Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

maci0s 17.07.2010 14:22

a coś takiego??
WHITE STAR ??http://maci0s.republika.pl/propozycja.jpg

sorry za jakoś ale mam zwichnięty nadgarstek a lewą ani tyle nie narysuje;)

bloodraven 17.07.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 936682)
a coś takiego??
WHITE STAR ??http://maci0s.republika.pl/propozycja.jpg

sorry za jakoś ale mam zwichnięty nadgarstek a lewą ani tyle nie narysuje;)

Z całym szacunkiem, ale mieszkamy w Polsce, gdzie obowiązuje ustawa o języku polskim. A stadion jest jednak naszą wizytówką:-)

crazykaro 17.07.2010 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 936675)
Pozwólcie że zapytam po co wpisujecie tu swoje propozycje wzoru na krzesełkach skoro SKWK jasno napisało kto ma prawo głosu w tej sprawie. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł inny na wygląd trybuny to jest mail od tego...

My nie wymyślamy nowych wzorów tylko komentujemy to co zostało zaproponowane. Nasze głosy i tak nie będą miały znaczenia wiec maila nie bede wysyłał tylko po to zeby zasmiecic komuś skrzynkę. A jeśli ktoś będzie chciał poznać opinie to wszystko jest na forum

maci0s 17.07.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bloodraven (Post 936684)
Z całym szacunkiem, ale mieszkamy w Polsce, gdzie obowiązuje ustawa o języku polskim. A stadion jest jednak naszą wizytówką:-)

to wymysl cos na 10 znakow bez WISŁA 1906 :/

zbymak 17.07.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 936686)
to wymysl cos na 10 znakow bez WISŁA 1906 :/

Boguś Cupiał:lol:

medyk 17.07.2010 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 936686)
to wymysl cos na 10 znakow bez WISŁA 1906 :/

to nie pomyslisz ze po co na siłe? poprostu zrobic bez napisu

jurukuru 17.07.2010 14:45

Jestem za tym by były to niebieskie krzesełka. Najlepiej identyczny wygląd całej trybuny jak na E.

choyrak 17.07.2010 14:58

przestancie - to ma byc stadion, darujcie sobie te kolorki i napisy bo to smiech na sali.

Hudy 17.07.2010 15:23

wszystko najważniejsze już jest czyli Biała Gwiazda i napis Wisła Kraków i jedyną opcją godną uwagi jest ta szachownica

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 936722)
a ja bym był za całą czerwoną trybuną, prezentowało by się ładnie z sektorem E.

może to jest właśnie dobre rozwiązanie patrząc na tą przerwę czyli okrąglak

ale to już trzeba sprawdzić na wizualizacjach

anthony09 17.07.2010 15:44

Najlepiej jakby wzór zostawić dla przyszłego sponsora stadionu, któremu opłacałoby się bardziej i za większą forse jakby miał napis z krzesełek na stadionie ;) taki napis PEPSI ARENA fajnie by wyglądał :D
Najlepiej jakby Miasto ogłosiło jak najszybciej konkurs na nazwę nowego obiektu, bo szczerze to Stadion Miejski to tak sobie brzmi ;/ Najlepiej jak byłoby Orlen Arena :) Idealnie pasowałoby do trybuny

arth_ur 17.07.2010 16:05

A może by tak na nowym AiB podobnie jak na C zamiast WISŁA to KRAKÓW, zamiast 1906 obecny rok 2010. Tylko z tym że co roku trzeba by było zmienić datę. Fajne by było nawiązanie że Wisłą Kraków trwa nieprzerwanie. A zmiana cyfry to chyba najwyżej jeden dzień roboczy.

troj88 17.07.2010 16:10

"Kraków" można by napisać, ale te cyfry daty to raczej średni pomysł ;)

szym_ek 17.07.2010 16:49

a przypadkiem trybuna VIP nie będzie przeszkadzać ?
tzn chyba nie będzie dało sie dać jakiegoś napisu czy nawet symetrycznej szachownicy zrobić skoro na środku będzie odgrodzona trybuna z innymi krzesełkami niż na całym stadionie

To-Masz 17.07.2010 17:06

A po cholere robić tam jakikolwiek napis, szachownicę lub coś w tym stylu?! To będzie trybuna na której będą siedzieć dziennikarze, VIP-y i pewnie większa część dawnych bywalców sektorów A i B. Trybuna raczej rzadko będzie pokazywana w TV, a jeśli już to częściej z perspektywy pawilonu medialnego niż przeciwległej trybuny. Mam nadzieję, że ten stadion który zawsze będzie najpiękniejszym na świecie nie będzie przypominał domku z klocków ułożonym przez tatę 3 letniego chłopca. Tak żeby na siłę było jak najbardziej kolorowo...

willow 17.07.2010 17:36

No weźcie jeszcze k...wa barierki girlandami obwieście a pod dachem zamocujcie baloniki. Koniecznie w trzech kolorach. A jak komuś mało, to jeszcze proponuje dołożyć oświetlenie choinkowe. Będzie jak na wiejskim weselu.

U siebie w pokoju też macie takie disco-polo?!

Żadnych napisów. W ostateczności szachownica.

Ogryzek 17.07.2010 17:38

Też uważam że żadnych napisów. Nie ma co przesadzać i popadać w "barok" jakiś:)

wojti11795 17.07.2010 17:56

http://wt02.wrzuc.to/obrazek/Ss8RTFqtP/jklu.png

Pamietacie jeszcze ten projekt. Był na prima aprilis, ale moze pójść w to żeby zrobić jakiś rysunek a nie pisać słów

WislaFan123 17.07.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 936802)
http://wt02.wrzuc.to/obrazek/Ss8RTFqtP/jklu.png

Pamietacie jeszcze ten projekt. Był na prima aprilis, ale moze pójść w to żeby zrobić jakiś rysunek a nie pisać słów

Grzeje wam tam w Polsce grzeje... nawet jesli to ironia, to i tak ochloncie...

bunny 17.07.2010 18:32

Ludzie rzucają pomysły trafione albo nietrafione a tu od razu krytyka, lepiej sami coś wymyślcie ... a jak już krytykujecie to przynajmniej podawajcie rzeczowe argumenty (a nie hasła: "bez sensu", "grzeje Ci").

Dla mnie bardzo ciekawym pomysłem jest twarz Henryka Reymana (bardzo trudna do wykonania), w końcu nie zapominajmy, że stadion nosi jego imię i nazwisko, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
Niewątpliwie, byłby to oryginalny pomysł bo z tego co kojarzę, żaden stadion w PL nie czegoś podobnego.

* co do zarzutu, że się siedzi na twarzy Reymana : no to co mamy powiedzieć ? nie róbmy w ogóle wzorów, bo siedzimy na BG, bo siedzimy na dacie powstania Naszego Klubu ... wg mnie argument bezzasadny

Lepiej rzucać pomysłami może któryś będzie dobry, albo się go odpowiednio zmodyfikuje

tyle ode mnie :)

WislaFan123 17.07.2010 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 936831)
Ludzie rzucają pomysły trafione albo nietrafione a tu od razu krytyka, lepiej sami coś wymyślcie ... a jak już krytykujecie to przynajmniej podawajcie rzeczowe argumenty (a nie hasła: "bez sensu", "grzeje Ci").

Dla mnie bardzo ciekawym pomysłem jest twarz Henryka Reymana (bardzo trudna do wykonania), w końcu nie zapominajmy, że stadion nosi jego imię i nazwisko, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
Niewątpliwie, byłby to oryginalny pomysł bo z tego co kojarzę, żaden stadion w PL nie czegoś podobnego.

* co do zarzutu, że się siedzi na twarzy Reymana : no to co mamy powiedzieć ? nie róbmy w ogóle wzorów, bo siedzimy na BG, bo siedzimy na dacie powstania Naszego Klubu ... wg mnie argument bezzasadny

Lepiej rzucać pomysłami może któryś będzie dobry, albo się go odpowiednio zmodyfikuje

tyle ode mnie :)

To jesli juz mamy mowic tak argumentowo.. to jednym sektorem na ktorym w gre wchodzilaby twarz Reymana to E, przez srodek, tak samo czerwone tlo jak na D, ale zamiast gwiazdy twarz z bialo-czarnych krzeselek.. i jak ktos zauwazyl, trudno bedzie zrobic ten sam wzor, najwyzej moze krzeselka na dole czerwone, u gory niebieskie.. albo czerwono bialo niebieski idac od dolu, badz poprostu zostawic niebieskie..

Travaux 17.07.2010 18:40

Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?

WislaOnly 17.07.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Travaux (Post 936839)
Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?

Ja również tak myślę! :-)

Hudy 17.07.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Travaux (Post 936839)
Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?

lepszej propozycji jeszcze nie było

pcpcpc 17.07.2010 19:07

Moze panorama Krakowa a w zamian niech miasto spusci z cenny za wynajem obiektu poniewaz beda miali reklame miasta w tv w internecie

fanka Wisly 17.07.2010 20:07

panowie i panie najlepiej jak będzie trybuna bez żadnych rysunków tylko jednolity kolor niebieski...

KamiK 17.07.2010 20:09

jak dla mnie szachownica bez napisów (chyba, że technicznie będzie kiepsko wyglądało bo loże itd itp to wtedy niebieskie krzesłka)

crazykaro 17.07.2010 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 936831)
Ludzie rzucają pomysły trafione albo nietrafione a tu od razu krytyka, lepiej sami coś wymyślcie ... a jak już krytykujecie to przynajmniej podawajcie rzeczowe argumenty (a nie hasła: "bez sensu", "grzeje Ci").

Dla mnie bardzo ciekawym pomysłem jest twarz Henryka Reymana (bardzo trudna do wykonania), w końcu nie zapominajmy, że stadion nosi jego imię i nazwisko, więc jest to jak najbardziej na miejscu.
Niewątpliwie, byłby to oryginalny pomysł bo z tego co kojarzę, żaden stadion w PL nie czegoś podobnego.

* co do zarzutu, że się siedzi na twarzy Reymana : no to co mamy powiedzieć ? nie róbmy w ogóle wzorów, bo siedzimy na BG, bo siedzimy na dacie powstania Naszego Klubu ... wg mnie argument bezzasadny

Lepiej rzucać pomysłami może któryś będzie dobry, albo się go odpowiednio zmodyfikuje

tyle ode mnie :)


Ja bym nawet powiedział że oryginalny na skalę światową. I tych wszystkich oryginalności na tym stadionie już nam wystarczy.
Ale jak już ktoś wspomniał niewykonalna biorąc pod uwagę jakość wykonania napisu. Niektórzy widzę nie potrafią zrozumieć, że na trybunie piętrowej żadne takie pomysłowości jakie niektórym się nasuwają na myśl są niewykonalne i to jeszcze przy tak niewielkiej ilości krzesełek


Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 936788)
No weźcie jeszcze k...wa barierki girlandami obwieście a pod dachem zamocujcie baloniki. Koniecznie w trzech kolorach. A jak komuś mało, to jeszcze proponuje dołożyć oświetlenie choinkowe. Będzie jak na wiejskim weselu.

U siebie w pokoju też macie takie disco-polo?!

Żadnych napisów. W ostateczności szachownica.

To podsumowuje większośc propozycji które tu padły. Ludzie wy macie choć za grosz poczucia estetyki czy tak wymyślacie żeby upchać jak najwięcej. Jak macie jakiś pomysł to zróbcie projekt i go zaprezentujecie a nie tak sapmujecie temat i piszecie od rzeczy. A może jeszcze ktoś wymyśli podobiznę majchra ??

Niektóre pomysły to się nadają jedynie do forumowego łapu-capu

rafil 17.07.2010 21:21

A może jednak zrobimy na zachodniej śnieg, jak na Legii? Wtedy nasz stadion rzeczywiście byłby ewenementem na skalę światową - każda trybuna w 100% inna. Turyści by go odwiedzali żeby mieć z czego się śmiać i jeszcze byśmy zarobili:rotfl:

A tak poważnie to tylko szachownica bez napisów, żeby choć trochę porządku i logiki tam było. Jak będą same niebieskie krzesełka to też wyjdzie dziwny twór, więc jedyne logiczne rozwiązanie to odbicie lustrzane wschodniej bez napisów.

Sinoos 17.07.2010 22:12

Nie chce mi się szukać, ale jak były budowane E i D to wszyscy płakali, że nie ma żadnych napisów, tylko jednolite kolory. Teraz jak są napisy, to płaczecie, że nie ma jednolitego koloru. ZAWSZE jest źle. Zróbcie to głosowanie, wybierzcie i mam nadzieję, że jedyny raz kiedy ten układ zobaczę, to tylko na zdjęciu po założeniu wszystkich krzesełek. Dziękuję, dobranoc.

medyk 17.07.2010 23:39

jak tak czytam te wasze propozycje to juz wiem kto maluje te domy na zielono jak jade przez wsie pod krakowem pozdro600


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl