi włoskiej to za wysokie progi dla wyróżniającego się piłkarza eklapy. Szkoda.
|
Damian Juszczyk w kole fortuny na tvp2 :D
|
Noto dużo dorobił całe 800 zł :D
|
Lepsze to niż kasyno / bukmacherka.
|
w dzisiejszym przeglądzie napisali że w futsalu w barwach Kancelaria Lex Słomniki gole strzela Sebastian Leszczak. Ten Sebastian Leszczak?
|
wygląda że ten ;)
https://lexkancelariaslomniki.futbol.../188493/career |
Mateusz Zachara w Rakowie Częstochowa
|
losy niektorych ex-wislakow (patrz post powyzej) tylko pokazuja jakie u nas bylo eldorado dla wałkarzy za czasow TF
|
Coś o Donaldzie
Cytat:
|
Tyle w temacie tego imbecyla IQ77. Bambo niech bierze banana do ryja, żeby wiedział co zbierać i w las.
https://twitter.com/kowalcwks/status...238209/video/1 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl