![]() |
Cytat:
|
Cytat:
- Wstawaj, zesrałeś się. |
Co wnoszą takie żałosne posty?
|
Cytat:
To że go już nie ma daje możliwości, to samo z Sapałą, jak jeszcze Starzyński uwolni kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to można sprowadzić kogoś z pojęciem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie było do Ciebie.
|
ale to był i tak jeden z zabawniejszych postów Wolfiego
|
Tymczasem Konrad Gruszkowski ma wylądować w GKS Katowice. Kolejny którego będziemy żałować?
|
Cytat:
|
Cytat:
Za Gruszkowakiego przynajmniej dostaliśmy pieniądze. |
No cóż, ogólnie pozbycie się Gruszkowskiego uważam za dobry ruch, gdyby nie to, że w jego miejsce przyszedł Jaroch. Zamienił stryjek...
Na Słowacji nie grał jakoś dużo, czy przebije się do 1 składu GKSu? Zobaczymy. |
Ja tam za Gruszkowskim nie tęsknię. Poza wydolnością konia pociągowego, nie miał absolutnie nic. Oczywiście na I-ligowego wyrobnika by się nadał, Ekstraklasa myślę, że to za wysokie progi dla niego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak, tu na forum się dba o interesy kwiatu polskiej młodzieży i załatwiamy im miejsca w składzie. Z kolei Markus swoim .......eniem o Hiszpanach przyczynił się do sprowadzania ich do Wisły i wystawiania w wyjściowym składzie. Często się mówi że życie jest skompilowane, jak widać nie jest bo wystarczy na forum coś napisać i już właściciel klubu tańczy jak mu się zagra.
Markus, jak chcesz wielkiej Wisły to musisz wiecej tych nazwisk co się sprawdziły wymieniać. Mi się wydaje że ty tak udajesz że dobrze chcesz a tymczasem wymieniłeś tylko 4 graczy, co to ma być? Popraw się nygusie. |
Cytat:
No ale jak tzw. trenerami są fachmani typu wujki i sobole to wiadomo, że się nic nie da. Ciekawe czy Gruszka zdoła coś pograć, ale tak czy owak latka lecą - wartość spada. |
Ale u Gruszkowskiego problemem nie była szybkość czy zwrotność. On był surowy technicznie, już nie pamiętasz w jaki komiczny sposób on przyjmował piłkę i jak często piłka odbijała się od niego jak od drewnianego kołka? Tych rzeczy w wieku 20 lat już nie przeskoczysz.
|
Cytat:
Ci pierwsi w większości na coś się temu klubowi przydali i dali mu na swoich pozycjach konkretną jakość, w przeciwieństwie do tych drugich. Co tylko potwierdza to, o czym cały czas pisze: tym drugim nie należy otwierać szeroko drzwi do składu tylko dlatego, że są Polakami. PZPN już dostatecznie mocno zaszkodził polskim klubom swoimi parytetami dla młodzieży w podstawowej 11, by dalej takiemu myśleniu hołdować. Ma grać i być ściągany do klubu zawodnik lepszy, a nie gorszy z tych będących w finansowym zasięgu i ten, kto na to bardziej zasługuje swoją pracą - a nie ten, kto ma nasz paszport i bardziej podoba się kibicom, nawet jeśli na to niczym nie zasłużył i do niczego się nie nadaje. |
Na pewno im więcej będziesz pisał postów z nazwiskami Hiszpanów tym bardziej to wpłynie na działania klubu i jego rozwój. Także pisz, pisz, ku chwale Wisły towarzyszu
|
Markusik znowu wychwala pod niebiosa takich piłkarzy jak Carbo, Igbekeme, Rodado, Villar, Mula, Moltenis pomijając jedną ważną kwestię. Oni nie awansowali z Wisłą do Ekstraklasy, więc może by tak chwilka refleksji?
Przy całej sympatii dla nich, nie są to kopacze przerastający tą ligę, bo nie udowodnili tego na boisku. Za wrażenia artystyczne nie ma punktów. W międzyczasie za to awansowały do ESA takie kluby jak Lechia, GKS Katowice, Motor Lublin, Puszcza, ŁKS czy Ruch Chorzów. W przerażającej większości kluby, które opierały swoje trzony na Polakach lub piłkarzach słowiańskich, podobnych nam mentalnością, szybko się aklimatyzujących w Polsce. To są fakty. Wymienianie gości, którzy fajnie grają jak świeci słoneczko i potrafią czasem zrobić fajerwerk jednym tchem, nie sprawi, że będą to goście przerastający tą ligę. A skoro są niech to wreszcie udowodnią. Moim zdaniem nie są. Grają dokładnie na takim poziomie na jaki zasługują. Mam dość tego onanizowania się do nazwisk grajków, którzy osiągnęli z tym klubem rozczarowujący wynik - tylko dlatego, że okazjonalnie potrafili błysnąć. To jest piłka nożna, a nie łyżwiarstwo figurowe, za wrażenia estetyczne awansu do ESA nie przyznają. |
Żeby awansować to trzeba mieć drużynę, a nie trzech zawodników. Moim zdaniem Rodado czy Mula to zawodnicy dużo lepsi od poziomu pierwszej ligi. Tylko co z tego wynika, skoro takich piłkarzy zwykle mamy w kadrze 3-4, pozostałych 10 to dokładnie poziom pierwszej ligi, a reszta to wręcz mam wrażenie, że nawet na te rozgrywki jest za słaba, zwłaszcza do drużyny, która ma awansować.
|
Cytat:
Mamy co sezon dwóch- trzech ponad tą ligę, pięciu- sześciu którzy są w topie ligi i szrot na poziomie spadkowiczów z pierwszej albo niżej. Co rok ogrywany jakiś młody szrot w rodzaju Sukiennickiego czy Starzyńskiego który na boisku odwala sabotaż, na ławce siedzą sieroty albo bumelanci jak Szot i Sapała. Jest przepaść między pierwszym składem a ławką rezerwowych. Wystarczy że wypadnie dwóch piłkarzy którzy to ciągną i wyniki lecą na ryj. Ci którym rzekomo miało najbardziej zależeć uchylają się przed piłką albo w ogóle mają wywalone na obronę. Wincyj młodych Polaków. |
Cytat:
Mamy co sezon dwóch- trzech ponad tą ligę, pięciu- sześciu którzy są w topie ligi i szrot na poziomie spadkowiczów z pierwszej albo niżej. Co rok ogrywany jakiś młody szrot w rodzaju Sukiennickiego czy Starzyńskiego który na boisku odwala sabotaż, na ławce siedzą sieroty albo bumelanci jak Szot i Sapała. Wystarczy że wypadnie dwóch piłkarzy którzy to ciągną i wyniki lecą na ryj. Ci którym rzekomo miało najbardziej zależeć uchylają się przed piłką albo w ogóle mają wywalone na obronę. Wincyj młodych Polaków. Sprzedać Baenę, kupić kolejną perełkę jak Olejarka. |
Cytat:
|
Kontrowersyjna opinia: Nie ma znaczenia, z jakiego kraju ściągamy piłkarza. Po prostu się na tym nie znamy. Nieważne, czy ściągniemy młodego zawodnika z Polski jak Olejarka czy doświadczonego ligowca jak Bregu. Na końcu i tak nic nie wniosą, bo albo nie potrafimy z nich skorzystać, albo od początku byli złym wyborem.
Jedynymi piłkarzami, którzy sprawdzili się w ostatnich latach są Ci, którzy są totalnie przepłaceni w stosunku do poziomu sportowego. Ale czy można to uznać za sukces w procesie scoutingowym/transferowym? Nie sądzę. |
Cytat:
To że nie krytykuję go za wszystko nie znaczy że podoba mi się jak zarządzana jest Wisła. Mamy kadrę zapchaną młodym szrotem. To efekt ściągania pseudotalentów bez względu na potrzeby kadrowe. Teraz zaczynamy robić z tym porządek. |
Mamy też stary szrot.
|
Cytat:
Ale najwięcej mamy młodego szrotu, ściąganego co okno bez powodu. W tym okienku pozbyliśmy się już pięciu, zostało minimum drugie tyle... Piotruś dostał wolną rękę, Talar nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry, Broda pewnie zostanie w rezerwach, Sukienicki pewnie najwcześniej za pół roku, Szot będzie kopał się po czole bo się go nie pozbędziemy. |
https://weszlo.com/2025/02/18/carlit...esty-medyczne/
Ciekawe ile nam załaduje w przyszłym sezonie ;) |
To chyba ostatecznie rozwiewa wątpliwości jakie plany z Wieczysta ma Kwiecien i gdzie w tym wszystkimi będzie Wisła
|
Cytat:
WK - "Patrz teraz młody" - bierze Carlitosa z pensją dużo powyżej poziomu II a pewnie i I Ligi Gdzie my jesteśmy? W dupie dobrze już urządzeni! |
Cytat:
|
Przemysław Zdybowicz nasz niegdysiejsza nadzieja już 7 goli w ostatnich 3 meczach. Gra obecnie w Warcie Gorzów Wlkp. 3 liga grupa 3.
|
Enis Fazagic żegna sie z Wisłą. Nie zapomnimy go nigdy.
Pierwszy sukces Vullneta Bashy. Ciekawe tylko ile pensji zaoszczędzimy? |
Duży sukces finansowy Naszego Klubu. Chłop sam sobie zmarnował karierę.
|
Ciekawe ile miesięcznych pensji odpuścił, 3?
|
Licząc 15-16 pensji do końca umowy mysle, że dostanie 12.
Ale mimo wszystko jego obecność w szatni, w ośrodku treningowym nie wpływała pozytywnie na resztę druzyny. |
Jestem w lekkim szoku.
Jeśli zaoszczędziliśmy chociaż jedną pensję tego darmozjada, to się to opłacało. Chłop chyba w końcu poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że kolejny zmarnowany rok zgruzuje go na amen. Cytat z Karcza: Cytat:
|
Nie wiedzialem że doczekam takiej chwili.... jak pomyślę ile kasy przepalono na niego... to aż....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl