Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Patryko 27.10.2017 23:24

Niesamowitą robotę robi Maciek w Pogoni. Kolejne 3 brameczki przyjęte na klatę, chyba idzie na rekord straconych bramek w sezonie, bo tego trofeum jeszcze nie ma swojej gablotce :)

czaro 28.10.2017 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1486060)
Niesamowitą robotę robi Maciek w Pogoni. Kolejne 3 brameczki przyjęte na klatę, chyba idzie na rekord straconych bramek w sezonie, bo tego trofeum jeszcze nie ma swojej gablotce :)

Ktoś pisał, żebyśmy go wzięli zamiast Ramireza - ale nie załapałem, czy to był żart czy nie.

Patryko 28.10.2017 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1486071)
Ktoś pisał, żebyśmy go wzięli zamiast Ramireza - ale nie załapałem, czy to był żart czy nie.

Pamiętam dyskusję po ucieczce Dariusza W., jakoby Maciej Skorża miał być naszym zbawicielem, kimś, kto odbuduje Wisłę. Problem w tym, że kiepski z niego murarz, sukcesy osiągał z drużynami bardzo mocnymi kadrowo, jego prawdziwy kunszt widać teraz właśnie w Pogoni. Moim zdaniem jeden z najbardziej przereklamowanych, polskich trenerów, a Levadii mu nigdy nie zapomnę.

Tak po prawdzie, wielkiej różnicy by nie było w jakości gry pomiędzy Skorżą i Ramirezem z tą różnicą, że Kiko zarabia pewnie 1/4 tego, co Skorża w Pogoni.

brylant17 28.10.2017 06:39

Nie oszukujmy się od czasów sukcesów w Wiśle Skorża pikuje w dół i jest marnym trenerem,a jeszcze nie dawno połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji

czaro 28.10.2017 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1486085)
Nie oszukujmy się od czasów sukcesów w Wiśle Skorża pikuje w dół i jest marnym trenerem,a jeszcze nie dawno połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji

A czy to przypadkiem nie Skorża zdobył z Lechem MP?

Jeżeli jest to trener, który świetnie współpracuje z dobrymi zawodnikami, to paradoksalnie byłby lepszym selekcjonerem niż trenerem. Ale mam nadzieję, że długo nie będziemy tego sprawdzać, Nawałka daje sobie przecież radę, a do tego ma furę szczęścia.

Charlie 29.10.2017 16:56

Brlek w ostatnich 6 spotkaniach zaliczył całą minutę, a jego zespół przegrał wszystkie starcia, oprócz tego, gdzie pojawił się Petar. Pewnie dojdzie tam niedługo do zmiany szkoleniowca, ale i tak nie zdziwiłbym się, gdyby został zimą wypożyczony do Serie B.

Arkadiusz.Czerepach 29.10.2017 20:00

właśnie miałem się pytac co tam z Petarem

a ktoś śledzi poczynania naszych ex-orłów w Płocku ?

Arkadiusz.Czerepach 30.10.2017 12:19

niech krvą mączyńska sobie obejrzy dogrywke po lidze plus extra i pomidora

dwa zdania które mógł powiedzieć inaczej i zmieniłoby to jego życie , a tak na zawsze jest krvą i debilem

mitmichael 30.10.2017 13:05

Skorza odszedl z Pogonii, spodziewalem sie, ze odejdzie wczesniej.

Marcinnno 30.10.2017 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1486293)
niech krvą mączyńska sobie obejrzy dogrywke po lidze plus extra i pomidora

dwa zdania które mógł powiedzieć inaczej i zmieniłoby to jego życie , a tak na zawsze jest krvą i debilem

Tu nie chodzi tylko oto co było w lidze plus ekstra. Chodzi też oto jak się później zachowywał, co wypisywał na twitterze..

Arkadiusz.Czerepach 30.10.2017 13:21

jasne ale to jedno z drugiego wynikało

brylant17 30.10.2017 14:04

Widać,że Mączyński był nie słowny więc wolał skłamać w Lidze+

Karherop 30.10.2017 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1486300)
Skorza odszedl z Pogonii, spodziewalem sie, ze odejdzie wczesniej.

Dla nas to gorzej, bo zapewne pod wodzą nowego trenera od razu zaczna lepiej grać. Standardowa sytuacja w polskiej piłce.

czaro 31.10.2017 17:01

Powinno się z góry zatrudniać ze czterech trenerów i co przegraną wstawiać na stołek głównodowodzącego kolejnego z karuzeli. Płacone powinni mieć za liczbę dni przepracowanych jako 1 trener. Sprawa by się rozwiązała ; )

Danielek1906 03.11.2017 20:21

Nwm czy było/umknęło komuś, ale nasz były zawodnik DG77 przyznał się, że kocha stołeczny klub bardziej od nas. Kibiców, atmosferę i organizację

https://footroll.pl/newsy/ekstraklas...ze-kocha-legie (wiem, że legijna stronka ale w sumie tutaj tylko to było

Karherop 03.11.2017 21:50

Wystarczyło rzucić okiem na stronę wcześniej....

piotrex007 04.11.2017 23:34

Kocha Legię, czy nie, do Wisły ma chyba sentyment, bo pojawił się dziś na meczu i nawet cieszył z bramek :D

http://pics.tinypic.pl/i/00944/b1abxh20xzrt_t.jpghttp://pics.tinypic.pl/i/00944/xl1rdwhejs9p_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00944/0tz7xtyvieos_t.jpg

Także może narazie jest rozdarty :mysli:

wolfu 05.11.2017 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrex007 (Post 1486861)
Kocha Legię, czy nie, do Wisły ma chyba sentyment, bo pojawił się dziś na meczu i nawet cieszył z bramek :D

To zwykły półgłówek, czego z resztą już nie raz dowiódł. Ktoś pewnie sobie robił z niego jaja, zagadał że L podpytywała, a ten podłapał i musiał jebnąć monolog w telewizji. W każdym bądź razie, po takim występku Wisłe może jedynie już z trybun obejrzeć :lol:

Blaszczu16 05.11.2017 14:00

To jest zwykły najemników. Nie obchodzi mnie i innych kibiców Wisły też nie powinno obchodzić co ten człowiek robi i mówi. Gdyby coś podobnego powiedziała legenda typu Głową czy Brozio tp bym się w.....il, ale zwykły najemnik? Bez przesady.

Patryko 05.11.2017 14:14

Ten człowiek będzie dobrze mówić o każdym, kto będzie mu robić przelewy na konto. Typowy najemnik, dodatkowo IQ zbliżone do jego ulubionego numeru na koszulce.

GBO 05.11.2017 16:27

Brlek znowu cały mecz na ławce. Pomimo tego że jego drużyna przegrywa wszystko jak leci. Ciekawe czy ponownie długa aklimatyzacja czy nawet outsider ligi włoskiej to za wysokie progi dla wyróżniającego się piłkarza eklapy. Szkoda.

Fiti 19.11.2017 14:44

Damian Juszczyk w kole fortuny na tvp2 :D

brylant17 19.11.2017 15:03

Noto dużo dorobił całe 800 zł :D

felipe 19.11.2017 18:15

Lepsze to niż kasyno / bukmacherka.

Szneka 20.11.2017 15:51

w dzisiejszym przeglądzie napisali że w futsalu w barwach Kancelaria Lex Słomniki gole strzela Sebastian Leszczak. Ten Sebastian Leszczak?

szym_ek 20.11.2017 17:02

wygląda że ten ;)
https://lexkancelariaslomniki.futbol.../188493/career

IncognitoTSW 28.11.2017 19:46

Mateusz Zachara w Rakowie Częstochowa

Arkadiusz.Czerepach 28.11.2017 20:01

losy niektorych ex-wislakow (patrz post powyzej) tylko pokazuja jakie u nas bylo eldorado dla wałkarzy za czasow TF

Kocur 29.11.2017 07:41

Coś o Donaldzie

Cytat:

Wilde-Donald Guerrier odszedł z Wisły w ubiegłym roku, ale Kraków zostanie w jego sercu na zawsze. Kilka tygodni temu przeżył ogromną tragedię, gdy w Azerbejdżanie zmarła jego 17-miesięczna córeczka Miah Manette. Jak się okazuje, piłkarz pochował ją w Polsce.


Grób córeczki piłkarza z Haiti znajduje się na cmentarzu Rakowickim, tam gdzie pochowany jest Ryszard Wójcik. Żona Guerriera, a zarazem mama Miah, to bowiem wnuczka zmarłego w 2010 roku byłego świetnego piłkarza „Białej Gwiazdy” (w latach 60. ubiegłego wieku przejął opaskę kapitana po Władysławie Kawuli, w trakcie 13 sezonów rozegrał w Wiśle ponad 250 meczów; na zakończenie kariery wyjechał w 1973 roku do francuskiego RC Arras).


Guerrier dojrzał piłkarsko w Krakowie, po czym przeniósł się do Alanyasporu. Tam został wypatrzony przez skautów z Azerbejdżanu, gdzie obecnie występuje wraz z Jakubem Rzeźniczakiem. Haitańczyk wyrósł na jednego z czołowych piłkarzy strefy CONCACAF. Właśnie znalazł się na krótkiej liście nominowanych do głównej nagrody za rok 2017 w kategorii pomocników, obok takich gwiazd futbolu jak Bryan Ruiz ze Sportingu Lizbona, Christian Pulisic z Borussii Dortmund, Hector Herrera z FC Porto, czy Michael Bradley z Toronto. Głos na byłego (a może także i przyszłego) gracza Wisły można oddać tutaj. Według ostatniego notowania Haitańczyk prowadzi przed Davidem Guzmanem (Portland Timbers) i Celso Borgesem (Deportivo La Coruna) z Kostaryki.


Guerrier został też jednym z bohaterów belgijskiego filmu Inside Haiti którego premiera odbyła się w czerwcu tego roku. Przyczynkiem do powstania obrazu był awans reprezentacji tego kraju do wielkiej piłkarskiej imprezy po 42 latach przerwy. Haiti wystąpiło na mistrzostwach świata w 1974 roku (m.in. przegrywając z Polską 0:7), a półtora roku temu wzięło udział w Copa America Centenario w USA. Mecze z Peru, Brazylią i Ekwadorem były dla mieszkańców kraju, który w 2010 roku został zdewastowany w ciągu niespełna minuty przez trzęsienie ziemi, cudownym przeżyciem, dającym wytchnienie od codziennych problemów. W tej drużynie Guerrier, który pojawia się w zamieszczonym poniżej zwiastunie filmu Benoita Do Quanga, odgrywał jedną z czołowych ról.

El'kabat 29.11.2017 09:57

Tyle w temacie tego imbecyla IQ77. Bambo niech bierze banana do ryja, żeby wiedział co zbierać i w las.


https://twitter.com/kowalcwks/status...238209/video/1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl